Vojenské a zpravodajské služby Západu dospěly k rozhodnutí vojensky obsadit Švýcarsko s cílem zatknout nejvyšší vedení chazarské mafie, shodují se různé zdroje. Švýcarské ozbrojené síly jsou žádány, aby zůstaly v pohotovosti a nekladly odpor, protože tato operace není namířena proti švýcarskému lidu nebo národu. Cílem útoku bude banka BIS, různé agentury OSN s exteritoriálními pravomocemi (tj. jejich sídla nejsou na švýcarském území), Rothschildův komplex v Zugu a obrovský komplex podzemních základen podél švýcarsko-rakouských hranic.

Potvrzením toho, že se chystá velký vojenský přesun, jsou slova bývalého plukovníka americké armády Douglase MacGregora, že ukrajinský stát bude během několika příštích týdnů po zamrznutí půdy doražen 700tisícovou ruskou armádou.

Podle více zdrojů bude přibližně ve stejnou dobu cílem Švýcarsko.

Souběžně s tím proběhne vojenský přesun s cílem obsadit New York a Silicon Valley a také komplex Microsoftu a Amazon v Seattlu, dodávají zdroje. I v tomto případě je tato operace zaměřena na gangstery uctívající Satana, nikoli na občany těchto regionů, uvádějí dále zdroje.

Jedním z klíčových cílů této operace bude „Samjase Plejádský Anunnaki přezdívaný ‚Strýček Sam’“.

Švýcarští vlastenci tuto osobu označili za jednoho z nejvyšších představitelů chazarské mafie.

Tento autor byl opakovaně pozván do Švýcarska, aby navštívil „mimozemšťany“, o nichž západní tajné společnosti nejvyšší úrovně, jako je Černé slunce a zednáři z lóže P3, tvrdí, že od nich přijímají příkazy. MI6 a Asijské tajné společnosti zároveň tohoto pisatele varovaly, aby tam nejezdil, protože „je to past“.

Bez ohledu na to, co je či není pravda o „cizincích“, je soudně prokazatelným faktem, že lidé, kteří se nacházejí v BIS, Zugu apod. se snažili vyhubit většinu lidské rasy. Je také pravda, že si nárokují nezávislost na jakékoli vládě na Zemi. Například i švýcarské policejní orgány mají zakázán vstup do BIS (Bank for International Settlements). Proto byla schválena vojenská operace na dopadení a zneškodnění těchto masových vrahů.

Abychom pochopili rozsah zločinů páchaných těmito monstry, rozhodli jsme se zveřejnit seznam známých jedů obsažených ve vakcínách, který nám předala Světová aliance lékařů:

Zde jsou jen některé složky vakcíny. Ty jsou vám a vašim dětem vstřikovány;

Formaldehyd/Formalin – vysoce toxický systematický jed a karcinogen.

Betapropiolakton – toxická chemická látka a karcinogen. Může způsobit smrt/trvalé poškození po velmi krátké expozici malým množstvím. Žíravá chemická látka.

Hexadecyltrimethylamonium bromid – Může způsobit poškození jater, kardiovaskulárního systému a centrálního nervového systému. Může způsobit reprodukční účinky a vrozené vady.

Hydroxid hlinitý, fosforečnan hlinitý a soli hliníku – neurotoxin. Přináší riziko dlouhodobého zánětu/otoku mozku, neurologických poruch, autoimunitních onemocnění, Alzheimerovy choroby, demence a autismu. Proniká do mozku, kde přetrvává po neomezenou dobu.

Thimerosal (rtuť) – neurotoxin. Vyvolává buněčné poškození, snižuje oxidačně-redukční aktivitu, buněčnou degeneraci a buněčnou smrt. Souvisí s neurologickými poruchami, Alzheimerovou chorobou, demencí a autismem.

Polysorbát 80 a 20Prostupuje hematoencefalickou bariérou a přenáší hliník, thimerosal a viry, které se tak dostávají do mozku.

Glutaraldehyd – toxická chemická látka používaná jako dezinfekční prostředek pro zdravotnické vybavení, citlivé na teplo.

Plodové kravské sérum – získává se z hovězích plodů odebraných březím kravám před porážkou.

Lidské diploidní fibroblastové buňky – buňky potraceného plodu. Cizí DNA má schopnost interagovat s naší vlastní.

