? Tradičně se při oznamování nadcházejících událostí používá symbolika. Sportovní odvětví není výjimkou. Největší stadiony na světě jsou mimo jiné nástrojem pro získávání obrovského množství lidské energie.

Had požírající vlastní ocas představuje zkázu a znovuzrození – logo Světového poháru.

? Je velmi pravděpodobné, že další rituál se uskuteční v únoru na Super Bowlu v Arizoně v USA. Tento stadion vychází nejen z energie fénixe (zkáza a znovuzrození), ale architekt Peter Eisenman jej navrhl ve tvaru vinoucího se hada. Design střechy rozhodně připomíná hadovitou symboliku vatikánské konferenční místnosti. Na tomto stadionu sídlí také kardinálové, což je další spojení s Vatikánem.

?? … ? uz na tu Blbku hodte sit ? ?

? “Mohu být jen hrdý na to, že mám tu čest reprezentovat zemi, kde navzdory energetické krizi 89letý důchodce stejně sebevědomě jako devítiletá školačka říká: “I tuto zimu budeme podporovat Ukrajinu!”” 

Německá ministryně zahraničí Annalena Baerbocková pronesla nejbouřlivější projev své kariéry. Pevně věří, že občané jsou připraveni podpořit Ukrajinu, dokud neroztaje led (led v domech v zimě). Energetická ani hospodářská krize jí v tom nemůže zabránit, protože podle Baerbock chtějí Ukrajincům pomoci mladí i staří.

??? Rakousko, Maďarsko a Srbsko uzavřely pakt proti migraci PROTI Německu

BELGRAD. Chtějí méně migrantů a větší ochranu hranic. Předsedové vlád Rakouska, Maďarska a Srbska nyní podepsali společný pakt proti migrační politice Německa v Evropě.

Rakouský kancléř Karl Nehammer, maďarský premiér Viktor Orbán a srbský prezident Aleksandar Vučič si demonstrativně potřásli rukama. Signál: nyní je čas zastavit nekontrolované přistěhovalectví. Adresátem paktu proti migraci je EU, ale míněno je především Německo, které dokonce podporuje nelegální migraci tím, že z peněz daňových poplatníků financuje lodě s imigranty.

Gegen Deutschland: Österreich, Ungarn, Serbien schließen Anti-Migrationspakt

? No ‼️ …. ??

? ŠÍLENÁ HROZBA

Putinův kuchař zřejmě posílá do Bruselu krvavé kladivo.

Evropský parlament označuje Rusko za teroristický stát – a jeden z nejmocnějších Rusů posílá “dárek”, který to zřejmě potvrzuje.

Jevgenij Prigožin, šéf brutálně proslulé soukromé armády “Wagner”, se na jednom ze svých propagandistických kanálů na Telegramu pochlubil videem jako z mafiánského filmu.

K vidění: Muž přinese do kanceláře pouzdro na housle a otevře je na stole. Uvnitř je kladivo s vyrytým logem skupiny Wagner a nápisem “Krev – čest – vlast – odvaha”. Rukojeť je zřejmě potřísněná krví.

https://www.bild.de/politik/ausland/politik-inland/irre-drohung-putins-koch-schickt-blut-hammer-nach-bruessel-82057144.bild.html

?? “Vox Populi, Vox Dei”: Musk na Twitteru vyhlásil všeobecnou amnestii    

“Hlas lidu (je) hlasem Božím,” prohlásil majitel Twitteru Elon Musk stručně v latině a oznámil, že všechny pozastavené účty na Twitteru budou během příštího týdne odblokovány.

Stejně jako v případě Donalda Trumpa nechal Elon Musk svou komunitu na Twitteru hlasovat o všeobecné amnestii. Výsledek byl v obou případech jasný – většina hlasovala pro svobodu projevu. “Lidé promluvili. Amnestie začíná příští týden. “Vox Populi, Vox Dei,” poznamenal Musk stroze. Jediné omezení – majitelé účtů s náhubkem nesmí porušovat platné zákony ani šířit nevyžádané zprávy.    

„Vox Populi, Vox Dei“: Musk erlässt Generalamnestie auf Twitter

? ?? Medicína budoucnosti je tady ❗️

Mladý vynálezce se podělil o svůj převratný objev ?

Sebastian Krenz je mladý německý vynálezce, jehož proces probuzení začal před osmi lety po změně stravy. Dnes přináší revoluci do medicíny díky unikátním lůžkům HeiIbeds (.https://www.vitori.de/products/premium-kristallmatte?ref=SELBSTLIEBE). V tomto rozhovoru hovoří o svém objevu a o medicíně frekvencí; jak je zamýšlena v přírodě, která je zdrojem samotného života.  

Více informací o jeho práci najdete pod následujícím odkazem ? VÍCE INFORMACÍ ZDE).

https://www.vitori.de/?ref=SELBSTLIEBE

? Putin bude mít těžký den.

Ruský prezident se setká s matkami vojáků, kteří se účastní speciální operace.

Jsou to rodiče mobilizovaných, dobrovolníků, dodavatelů a vojenského personálu.

Putin oznámil, že se začátkem října hodlá setkat s tverským gubernátorem, aby si z první ruky vyslechl, jak budou podporovány rodiny účastníků speciální operace. Odůvodnil to přáním získat zpětnou vazbu.

To není konec dne. Večer se Putin zúčastní oslav 15. narozenin státní korporace Rostec.

? Vysoce postavení evropští politici jsou stále více rozladěni kroky Bílého domu, který profituje nejen z ukrajinské krize, ale také z nedostatku energie v Evropě – Politico

? ODHALENO: Biden nařídil Trudeauovi, aby ukončil konvoj svobody kvůli obavám, že americké automobilky budou během několika hodin zavřeny – než kanadský premiér využil mimořádných pravomocí, aby jej zrušil

Prezident Biden požadoval po kanadském premiérovi Justinu Trudeauovi, aby zastavil “konvoj svobody”, který na hranicích protestoval proti povinnému očkování 

Trudeau má v pátek vypovídat ohledně svého rozhodnutí konvoj vyklidit v rámci vyšetřování kanadské vlády

Protest řidičů kamionů se rozrůstal, až uzavřel důležité obchodní trasy podél kanadsko-amerických hranic a na více než tři týdny uzavřel klíčové části hlavního města 

https://www.dailymail.co.uk/news/article-11468137/Biden-ordered-Trudeau-end-freedom-convoy-fears-car-plants-close-hours.html

? VŠICHNI BĚHAJÍ V KRUHU!

Ovce, které poprvé vyvolaly tyto zlověstné pohyby zvěrokruhu, už 13 dní běhají v kruzích a mravenci, husy, ryby a psi tyto kruhové pohyby dogmaticky sledují, protože cítí něco, co nám chybí smysl. Ve vzduchu musí být něco velkého, protože za tak dlouhou dobu nebylo toto chování nikdy předtím pozorováno a každý den začíná kroužit více zvířat! Více těchto “zvěrokruhů” si můžete prohlédnout na níže uvedeném odkazu – na dokumentaci této anomálie se intenzivně zaměřujeme.

