Falešný „Bidenův“ režim v USA nesplnil své závazky 30. září a dostal čas do 18. října, než bude konečně „vytažen ze zástrčky“, slibují zdroje z Asijské tajné společnosti. Financování bylo přerušeno, protože zločinecké rodiny Rockefellerů, Rothschildů a další stojící za „Bidenovým“ režimem nesplnily svůj slib, že předají Austrálii komunistické Číně, tvrdí zdroje.

To je skutečný důvod, proč „špatné vztahy mezi Čínou a Austrálií nabraly tento týden neuvěřitelný obrat, když Čína odpálila raketu ‚Long March 3B‘ schopnou nést jaderné zbraně, a to přímo nad australským Sydney.“

Změnu v Austrálii odráží skutečnost, že Gladys Berejiklianová odstoupila z funkce premiérky Nového Jižního Walesu „poté, co vyšetřování zjistilo, že ona a další členové vlády dostávali miliony dolarů od společnosti Pfizer na prosazování drakonických zákonů o očkování“, jak uvádějí australské zpravodajské zdroje.

Skutečnost, že se odmítla vydat komunistické Číně, je také důvodem, proč EU vstoupila do boje přerušením obchodních rozhovorů s Austrálií, tvrdí zdroje.

Každopádně právě přerušení asijského financování přimělo falešného Bidena k prohlášení: „My to uděláme,… Nezáleží na tom, kdy. Nezáleží na tom, jestli je to šest minut, šest dní nebo šest týdnů. Uděláme to.“

Otevřeným vyřčením satanského čísla 666 se zločinci, kteří používají gumovou masku „Bidena“ jako zástěrku, naplno projevili.

Vzhledem k tomu, že tito zločinci v minulosti prováděli hrůzné činy masového vraždění pokaždé, když čelili neplnění svých povinností, můžete si být jisti, že toto Bidenovo prohlášení mělo být bráno jako hrozba.

Tentokrát bez větších pochybností plánují překonat 11. září, Fukušimu a falešnou pandemii z roku 2020. Jasným kandidátem je tentokrát La Palma. Tamní sopka vybuchuje se stále větší intenzitou a činí tak způsobem, který zvyšuje šanci, že východní pobřeží USA zasáhne masivní tsunami.

Proto je nutná společná vojenská akce Ruska, Pentagonu a Číny, která by s těmito zločinci definitivně skoncovala. Podzemní základna v Norsku, odkud útok HAARP na La Palmu pochází, je hlavním cílem. Dalším cílem je sídlo chazarské mafie kolem Ženevského jezera.

Za těchto okolností svolává Společnost bílého draka (SBD) do Tokia schůzku, která má zajistit, aby bílé klobouky dostaly finanční prostředky na převzetí fungujících částí americké vlády poté, co budou Bidenovi zločinci odstraněni. Toto setkání má podporu Britského společenství národů, Vatikánu (zednáři z lóže P3), Rusů (FSB) a asijských tajných společností. Schůzka byla svolána do Tokia namísto Lichtenštejnska, jak navrhovali „Bidenovi“ lidé na doporučení zednářů P3.

Aby byl zachován tlak na chazarskou mafii, sešel se minulý týden také zástupce SBD s jistým panem K, jedním z nejlepších zabijáků japonského podsvětí. Pan K je známý tím, že lidem usekává prsty jeden kloub po druhém, dokud nezíská potřebné informace. Podle kolegů pak těla obalí olovem a hodí je do moře. V každém případě pan K řekl, že frakce Společnosti Černého draka, s níž byl spojen, se rozhodla spojit se s SBD. SBD následně předala panu K seznam nejvyšších agentů chazarské mafie v Japonsku. Pan K slíbil, že se na to se svými lidmi „podívá“. (A kdo se „podívá“ na českou očkovací mafii? pozn. př.)

SBD se také minulý týden sešla s pravicovými skupinami, které mají schopnost mobilizovat další frakce japonského podsvětí. To znamená, že očkovací mafie v Japonsku je nyní odsouzena k zániku.

Součástí této změny byla i volba Fumia Kišidy japonským premiérem. Nyní již můžeme odhalit, že jsme záměrně zdánlivě podporovali Takaiši Sanae jako premiérku, abychom zmátli chazarskou mafii ohledně její loajality. Takaiši měla být vybrána, aby zakryla zločiny bývalého premiéra Abe Šinzoa. Mezi ně patřila korupce na tokijské olympiádě a vytvoření laboratoře pro biologické zbraně maskované jako veterinární škola.

Pravicová skupina, která má silné vazby na Tchaj-wan, rovněž uvedla, že nedávno byla zaplavena rozsáhlá tchajvanská podzemní základna v Číně, „při čemž zahynuly desítky tisíc tchajvanských generálů a vojáků“. To jistě souvisí se zprávou CIA, že byla zničena základna pod přehradou Tři soutěsky, která těžila kryptoměnu. Čínská vláda to částečně potvrdila vydáním úplného zákazu veškerého obchodování s kryptoměnami.

Číňané bojují proti chazarské mafii (ChM) i mnoha dalšími způsoby. Například zásah proti megastars má zmařit taktiku ChM, která využívá „celebrity“, aby manipulovaly veřejným míněním. Číňané také potlačují pokusy o praní fiat peněz ze strany ChM do Číny prostřednictvím výpalného na amerických burzách pro čínské high-tech společnosti. Rovněž bojují proti pokusům udělat z čínských mužů zženštilé slabochy, jak se to stalo v Japonsku a ve většině západních zemí.

Tato informace zaslaná CIA z Východní Asie s tím téměř jistě souvisí:

Evergrande (3333 HK) a Evergrande Property Services (6666 HK) bylo v Hongkongu pozastaveno obchodování s akciemi.

