Bývalý Fauciho poradce Dr. David Morens byl v úterý odpoledne zavražděn v sídle JAG v Pensacole zřejmě mstitelem, který si poté vzal život, uvedl zdroj z JAG pro Real Raw News.

Jak jsme již dříve informovali, vyšetřovatelé JAG v sobotu Morense zatkli před jeho domem v Bethesdě ve státě Maryland. Morens byl převezen do Pensacoly k přijetí a výslechu v očekávání budoucí cesty na Guantánamo, kde by čelil vojenskému tribunálu.

Místo toho se soudcem, porotcem a katem stal důstojník námořnictva, který Morensovi po odvlečení do výslechové místnosti a položení jediné otázky vpálil kulku ráže 10 mm přímo mezi oči: “Jste připraven zemřít?”

Náš zdroj uvedl, že strážník pracoval u Námořní vyšetřovací služby (NCIS) šest let a v minulosti byl kárán za neortodoxní výslechovou taktiku a nadměrné použití síly.

V úterý v 11:15 uslyšeli zaměstnanci dva výstřely a vtrhli do výslechové místnosti. Morens ležel na podlaze se střelnou ránou na čele a vyšetřovatel seděl na židli zhroucený nad stolem, vedle nohou ležela pistole, ze které se vystřelilo.

Oba muže odvezla sanitka do Námořní nemocnice v Pensacole a okamžitě je prohlásila za mrtvé.

“Náš člověk si poté, co Morense zastřelil, strčil pistoli do úst a prostřelil si zátylek,” uvedl náš zdroj.

Vyšetřovatel před vraždou a sebevraždou vypnul bezpečnostní kamery, ale na stůl položil svůj osobní digitální audiorekordér Olympus VN-541, na který nahrál stručnou výpověď.

“Jste připraven zemřít, Morensi? Už žádné soudy. To, co teď dělám, dělám pro Ameriku ve jménu Červených klobouků.”

Po vyšetřovatelově prohlášení následovaly výstřely.

Náš zdroj uvedl, že vyšetřovatel nemá žádné známé spojení s plukovníkem Kurtzem a Červenými klobouky a že JAG prověří všechny možnosti.

“Dokonce zvažujeme možnost, že náš člověk byl spícím agentem Deep State. Jestli jste někdy viděli film Telefon s Charlesem Bronsonem, tak ten to docela dobře rozebírá. Agenti mohou být léta spící a pak se aktivují jediným slovem nebo větou, aby splnili misi. Proč by se jinak zabíjel? To mi nepřipadá jako věc, kterou by udělal Červený klobouk. Deep State by se mohl snažit podnítit konflikt mezi Červenými a Bílými klobouky,” uvedl náš zdroj.

Ať už byl důvod jakýkoli, Morensova smrt představuje třetí akt pomsty během tří měsíců v kancelářích JAG v Pensacole. V březnu tehdejší vedoucí vyšetřovatel zastřelil dva příslušníky ukrajinské rozvědky, které Bílé klobouky zatkly za přípravu vraždy prezidenta Trumpa na konferenci CPAC v Baltimoru.

https://realrawnews.com/2024/05/former-fauci-advisor-david-morens-killed-in-murder-suicide-in-pensacola/