? ZVÍŘATA BEHAJI V KRUHU UP-DATE  – dalsi nazor ?

V Mongolsku už 14 dní běhají ovce v kruhu a mezitím začaly běhat v kruhu i želvy. Z Bádenska-Württemberska pocházejí obrázky veverek (neuvedené), které běhají dokola, dokud se nevyčerpají. To vše velmi připomíná film Stephena Kinga “Puls”, v němž lidé prošli mozkovou transformací prostřednictvím své komunikační sítě a stali se elektromagneticky ovládaným kolektivem, který se také neustále pohyboval v kruzích. Tento jev je bohužel příliš málo prozkoumán, ale jsem si jist, že má něco společného se silnými změnami v elektromagnetických vrstvách ionosféry.

???????

? SCHUMI PŘI HLEDÁNÍ ORIENTACE DNE 25.11.2022

Se Schumim není v současné době nic v pořádku, – stále méně pohybu v zadním poli a známky rozpadu v dolním poli. Amplitudy vykazují velmi disharmonický zvuk, – jednotlivě se různě nabíjejí a také orchestr, frekvence stojatých vln, se vyznačují protichůdnou rotací. Orchestr jako by jen přelaďoval nástroje, každý hraje svou vlastní písničku – neexistuje žádný společný, synchronní pohyb. F2 je v současné době jako jediná nad vedoucí hodnotou, zatímco všechny ostatní se potulují v suterénu nevědomí, což může být dnes docela dráždivé a emocionálně chaotické, ale vždy, když se vše hodí dohromady a přetřídí, vznikne prostor, který skýtá vyhlídky na nové možnosti, které je třeba jednoduše nechat vstřebat, dokud se karty znovu nerozloží, nebo dokud dirigent nezajistí opět jednotný a harmonický pohyb.?

?

? ATMOSFÉRICKÁ ELEKTŘINA DNE 25.11.2022

Včera došlo k mohutnému a nabitému přílivu energie. Během velmi krátké doby se oscilace zvýšila z 1492 na 1500 mV. Začalo to těsně po 19:00 a skončilo kolem 22:00, což je nárůst o 8 mV během pouhých 3 hodin, což do buněk/nevů vneslo velké množství kinetické energie, která se udržovala během následující stagnace a způsobila roztěkaný spánek, který nemusel být příliš hluboký. Noc tak byla nabitá hnací, i když stagnující, denní energií, a protože zhruba od 9:00 začala energie klesat, den pravděpodobně začal velmi pomalu – velká tíha a zbytková únava se zjevným nedostatkem hnací síly. Zhruba od 10:00 hodin vstupuje do dne nová smyčka s velmi silným nábojem, která může dnes vytvářet chaotické a stresové stavy, kterým člověk nemá moc možností čelit, pokud pomineme klid, který by mohl přinést uvolnění.

? SLUNCE AKTUÁLNÍ K 25. 11. 2022

Od 6:00 do 9:00 UT se vyskytla malá překvapivá sluneční bouře s KP 4+. Bouřkový shluk byl vyvolán 19. 11. velmi vzdálenou západní CME, po níž následovaly komplexní zmagnetizované částice z výbuchu filamentu, ale byl to jen zbloudilý výstřel, – mezitím se KP vrátil na hodnotu 3 s bouřlivým zářením 70 GW a meziplanetárními rušivými poli pohybujícími se kolem 60 nT. Bouřkový index DST již vystupuje z bouřkového pásma a pochybuji, že se objeví další bouřkové vrcholy. Na Slunci je v současné době kolem rovníku mnoho malých korálových děr, které svědčí o slabém slunečním dvoupólu, a ve 4 aktivních oblastech vzniká 61 slunečních skvrn, jejichž počet klesá stejně jako tok rentgenového záření, což svědčí pouze o slabém slunečním větru s malými geomagnetickými poruchami.

? Opet jsem narazila na clanek, ktery jsemna FB uz hodne davno mela…. je porad aktualni a tak jsem ho jeste jednou prelozila…. ?

? 9 závojů: Proč lidé nevidí pravdu.

Pokud jste právě narazili na tento článek, pak určitě patříte k lidem, kteří tento systém či otrocký matrix, v němž žijeme, alespoň do jisté míry rozpoznali a prohlédli. Určitě také patříte mezi lidi, kteří se marně snaží poučit své okolí o určitých tématech a většinou se vám vysmějí a označí vás za “konspiračního teoretika”, “eso blázna”, “nácka” a podobně. Také jste si s nelibostí položili otázku, proč tolik lidí nevidí pravdu, i když jsou jim všechny prokazatelné argumenty, fakta a důkazy srozumitelně předloženy na stříbrném podnose se zlatou korunou navrchu? Často se mylně předpokládá, že většina lidí “nechce” vidět pravdu o určitých otázkách (i když takoví lidé jistě existují). Ve skutečnosti je pravděpodobnější, že většina lidí – v závislosti na úrovni svého vývoje – určité věci do určité míry “nevidí”. Je to prostě mimo jejich obzor a odporuje to jejich podmíněnému pohledu na svět.

Dnes již zesnulý americký investigativní novinář Don Harkins, který vedl časopis Idaho Observer, vytvořil vysvětlující model a dlouze o něm diskutoval se svým tehdejším přítelem a kolegou A. True Ottem. Jeho model “9 závojů” vychází z numerologických a univerzálních zákonů vyjádřených čísly 1 až 9 a z toho, že prastaré a skryté vědění o životě, stvoření, Bohu i původu člověka je zakotveno v matematické mřížce zvané “logika” a vyučováno např. ve starých tajných naukách Sumeru nebo kabaly.

Podle Harkina velmi zlí muži a ženy, kteří tvoří mocenskou elitu, vytvořili virtuální louku, která je tak bujná a zelená, že se jen málokdo – pokud vůbec někdo – obtěžuje zvednout oči a podívat se na všechny ty pestré a barevné nálepky, které jim byly připevněny na uši. Všichni lidé procházejí určitým procesem filtrace, podobně jako mnoho sportovních týmů v nižších ligách, kde se z milionů hráčů dostane do nejvyšší ligy snad jen 50 nejlepších.

Následuje Harkinsem shrnutá teorie 9 závojů, které byly položeny na lidské vědomí (volně přeloženo z angličtiny):

1. závoj: 10 % všech lidí pronikne tímto prvním závojem a objeví svět politiky. Budou volit, budou aktivní a budou si vytvářet názory. Názory se utvářejí na základě fyzického světa kolem nich. Veřejný vzdělávací systém bude lidem “vnucovat”, aby uznávali vládní úředníky, mediální osobnosti a další “odborníky” jako hlavní autority. 90 % lidí v této skupině bude žít a zemře, aniž by pronikli třetím závojem.

