Krátce po narození Hitlerova dítěte došlo k dohodě mezi Sověty, Američany a Vatikánem. Hitlerovo dítě se dostalo pod „kontrolu“ katolické církve díky jejímu „spojení“ s luteránskou církví NDR, která převzala dítě do své péče.

Dostala falešné datum narození 17. července a jméno Angela Dorothea Kasnerová, dcera Horsta Kasnera, luteránského pastora a jeho manželky Herlind – učitelky angličtiny a latiny. Merkelová vyrůstala na venkově nedaleko Templína v NDR, asi 50 kilometrů severně od Berlína, hlavního města socialistické Německé demokratické republiky (NDR).

Hlavním tématem „dohody“ mezi západními spojeneckými mocnostmi, Vatikánem a Sověty bylo, že Hitlerova dcera bude povýšena na mezinárodní moc…. ale její nástup k moci by přišel jako první. Vatikán přivedl k moci i německého papeže. Po smrti papeže Jana Pavla II. byl na tento post nominován bývalý německý nacista Joseph Ratzinger. Jako římský vikář přijal 20. dubna 2005 jméno papeže Benedikta XVI. Je to náhoda, že toto datum připadlo na výročí narozenin Adolfa Hitlera?

Angela Kazmierczaková? Angela Merkelová je ve skutečnosti ze čtvrtiny Polka. Nyní víme, že nejen její dědeček měl polské kořeny, ale i kancléřka se brzy narodila pod jménem Angela Kazmierczaková. Jejím dědečkem byl Ludwig Kazmierczak, narozen 1896 v Poznáni – tehdy to byla část Německé říše. Rodina byla hrdá na své polské kořeny. Ale dědeček Ludwig očividně ne. Vystěhoval se do Berlína, jakmile se stala Poznaň po první světové válce zase polským městem. Oženil se s jednou berlíňankou, která mu porodila syna – Horsta Kazmierczaka, Angelina otce.

 

 

 

 

Angela Merkelová a matka Adolfa Hitlera – Klara Hitler

 

Začátkem 30-tých let se rodina rozhodla polské kořeny přetrhnout. Kazmierczakovi následovali společenskou módu a zgermanizovali si příjmení na Kasneroví. Otec a syn přestoupili z katolické církve k evangelické – to Merkelová ještě donedávna nevěděla. Jakmile byla známá Merkelové polská minulost, pozval ji bratranec z druhého kolena na oběd.

Doktor Klauberg dostal Gretl Braunovou do DDR (komunistická DDR). Ona byla nejmladší sestra Hitlerovy ženy Evy Braunové. Gretl Braunová byla vybrána k umělému oplodnění Hitlerovým zmraženým spermatem. Gretl Braunová byla členkou SPD strany, jejíž ideologie se zakládá na principech marxismu. Když se doktor Klauberg vrátil zpět do západního německa, byl zadržen. Dva roky později byl zavražděn ve vyšetřovací vazbě.

Kdo vyfotil 3 lídry za mladých časů? Vidíte Hitlerovy 3 dcery: Angelu Merkelovou, Theresu Mayovou a Dalii Grybauskaite.

Ano, Hitler žil, měl rodinu, kterou dostalo CIA k moci. Oni všechno zmanipulovali. Tato planeta je jedna velká lež! Všechny elity jsou jedna krevní linie. Hillary Clinton je jednou z Rothschildů, Bill Clinton je Rockefeller. Čili Hitler byl jeden z Rothschildů, z těchto tří žen udělal Rothschildy. To je jedna z možností, dostat se k majetku a kontrole. Hra je ukončena!

Merkelová podporuje Hillary: Nadace Clinton převzala 4 miliony liber od německých daňových poplatníků.

Angela Merkelová alias IM Erika: informátorka bývalé státní bezpečnosti v DDR a nositelka Lessingové Medaile.  Nasazena na kritika tehdejšího režimu Roberta Havemanna, který byl  v domácím vězení.

Obamova matka pochází z románu mezi Hitlerem a uklízečkou v Argentíne.

To znamená, že Obama je Hitlerův vnuk.

Angela Merkelová, kancléřka Německa, je Hitlerova dcera a Obamova teta.

Zdroj: SHAEF

Překlad:

https://tadesco.org/angela-hitler-merkelova-falesna-identita/

Již dříve zveřejněné informace:

Hitlerova dcera německou kancléřkou…

http://knihya.cz/angela-merklova-je-potomek-hitlera-a-hitler-rotschilda/

4 identity Husseina Obamy:

http://knihya.cz/barack-hussein-obama-a-jeho-4-identity/

Kdo byl vlastně Adolf Hitler?
http://knihya.cz/odkryvani-historie-kdo-byl-adolf-hitler/