Před několika měsíci jsem při několika příležitostech řekl, že věci se děly a mnoho lidí napsalo a řeklo: Chceme, aby se věci děly. To je velmi oprávněná poznámka. Všichni jsme z těchto tajných operací trochu unavení, zvláště pokud máme přátele a rodinu, kteří nás škádlí a říkají, víte, nic se neděje a vy blouzněte nebo jste se zbláznili. Takže čas od času je to důležité.

A stále častěji tak, abychom lidem ukázali věci přímo. Já jsem na to reagoval a řekl jsem: Víte, když se nám bude dařit, když se Charlie Ward a Simon Parkes vrátí na YouTube, protože to nám ukáže, že dobří kluci převzali kontrolu nebo alespoň mají určitý vliv na kontrolu nad platformami sociálních médií. Takže není náhoda, že Charlie Ward i Simon Parks jsou nyní zpátky na YouTube. Charlie dostal od YouTube velmi pěkný dopis, ve kterém se omlouvá a omlouvá se za to, že byl takříkajíc mimo vysílání. Myslím, že nepoužívají slovo deplatformovaný a vítají jej zpět, a já jsem také zpět.

Takže existuje několik velmi důležitých důkazů, že se v této oblasti něco děje. Pokud jde o širší obraz, ačkoli mainstreamová média tomu v neděli věnovala jen velmi malou část, šlo o velmi vážný útok, výbuch byl namířen proti iráckému premiérovi. Ten nebyl zraněn, ale sedm jeho osobních strážců zraněno bylo. Informovala o tom BBC a některé americké mainstreamové kanály, ačkoli tomu nevěnovaly velký prostor. A přestože je to samozřejmě velmi špatné, svědčí to o tom, že ti zlí jsou na ústupu.

Selhají a bijí, koho mohou. Většina lidí by si nyní řekla: Irák je válkou zmítaná země, a právě tam bych očekával výbuch. A v určitém bodě je to správné. Ale vzhledem k tomu, co se děje ve finančním světě, protože Irák je naprosto klíčový v nových změnách, které jsou nyní na této Zemi v plném proudu, byl to poslední pokus spiklenců pokusit se zlikvidovat to, o čem si mysleli, že bude klíčovým prvkem v pohybu směrem k novému finančnímu světu. A ti z vás, kteří jsou v obraze, vědí, že Irák hraje neuvěřitelně důležitou roli. A ti, kteří to nevědí? Nebojte se. Doufejme, že v následujících týdnech to bude mnohem zřejmější. A to bude znamenat, že lidé pochopí, proč Irák sehrál a bude hrát klíčovou roli. A právě proto ten útok.

Nejsem přesvědčen, že to byl dron. Rád bych věřil, že to byla bomba z dronu. Byl bych velmi znepokojen, kdyby to byla fyzická bomba, která byla umístěna v budově. Víme však, že tito zlí kluci měli velmi jasnou představu o domě premiéra. Nebyla to jeho oficiální budova, jeho kancelář, byl to jeho dům v zelené zóně. A buď se ve svém útoku předčasně unáhlili, nebo se on někde zdržel, protože v místnosti, na kterou zaútočili, nebyl, ale bodyguardové se tam odebrali v rámci příprav očekávání jeho příchodu.

Víte, lidé dodávají věci do domů lidí, aby znali jejich rozmístění. Je mnoho lidí, kteří mají přístup do domů lidí a nemůžete prověřit každého z nich. A tak si samozřejmě špatní kluci mohli vytvořit obraz. Takže to bylo důležité, ale neublížilo to člověku, který byl opravdu důležitý. Já jsem pár hodin poté prohlásil, že to neovlivní revalvaci. A stalo se to, že šéf irácké centrální banky řekl, chci vidět irácký dinár zpět v jeho slavných dnech. Takže ti z vás, kteří jste to sledovali přesně víte, co to znamená. To je důležitý bod. Mnoha lidem na tom nezáleží. Není to to, co se děje v Evropě, Británii nebo Americe. Ale věřte mi je opravdu důležité, že vyřadili premiéra, mohlo to mít pro něj vážné důsledky.