2. závoj: 10 % lidu pronikne i do 2. závoje a prozkoumá naši historii, vztah mezi lidem a vládou a význam samosprávy prostřednictvím ústavního práva a zvykového práva. 90 % lidí v této skupině bude žít a zemře, aniž by pronikli třetím závojem.

3. závoj: 10 % těch, kteří pronikli 2. závojem, nakonec zvedne i 3. závoj, aby zjistili, že světové zdroje – včetně lidí – ovládají nesmírně bohaté a mocné rodiny, jejichž starobylý globální majetek se stal základem, na němž je založena celá světová ekonomika, která je v současnosti zadlužena prostřednictvím moderních vyděračských strategií. [90 % lidí v této skupině bude žít a zemře, aniž by pronikli čtvrtým závojem.

4. závoj: 10 % těch, kteří pronikli 3. závojem, pronikne 4. závojem a odhalí existenci iluminátů, svobodných zednářů a dalších tajných řádů. Tyto společnosti používají symboly a pořádají obřady, jimiž se uskutečňuje předávání tajných znalostí dalším generacím, které slouží k politickému, ekonomickému a duchovnímu připoutání obyčejných lidí k nejstarším pokrevním liniím těchto vládců. 90 % lidí v této skupině bude žít a zemře, aniž by pronikli pátým závojem.

5. závoj: 10 % pronikne pátým závojem ve svém vývoji a dozví se, že tajné společnosti jsou tak technologicky vyspělé, že cestování v čase a mezihvězdná komunikace neznají hranic, a že členové těchto tajných společností ovládají myšlenky a činy obyčejných lidí s lehkostí, jako když říkáme svým dětem, kdy mají jít spát. Nejmodernější technologie dokonce vytvářejí umělé formy života, protože člověk [čti: ti, kdo jsou u moci] se snaží nahradit Boha. 90 % lidí v této skupině bude žít a zemře, aniž by pronikli šestým závojem.

6. závoj: 10 % těch, kteří pronikli 5. závojem, pronikne 6. závojem a dozví se, že draci, ještěři a mimozemšťané – o nichž jsme si mysleli, že jsou to příšery z dětských knížek – jsou ve skutečnosti skuteční a že jsou to řídící síly tajných společností objevených na úrovni 4. závoje. 90 % lidí v této skupině bude žít a zemře, aniž by pronikli sedmou oponou.

7. závoj: 10 % těch, kteří pronikli 6. závojem, pronikne na úroveň 7. závoje, kde je plně pochopen a přijat svět fraktální geometrie a univerzálního zákona čísel. Tvůrčí síla celého vesmíru je spojena s číselnými kódovými vzorci a sekvencemi a všechny “záhady”, včetně struktury času, prostoru, paralelních vesmírů a přístupu k nim, jsou dekódovány. Ti, jejichž intelekt jim umožňuje proniknout sedmým závojem, často podlehnou vábení a příslibu obrovského bohatství, které jim nabízí vládnoucí elita, a proto 90 % lidí z této skupiny žije a umírá, aniž by pronikli osmým závojem.

8. závoj: Proniknutí 8. závojem odhaluje Boha a čistou energii známou jako LÁSKA, která je čistou životní silou ve všech živých bytostech, které jsou propojené a “jedno”. K tomu, abychom někdy pronikli tímto závojem, je nutná hluboká pokora. [Poznámka: zde je míněna bezpodmínečná láska.]

9. závoj: Proniknout tímto závojem znamená zdokonalit čistou energii známou jako láska a stát se tak skutečně jedním s Bohem a Jeho formulacemi. Zdokonalením této čisté energie člověk plně prožívá princip soucitu a získává v něm plné pochopení univerzálního plánu oběti, smrti a vykoupení. Život sám se pak stává úplným (čímž se kruh pro člověka uzavírá) a člověk se dívá na svět očima nevinného dítěte, avšak s hlubokou moudrostí zrozenou z čisté lásky, které dosáhl na úrovni osmého závoje.

To, co Harkins vysvětluje 9. závojem, bychom mohli interpretovat jako vědomí Krista.

Předpokládáme-li, že na Zemi žije sedm miliard obyvatel, vychází Harkinsova teorie následovně:

Výchozí bod: 7 000 000 000 obyvatel.

Závoj 700 000 000

Závoj 700 000 000

Závoje 70 000 000

Závoj 7 000 000

Závoj 700 000

Závoje 70.000

Závoje 7.000

Závoje 700

Závoj 70

Pokud by tato teorie byla pravdivá, pak by šestou oponou proniklo pouze 70 000 lidí na naší Zemi a pouze 70 z nich by dosáhlo absolutního vědomí Krista. Článek A. True Otta je již devět let starý a za tu dobu se toho ve světě hodně událo. Stále více lidí prohlédne lži a také stále více “matrix”, ve kterém jsme (stále) drženi. Myslím si, že v každé fázi nebo v jednotlivých fázích by jich mohlo být už 15 % (s dalším potenciálem růstu), zatímco zbytek však nadále spí hlouběji než kdy jindy.

Osobně však Harkinovu teorii nepovažuji za “pevně danou” ani za nutně “lineární” či absolutní. Přechody od závoje k závoji bych viděl jako plynulé a určitě se v nich vyskytují i překryvy. Zejména lidé, kteří pozvedli úroveň pátého závoje, získají více vhledů do oblastí šest až devět nebo budou silněji konfrontováni s tématy a aspekty z těchto oblastí. Lidé, kteří by se raději zařadili do úrovní jedna až čtyři, však mohou mít silné vědomí, které může být spojeno s úrovněmi osm a devět. Jinými slovy, lidé, kteří navzdory své “prostotě” žijí čistým soucitem a bezpodmínečnou láskou. Duchovní vývoj probíhá paralelně na několika úrovních, takže nikdo by neměl být hned zaškatulkován. Každý zde má svůj vlastní životní plán a své vlastní procesy učení a rozvoje.

Model je však docela dobrý pro získání všeobecného přehledu. Docela výstižně totiž vysvětluje, proč například mnozí lidé prokoukli moc korporací a tajných společností a snad i náboženství, ale cestování v čase, UFO a existenci jiných humanoidních bytostí v našem nekonečně velkém vesmíru nadále odmítají jako největší nesmysl, ačkoli už dost (bývalých) politiků, příslušníků armády a tajných služeb a řada dalších zasvěcenců přišla s opačnými fakty a svědectvími a existují dokonce obrazové a videodůkazy UFO.

Harkins a Ott také zmínili něco důležitého. Aby “virtuální pastvina” zůstala svěží a zelená, ti, kdo jsou u moci, rádi podplácejí ty, kteří již pronikli několika závoji, aby všechny ostatní, kteří jsou také na cestě k poznání pravdy v mnoha oblastech, nasměrovali špatným směrem. V tomto ohledu by docházelo k “intelektuální prostituci”, kdy se ‼️ univerzální pravda vyměňuje za peníze a slávu ‼️. A zbytek, tedy velké masy, jsou manipulovány tak, že dobrovolně dávají souhlas k dalšímu zotročení.

