Námořní pěchota Spojených států na Den díkůvzdání zatkla ministra školství Miguela Cardonu na základě obvinění z velezrady a ohrožení dětí, sdělily zdroje JAGu zpravodajskému serveru Real Raw News.

K zatčení došlo v Cardonově domě v Connecticutu, jednom z několika objektů, které on a jeho žena Marissa Pérezová, bývalá vítězka soutěže krásy, někdy sdílejí se svými dvěma dětmi, Miguelem mladším a Celine.

Kolem poledne vtrhli do Cardonovy rezidence příslušníci námořní pěchoty, když pan Cardona a jeho žena dávali krocana do trouby a připravovali kastrol se zelenými fazolemi. Konkrétnosti zatčení nejsou jasné, ale zdroje JAGu sdělily RRN, že pár zaječel, když zjistil, že hledí na několik namířených pušek M27 námořní pěchoty. Také Perezová byla zadržena a zůstane ve vojenské vazbě, zatímco JAG vyšetří, zda hrála roli ve zločinech svého manžela. Dospělé děti páru nebyly v době zatčení doma, uvedly zdroje.

Cardona se stal terčem příležitostí v září poté, co White Hats z kybernetického velitelství americké armády „získali“ znepokojivé, důvěrné dopisy, které Cardona sepsal a zaslal školním oblastním superintendantům v Arizoně, Kalifornii, Michiganu a New Yorku. V korespondenci Cardona drze vyzýval okrsky, aby najímaly nebinární učitele, a napsal: „Moderní mládež musí přijmout principy moderního světa, a to v raném věku. Ne každý chlapec je chlapec a ne každá dívka je dívka. Vystavení nebinárním fakultám pomůže dnešním studentům – zítřejším vůdcům – pochopit, že pohlaví je volba a není nařízeno při narození.“

Cardonova depeše se také zmiňovala o najímání transvestitů, aby se zvýšila rozmanitost.

Šílenství tím ale neskončilo.

Následující měsíc poslal školním okrskům další oběžníky, v nichž znovu potvrdil svůj postoj, že cisgenderové fakulty mají být odstraněny a nahrazeny zaměstnanci hlásícími se k „progresivním“ hodnotám. Faustovský Cardona navíc propagoval názor, že děti od deseti let – čtvrťáci – se mají učit o chirurgii změny pohlaví a o blokátorech puberty, které brání rozvoji organických, biologických pohlavních znaků. Cardona navíc prohlásil, že sepsal petici HHS, aby tlačila na pojišťovny, aby financovaly „péči potvrzující pohlaví“ pro školáky.

„Jako pedagogové máme zodpovědnost za to, aby studenti měli sexuální možnosti. Musíme přijmout svou roli. Cisgenderští rodiče nejsou kvalifikovaní k tomu, aby své děti v dnešním vyvíjejícím se světě poučovali o sexualitě,“ napsal Cardona.

JAG tvrdí, že Cardona prosazováním radikální agendy ohrožující životy dětí překročil své kompetence a musí se zodpovídat.

„Jeho rámec nemá nic společného se vzděláváním. Je to indoktrinace. Kazí to myšlení poddajných, vnímavých dětí. Chce-li dospělý změnu pohlaví, budiž. Žádný faul. Cardona je vinen z velezrady vůči zemi a vůči každému dítěti a rodiči v zemi,“ řekl zdroj JAG.

Na závěr náš zdroj řekl, že JAG odhalí další důkazy o Cardonovi, až stane obviněn před vojenským tribunálem.

https://realrawnews.com/2022/11/military-arrests-another-cabinet-member/