Michael Jaco a Gene Decode

Mluví se o novém daňovém zákoně v USA, který ukládá daně z „nerealizovaného zisku“. Gene si myslí, že se možná obracejí proti panu T kvůli nové síti Truth. Nebude to jen sociální síť, ale také rádio, televize atp. Bude bez cenzury a lidé budou moci otevřeně mluvit o všem, aniž by museli používat kódová slova, aby se vyhnuli zablokování.

Michael se ptá na Geneovy detoxikační protokoly. Gene uvádí, že o protokoly lze požádat e-mailem. Bude k dispozici nová webová stránka se spoustou informací v mnoha jazycích, kde si můžete vyžádat i protokoly. Gene hovoří o společnosti Monsanto a špatné kvalitě potravin, umělých aminokyselinách a kontaminaci jiných potravin genetickou modifikací. Doporučuje nepoužívat lepek a obiloviny obecně, s výjimkou pšenice jednozrnné.

Dále hovoří o opiátech a o tom, že farmaceutický průmysl bude mít brzy problémy se zásobováním, protože opiová pole v Myanmaru a Afghánistánu byla zničena. Kromě toho Aliance již vyčistila a zapečetila mnohé podzemní tunely, což také způsobuje problémy farmaceutickému průmyslu a cabale

. Humphreyho budova (Ministerstvo zdravotnictví a sociálních služeb USA) dostala bombovou hrozbu a je zcela uzavřena. Gene hovoří o tom, jaké osoby/instituce se nacházejí v této budově (např. náměstek ministra, ministr financí, náměstek ministra zdravotnictví, náměstek ministra pro globální záležitosti, tajemník pro legislativní, plánovací a regulační záležitosti, připravenost a reakci – Gene nastoluje otázku, zda to může mít něco společného s EBS…). Věci se velmi rychle mění a svět se masivně probouzí. V Bukurešti je ze satelitu vidět lidi protestující proti omezením a za odchod vlády.

Gene ukazuje video Jamese Gililanda s helikoptérami / letadly, které se objevily nad jeho pozemkem, které se z ničeho nic objevily a opět zmizely. Michael říká, že v důsledku tlaku, který se vytváří pomocí injekčních stříkaček, se překročily hranice, takže nyní dochází k většímu zasahování i zvenčí.

Alianci se podařilo zcela vyřadit Facebook ze sítě. To je možné jen tak, že se ke všem serverům po celém světě přistupuje přesně ve stejnou dobu. Pokud jste vynechali některý server, vše se okamžitě obnovilo. To musely být vesmírné síly. Obrovská operace. Proto Zuckerberg ani nikdo jiný nemluví o tom, co se stalo, protože každý dobrý programátor by okamžitě věděl, že to není pravda, když tvrdí, že měl jen několik menších problémů. Programátor, který vytváří Geneovu novou webovou stránku, uvedl, že chybí celé stránky programového kódu.

McAffe zveřejnil na Telegramu „Boom Week ahead“ a to odpovídá tomu, co sdílí Gene. Michael říká, že cítí, že lidstvo je připraveno získat zpět vše, co mu bylo vzato. Gene mluví o Rumble a Bitchutě, existují celé stránky, které jsou Psi-Op. Říká o tom, že člověk nemůže být Psy-Op. Říká o tom, že mnozí lidé jsou tak naprogramováni nenávidět Trumpa, že ať se děje cokoli, nedokážou se přes toto naprogramování dostat. Trump například extrémně snížil ceny léků na cukrovku, které nyní opět výrazně vzrostly, stejně jako ceny benzínu, které se dotýkají nejen jednotlivců, ale také dopravců a leteckých společností.

Gene hovoří o údajném problému s dodávkami a vysvětluje, že zatímco lodě stojí mimo přístavy a nejsou vyloženy, ve skladech je také uloženo obrovské množství zboží, které se prostě nedodává do obchodů.
To není způsobeno nedostatkem řidičů nákladních vozidel. Michael hovoří o tom, že při velkých katastrofách na Haiti a v Portoriku, jako jsou zemětřesení atp. se posílá humanitární pomoc, ale DS ji zadržuje a nedává lidem.