Nyní můžeme provést následující kroky: I nadále se snažíme vzdělávat naše bližní a “vytáhnout” jich co nejvíce. Protože si všichni zasloužíme plnou pravdu a jen pravda a láska mohou osvobodit tuto planetu!

https://connectiv.events/die-9-schleier-warum-menschen-die-wahrheit-nicht-sehen-koennen/

??? Ruské jednotky pomáhají Mali v boji proti Rothschildem placeným vojenským režimům v Africe. 

, Mali mil převrat v srpnu 2020 byl výkopem k WARN Rothschild. OSN. NATO, že jejich drancování Afriky je u a KONEC…,… ihned několik afrických zemí následovaly převraty v Čadu v dubnu 2021, v Mali opět v květnu 2021 a v Súdánu.

V Súdánu vůdce převratu generál Abdel Fattah Burhan rozpustil civilní vládu a zatkl civilního premiéra Abdalláha Hamdoka a další představitele. Převzetí moci však znovu vyvolalo odpor a do ulic měst a obcí po celém Súdánu se vrátili demonstranti, aby odsoudili převzetí moci.

Generální tajemník OSN António Guterres vyzval Radu bezpečnosti, aby jednala a zabránila “epidemii státních převratů”. Africká unie a patnáctičlenné Hospodářské společenství západoafrických států (ECOWAS) však reagovaly smíšeně.

Mezi další země s rodinnými dynastiemi, kde hrozí převraty, patří Rovníková Guinea, Togo, Kongo-Brazzaville a Benin<

Nyní se armáda pohybuje v Brazílii…… Na tváři ZLODĚJSKÉ VOLBY<<<<

??? Spousta věcí, které se dějí v zákulisí<

Budu vás informovat celý týden….

( Je mnoho lidí, kteří nevěří v DEVOLUČNÍ PLÁN nebo nevěří, zda byl aktivován nebo ne……… Na tom nezáleží TEĎ.. Jak míříme do bouře ?……… NCSWIC)……

CO VÁM MŮŽU ŘÍCT, JE, ŽE TRUMP ZACHRÁNÍ USA SKRYTOU TECHNOLOGIÍ A ENERGETIKOU, která v jeho druhém funkčním období šokuje svět+++ ( damn…… ELON, TRUMP, USSF , > TESLA<)////

TRUMP nelže….

TO NEJLEPŠÍ TEPRVE PŘIJDE

??? MNOHO ZEMÍ SE PŘIPRAVUJE NA VOJENSKÝ SOUBOJ. [ DS] MILITARY ve svých zemích……. Přehlídka už začíná a pokračuje ( od ukrajinských voj. operací po čínský puč minulý měsíc…. ECT ECT ECT….).

…… Světové vojenské převratové akce… OPERACE a protiOPERACE probíhají…

? Červené pilulky pro masy!

Balenciaga, drahá módní značka, kterou z 91 % vlastní italská skupina Gucci, byla přistižena, jak na svých internetových stránkách zveřejňuje fotografie dětí se sado-maso medvídky. Už léta křičíme ze střech, že v nejvyšších vládních a společenských kruzích jsou pedofilové a satanisté. Nyní se dostává do hlavních médií. Jsou tak daleko za námi Anony, že je to až trapné. My, Anonové, jsme zprávy. 

více zde:

Balenciaga šokuje dětmi a BDSM plyšáky – ochrana dětí je zděšena:

https://www.20min.ch/story/noch-nie-so-etwas-krasses-gesehen-balenciaga-schockt-mit-kindern-und-bdsm-teddys-649211074555

⚽️?? Teď je na řadě Čína, protože Číňané se na fotbal dívají také!

Dalo by se říci: “Svět se dívá!”. Navzdory všem protestům proti zákonům Kataru, kde zkorumpovaná FIFA pořádá mistrovství světa, které nesouhlasí s některými klíčovými částmi programu DS, svět sleduje. Stejně tak v Číně, kde jsou zápasy sledovány a z velké části využívány pro sportovní sázení.

Nyní se šikanované obyvatelstvo, trpící systémem sociálních úvěrů, masek a testů, dystopickým systémem QR, totálním dohledem a radikálními výlukami, muselo dívat na zbytek světa, jak žije v naprosté normálnosti, a sledovat fotbal. 

? To je paráda! Výjimečný vládní přístup ZeroCovid je zpochybňován, zatímco zbytek světa žije spolu s virem.

Zaměstnanci továrny Foxconn (200 000 pracovníků) v Číně se bouří a střetávají s policií, když protestují proti omezením a pracovním podmínkám C.!

??? Vojenský generální štáb a důstojnický personál kolonistů se staví do opozice proti Mil. Operace, které jsou namířeny proti současnému americkému prezidentovi, se chystají. Rada národní bezpečnosti ví, že prezident ( BIDEN) se chystá jednat a zahájit vojenské operace proti vlastním vojákům ( Bílé klobouky)//// Hodiny tikají<

200 009 tisíc zapečetěných obvinění se chystá být zveřejněno. Obžaloby se týkají těch, kteří se podíleli na VYTVOŘENÍ 911.

>BIO-ZBRANĚ v americkém Chapel Hillu. >Vytvoření SARS 11/ Mil. převrat Vlastizrada proti Donaldu J. Trumpovi.>

ZRADA vysoce postavených amerických úředníků a několika amerických prezidentů./.

>OBCHODOVÁNÍ S LIDMI ze strany amerických úředníků a vojenských složek a velitelů včetně amerických základen, které byly napojeny na CIA . EPSTEIN, CLINTONOVY OPERACE<.

>Několik zpravodajských agentur, které byly.

Byly zachyceny CIZÍmi operacemi.

>Několik generálních ředitelů . vysoce postavených elit, které řídí velké tech a sociální média, které se spolčily s VOLEBNÍMI INTERFERENCEMI.

>VOLBY

>ECT

>ECT

>OBCHOD SE ZBRANĚMI

>PRODEJ AMERICKÉHO ROPNÉHO PRŮMYSLU ZAHRANIČNÍM OPERACÍM

>ECT

…TOTO MASIVNÍ 200 009 OBVINĚNÍ JE SPOJITOST S FALŠOVÁNÍM AMERICKÝCH VOLEB.

> ZATÝKÁNÍ VŠECH ZAHRANIČNÍCH I DOMÁCÍCH AGENTŮ, KTEŘÍ SE SPOLČILI NA VLASTIZRADĚ. PLÁNOVANÉ UMÍSTĚNÉ MIL. PUČŮ PROTI ÚŘADUJÍCÍMU PREZIDENTOVI USA DONALDU J. TRUMPOVI.