Na mnoha internetových stránkách se mluví o deseti dnech temna a najednou to všechno zmizelo. Kdy je skutečných 10 dní tmy? Juliánský kalendář versus gregoriánský kalendář? Kdy se zhroutí Londýnský most? Britská královna oficiálně oznámila smrt. Kdy bude EBS? Kdy bude armáda dělat tyto a jiné věci? A to všechno jsou velmi důležité a potřebné otázky a já je nevynechám, jen se trochu vrátím zpět, protože tady je to důležité.

Před třemi týdny, možná před čtyřmi týdny jsem v podcastu řekl, že jsme pravděpodobně dosáhli úrovně nasycení počtem uvědomělých lidí. Dostali jsme se do bodu, kdy jsme probudili nějaké množství lidí k pravdě a nyní jsme na určité úrovni, ale nemůžeme se posunout dál, protože nemáme přístup k mainstreamovým médiím. Takže všichni lidé, kteří jsou spravedliví nebo otevření a nebyli cabalisty prošpikováni v mozku, byli připraveni prohlédnout si několik odkazů, které jim mohli poslat jejich přátelé, a pak začít klást otázky. Ale už před několika týdny jsem řekl, že teď se nedostaneme dál. A tak bylo vlastně velmi povzbuzující, když Charlie Ward asi před týdnem řekl, i on byl sice toho názoru, že se prostě nedostaneme dál, ale tyto názory nebo vize byly předány výše bílým kloboukem. V důsledku toho se dohodly, že začnou věci uskutečňovat mnohem viditelněji pro širokou veřejnost.

Charlie použil přirovnání, byl vlastně pravdivý příběh, jak si s někým povídal a oni řekli: Podívejte se, vy prostě nevěříte. Já věřím člověku v televizi a jsou lidé, kteří mi říkají, když slyším v televizi, co mi říkají, tak uvěřím. Budu věřit tomu, co řekli. Pak říkají, budu první, kdo se omluví, a budu první, kdo řekne, že jsem se mýlil-li to, co říkali není pravda. A Charlie řekl: Podívej, nechci, abyste se omlouvali. Chci, abyste se zeptali sami sebe, proč vám musel něco říct muž v kravatě a obleku na hlavním televizním kanálu, abyste tomu uvěřili. Ale vy jste nevěřili tomu, co vám říkalo vaše srdce nebo vaše duše. Takže se mi neomlouvejte, jen se snažím pochopit, proč jste měli tak vymytý mozek. Tak ovládanou mysl, že jste museli věřit tomu, co vám řekla CNN, BBC nebo vaše noviny. Čím to je, že je musíte tak otrocky následovat?

To je to správné slovo otrocky následovat. Takže si myslím, že teď chápeme, že tato jemně, trochu hra, trochu krycí operace zašla tak daleko, jak jen mohla, protože teď to lidé potřebují mít před očima. Doslova potřebují tu ruku ve tváři. Pokud ti dobří chtějí, aby více lidí na světě bylo v pozici, aby pochopili pravdu budou se muset pohnout z méně skryté, někdy příliš chytré hry k něčemu, co je trochu víc přímé a trochu víc očividné.

Víte, máme co do činění se systémem, který po mnoho generací vštěpoval různým komunitám různých národů světa, aby věřily jen těm informacím, které pocházejí od stanoveného schváleného poskytovatele. Ať už je to rozhlas, televize nebo noviny a jiné komunikační prostředky, sociální média, se již velmi dlouho považují za dezinformace. Ve skutečnosti je tomu obecně naopak. A my to víme. Takže je to povzbudivé, pokud jde o to, co se děje. Opět však můžeme mluvit jen o tajných operacích.

