Co když americká armáda s bílými klobouky také cvičí ruské vojáky a vede jistou ruskou divizi DIRECT do války na Ukrajině?

Podle ruských zdrojů, americký generál námořní pěchoty vede od února skupinu speciálních operací a také vojáci z britského praporu jsou součástí těchto divizí a brigád speciálních sil.

Jevgenij Prigožin, osobní přítel Putina, je šéfem jednotky speciálních sil s názvem Wagnerova skupina, která byla hrotem kopí v ruských vojenských operacích, jež v únoru zamířily na Ukrajinu a pokračují ve vojenském velení v bojovém poli. Zrovna nedávno Prigožin poskytl 25. listopadu rozhovor finským novinám, že operace vede generál americké námořní pěchoty a má v současnosti na bojišti svůj vlastní prapor. Prigožin potvrdil, že finští vojáci jsou součástí praporu americké námořní pěchoty. Jevgenij Prigožin cvičí na Ukrajině vojáky od roku 2014.

Tato divize speciálních sil působí v Africe, na Blízkém východě a v Latinské Americe a pomáhá v boji proti globalistické okupaci od roku 2015 .

V nedávné době tato vojenská operace pomohla Mali v boji proti ROTHSCHILDY placeným vojenským režimům v Mali, kteří se snažily vylákat ze země a lidu zlato. Proto ruští vojáci v Mali zajistili zlaté doly.

Po letech, kdy Moskva popírala činnost skupiny speciálních sil, Putin konečně přiznal, že speciální jednotky Wagnerovy armády jsou „pilíři naší vlasti“.

__

Z jiného zdroje

Uvnitř Pentagonu se schyluje ke střetu generálů. Kolonialisté se staví na stranu Velké „probouzecí“ války. Jak veřejně prohlašuje generální prokurátor USA, hluboký stát (deep state) existuje.

***** **** ***** ****

Posledních 13 měsíců se Pentagon rozděluje a poslední měsíc vojenské zpravodajské služby se zcela rozdělily, protože BIDEN (Obama) organizuje zatýkání amerických vojenských velitelů, kteří nejsou věrní službě hlubokého státu.

***** ****

Pokud si vzpomínáte na loňský rok, desítky amerických generálů a plukovníků uvnitř Pentagonu varovaly před blížící se občanskou válkou. O tomhle mluvili: Poslední okamžiky před tím, než deep state americká armáda zaútočí na bílé klobouky v Americké armádě a zatýkací války začínají.

***** ****

EMERGENCY BROADCAST SYSTEM (EBS / systém nouzového vysílání) řízený vojenskými operacemi letectva v rukou velení zpravodajských služeb vesmírných sil Spojených států.

Vojenský pomocný rádiový systém (MARS) je komunikační systém ozbrojených sil Spojených států provozovaný radioamatéry. Rádiové stanice MARS nejsou součástí radioamatérské služby; pracují na vojensky koordinovaných frekvencích mimo radioamatérská pásma a používají vlastní volací značky. Tato výkonná síť systému nouzového vysílání může aktivovat vojenské operace napojené na protokoly válečných zákonů během několika sekund. A vydat zatykač a otevřít vojenskou kontrolu nad USA.

***** ****

Snowden odhalil globální vražedný plán HAARPu

Rusko – Edward Snowden, whistleblower NSA a uprchlík, zveřejnil reportérům internetové kroniky dokumenty, které dokazují, že vysokofrekvenční program aktivního výzkumu polární záře neboli HAARP je definitivně zapojen do programu vražd a kontroly mysli.

Snowden odhalil blížící se globální kataklyzma.

Zatímco vojenský vězeňský průmyslový komplex běžně trvá na tom, že HAARP se sídlem na Aljašce je určen pouze ke studiu přírodních jevů v zemské ionosféře, Snowdenovi se podařilo odhalit brutálně masivní šarádu.

„Výzkumná stanice HAARP,“ řekl, „strategicky umístěná daleko od města Gakona na Aljašce, ve skutečnosti slouží k ukončení nebo odstranění manipulace s případnými disidenty globálního kapitalismu v rozsahu milionů lidí.“

Snowden dodal s použitím uvozovek: „S těmito pozemními anténami, je NATO schopno v celosvětovém měřítku, na dálku umlčet „pachatele deviantních nebo podvratných“ aktivit, které se v rámci globálního konfliktu odklání od těch „správných“ myšlenkových směrů.“

Oběti ani jejich blízcí o projektech HAARP nevědí. Tyto vlny pracují na stejné frekvenci jako truncus encephali neboli mozkový kmen, a selektivně tak vyvolávají smrt zdánlivě přirozenou cestou a některé z nich se patologům jeví jako neškodné, jako mrtvice nebo infarkt.

„Když zpravodajská komunita nepovažuje vyloženě vraždu za optimální účinek,“ řekl Snowden, mohou jednoduše přimět cíl k šílenému jednání, aby ho zdiskreditovali.

Když jsme byli na cestě mezi Hongkongem a Moskvou, pracovníci WikiLeaks a já jsme se museli bránit neustálé hrozbě vražedných útoků generovaných rádiem.

***** ****

Vojenské lodě bílých klobouků se přesunuly a sevřely pobřeží Evropy a Británie.

***** ****

Copak asi tak dělají ruská vojenská vozidla v Rakousku?

***** ****

„Obchodování se sexem“ bylo podporováno Deutsche Bank! Oběti Jeffreyho Epsteina žalují Deutsche Bank.

Vazby na sexuálního delikventa Jeffreyho Epsteina se stávají postrachem Deutsche Bank. Když banka již musela zaplatit miliony v soudních sporech, hrozí nyní nové právní spory. Američanky obviňují banku z „podpory a spoluúčasti“ na Epsteinových machinacích.

Deutsche Bank čelí v USA novým žalobám kvůli svým obchodům se sexuálním delikventem Jeffreym Epsteinem. Několik žen, které obvinily Jeffreyho Epsteina ze sexuálního zneužívání, obvinilo banku a JPMorgan Chase z toho, že na zesnulém manažerovi hedgeových fondů finančně profitovaly. U federálního okresního soudu v New Yorku byly podány dvě žaloby.

https://www.n-tv.de/wirtschaft/Jeffrey-Epstein-Opfer-verklagen-Deutsche-Bank-article23742136.html

***** ****

Očkování a Norsko:

Navzdory nabídce přeočkování pro všechny osoby ve věku 18 až 64 let nechce vláda ani Norský zdravotní ústav vydat obecné doporučení pro přeočkování.

Co se tam děje?

Norský institut pro veřejné zdraví: „Nenašli jsme dostatečné důkazy, které by doporučily, aby tato část populace byla nyní přeočkována… Každá vakcína s sebou nese riziko nežádoucích účinků.

To je jeden z důvodů, proč jsme řekli, že ne každý by měl dostat novou dávku, je to na jednotlivci. Jak již bylo řečeno, každý si musí být vědom rizika vedlejších účinků. Někteří mohou zaznamenat nepříjemné a vážné vedlejší účinky, ale většina vedlejších účinků je dočasná.“

https://www.nrk.no/osloogviken/flere-kommuneleger-vil-selv-ikke-ta-oppfriskningsdose-av-koronavaksinen-_-usikre-pa-helsegevinsten-1.16188581

***** ****

Vybral a přeložil carsten

https://tadesco.org/bleskovka-carstena-28-11-2q22/