V Portoriku se rok po zemětřesení našly sklady, ve kterých bylo ukryto veškeré humanitární zboží. Guvernér Portorika řekl, že Trump nic neposlal, zboží bylo zadrženo, aby mohlo být vyžádáno. Lidé umírali, protože pomoc nepřišla. Michael říká, že v Pákistánu byly 5 let po velkém zemětřesení nalezeny takové sklady. Lidé v chatách hlásí prázdné regály ve Walmartu a spol. Gene hlásí, že dělá nějaké opravy na svém domě a že musel chodit do různých obchodů ve městě, aby všechno sehnal.

Gene říká, že podle jednoho ze zpravodajských kanálů je to poprvé v historii, kdy se z neúčinnosti léku obviňují ti, kteří jej neužívali. Michael říká, že mnozí lidé hlásí, že lidé v jejich okolí, kteří byli očkováni, onemocněli. Ptá se, jestli prolomíme mediální hypnózu, že na vině jsou neočkováni a Gene nám říká, že už teď má problémy, když oslovuje očkované lidi. Popisuje morgellony, které se u něj v důsledku toho aktivovaly. Popisuje kovové částice, oxid grafenu, nanočipy, které měly v lidech vytvořit operační systém, připojit je k internetu a umělé inteligenci, aby se všechny údaje z nervové soustavy mohly nahrávat a monitorovat.

Ukazuje video z Dark Webu, které ukazuje, že lze přečíst všechny údaje, mozkové vlny, srdeční frekvence, frekvence dýchání, kde se člověk nachází či spí. Celá věc se plánovala už dlouho, Gene ukazuje video z roku 2013, kde někdo popisuje přesně to, co se děje dnes. Problém se vytvoří v laboratoři a poté se nabídne řešení v podobě očkování. Michael mluví o vajíčkách v očkování, oxid grafenový je potravou pro umělou inteligenci (Hydra Vulgaris, nyní je o tom několik videí).

Gene říká, že je to křemíková forma života na bázi uhlíku, která se tvoří v těle (očkováno). Gene mluví o dvou lékařích, se kterými se setkal a kteří to nahlásili. Jeden lékař měl pacientku, která si dala sennou koupel (doporučenou k eliminaci) a pod ultrafialovým světlem (pomocí aplikace v telefonu) dokázala najít vlákna. Vložila vlákno do zkumavky, uzavřela ji a do tří týdnů se z něj stala věc podobná komárům. Gene hovoří o formě jodidu draselného, ​​který doporučuje k pročištění a uvedení imunitního systému do pořádku. Vysvětluje rozdíl oproti elementárnímu jódu, který tělo nedokáže tak dobře využít. Jodid draselný a protokoly Jima Humblea ničí nanoboty a potom potřebujete zeolit, abyste se zbavili těžkých kovů. Podle některých lékařů mezi názvy genů patří: hliník, stroncium, baryum, uran.

Geneho protokol zahrnuje také aktivní uhlí. Složky vakcíny také interagují se stávajícími plísňovými infekcemi ve střevech a poté se přes nervový systém dostávají do mozku přes páteř. To může vést k různým zvláštním příznakům, protože těžké kovy a nanoboty jsou vždy přitahovány k těm částem mozku, které jsou nejaktivnější (kde je elektrický potenciál největší). Připojují se k neuronům v mozku a pomalu vytvářejí umělou inteligenci, člověka 2.0. Dělají to už více než 30 let při všech očkování, jen v menším rozsahu. Gene hovoří o svém působení v námořnictvu.

Očkování proti chřipce bylo povinné každých 6 měsíců a on vypráví, jak po něm vždy dostal chřipku. Dále popisuje, že očkování se liší podle barvy pleti na základě individuální genetiky. Zjistil to, protože při jedné příležitosti byl on a jeden afroamerický voják posledními, kteří potřebovali vakcínu. Gene si všiml, že lahvičky s vakcínou jsou barevně označeny. V jeho jednotce bylo 5 Afroameričanů a bylo tam 5 ampulí vakcíny s červeným označením, z nichž jen jedna byla nepoužita. Tak to zkusil, předstíral, že se nechá očkovat, a pak na poslední chvíli (když si už vyzvedli lahvičku s vakcínou) požádal, aby přivedli kolegu, protože si musel něco vybavit. Odmítli to udělat a dokonce se nabídli, že Gena prostě nedají očkovat a očkování mu stejně zapíší do pasu.