Víte, je velmi frustrující, že vám nemůžu přinést Daily Express nebo New York Times a ukázat vám titulní stranu, na které se píše „Cuomo oběšený“ nebo guvernér tohoto nebo guvernér Los Angeles, ale to je to, co se děje. A v případě Cuoma, on byl do poslední chvíle naprosto ohavný. Je to námořní pěchota, která podniká všechny tyto velmi speciální operace, není to běžná armáda, činí to námořní pěchota. A je to tak frustrující, že v tomto stadiu vám nemůžeme ukázat důkazy o tom, protože my vlastně nekontrolujeme mainstreamová média.

Druhá věc je, že bílé klobouky to v této fázi nechtějí zveřejnit, protože je to příliš obtížné. Jsou zde jiná témata, která je třeba vyřešit, ale mohu vám naprosto říci, že klíčoví hráči, kteří jsou podlí, zlí, odporní lidé, byli doslova postaveni před soud. Většina z nich byla donucena odstoupit, takže se vzdali své funkce. A pak jsou zatčeni a obviněni v rámci vojenského tribunálu, který se následně koná. Některé z nich jsou nafilmovány.

Některé z nich nejsou. Ale tak mnoho z toho není na očích veřejnosti. Možná i proto, že je to jako prát špinavé prádlo. Je zde jistý pohled na praní špinavého prádla na veřejnosti, ne? Je to převážně obtížné pro zemi, která má mezinárodní a světový dosah, aby pak veřejně řekla, že její zvolení představitelé se podíleli na těch nejhorších zločinech, jaké člověk zná. A toto není scéna, ve které by to chtěli dělat pořád. Jsou to dobří chlapci, kteří se soustřeďují na to, aby udrželi špatné chlapce mimo. Pokud jste mě poslouchali a byli jste dostatečně laskaví, abyste, víte, zachovali víru, jak tomu bylo již 11 let, řekl jsem, že je to válka, ale není to válka s bombami a kulkami. Je to jiný druh války, který možná ještě nikdo nezažil a odehrává se v mnoha zemích. A díkybohu za propojení vědomí, protože máme všechny ty tisíce lidí v různých zemích, kteří mohou podávat informace z první ruky, které se nikdy nedostanou do hlavního proudu a děje se tam tolik pozitivního.

A děje se i tolik negativity. A to je ten problém. Nikdy mi nevyhovoval názor, že tyto špatné věci se staly proto, aby se lidé probudili. Já bych si tuto cestu nevybral. Myslím si, že problém s tolika lidmi na této planetě je, že mají vymyté mozky. Takže pokud lidem řeknete: Budeme nutit očkovat vaše děti. Tak každý, kdo je duchovní nebo bdělý by byl naprosto zděšen a držel by své děti doma, zabarikádoval by dveře a udělal by všechno, aby tomu zabránil. Ale šokující je, a myslím si, že to částečně šokovalo i Bílé klobouky, že tito rodiče prostě říkají: Ano, dobře, myslím si, že je to dobrý nápad.

Ano, udělejme to. Ano, dejme děti očkovat. Udělejme to. Udělejme to. Ano, musíme nosit masku, když jsme venku, sami v autě… a děsivé je, že tohle jsou lidské bytosti, údajně nejvyspělejší tvory na planetě, slepě následují tento typ instrukcí, protože pocházejí ze zdroje, který jim byl naprogramován. Ano, pane. Ne, pane. Tři plné pytle, pane. Dělám, co mi řeknete, a to je ten problém. Způsob, jakým to chtěli BK udělat, byl takový, že chtěli šokovat lidi v domnění, že i tato skupina lidí v komatu, která je mrtvá na mozku, bude tak šokována tím, co jim bylo předloženo, že se najednou otřese ze své letargie. To se nestalo. Tito idioti si jednoduše řekli, ano, dobře, udělám to.