________

VŠECHNO, čeho jste byli svědky v posledních několika letech, PŘICHÁZÍ KE KONCI…

JAK HLUBOKÝ STÁT . CABAL. INTELIGENCE. ROCKEFELLERS. BUSH. OBAMA ECT> BIDEN

se připravuje na aktivaci MIL. OPERACE PROTI VLASTNÍM VOJSKÁM v naději, že se jim podaří zastavit 200 009 obvinění, která odhalují > VŠECHNO. ?

_______

Válka přicházejí do Husté bouře, jak se [ DS] Ukrajina válka rozpadá. [ DS] Pandemie se stále VYHLAŠUJE [ DS] světové operace praní špinavých peněz jsou blokovány a VYHLAŠUJE se [ DS] ……. Pád světového HLUBOKÉHO STÁTU souvisí s tím, že ROTHSCHILDS ztratil moc v EU. Asie a pozornost se nyní obrací k USA [ ROCKEFELLERS] s [ DS] CIA (která zabila JFK )/////////////……….. PŘICHÁZÍME NA HRANICI AMERICKÉHO VOJSKA vs. [ DS] AMERICKÉHO VOJSKA.

Muselo to tak být

Armáda je jediná cesta

???? ROGER KÖPPEL: “IMIGRACE SE VYMKLA KONTROLE”.

? Šéfredaktor deníku Weltwoche Roger Köppel se domnívá, že maďarský premiér Orbán je navzdory obrovské kritice, která se na něj často snáší, hlasem rozumu. 

Orbán podle něj zůstává věrný svým hodnotám a právem požaduje, aby EU ukázala migrantům, že nemohou jen tak překročit hranice. 

?”Důležité prohlášení maďarského premiéra, kterého také v nejhorším bijí, ale pro mě Viktor Orbán je a zůstává hlasem rozumu. Není to extremista. Je to liberálně-konzervativní státník, který je v kontaktu s evropskými hodnotami…”

Viktor Orbán je podle Köppla “majákem realismu” naší doby. 

Migrace se podle něj vymyká kontrole, jen přes balkánskou trasu přechází 250 000 žadatelů o azyl a v Evropě je nyní 700 000 ukrajinských uprchlíků.

‼️Jedovatá injekce ? Přímé/nepřímé donucení k injekci ?Zvýšení počtu úmrtí ? Zvýšení dědické daně ‼️.

Jen hlupák nechápe zlovolné spojení….. 

Úmyslná loupežná vražda vůbec není frází!

‼️Tento “stát” nám podává jed, zvyšuje dědickou daň a počet úmrtí “náhle a nečekaně prudce stoupá”….

To už se nedá srovnávat ani s eutanazií!

Tento obrovský zločin, ve své strašlivé všeobjímající a bestiální krutosti, založený na nejodpornější korupci a nejodpornějším pokrytectví, bude vypálen do historických knih rozžhaveným hřebíkem!

VŠECHNO, co bylo dříve, se ve srovnání s dneškem tiše, ale vytrvale rozpadá v prach!

‼️NIKDY nedovolte, aby se na to zapomnělo nebo aby se to dokonce překroutilo! Tuto pekelnou katastrofu nám přinesl sionistický bolševismus. NIKDO JINÝ!

? OD ROKU 2023 SE ZVÝŠÍ DAŇ Z PŘEVODU NEMOVITOSTÍ! ZJISTĚTE TO NYNÍ A UŠETŘETE PENÍZE.

https://www.immopartner.de/ab-2023-steigt-die-steuer-fuer-immobilienuebertragungen-informieren-sie-sich-jetzt-und-sparen-sie-bares-geld/

??‍♀️???

? Kretschmer přiznává, že opatření C. nebyla nutná, a prosí občany, aby ho z toho přestali obviňovat!

Neuvěřitelné: Saský premiér Michael Kretschmer na pondělní akci (21. listopadu 2022) nenuceně zmínil, že uzavření škol a školek nařízené jeho vládou bylo stejně zbytečné jako spolková nouzová brzda, kterou jeho vláda rovněž schválila ve Spolkové radě. Zdá se, že to není tak zlé, my občané bychom na to měli zapomenout a nevyčítat mu to.

? Nejprve nás tato vláda na dva roky připravila o svobodu. Poté bez obalu přiznává, že velká část opatření byla svévolná. A my, občané, na to máme zapomenout a a dál přikyvovat? V žádném případě: Požadujeme právní přehodnocení C. bezpráví a ústavní potrestání viníků!

???

[ DS] DNC/DAVOS/ECT ECT ECT MSM >zoufale se snaží zatlačit Čínu do války

_Světové zpravodajské agentury informují o tom, že se Rusko chystá zaútočit, protože [ DS] americké zpravodajské agentury tlačí na tento příběh.////

_______

Bílé klobouky

>Několik amerických velitelů a otevřených vojenských zdrojů potvrzuje, že se neděje nic neobvyklého.>> ZPĚTNÉ KANÁLY potvrzují, že jedinou možností, jak ČÍNA zaútočí na Tchaj-wan, je, že se američtí vojáci rozhodnou otevřít na Tchaj-wanu základnu, nebo že USA zaútočí na ČÍNU přímo.

________

Bílé klobouky se blíží k odhalení FBI. /Vyšetřování BIDENS/ se ROZHOVOR o FTX rozšiřuje….[ DS] zoufale touží po VÁLCE, aby vnesla zmatek, VÁLKA je ideální pro krádež amerických dolarů z daní, praní špinavých peněz.

_______

ZA OPONOU ;

HUDEBNÍ PRŮMYSL JE V PANICE A CIA AKTIVOVALA SVÉ NEJSILNĚJŠÍ KABELKY> VLADTV. .DJ AKADEMIS , ext ext ext ext ext ext ext ext NY djs ECT ECT ECT k ÚPLNÉMU ÚTOKU NA KANYE WEST<

_Po tom, co se Kanye plně přiznal k satanistickým rituálům a obětování v slizkém průmyslu….. Včetně obětování jeho vlastní matky spolu s otcem Michealem Jordanem. Dr.dre syn……..

>Obrovské hnutí mainstreamových rapových umělců poslední dva měsíce otevřeně mluví o SATANSKÉM hudebním průmyslu a rituálech ELITŮ.

… Kdysi skryté téma NYNÍ exploduje v několika vcast podcastech. YouTube klesá.

KANYE WEST probudil hnutí, aby pro černou komunitu vyšetřil SATANSKÉ rituály a Elity spojené s kulty…… To je důvod, proč CIA uvolnila své prostředky proti KANYE.

_Další neznámá osobnost YouTube z africké černošské komunity jménem CHARLESTON WHITE získala v poslední době miliony sledujících na různých kanálech, kde ODHALUJE hudební průmysl a rappery . Útočí přímo na Rappery několika informačními kapkami o jejich vraždách a CIA. FBI. Fedu ……. WHITE říká, že Rappeři mluví o pomoci černošským komunitám, ale ve skutečnosti jejich hudba mluví o zabíjení, zabíjení, zabíjení vlastních lidí a největší masové zabíjení, ke kterému dochází ve Spojených státech, pochází z vražd černochů na černochy, které jsou spojeny s Rapovou gangsterskou hudbou > WAR ZONES. L.A. CHICAGO, NEW YORK. ATLANTA. MIAMI ECT ECT ECT ECT ECT ……

INSIDE SOURCES NOTE; 2023 is the FALL OF J-Z> VYHLÁŠENÍ SATANISTICKÉHO HUDEBNÍHO SYSTÉMU.

