Několik informátorů poskytlo při oficiálním vyšetřování svědectví, že nemocnice během „pandemie“ usmrcovaly pacienty a jejich smrt připisovaly covidu. Pacientům byla podávána smrtelná kombinace léků, a potom byla jejich smrt uvedena ve statistice covid ve zjevné snaze zvýšit počet úmrtí způsobených „virem„. Svědectví byla poskytnuta v rámci probíhajícího skotského vyšetřování systémového selhání během „pandemie covidu“.

Svědci konkrétně vypověděli, že starším pacientům byly zbytečně aplikovány covidové protokoly k ukončení života.

Těm, kteří byli pozitivně testováni na virus, byly podávány smrtelné dávky léků, jako je midazolam a morfin, i když jejich příznaky Covid byly jen mírné.

(Nežádoucí účinek midazolamu? Tento lék může způsobit respirační depresi (vážné dýchání problémy), které mohou být život ohrožující, zvláště když jsou užívány s narkotickými léky proti bolesti.)

Když je léky zabily, pacienti byli uvedeni jako pacienti, kteří zemřeli na Covid.

Svědectví whistleblowingů poskytli vládní úředníci a skotští občané, kteří byli svědky této praxe.

V únoru se objevila usvědčující zpráva, která vyvolala otřesy po celém světě poté, co vyšetřování vysokého počtu „úmrtí na covid“ během pandemie odhalilo důkazy, že desítky tisíc starších lidí byly skutečně zavražděny, aby se zvýšila úmrtnost.

Oficiální údaje britské vlády pro tuto zprávu naznačovaly, že lidé v celé Anglii byli také usmrcováni pomocí smrtelné injekce midazolamu.

Příčina jejich smrti byla poté uvedena jako „Covid“, což naznačuje, že virus zabíjel mnohem více starších lidí, než byl.

Výbušné údaje ze zprávy zveřejnil australský politik Craig Kelly (United Australia Party).

Zpráva získala oficiální údaje vlády Spojeného království o úmrtnosti a příčinách.

Zdá se, že údaje ukazují, že velké množství starších lidí bylo zavražděno injekcí midazolamu.

Podle Kellyho byli pacienti usmrceni, aby podpořili „úmrtí na covid“ a zvýšili strach veřejnosti, aby získali podporu pro blokování a vakcíny.

Zatímco upozorňoval veřejnost na data, Kelly prohlásil, že odhalují „zločin století“.
„Tato úmrtí byla poté falešně obviňována na Covid, což byl základ kampaní veřejného strachu používaných k ospravedlnění blokování a hromadných injekcí veřejnosti (včetně dětí) pomocí experimentálního lékařského zásahu, který neměl nulové údaje o dlouhodobé bezpečnosti,“ řekl Kelly v příspěvku na X spolu s kopiemi dat.

„Podél cesty vydělala malá skupina prosazující potřebu hromadně nařízených injekcí miliardy.

„Tento dokument ukazuje, že prudký nárůst úmrtí ve Spojeném království, nesprávně připisovaný COVID-19 v dubnu 2020, nebyl způsoben virem SARS-CoV-2, který do značné míry chyběl, ale byl způsoben široce rozšířeným používáním injekcí midazolamu, které byly statisticky velmi vysoce koreluje (koeficient přes 90 procent) s nadměrným počtem úmrtí ve všech regionech Anglie během roku 2020.

„Rozšířené a trvalé používání midazolamu ve Velké Británii naznačuje možnou politiku systémové eutanazie.“

 

Znepokojivá data jsou podrobně popsána v oficiální zprávě.

Abstrakt studie uvádí:

„Ukazuje se, že makrodata během pandemie COVID-19 ve Spojeném království (UK) mají významné datové anomálie a nesrovnalosti se stávajícími vysvětleními.

Poznámky pokračují a říkají následující:

„Tento dokument ukazuje, že prudký nárůst úmrtí ve Spojeném království, nesprávně připisovaný COVID-19 v dubnu 2020, nebyl způsoben virem SARS-CoV-2, který do značné míry chyběl, ale byl způsoben široce rozšířeným používáním injekcí midazolamu, které byly statisticky velmi vysoce koreluje (koeficient přes 90 procent) s nadměrným počtem úmrtí ve všech regionech Anglie během roku 2020.

„Důležité je, že nadměrná úmrtnost zůstala zvýšená po hromadném očkování v roce 2021, ale statisticky nekorelovala s injekcemi COVID, zatímco zůstala významně korelována s injekcemi midazolamu.“

Důkazy nyní odhalily rozsáhlé úsilí o zvýšení „úmrtí na covid“ v Anglii a Skotsku. Odborníci varují, že totéž se pravděpodobně dělo po celém světě.

Rozšířené a trvalé používání midazolamu k zabíjení pacientů ve Spojeném království naznačuje možnou politiku systémové eutanazie na globální úrovni.

V reakci na nejnovější bombu ze skotského vyšetřování COVID-19 odborník na vakcíny Dr. John Campbell, Ph.D. požadoval kvantitativní studii zdravotních záznamů všech dotčených pacientů.

„Musí být provedena důkladná kvalitativní analýza těchto důkazů,“ řekl Campbell ve svém pořadu na YouTube.

Campbell sdílel video, které sestavil nezávislý výzkumník, s úryvky několika svědectví lidí, jejichž starší rodinní příslušníci zemřeli při léčbě v nemocnicích a pečovatelských domech.

Každá osoba uvedla, že jejímu staršímu příbuznému byl podán protokol o ukončení života, když byl stále aktivní a jen mírně nemocný.

Všichni následně zemřeli a jejich smrt byla uvedena jako způsobená Covidem.

Svědci uvedli, že se dozvěděli, že jejich rodinní příslušníci dostávali midazolam, silný benzodiazepin a často morfin.

Ve svých svědeckých výpovědích – dostupných online – sdíleli svůj šok a zděšení z léčby, nedostatek informovaného souhlasu a to, co považovali za podvodné chování.

Kombinace léků „může být naprosto skvělá pro lidi, kteří definitivně umírají“ tím, že například u pacientů s terminální rakovinou při jejich umírání snižuje bolest, vysvětluje Campbell.

Campbell však řekl, že kombinace midazolamu a morfinu má depresivní účinek na dýchací systém a může být fatální pro lidi na ventilaci.

Campbell nyní vyzývá k celosvětovému prošetření záznamů pacientů, aby se potvrdilo, kolika případům uvedeným v části „Úmrtí na covid“ byla podána smrtící kombinace léků krátce předtím, než zemřeli.

Naléhá, ​​že tato vyšetřování musí být provedena v zemích po celém světě kvůli podobným zprávám z jiných zemí, včetně Anglie.

„Je Skotsko jedinečné?“ zeptal se.

„No, myslím, že odpověď na to je ‚bohužel ne‘.“

 

ZDROJ: BBC / mayoclinic / Nespokojený / X-Twitter / YouTube / Slaynews