img_1612Cesta za nejdůležitější otázkou: „Pátrání po původu lidstva„, ovšem je potřeba vůbec pravdu hledat?

„Milióny lidí po celém světě věří, že nás v minulosti navštívili mimozemské bytosti. Co kdyby to byla pravda? Pomohli mimozemšťané opravdu utvářet naši historii?“

Takto zní tato stěžejní otázka pro lidstvo. Ovšem, kdo jsme? Co když jsme mimozemšťany právě my lidé? Napadlo vás to někoho?

Někteří mají jasno, jiní pátrají. Vědci se přou, skeptici vše zamítnou. Taková je různorodost a jasná pravda stále nikde.

Co je však nepopiratelné, je fakt, že pokud si s něčím lidé nevědí rady, dají za to otazník. Jinak to dělají vědci. Ti vymyslí teorii, pak léta letoucí hledají pro svoji teorii důkaz, a když nic nezjistí, stane se jejich teorie zažitým paradigmatem.

Kde se vzal vesmír a proč tu je? Kde jsme se mi lidé vzali? Proč je planeta Země obyvatelná a plná různorodého života a kde se ten život vzal? Kdo postavil všechny záhadné stavby na planetě Zemi? Jak vznikl náš souputník Měsíc? Proč je Mars pro lidi tak záhadnou planetou plnou kontraverzí? Kolik ve skutečnosti planet má naše sluneční soustava? Proč někteří tolik usilovali o vyřazení Pluta ze seznamu planet obíhajících kolem slunce? Co bylo, co se stane a co bude s námi dál? Proč? Atd…..

Lidský život je plný otazníků. Kapka v moři otazníků. Ovšem co když právě ta kapka může změnit vaše představy o realitě, co když je realita jiná, lépe řečeno něčím jiným.

Vědci se skoro ani nedokáží pořádně shodnou např. nad kvantovou fyzikou. Ať už jste fyzik, laik, skeptik, archeoastronaut nebo třeba filozof, neposedná kvanta nabourávají vše, co jste si doposud mysleli o světě kolem sebe, protože kvantová fyzika připomíná především zvláštní magii.

Jak ukazuje návrat k jedné z raných myšlenek kvantové teorie, i v kvantových rozměrech možná funguje řád, který zvládneme odhalit. Einsteinův slavný, ale překonaný výrok o tom, že „Bůh nehraje v kostky„, vrátila na fyzikální scénu jediná kapka oleje.

A co všemi vědci hledaná tajemná Temná energie ve vesmíru? Vědí o ní, ale vidět není. Proč v ní tedy věří? Potřebují důkaz – hmatatelný důkaz?

My ho přeci máme. My – nám co máme dar Astrálního cestování postačí definice této skutečnosti, která dle vysvětlení zní: Astrální cesta předpokládá existenci takových dimenzí v prostoru vesmíru, ve kterých naše vědomí pobývá a volně se pohybuje a to bez ohledu na přírodní zákony (definované lidmi). Což ovšem vědci samozřejmě zamítají.

A přitom se to zdá být jednoduché, nalaďte si vědomí na vlnu nikoliv temné, ale správně pojmenované živé hmoty vesmírného Astrálu a až doputujete mimo planetu Zemi, uvidíte a ucítíte vaše pravé tělo. Váš kontaktér na druhé straně dimenze se bude usmívat a budete si s ním povídat, tak ať jsi vědec, skeptik, archeoastronaut, laik či filozof, pochopíš, že ta stěžejně hledaná pravda je tak blízko.

V jednom hieroglyfickém textu se praví: Nechť Tvá duše v pravý čas, bezpečně projde temnou branou k věčnosti a probudí Tvé vědomý tam, odkud pochází Tvůj věčný život.

Martin Horus

suenee