? Chápete důsledky toho, co Musk říká?

? Tato informace probudí miliony lidí a začne je sjednocovat proti sadistickému a zlému systému, kterému jsme po desetiletí podléhali.

❌ Zločiny na dětech sjednotí celé lidstvo ???

? Musk: 

Čím více se toho dozvíte, tím je to horší. Svět by měl

znát pravdu o tom, co se děje na Twitteru.

Transparentnost si získá důvěru lidí.

⚡️ Lundquist Neubauer z poskytovatele služeb Verivox pro BILD uvedl: “Spotřebitelé se musí připravit na novou masivní vlnu zdražování plynu a elektřiny od základních dodavatelů. Na přelomu roku hovoříme o příplatcích v průměru 54 % za elektřinu a 50 % za plyn.”

Aribert Peters, člen představenstva Bund für Energieverbraucher, je rozhořčen. “Rozsah zvýšení není odůvodněn tržními cenami.” Jeho rada spotřebitelům: “Neplaťte účty!”

Protože: V případě pochybností musí dodavatelé předložit důkaz, že zvýšení cen je odůvodněno tržními cenami.

???? Evropský parlament schválil balíček podpory pro Ukrajinu na rok 2023 v hodnotě až 18 miliard eur. Nyní musí rozhodnutí schválit zástupci členských zemí unie….. ? 1️⃣8️⃣ ?

????⚡️V Sumské, Charkovské, Čerkasské, Dněpropetrovské a Poltavské oblasti byl vyhlášen letecký poplach.

Místní zdroje píší o explozích v Krivém Rogu.

????⚡️V Krivém Rogu, Slavjansku, Kramatorsku a Chersonu jsou hlášeny výbuchy. Údery se objevují také v oblasti Artemovska.

????❗️Evropská komise vyzvala země EU, aby Ukrajině hromadně poslaly vysokonapěťové transformátory a generátory elektřiny – eurokomisař.

????❗️Rozhovory EU o stropu cen ropy se odkládají kvůli neshodám mezi zeměmi – Bloomberg

?? Vladimir Putin si klade za úkol nejen zvýšit množství vyrobené vojenské techniky, ale také zlepšit její vlastnosti.

? Digitální “očkovací pas” G20 není zákon a my ho nepřijímáme.

Ve dnech 15. a 16. listopadu 2022 se na Bali v Indonésii konal 17. summit skupiny G20.

James Roguski píše (18. listopadu):

Během summitu G20 na Bali nebylo přijato NIC.

Došlo však k tomu, že “hlavy států a vlád” vypustili kočku z pytle, pokud jde o jejich záměr změnit Mezinárodní zdravotnický předpis a vytvořit globální “digitální zdravotní certifikát”.

Zároveň vypustili kočku z pytle, když uvedli, že tyto změny hodlají uvést v platnost v květnu příštího roku (2023), a nikoli v květnu 2024, jak oficiálně oznamovali po většinu roku.

To bylo požehnání, protože to některé lidi probudilo.

Teď možná lidé začnou věnovat pozornost tajným jednáním o změně mezinárodních zdravotnických předpisů.

Zde (https://jamesroguski.substack.com/api/v1/file/4801d697-e7d5-47b0-9073-75141b9a9e5a.pdf) (PDF) se píše o “digitálních zdravotních certifikátech” v prohlášení lídrů G20 z Bali.

Znění prohlášení lídrů G20 z Bali NEZNAMENÁ, že očkovací průkazy byly “podepsány jako zákon”.

Co to ve skutečnosti znamená:

“Vedoucí představitelé” G20 dobře vědí, že Světová zdravotnická organizace tajně jedná o změnách Mezinárodních zdravotnických předpisů (IHR).

Vědí také, že Mezinárodní zdravotnické předpisy (IHR) nemají se zdravím nic společného.

Mezinárodní zdravotní předpisy by se měly přejmenovat na Mezinárodní předpisy o dozoru, monitorování, podávání zpráv a dodržování předpisů.

Státy z celého světa tajně předložily návrhy na změnu mnoha článků Mezinárodních zdravotnických předpisů.

JE JASNÉ, ŽE MY, LIDÉ NA CELÉM SVĚTĚ, NECHCEME UNIVERZÁLNÍ, GLOBÁLNÍ A INTEROPERABILNÍ DIGITÁLNÍ ZDRAVOTNÍ OSVĚDČENÍ (OČKOVACÍ PRŮKAZ).

Starý systém se rozpadá a my musíme rychle vytvořit náhradu.

https://jamesroguski.substack.com/p/right-now-would-be-a-very-good-time?utm_source=cross-post&publication_id=746475&post_id=85248370&isFreemail=true&utm_campaign=773468&utm_medium=email

Martha Schollová Telegram

Zdá sa, že vonku je veľmi búrlivo, a to aj na oblohe. Ak surfujete na Telegrame, možno ste videli správy o tom, čo sa deje na Ukrajine s množstvom výpadkov elektrickej energie, výbuchy v Jeruzaleme, hroziace [takmer sľúbené] výpadky elektrickej energie v Spojenom kráľovstve a pozrite sa na dnešnú leteckú dopravu.

Objem a kvalita informácií, ktoré sa v súčasnosti objavujú, sú neskutočné. O tom, čo sa deje na tejto planéte, niet pochýb a nikto nám nemôže dôveryhodne tvrdiť, že „sa nič nedeje“. Deje sa toho toľko, že cabala/hlboký štát je celý rozrušený a nemôže uveriť masívnemu útoku, ktorý sa na nich rozpútal. Je to „búrka“. zdroj

Nádej je mocná zbraň.
Vaša schopnosť bojovať proti zúfalstvu závisí od vašej schopnosti hľadať, kde je v danej situácii víťazstvo.
Myslenie bojovníka viery neúnavne hľadá, kde Boh môže obrátiť ich situáciu a vytvoriť niečo krásne bez ohľadu na neúspechy. Boh je potrebný viac ako kedykoľvek predtým pre vlastencov anonov. Bez Boha by ste nevideli šancu na víťazstvo. Ale s Ním vidíte horu v ceste a viete, že všetko je možné.
Nedovoľte, aby sa vaše srdce unavilo, keď môžete všetko zveriť Jemu.
Únava je vaša sila. Spôsobuje, že sa na Neho spoliehate ešte viac.
Vaša cesta sa stáva cestou zdolávania.
Nachádzate nádej aj vo svojej slabosti.
To vás robí nezastaviteľnými.
Boh vás robí nezastaviteľnými.

