25. října dostane Chelsea Clintonová příležitost obhajovat se u vojenského tribunálu v zálivu Guantánamo. Jak uvedl RRN, Clintonová a její manžel Marc Mezvinsky byli zatčeni armádou, zatímco zločinecké duo cestovalo z Clintonova luxusního manhattanského bytu na venkovské sídlo v Rockportu v Massachusetts.

Armáda je oddělila v době zatčení; Clintonová šla na vazbu do zálivu Guantánamo a jejího veverčího zženštilého manžela odvezli na nezveřejněné místo, kde jej údajně vyšetřovatelé JAG  vyslýchali. Zdroj GITMO řekl Real Raw News, že Mezvinsky zpívá jako pták, zdánlivě proto, aby uzavřel dohodu o vině a trestu, aby se vyhnul vlastnímu soudu.

“Nemohu uvést konkrétní údaje, ale Mezvinského výpověď přesvědčila kontraadmirála. Crandall je odhodlán obvinit Clintonovou a postavit ji před vojenský soud.” Zahrnuje to obchodování s dětmi? Ano. Zahrnuje to spoluúčast u více vražd? Ano. Zahrnuje to praní špinavých peněz? Ano. “To je vše, co v současnosti mohu říci, “uvedl zdroj.

Dodal, že JAG v sobotu informoval Clintonovou o tom, že někdo otrávil jejího otce a že byl nalezen mrtvý ve své cele ráno 25. září. Clintonová, uvedl náš zdroj, neuronila jedinou slzu a byla lhostejná ke zprávám o otcově úmrtí.

“No,” poznamenala, “ukazuje se, kolik toho nevíte – není to můj biologický otec. Mám alibi. Byla jsem neprávem držena proti své vůli, pod ochranou. Zavraždili jste moji matku a za to zaplatíte, “zakončila stoicky.

Tvrdohlavá Clintonová odmítla odpovídat na otázky a požadovala, aby jí bylo dovoleno mluvit okamžitě se svým manželem.

“Vyšetřovatelé jí seznámili, že vyslýchali jejího manžela, který zpíval jako slavík o všech jejích hlubokých, temných tajemstvích. Nevím, jestli jim uvěřila, protože je odbyla, prý si to vymysleli. Pokud nakonec zjistí, že ji zradil, pravděpodobně by jej chtěla zabít. Jablko nepadá daleko od stromu, “závěrem uvedl zdroj.

Zdroj:

https://realrawnews.com/2021/10/chelsea-clinton-to-face-military-tribunal/