Ledvinové buňky afrických zelených opic – mohou přenášet rakovinotvorný virus SV-40, který již nakazil asi 30 milionů Američanů.

Aceton – může způsobit poškození ledvin, jater a nervů.

E.Coli – Ano, čtete správně.

DNA z prasečího cirkoviru typu 1

Kultury lidských embryonálních plicních buněk (z potracených plodů)

Ověřte si fakta o složení vakcíny, jak jsem to udělal já, zde ODKAZ.

To je jen špička ledovce. Zde je další příklad:

Podle studie provedené nevládní organizací zabývající se ochranou životního prostředí se sídlem v Dillí bylo v oblíbených hygienických vložkách prodávaných v Indii zjištěno vysoké množství chemických látek, které jsou spojovány s poruchami srdce, cukrovkou, endokrinními poruchami, rakovinou, mozkovými poruchami, astmatem, postižením, rakovinou, vrozenými vadami a neplodností. Nejvyšší koncentrace těchto chemických látek byly zjištěny v tzv. ekologických výrobcích.

Přestože tato studie byla provedena v Indii, můžete si být jisti, že tyto jedy se nacházejí v hygienických vložkách po celém světě. Podobné jedy se nacházejí v šamponech, zubních pastách, zpracovaných potravinách atd. Jedná se o záměrnou otravu, protože kdyby šlo jen o výpočet zisku nad bezpečností, nikdo by se neobtěžoval dávat tyto drahé chemikálie do výrobků denní potřeby.

Nezapomeňte, že takzvaní západní vůdci, což jsou většinou ovládaní dvojníci, jako Joe Biden, Justin Trudeau, stejně jako Elon Musk, všichni tito vakcíny prosazují.

Tito „vůdci“ jsou tedy vinni masovou vraždou, protože je nyní prokázáno, že ti, kteří si vzali takzvané Covid vakcíny, umírají mnohem častěji než ti, kteří si je nevzali.

Stejní falešní „vůdci“ se také snaží pomocí vakcín a jedů udělat z těch, kteří nezemřou, lidská hospodářská zvířata. Jak říká avatar George Sorose, vakcíny byly také použity jako „nástroj kontroly“.

Biden podepsal prohlášení G20, které má Američany přimět k používání očkovacích pasů při mezinárodních cestách.

Kanadský Justin Castro Trudeau jde tak daleko, že se snaží vnutit psychiatrickou léčbu těm, kteří odmítají mRNA injekce nebo jakékoliv očkování.

Vzhledem k tomu, že 80 % Kanaďanů odmítá další očkování, můžete hádat, co se brzy stane Trudeauovi a jeho kolegům zrádcům.

Pokud se nenechám očkovat, jsem 100% chráněn proti vedlejším účinkům vakcíny a 99,8% chráněn proti Covidu.
To je dobrá nabídka.

Napsáno roku 1989. 1. fáze: Chřipka / nachlazení. Nanejvýš mírné příznaky. 2. fáze:Prní fáze vede k oslabení a křehkosti imunitního systému v důsledku nedostatku potravy, společenského odstupu, nošení masek a nedostatku kontaktu se slunečním světlem a zdravými bakteriemi. Vystavení záření 5G dále narušuje imunitní systém. Až se tedy lidé znovu vrátí do společnosti, onemocní jich více. Na vině bude Covid-19. To vše nastane dříve, než bude očkování připraveno, aby se to ospravedlnilo. Bude následovat delší a silnější uzavírka, dokud si všichni vakcínu nevezmou. 3. fáze:Pokud většina lidí vakcíně odolá, bude uvolněn vyzbrojený virus SARS / HIV / MERS. Mnoho lidí na něj zemře. Bude to přežití nejsilnějších. Bude to také konečný impuls k tomu, aby se všichni nechali očkovat a vrátili se k normálu. Ti, kdo se nechali očkovat, budou válčit s těmi, kdo se nenechali. Bude to anarchie ze všech stran.

Nezapomeňte, že tito zločinci také průmyslově vraždí děti. Nejnovější důkaz o tom najdete v přiloženém videu, kde bývalý agent CIA vypovídá, že Obamacare byla vytvořena speciálně pro obchod s dětmi.

Anketa: Odhalit zapojení vlády Spojených států do obchodování s dětmi přes naši jižní hranici.