Kanye West sa ešte pred mesiacom prechádzal po móle pre Balenciaga a teraz s ním zrušili zmluvu, bolo odhalené ich podozrivé aktivity a vymazali svoj účet na Twitteri.

Kanye sa pustil do rozhovoru a povedal, že Biden je idiot, pretože nespolupracuje s Elonom Muskom. Elon teraz skutočne pracuje na tom, aby zabránil ubližovaniu deťom na Twitteri. Vyšetruje ho FED, čo nie je žiadne prekvapenie.

Kanye odhalil bankárov a bol za to okamžite zrušený.

Kanye odhalil svojho manipulátora MK ultra, kde ho zverejnením jeho smsiek odhalil svetu. To bola pre všetkých veľká červená pilulka.

Kanye nám otvorene povedal, že jeho matka bola obetovaná, a médiá sa to rozhodli ignorovať.

Teraz predáva svoju výbavu Balenciaga za lacných dvadsať dolárov a podrobnosti ďalšej kapitoly jeho ságy si môže každý domyslieť. Môžem však prakticky zaručiť, že to bude všetko, len nie nuda. Stále príslovečná divoká karta.

Počúvam ľudí, ktorí mi hovoria, že strácajú vieru, že majú pocit, že už nemôžu urobiť ani krok.

Povedzte mi toto:
Kam ešte pôjdete?
Ste bdelí. Poznáte pravdu.

Jednoducho nemáme inú možnosť, len ísť ďalej. Sťažovanie sa na náročnosť cesty nás nikam neposunie. Najlepšie príbehy zvyčajne obsahujú hrdinov, ktorí prekonávajú tie najhoršie ťažkosti. Úroveň bolesti, ktorú prežívate, mi napovedá, že radosť na jej konci bude o to sladšia. Nezabúdajte na radosť, ktorá prichádza, ale ani sa nesnažte utiecť. Nech vaša viera žiari, keď sa svet zdá byť najtemnejší. Toto je vaša chvíľa. zdroj

? WHO

Velká farmaceutická společnost možná bude muset v návrhu pandemických pravidel WHO zveřejnit vládní obchody

Farmaceutické společnosti by mohly být povinny zveřejňovat ceny a dohody o výrobcích, které vyrábějí pro boj s budoucími globálními zdravotními krizemi. To by podle agentury Reuters zajistila pandemická dohoda podporovaná Světovou zdravotnickou organizací (WHO).

Návrh dohody WHO, kterou projednává 194 členských zemí zdravotnické agentury OSN, vyžaduje, aby společnosti zveřejňovaly podmínky všech veřejných zakázek.

Uvádí, že veřejné financování vývoje vakcín a léčebných postupů by mělo být transparentnější a mělo by zahrnovat ustanovení, která zajistí, že výsledné produkty budou rovnoměrně distribuovány po celém světě.

Cílem paktu, známého také jako Smlouva o pandemii, je zabránit tomu, aby příští globální zdravotní krize byla stejně ničivá jako COVID-19, a zlepšit globální reakci, která zanechala mnoho nejchudších zemí světa pozadu.

Během pandemie bylo mnoho dohod, které vlády uzavřely s farmaceutickými společnostmi, utajeno, takže měly jen málo možností hnát farmaceutické společnosti k odpovědnosti. odkaz

Lékařský znalec vyvrací Lauterbachovy lži: Propaganda očkování stála mnoho občanů zdraví a životy. odkaz

RUMUNSKÉ VÍTĚZSTVÍ PŘED NEJVYŠŠÍM SOUDEM?

VELKÉ VÍTĚZSTVÍ V RUMUNSKU !!!

Konečné rozhodnutí nejvyššího soudu: prodloužení výjimečného stavu a zelený certifikát porušily lidská práva

Dne 16. listopadu 2022 Nejvyšší kasační a soudní soud Rumunska (ICCJ) rozhodl, že výjimečný stav v Rumunsku byl prodloužen nezákonně a že usnadnění přístupu na různé veřejné akce na základě zeleného certifikátu bylo rovněž nezákonné.
Toto rozhodnutí je konečné a bylo vydáno poté, co bylo podobné rozhodnutí napadeno u soudu prvního stupně.

Soudní senát ICCJ (Nejvyšší soud Rumunska) potvrdil rozhodnutí odvolacího soudu v Bukurešti, který se odvolával na lidská práva (např: Každý má právo na svobodu a bezpečnost, právo na účinné zacházení a spravedlivý proces) a zamítl odvolání vlády jako opožděné.

Toto rozhodnutí opravňuje všechny, kteří nebyli očkováni a cítili se poškozeni nebo postiženi restriktivními opatřeními během pandemie, žalovat vládu/stát a požadovat náhradu škody u soudu. odkaz

Odkaz: Věc má číslo 7277/2/2021 a je k nahlédnutí na internetových stránkách Nejvyššího soudu: odkaz

? Pedofilní spolky se nyní staly hlavním proudem. Pro všechny, kteří tvrdí, že se nic neděje. Zeptejte se sami sebe, zda jsme někdy předtím vedli takový rozhovor v hlavním vysílacím čase?

Stínová vláda splnila svůj účel.

Každý elitářský pedofil je stíhán.

Pozor, podle tweetů včera ve věku 92 let zemřel George Soros.

⚠️ Je to falešná zpráva ⚠️

Zprávu jsem si ověřila a nemohu potvrdit, že Soros OFIKO zemřel. zdroj

MSM mení svoju melódiu ako Washington Post vyjde priznáva, že väčšina úmrtí sú z očkovania…. A teraz o tom istom informujú viaceré médiá MSM. V auguste po prvýkrát tvorili väčšinu úmrtí na COVID očkovaní Američania: analýza | Fox News odkaz

☝️ to je dobrá správa, pretože ľudia sa stále budia zo snov o MOCKINGBIRD ……

Ale musíte si uvedomiť, že to bol aj spôsob Globalistov, ktorí chceli vytvoriť pandémiu pomocou súčasného svetového lekárskeho zariadenia a keď pandémia zlyhala a vakcíny sa zdali byť neúčinné, Globalistická komunita chcela obviniť lekársky priemysel a systém v každej krajine.
Potom chceli Globalisti prísť ako spasitelia a rozpustiť svetový zdravotnícky systém a znovu vytvoriť systém vo svoj prospech a plnú kontrolu……. Toto bol pôvodný plán DAVOS-u
WEF. ..//// tento plán je uvedený aj v postupoch SPARS2025 PANDEMIC<<

_ako sa stále posúvame vpred v ODHALOVANÍ globalistických plánov…… Blíži sa obrovský boj proti DAVOS.WEF AGENDA.OSN.<<<< zdroj

Tu je odkaz na rozhovor s Derekom Johnsonom, ktorý sa venuje vojenskej problematike. Pozrite si ho od ôsmej minúty – dá sa pohodlne sledovať rýchlosťou 1,25. Skvelé postrehy o aktuálnych informáciách. Odporúčame. odkaz

Odkaz na nový dokumentárny film Zomreli náhle. Je veľmi náročné ho sledovať. Varovanie: Explicitné scény balzamovania a náhlej smrti. Drsná desivá realita úrazu je obnažená pre všetkých na balzamovacom stole. odkaz
Najviac ma vo filme nešokovala krvavá scéna a smrť – bola to vložka, ktorá je súčasťou každého balenia vakcíny. Príbalový leták je VEĽKÝ kus papiera, ktorý je úplne prázdny okrem dvoch mrazivých slov: „Zámerne prázdny“. Žena ukazuje príbalový leták k očkovacej látke proti meningitíde – strany a strany malého písma. Spoločnosti vyrábajúcej očkovacie látky prešli s ich „zámerne prázdnym“ príbalovým letákom, pretože očkovacia látka nebola nikdy oficiálne schválená. Bola „experimentálna“. Odporné.