Gene sdílí nahrávku a informuje, že někteří původní obyvatelé Kanady uprchli i se svými dětmi, protože se chtějí vyhnout nucenému očkování. Michael mluví o přikrývkách, které dostávali domorodci nakažení neštovicemi. Tento druh biologické zbraně se používá již dlouho. Mluví také o experimentu, při kterém byli lidé nakaženi syfilisem (injekčně, údajně kvůli ochraně zdraví) a tito lidé a jejich rodiny byli léta sledováni. Gene říká, že o tom existuje kniha Nicolase Jamese Jonese s názvem Bad Blood (Špatná krev). Rodiny byly sledovány 30 let, byla jim znemožněna léčba, byli monitorováni a ponecháni k smrti. Existuje další kniha, Vyšší forma zabíjení, která dokumentuje více než 900 různých případů, kdy vláda a armáda použily tento druh války proti obyvatelstvu. Toto téma se opakuje od 50. let 20. století.

Gene nám řekl, že v Arizoně uprostřed sucha náhle vypukla epidemie komárů. Prostřednictvím těchto komárů se snažili lidem aplikovat látky. Vytvořili dokonce umělé komáry (jako malé roboty, umělá inteligence), které jsou téměř k nerozeznání od skutečných. Gene vypráví o zážitku, když se těžce zranil v zápase bojových umění a měl velké bolesti. Cestou zpět se mu náhle přepnul mozek a celé okolí vnímal jen v energetické podobě. Jeho volant byl najednou čistě růžový.

Gene říká, že to bylo jako v Matrixu, viděl kódy, ale nejen v zelené barvě (jako ve filmu), ale ve všech možných barvách. Vysvětluje, že od dětství se učíme vnímat své prostředí určitým způsobem (barvy, tvary atd.), ale je to podmíněno. Pokud věci neznáme, nevidíme je. Uvádí příklad domorodců, kteří nemohli vidět loď kapitána Cooka, protože nevěřili, že taková loď může existovat. Když se loď po dvou letech vrátila, šaman, který o ní dva roky meditoval a vizualizoval si ji, ji uviděl. Do týdne mohli loď vidět i ostatní obyvatelé. Šaman byl zabit, protože ho považovali za falešného boha.

Gene zobrazuje mapu zemětřesení, ale pouze se zápornými hodnotami zemětřesení (zemětřesení ve vzduchu), které se vyskytují na stejných místech jako DUMBS. Gene říká, že aliance je velmi aktivní a hodně se toho událo. K zemětřesením dochází, když se vesmírné lodě pokoušejí uniknout z DUMBS a jsou zničeny Aliancí. Vesmírné lodě nemohou opustit Zemi, protože Strážce Slunce je aktivní a vše monitoruje. Gene ukazuje, že v některých oblastech lze pozorovat obrovská seskupení zemětřesení a otřesů, jako například na Novém Zélandu. Říká o tom, že oficiální vysvětlení zemětřesení a výbuchů v MSM jsou stále absurdnější.

Gene hovoří o tom, že kolonie na Marsu je nyní zcela pod kontrolou Aliance. Tamní obyvatelé nyní konečně vědí, že na Zemi ještě existuje život. Nyní staví velké vesmírné lodě, z nichž tři jsou již na oběžné dráze a nesou mnohé z vesmírných lodí, které zde vidíme. Alfa Draco a Zeta z této soustavy zcela zmizely, protože byly nuceny opustit naši galaxii. Nyní se na Marsu buduje obrovská flotila Aliance, která má v budoucnu chránit naši galaxii před nimi. Gene říká, že už nemohou najít žádné spojence, protože ani ti zlí s nimi nechtějí spolupracovat. Měsíc je také zcela osvobozen. Michael říká, že je to velmi dobrá zpráva, že kdokoli ovládá vesmír, bude nakonec ovládat i Zemi, je to dobrá zpráva pro osvobození Země. Gene říká, že má velkou naději, i když vidíte, co se nyní děje s budovou Humphrey, kdo ví, co bude dál.

Michael se ptá na La Palmu a Gene hovoří o mřížkovém vzoru (zemětřesení odpovídají vzoru pod sopkou). Tento vzor mřížky je zařízení, které se nachází pod ostrovem La Palma. Sopka se aktivovala sama od sebe, ale Aliance toho využívá a odvádí lávu, aby ji naplnila a uzavřela DUMB. Všechny podzemní chodby a dveře jsou postupně zničeny a vše je naplněno lávou. Gene říká, že to samé se děje iv Yellow Stone.

https://youtu.be/c9Le3CdBdzI
Zdroj

https://qanon.sk/michael-jaco-a-gene-decode-27-10-2021/