V letech 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 2020, 2021 a 2022 byli zaměstnanci společnosti Disney zatčeni za sexuální trestné činy spáchané na dětech – jinými slovy, za posledních deset let nejméně jednou ročně.

Jak vyplývá z výše uvedených informací, každý vojenský důstojník, který se bude bránit postupu proti pevnostem ChM, se označí za zrádce lidské rasy a musí být bezodkladně popraven.

JAK SE TVÁŘÍŠ, KDYŽ SE SNAŽÍŠ VŠECHNY ZABÍT. A OMYLEM JE PROBUDIL

Podívejme se nyní na některé z posledních bitev ve válce za osvobození planety Země. Po setkání G20 použila ChM k útoku zbraň se směrovanou energií na Indonésii.

Zdroje indonéské zpravodajské agentury tvrdí, že zemětřesení, ke kterému došlo 21. listopadu. „nebylo přirozenou událostí“. Bylo to provedeno jako varování indonéské vládě, že pokud nepředá velmi velké množství zpracovaného zlata, které je uloženo v hlavním městě ve zvláštním skladu pod vojenskou ochranou, bude následovat „velké zemětřesení“. Aliance Indonésanům slíbila, že na jakýkoli takový útok bude reagováno odvetou v podobě úderu na La Palma a další cíle.

V každém případě je tento pokus o vydírání dalším potvrzením toho, že se Rockefellerům a jejich spojencům z ChM nepodařilo získat finanční prostředky na to, aby jejich šaškárna v rámci G20 a OSN mohla pokračovat déle.

To je vidět na probíhajícím hospodářském propadu Spojených států a západní Evropy okupovaných ChM. Nejnovějším příznakem toho jsou prázdné přístavy na západním pobřeží USA a vánoční výprodej na Černý pátek v USA byl naprostým propadákem.

Proto se předseda Evropské rady Charles Michel tento týden vydává na prosebnou misi do Číny, aby získal finanční prostředky pro „svět s OSN v centru“.

Očekává se, že Číňané nabídnou začlenění prospěšných a funkčních částí OSN do nového světového orgánu, který bude mít sídlo v Asii. Číňané chtějí, aby se sídlo nacházelo v Laosu, ale o tom ještě nebylo rozhodnuto.

V každém případě se nezdá, že by současné čínské vedení na Tchaj-wanu nebo v komunistické Číně učinilo rozhodnutí.

Čínský lid se proti nim otevřeně bouří kvůli jejich spoluúčasti na covidových a vakcinačních zločinech. Minulý týden odstoupila loutková prezidentka ChM na Tchaj-wanu Tsai Ing-wen z funkce šéfky vládní Demokratické lidové strany (DPP), poněvadž byla poražena v místních volbách.

V pevninské Číně se mezitím komunisté neúspěšně snažili udržet svůj lid v poslušnosti tím, že v televizi při přenosu fotbalových utkání z Kataru rozmazali tribuny na stadionu, aby jejich lid neviděl, že svět se posunul dál a už se nerouškuje!

Místo toho v celé zemi vypukla otevřená vzpoura kvůli Covidové totalitě, jak ukazují tato videa.

„Bílé skafandry ve stylu hazmat nosí naprogramovaní lidé umělou inteligencí,“ tvrdí tajné zdroje z vesmírného programu.

Podobné vzpoury jako v Číně probíhají po celé planetě.

Brazilský prezident Jair Bolsonaro předložil soudu důkazy o volebních podvodech staré více než deset let (v USA jsou to dvě desetiletí). Bolsonaro poslal svým lidem na sociálních sítích následující vzkaz:

Nestojíme na místě, jednáme v rámci čtyř řádků ústavy a dojde k mnoha zatčením. Bude to bombastický skandál s mezinárodními dopady, není to puč, je to spravedlnost.

Mlčící křivák Lula se mezitím necítí dobře. Po pobytu v nemocnici, kde si léčil problémy s hrdlem, mu lékaři zakázali mluvit, a tak komunikuje pomocí ručně psaných poznámek.

V Malajsii mezitím král sultán Abdullah Sultan Ahmad Shah jmenoval Anwara Ibrahima premiérem. Očekává se, že premiér Anwar sdělí světu pravdu o letu malajsijských aerolinií číslo 370/17.

Podobné kroky proti ChM probíhají po celém světě.

