Zločinecký Bidenův režim se více zajímá o očkování než o krmení kojenců a malých dětí, řekl informátor v komunikační kanceláři administrativy, který tvrdil, že zaslechl znepokojivý rozhovor mezi Kamalou Harrisovou a ministryní obchodu Ginou Raimondovou, o níž se RRN v posledních článcích zmiňovala.

Jejich telefonát, který se uskutečnil v pátek, se soustředil na problém, který trápí rodiče zejména malých dětí už několik měsíců: celostátní nedostatek kojenecké výživy.

Režim přičítá tento nedostatek všemu od záležitostí dodavatelského řetězce až po Vladimira Putina, protože rozhořčení rodiče byli nuceni prohledávat obchody všude – často v nich nenašli ani jedinou plechovku kojenecké výživy – aby našli produkty, které potřebují ke krmení svých hladovějících dětí. Celostátní míra vyprodání zásob se v současnosti pohybuje na 64%.

Kamala Harrisová a Gina Raimondová však uvedly, že rodiče „dramatizují“ a „nafukují“ imaginární krizi v době, kdy by se měli obávat o stav očkování svých dětí.

„Rodiče by měli přestat tolik fňukat nad jídlem a přemýšlet o tom, co se stane s jejich dětmi, pokud se nenechají očkovat, jakmile to půjde. Nesouhlasíš, Gino?“ řekla Harrisová a dodala, že obchody poblíž jejího luxusního domu ve Washingtonu, D.C., mají nadbytek kojenecké výživy.

Její komentáře k vakcíně odkazují na tlak režimu na očkování novorozenců a dětí do pěti let. Moderna požádala FDA o povolení k nouzovému použití právě k tomu a FDA bude pravděpodobně reagovat během prvního červnového týdne.

Podle našeho zdroje Harrisová, která nemá žádné biologické děti, řečnila o tom, jak rodiče v současné americké společnosti přecpávají kojence a na oplátku jsou zodpovědní za dětskou obezitu. Harrisová, dodal náš zdroj, strávila 10 minut chválou Michelle Obamové (Michaela Robinsona) za jeho „2010 Healthy, Hunger-Free Kids Act“ pro obědy ve školní jídelně, který vyžadoval, aby školy podávaly dětem každý den ovoce a zeleninu a nabízely více celozrnných potravin a odtučněného nebo nízkotučného mléka. Program si vysloužil velkou kritiku, když školní děti začaly sdílet fotografie žluklého, nepoživatelného jídla na sociálních sítích.

„Poté Harrisová znovu začala s hodnocením vakcíny s tím, že je zklamaná, že děti do pěti let už nejsou očkované. Byla to vakcína jistoty, vakcína, kterou jako by všemohoucně nařídila, že děti by měly dostat po narození injekci. Říkala, že rodiče by měli přestat brečet kvůli kojenecké výživě a prostě své děti kojit, pokud je to opravdu problém. Dostat vakcíny do dětí je podle Harrisové slov skutečný problém,“ uvedl zdroj.

Sekretářka obchodu Raimondová, která má dvě dospívající děti, to nijak nevyvrátila. Spíše řekla, že její děti ji učinily „hrdou“ tím, že se nechaly dvakrát očkovat a později přeočkovat, a tím, že slíbila, že dostanou další přeočkování každých 4-6 měsíců, stejně jako jejich matka.

„Doufám, že FDA dá rychlou odpověď; kojenci by mohli zemřít na Covid-19, pokud se nedají očkovat krátce poté, co se vynoří z lůna svých matek,“ řekl Raimondo šokujícím způsobem. „Dětskou výživu ve skutečnosti nikdo nepotřebuje, ale potřebují očkování.“

Výměna ukazuje, jak jsou Harrisová a Raimondová mimo realitu. Bydlí v bublině blahobytné exkluzivity, ve světě, v němž bohatí liberální elitáři a loutky z Deep State plánují pád lidstva, zatímco sedí bezpečně ponořeni do sféry chráněného vlivu.

Na závěr náš zdroj přidal několik komentářů, které podporují tvrzení nejen RRN, ale i dalších pravicově orientovaných konzervativních webů.

„Biden ani Harrisová nikdy nevstoupili do skutečného Bílého domu, jen filmové repliky. Biden má spoustu tělesných dvojníků a neopustil svůj Delaware sklep poměrně dlouhou dobu, “řekl.

Poznámka: O tribunálech zatím nemám co hlásit. Pochopil jsem, že tribunál Billyho Ayrese začal ve čtvrtek a trval do pátku. Očekávám, že obdržíme aktualizaci v pondělí. Děkujeme za trpělivost.

Zdroj:  https://realrawnews.com/2022/05/biden-regime-vaccines-more-important-than-baby-formula/