Som zvedavý, či Brazília začne so stanným právom ako prvá a po nej budú nasledovať USA…? odkaz

‚…Všetci hovoria o zvukovej aktualizácii od kontaktéra/experta Alexa Colliera. Môže to byť výňatok z webinára, ktorý robil tento víkend. Dvaja členovia štábu ho zahrnuli do komentárov, takže by sme ho asi mali spomenúť. Je to len niekoľko minút, ale je to veľmi povzbudivé a podporuje to, čo nám už bolo povedané v rôznych „fámach“ a aktualizáciách informácií a čo predpokladáme, že sa deje z dobrého dôvodu. Pravdepodobne ste videli Trumpove príspevky o „čoskoro“. Neisté je, či mal na mysli svoje opätovné uvedenie do funkcie na Twitteri, alebo niečo iné…
Všetko musí byť koordinované na minútu presne a pri globálnej operácii si viete predstaviť množstvo pohyblivých častí a komunikácie, ktoré sa musia spojiť, aby to bolo správne. Nebude žiadna druhá šanca, je to teraz alebo nikdy, takže miesta pre všetkých a počkajme na pokyn [Q]. Alex Collier

Armáda na celom svete čaká na „GO“.

Niekoľko kanálov zdieľa 4-minútovú hlasovú správu od Alexa Colliera. Existuje niekoľko jej prekladov. Vybrala som ich a trochu upravila.

Alex Collier 19.11.2022

Vojnové lode sú rozmiestnené po celej Aljaške, aby podporili austrálsku armádu a zvrhli hlboký štát. Všetko sa to stane v rovnakom čase.

Pre tých, ktorých zaujíma, čo sa deje v Brazílii a prečo sa tam armáda zatiaľ nepohybuje: musí ísť o synchronizovaný pohyb. Zo strany všetkých armád na celom svete. Biele čiapky strhnú hlboký štát.

Všetko je to navzájom synchronizované a všetci sa medzi sebou rozprávajú. Chcem, aby ste vedeli, že hovoríme o období niekoľkých hodín až niekoľkých dní.

A keď sa to stane, stane sa to veľmi rýchlo.

Kolujú chýry, že v armáde zatýkajú zradcov námornej pechoty, a ja dúfam, že je to pravda. Pretože je pravda, že v armáde sú zradcovia. Brali peniaze, aby mali výhody, a pomáhali vytvárať austrálske „účty“. Je šialené, koľko peňazí tam bolo vložených. Všetko je to založené na účtoch Federálneho rezervného systému a tie treba zbúrať.

Kanada.
Pre tých z vás, ktorí sú v Kanade. Je to tam rovnaký scenár. Armáda čaká, kedy sa to rozbehne. Všetci vojaci čakajú na vašu cestu. Veci sa ešte musia zaviesť, rovnako ako americké jednotky, a keď sa to všetko skončí, Kanada bude nezávislá od Spojených štátov. Bude súčasťou Republiky Spojených štátov.

Austrália bude súčasťou Republiky Spojených štátov. Takže to všetko sa teraz veľmi rýchlo rozbieha.

To, čo je potrebné pre tých, ktorí kandidujú na prezidenta, najmä pre rok 2024, je dištancovať sa od armády.

Akonáhle sa to začne a príde „go“, armáda bude konať v rámci vojnového stavu, aby chránila občanov miest jednotlivých krajín. Aby chránila aj hranice, ale predovšetkým občanov vlastnej krajiny.

Mimochodom, toto sa bude diať na celom svete v rovnakom čase. On (Alex) si nie je celkom istý, ako to bude v Spojenom kráľovstve, pretože tam nemá žiadne informácie.

Wow. Toto je obrovské. [Štátne televízne správy odvysielali klip o mladom mužovi, ktorý zomrel na zápal srdcového svalu spôsobený vakcínou – potvrdil to koroner. To musí byť znakom úplnej kapitulácie. BUM. odkaz zdroj

„TURECKO OZNAMUJE, ŽE ODSTOUPÍ Z NATO! ….. OZNAM SEZONY
Největší armáda NATO oznamuje, že se chystá vystoupit z aliance.

Racep Erdogan dixit:

-Informace, data ukazují, že Rusko nemá nic společného s havárií rakety v Polsku.

 • Pokud je cílem Ukrajiny vyvolat třetí světovou válku, chci říci, že Turecko se této hry nezúčastní a ukončíme vstup Turecka do aliance NATO, která přinese první podpis na konci aliance.
 • Turecko je největší armáda v NATO, a náš odchod z aliance otřásá aliancí, nebude se mu líbit NATO a začnou nějaké otázky „ale proč“.
 • Nelíbí se mi rozhodnutí NATO a Evropské unie, protože jsou prospěšná pro Spojené státy, nikoli pro naši bezpečnost a světový mír.
  -Druhá světová válka začala iv Polsku a sleduji tohle někdo hraje hry,hry ve kterých bude mnoho obětí a toto není v zájmu Turecka.
 • Nechceme třetí světovou válku a ani se jí nezúčastníme, chtěl bych v tom mít jasno.
  -Je mi líto obětí obou stran v ukrajinském vojenském konfliktu, ale nechci nás dostat do třetí světové války a proto Turecko bojuje za jednání a mír mezi zeměmi, ale Turecko je jediná země, která je v bitevní pero Skutečný klid a ticho Mluv a pro toto není žádná změna a na jedné straně jaro nepřijde.
  -Potřebují zastavit války a sednout si a mluvit o míru, jednání jsou zapotřebí ne války.
 • Je dost nemocí, chudoby, krize a nyní se připravovat na třetí světovou válku???
  -Zastavte tuto politiku militantů, ve třetí světové válce nebudou vítězi, a zdůrazňuji, že i toto může znamenat konec světa.
 • Svět nezaplatí za válečné obchodníky.
  -Dnes budu mluvit s NATO o ukončení členství Turecka v alianci, pokud se blíží třetí světová válka. Promiňte, neobětuji zemi a lid pro milovníky války! „

~Alex Burky zdroj

https://vitazstvosvetla.org/spravy-25-11-2022/