Námořní pěchota Spojených států v pondělí zatkla válečného štváče a nejvyšší představitelku Deep State Department Victorii Nulandovou, čímž prosadila vojenský zatykač, který tuto odpornou ženu obviňuje ze zrady a pobuřujícího spiknutí, ze zločinů, za které bude pravděpodobně popravena, pokud bude usvědčena.

K zatčení došlo v pondělí ráno na předměstí D.C. v Nulandině paláci. Zdroje v kanceláři generála Erica M. Smithe řekly Real Raw News, že ona a její manžel, historik Robert Kagan, se právě posadili na snídani, když do domu vtrhla jednotka námořních zvědů/ostřelovačů, uklidila Nulandové bezpečnostní složku financovanou daňovými poplatníky a oba zatkla. Nulandovou a Kagana, manžela jako spoluspiklence Nulandiných darebností.

“Kagan je spoluviníkem,” uvedl zdroj.

Podle zprávy po akci, kterou přezkoumal RRN, Nulandová s hrůzou sledovala, jak její ochranku jednoho po druhém likvidovali, a pak požadovala, aby ji Kagan, mohutný 65letý misantrop, chránil. Ale Kagan se necítil tak rytířsky. Místo toho, aby bránil svou ženu, vyhrkl „do prdele“ a neúspěšně se pokusil utéct z rezidence, přičemž opustil svou ječící manželku. Když se potácel k zadním dveřím, zasáhl ho do zad šipky taseru a uklidňujícího prostředku. Nulandová zírala v ohromeném tichu, když se její zbabělý manžel zhroutil na podlahu. Poté zvolila pragmatismus před idealismem, držela prázdné ruce vysoko nad hlavou a prosila mariňáky, aby ji vzali do vazby nezraněnou. Nesmířila se však zcela s nevyhnutelným osudem; řekla mariňákům, že ji Biden a Obama – její dřívější pán – pomstí. Mariňáci Nulandovou vyvedli a vyklidili dům, přičemž se zmocnili elektronických zařízení, než odešli s párem zločinců. Nechali za sebou tři paralyzované hlídače.

Téměř okamžitě po zatčení Deep State Department oznámilo, že Nulandová brzy odejde z politiky. Náš zdroj uvedl, že oznámení bylo charakteristické pro to, jak Deep State racionalizuje náhlé zmizení vysoce postavených úředníků veřejnosti.

„Nelegitimní administrativa nepřizná, že bažina je vysoušená. A jejich spojenci z MSM nápodobně. Pokud by to udělali, zdáli by se svým voličům slabí, bez kormidla a neúčinní. Takže si vymýšlejí tyto příběhy o odchodu do důchodu a hospitalizace, aby zakryli pravdu. Jediné místo, kam se Nulandová odebere, je GITMO a doufejme, že šibenice,“ uvedl zdroj.

Nulandová, dodal, byla tak zakořeněná v Deep State, že by ji pravděpodobně kolegové zabili, kdyby napsala rezignační dopis.

Obžaloba armády proti Nulandové je encyklopedická. Tvrdí, že dohlížela a mikrořídila americké laboratoře na biologické zbraně na Ukrajině. Kromě toho tvrdí, že Nulandová a Kagen byly hlavními činiteli v nelegální výrobě a distribuci Adrenochromu mezi Spojenými státy a východní Evropou. Pokud jsou všechna obvinění platná, Nulandová se také podílela na zničení ropovodu Nord Stream a před lety a lety spravovala Obamův nechvalně známý seznam nepřátel.

“A je toho mnohem víc, ale nevím, jestli adm. Crandall představí každý zločin, který spáchala.” Takový vojenský soud může trvat rok! Přesto, víte, neexistuje žádná omluva toho, co Nulandová udělala, a já si představuji, že to každá porota rychle uvidí,“ řekl zdroj.

Na závěr vzpomněl, že Nulandová a Kagan budou čelit jednotlivým tribunálům.

https://realrawnews.com/2024/03/marines-arrest-victoria-nuland-and-husband/