Zdroje kybernetického velení americké armády zatím musí forenzně určit, zda včerejší „Dark Brandon“ byl podvodník – dvojník, klon nebo hologram. Vyjádřili však jistotu nad jednou věcí: pokud to byl skutečný Ospalý Joe, byl vytržen z jeho pedofilní mysli na Adrenochrom během projevu o stavu Unie.

Zdánlivě a netypicky plný nadšení a elánu Joe tucetkrát zaútočil na legitimního prezidenta Donalda J. Trumpa, aniž by ho jmenoval, a označil ho za ruskou loutka a nepřítele demokracie. Pozastavil se také nad Ukrajinou a žádal zákonodárce v publiku, aby bohatě financovali Zelenského činnost, která by dále zkrachovala USA a vyčerpala vojenský arzenál země. Joe navíc lhal o snaze ukončit nepřátelství na Středním východě. Hraje na obě strany, energicky financuje Izrael a zároveň slibuje, že bude dodávat zásoby do Gazy, a bojí se odcizení podpory sionistů a muslimů.

MSM a liberální komentátoři označili jeho projev za triumfální, vítězné kolo. Řekli, že Joeovo ohnivé vystoupení nade vší pochybnost dokazuje, že je navzdory svému věku připraven a schopen vést Spojené státy na další čtyři roky – a porazit Trumpa ve volbách v roce 2024.

Na druhé straně White Hats v ARCYBER věří, že země viděla iluzi – jednoho z pěti známých dvojníků Bidena, čerstvě vylíhnutý klon nebo dobře nadopovaného Bidena poháněného velkým množstvím adrenochromu.

RRN již dříve zaznamenala Bidenovu závislost na adrenochromu. V dubnu 2021 byl agent tajné služby přidělený do domu Bidens v Delaware svědkem toho, jak Jill podávala adrenochromovou infuzi svému vyhublému manželovi upoutanému na lůžko. Koktejl mu dodal energii: vyskočil z postele, zatančil si malý jig a poděkoval Jill a svému osobnímu lékaři za „bonbón“, což je Bidenovo slovo pro adrenochrome. Některé zdroje tvrdí, že Biden bral adrenochromové injekce a infuze od devadesátých let, ale RRN neviděla důkaz, který by toto tvrzení potvrdil.

Nicméně vlastnosti farmaceutické směsi jsou dobře zavedené; dočasně propůjčuje mimořádnou sílu, duševní čilost a bystrost a údajně i zvýšenou sexuální zdatnost a viralitu. Jeho vedlejší účinky jsou zničující. Adrenochrom je okamžitě návykový, více než heroin a crack. Přináší klesající výnosy: Čím více člověk bere, tím více potřebuje udržet vysoké dávky. Abstinenční příznaky zahrnují schizoidní psychózu a neutuchající vztek, po nichž v některých případech následuje intenzivní malátnost a systémové selhání orgánů. Pouze čerstvá injekce zmírňuje rychlé zhoršování.

Jestliže muž, který si včera večer říkal President Biden, byl buď autentický Biden, nebo klon, projevoval nesporné známky adrenochromového šílenství.

“Ve svém přirozeném stavu je Biden mumlající hlupák.” Nedokáže spojit čtyři slova, aniž by mumlal nesrovnalosti. Jeho psovodi ho mají ve sklepě nebo v posteli do 15:00. protože trpí Alzheimerovou chorobou. Adrenochrom to zmírňuje. Pokud jde o klony, Deep State, jak víme, nenašel způsob, jak zbavit klon nemocí svého hostitele. Takže Biden má demenci a jeho klony také. A klon by také potřeboval Adrenochrom. Ale jediný způsob, jak to zjistit s jistotou, je podívat se na vnitřní část úst, spodek chodidel nebo genitálie, které v televizi nevidíme. Druhá možnost je mnohem jednodušší – herec v latexové masce,“ uvedl zdroj.

ARCYBER, řekl, stráví další den nebo dva zkoumáním záběrů a porovnáváním toho, co bylo uvedeno v televizi, s jejich uloženými záběry.

“Brzy odhalíme pravdu,” řekl.

Kromě toho RRN obdrželo zprávy o několika zatčeních na adrese SOTU. Doufáme, že zítra o nich budeme mít více informací.

https://realrawnews.com/2024/03/arcyber-evaluates-dark-brandon-biden-sotu-performance-clone-or-body-double/