Sotva zkompromitovaná porota uznala prezidenta Donalda J. Trumpa vinným z 34 vykonstruovaných obvinění, skupina vysoce postavených vojáků opustila Bidenův režim ve prospěch pomoci prezidentu Trumpovi a Bílým kloboukům navždy vyhnat globalisty Deep State z americké krajiny.

Ve čtvrtek odpoledne generál Eric M. Smith údajně obdržel telefonní hovory, textové zprávy a e-maily od 300 důstojníků ozbrojených sil – hodnost O-4 a vyšší – kteří říkali, že usnuli v pravdě, ale náhle se probudili, když uslyšeli Sorosem sponzorovaného soudce. Juan Merchan řekl hluboce liberální porotě, že k odsouzení prezidenta Trumpa nepotřebuje jednomyslnost – poprvé, pokud je nám známo, úřadující soudce vydal nezákonné pokyny k projednávání případu.

Zdroj z generálovy kanceláře řekl Real Raw News, že mezi 300 důstojníky patří velitelé letek a divizí napříč všemi pobočkami ozbrojených sil a důstojníci logistiky, kteří kontrolují přesun a správu vojenské techniky.

“Je to, jako by měli zjevení, probuzení,” řekl zdroj. „Nejsem zasvěcen do Trumpova plánu a nemyslím si, že to všechno Gen. Smith ví, ale je možné, že prezident Trump předvídal, že se něco takového stane. Má jedinečnou schopnost vidět několik tahů dopředu.”

Pokud by byl odchod důstojníků z režimu seriózní, znamenalo by to nejvýznamnější jednodenní exodus od doby, kdy Biden ukradl volby v roce 2020. Generál Smith však nic nebere jako nominální hodnotu, protože byl dvakrát podveden. Bude přísně prověřovat přeběhlíky, aby vyřadili agenty-provokatéry a prostopášné Bidenovy špiony.

Poctiví, uvedl zdroj, pravděpodobně dostanou odklad. Podvodníci budou litovat, že se pokusili proniknout mezi Bílé klobouky. Čeká je smrt zrádce.

Na otázku, proč je generál shovívavý vůči zrádcům, odpověděl: „To není dobročinnost – je obezřetný. Vedli jsme válku na pěti frontách a není žádným tajemstvím, že jsme nataženi, jak řekl Bilbo Pytlík ve Společenství prstenu: ‚Jako máslo namazané na příliš mnoho chleba.’ Těmto důstojníkům bylo režimem vyhrožováno, byli podvedeni nebo oklamáni. Už jsme to zažili, že důstojníci mění strany.”

Minulý týden plukovník Ryan Kendall, velitel 12. letecké brigády, a 35 důstojníků pod jeho velením poslali generálu Smithovi dopis, že už nebudou bránit falešného prezidenta, který jednal v rozporu s ústavou a americkými zájmy, a požádal o amnestii. Náš zdroj dodal, že generál Smith a plukovník Kendall mluvili čtyři hodiny a dosáhli dohody. Podrobnosti však nevysvětlil.

Generál se domnívá, že přijetí každého ‚Black Hat‘, který se chce vrátit do skupiny, je iracionální. Někteří si zaslouží druhou šanci, ale jiní ne, a o tom musí rozhodnout Gen. Smith a rada,“ zdůraznil zdroj.

Stejně jako v minulosti jsme požádali našeho informátora, aby vyčíslil počet 237 000 důstojníků ozbrojených sil, kteří jsou bílými klobouky, černými klobouky nebo hlídači plotů.

„Nemohu to takto rozebrat, protože ani nevíme, co si 237 000 lidí v každém okamžiku myslí. Mohu však říci, že k přeběhnutí od Deep State dochází pravidelně a stále více. To znamená, že dochází k zásadnímu posunu v rovnováze sil. To je špatné pro Bidena, ale pro nás výhoda.”

https://realrawnews.com/2024/05/biden-loses-black-hat-military-support-following-unconstitutional-trump-verdict/