„Obchodování s akciemi (kód akcie: 03333) společnosti China Evergrande Group (Společnost) bude dnes (4. 10. 2021) v 9:00 hodin zastaveno. V souladu s tím bude ve stejnou dobu zastaveno také obchodování se všemi strukturovanými produkty týkajícími se Společnosti.

Je velmi pravděpodobné, že držitelé zahraničních dluhopisů společnosti Evergrande budou vyřazeni. To se týká i všech zahraničních bank, které nakoupily několik desetimiliardových dluhopisů.

Na válečnou stezku proti ChM se vydala i MI6 a skutečné typy Jamese Bonda. „Pandemie byla špinavá bomba, kterou odpálila Rothschildova tlupa zločinců. Pokud je Židé všechny nepověsí, pověsíme je my,“ slibují zdroje z MI6.

Součástí této ofenzivy bylo podle MI6 i zveřejnění Pandora papers, které odhalily offshorové obchody a majetek více než 100 miliardářů, třiceti světových lídrů a 300 veřejných činitelů.

Zveřejnění spisů norimberského procesu minulý týden mělo být připomínkou, že spravedlnost pro vysoce postavené zločince tentokrát určitě přijde, stejně jako po druhé světové válce, tvrdí zdroje z Mosadu.

Na tomto odkazu najdete například seznam 40 „miliardářů“, kteří budou popraveni za to, že vydělali na falešné Covid pandemii. ODKAZ

Abyste pochopili, že máme skutečně co do činění s pedofilními zločinci, je zde také skutečný důkaz o obchodování s dětmi. Nákladní letadlo, které vzlétlo z Jižního Súdánu, bylo během mezipřistání v Nigeru kontrolováno celníky. V nákladním letadle, které bylo na cestě do Španělska, objevili stovky unesených dětí. Úředníci tvrdí, že děti byly určeny k prodeji pedofilům nebo k transplantaci orgánů.

ChM se samozřejmě brání všemi možnými způsoby. Využívají například propagandistické hlásné trouby, jako je CNN, a vyhrožují, že zastaví světový obchod, pokud se všichni nenechají očkovat. „Mezinárodní námořní komora (ICS) a další průmyslové skupiny varovaly před „zhroucením globálního dopravního systému“, pokud vlády neobnoví svobodu pohybu pracovníků v dopravě a nedají jim přednostní právo na vakcíny uznané Světovou zdravotnickou organizací.“

Setkáváme se také s těmito zprávami: „Krize v zásobování přerůstá v plnohodnotnou krizi s nedostatkem energie, pracovních sil a dopravy od Liverpoolu po Los Angeles a od Čching-tao po Queensland“.

Když už jsme u těch výmluv, hlavní ekonom Fedu Jeremy Rudd minulý týden prohlásil, že „hlavní úlohou ekonomie hlavního proudu v naší společnosti je poskytovat omluvu pro zločinně utlačovatelský, neudržitelný a nespravedlivý společenský řád“.

To je znamení, že se střední management s vymytými mozky babylonského systému dluhového otroctví ChM probouzí a bouří.

Proto se ChM také snaží uniknout spravedlnosti tím, že se více než kdy jindy snaží zahájit svou dlouho vytouženou třetí světovou válku. Například nyní povzbuzují íránské otrokářské vůdce, aby se pokusili válku rozpoutat. Proto mluvčí íránského ministerstva zahraničí Saíd Chatibzadeh řekl hlavnímu izraelskému národnímu deníku Maariv (psaný v hebrejštině), že „válka s Izraelem již začala“.

Íránské otrokářské vedení se nyní rovněž snaží vyvolat válku s Ázerbájdžánem.

Rusové samozřejmě nehodlají dopustit, aby taková válka začala. Namísto toho Rusové podnikají vlastní velké kroky. Minulý týden řekl vysoce postavený ruský politik Jevgenij Alexejevič Fjodorov německým vlastencům, že pokud USA podle očekávání zbankrotují, Rusko okamžitě pomůže osvobodit Německo.

Na závěr tohoto týdne bychom rádi zmínili obrovský vědecký objev z Indie:

Tým vědců poprvé vyvinul reaktor, který vyrábí značné množství vodíku pomocí udržitelných zdrojů, jako je sluneční světlo a voda, což je nákladově efektivní a udržitelný proces, uvedlo ve středu ministerstvo pro vědu a technologie (DST). Tým INST použil levný organický polovodič v nitridech uhlíku. ODKAZ

To je něco, co by mělo elektromobily s jejich drahými bateriemi učinit zastaralými. Teoreticky by automobily měly být schopny pomocí střešních solárních panelů nebo domácích solárních panelů vyrábět dostatek vodíku, aby mohly jezdit prakticky kdekoli bez nákladů.

Byla to Indie, která spolu s Čínou učinila přítrž umělým krokům západních oligarchů, kteří se snažili udržet solární energii nekonkurenceschopnou. Solární energie je nyní jednou z nejlevnějších forem energie na světě.

Japonské automobilky a vládní úředníci si dlouho stěžovali, že to byly zásahy Západu, které jim bránily v přechodu na vodíkovou energii. Nyní se zdá, že Indie, která je nezávislejší než Japonsko, se chystá zahájit éru vodíku.

Přeložila tereza | Zdroj: benjaminfulford.net

 

Převzato:

https://tadesco.org/bidenuv-rezim-neplni-sve-zavazky-ma-cas-do-18-rijna-nez-se-rozpouta-peklo-pandora-papers-je-soucasti-ofenzivy-proti-chazarske-mafii/