Turecko je připraveno postavit se darebáckým silám ChM na Blízkém východě, které kradou ropu. „Brzy použijeme naše tanky a dělostřelectvo ke zničení kořenů terorismu. O plánovaných úderech na cíle v Sýrii a Iráku nebudeme informovat Rusko ani Spojené státy,“ oznámil 22. listopadu turecký prezident Recep Tayyip Erdogan.

Podle blízkovýchodních zdrojů tento krok podporují Egypťané, Saúdové, Syřané a další.

V Africe mezitím ghanská vláda pracuje na nové politice nákupu ropných produktů za zlato namísto dolarových rezerv, uvedl ve čtvrtek na Facebooku viceprezident Mahamudu Bawumia.

Očekává se, že tento krok budou následovat i další africké země, což ukončí staletí trvající krádeže zdrojů tohoto kontinentu.

Akce probíhají i v Evropě. Například ve Francii minulý týden vlastenci vlepili fackuavatarskému zrádci Macronovi.

V „budoucím“ hlavním městě chazarského světa Astaně vypukly obrovské protivládní nepokoje.

Do boje se zapojují i polské osvobozenecké síly, které se snaží osvobodit Evropu. Podle zdrojů polské zpravodajské služby současná zkorumpovaná polská vláda „dala zednářům vše nejcennější výměnou za falešné sliby ochrany“. V důsledku toho podle nich „letadla kroužící nad Polskem ovládá polská vláda (pravděpodobně je tomu tak i v jiných zemích)“. Polsko je potlačováno, protože „má to, co Američané nemají, lidi s vysokým uvědoměním, nechtějí spolupracovat, nelíbí se jim jejich plány válek a drancování; chtějí být suverénní“.

Polská rozvědka rovněž poskytla informace o ChM, které podle ní poskytla dcera Klause Schwaba Rothschilda. Podle ní „abyste byli u moci, musíte dodržovat pravidla a jíst srdce nevinných“. Říká také, že děti Elona Muska se těchto rituálů účastní a je to pro ně normální, jsou tak naučené. „Děti jsou odebírány z chudých zemí a kupovány za malé částky,“ říká.

Tento druh činnosti a mnoho dalšího vyjde najevo, jakmile budou Švýcarsko, Ukrajina a USA osvobozeny.

Poté je velkou otázkou, kdy se dozvíme pravdu o Antarktidě. V této souvislosti se objevilo několik velmi zajímavých zpráv, jak uvádí níže odkazovaný článek.

„Vědci možná objevili něco nepochopitelně obrovského, co žije pod Antarktidou“ (ODKAZ).

Podle studie zveřejněné v časopise Frontiers in Marine Science vědci objevili pod ledovým povrchem Antarktidy obrovský živý svět, který může mít rozlohu až 5 milionů kilometrů čtverečních.

Podle našich zdrojů z tajného vesmírného programu „to, co skutečně našli pod ledem, je německá základna“.

Existují však náznaky, že by mohlo jít o mnohem víc, jak naznačují zdroje Pentagonu kontrolující Farnese. Palác rodu Farnesů v Římě byl postaven kolem roku 1530. Je v něm umístěna mapa světa. Mapa je neuvěřitelně podrobná, jsou na ní vyznačena koryta řek, města, přístavy a pamětihodnosti. Od toho, na co jsme zvyklí, se však liší zelenou Antarktidou, která je s Amerikou spojena pozemním mostem.

Objevení přibližně 5 milionů kilometrů čtverečních života v Antarktidě je jen jednou z mnoha anomálií, které se nyní objevují po celém světě.

Další, která naznačuje nějakou zásadní změnu na Zemi, je výskyt ovcí, mravenců a dalších zvířat pohybujících se v kruhu, kteří jako by uvízli v kruhových vírech.

Na závěr tohoto týdne přinášíme nejnovější pozorování „vzdušných fenoménů“ z celého světa.

1. plazmová energetická interdimenzionální loď:

2. Dorchester, Velká Británie – listopad 2022:

3. maskovaná loď na dohled:

4. interdimenzionální loď přejde na hyper-pohon – Indie:

Prosím, zvykněte si pozorovat oblohu, možná některou z těchto věcí uvidíte na vlastní oči, jako to udělal tento autor.

Zdroj: benjaminfulford.net

 

https://tadesco.org/anglicka-nemecka-a-ruska-vojska-se-pripravuji-na-utok-na-svycarsko/