Víte, bylo to nedávno, když jsem byl šokován. Chtěl jsem si koupit kalendář a prodavač mi podal masku, abych zvážil, že si ji nasadím. Říkám, nebudu si to dávat. Nemusím si ji nasadit. Není to zákon v této zemi. Oponoval, že ale majitel obchodu mi jednou řekl… Říkám: Ne, já to neudělám a přišel si o prodej. Nebudu dávat své peníze do tohoto obchodu. A ten strach, který oplývá na tolika místech, lidé na procházce se psy v maskách, lidé na ulici s maskou, lidé v autě sami s maskou.

Musí být tak zahlceni ve strachu, nebo musíte být tak naprogramovatelní, neboť BBC říká, udělejte tohle a vidíte ty nápisy, že jsme „mask friendly“ a že nejsme uctiví pokud nenosíme masku, to jsou lži a kecy. Oni vědí, že britská vláda řekla, že toto je zákon země: Pokud nechcete nosit masku, nemusíte. Takže bychom pak neměli být vystaveni tomuto psychologickému tlaku, abychom nosili masku, když zákon země říká, že nemusíte nosit masku. Ale je to jen tento tlak ze strany deep state prostřednictvím médií. A to je velký nepřítel, média. To je problém, kterému čelíme. Jak přesvědčíme naši rodinu?

Jak přesvědčíme naše přátele, že se dějí velké věci, když to média neprezentují? A existuje jen jedna odpověď. Média musí padnout. Musí být převzaty. A zveřejnit pravdu. Potřebujeme systém nouzového vysílání ve všech zemích, abychom mluvili pravdu. Potřebujeme, aby tato videa běžela tři dny, čtyři dny v našich televizích. Potřebujeme, aby byla sociální média buď stažena, nebo pokud je kontrolují BK, aby byla udržována, ale aby se k nim nemohl pokusit získat přístup kdokoli z deep state. Takže vím, že je to neuvěřitelně obtížné. Je to neuvěřitelně obtížné, protože to opravdu chceme lidem ukázat, ne proto, že chceme říci, že máme pravdu. Někteří lidé chtějí říct, víte, já jsem vám to říkal. A já to plně chápu. Ale ve skutečnosti jde o to říci: musíte pochopit, že svět, ve kterém žijete, není takový, jak jste věřili.

Takže chápu, jak se všichni cítíme, jak se cítíte vy. I já to cítím. Takže to cítíme a je mi z toho špatně. A vím, že tento měsíc listopad je měsícem změny. Víte, jsou lidé, kteří mně, Charliemu Wardovi a dalším napíší věci, ve kterých říkají, že nic takového jako QFS neexistuje. A proč se snaží vyhodit do vzduchu iráckého premiéra? Nic takového neexistuje. Důvod, proč to tito lidé tak cítí, je ten, že jsou tak mimo nejvyšší stol, kde se přijímají rozhodnutí. Tak mimo, že prostě nemají žádné informace.

S těmito lidmi se nesetkávají ani v obchodním smyslu. Nejsou do toho zapojeni. A důvod, proč o tom nevědí, je ten, že nejsou správným typem lidí, kteří by se na tom měli podílet. Nejsou to duchovní lidé, jsou lidé, kteří mají v sobě hodně hněvu. Možná mají v sobě hodně nenávisti. Možná jsou to jen zlomení lidé. Ale nedokážou uvěřit, že by dobří lidé skutečně prostřednictvím změny v morálce na Zemi měli systém, ve kterém by se snížily daně, měli systém, ve kterém by lidé byli odměňováni za to, že jsou dobří, měli systém, ve kterém by se zlo skutečně vytlačovalo a nezabývalo se jím.

Potom je samozřejmě mnoho těchto lidí placených. Jsou to placení agenti, trollové, nebo jsou to boti. Ale pokud jsou to skuteční lidé, když si o nich vlastně něco zjistíte, tak oni jsou naprosto sociálně izolováni, žijí téměř sami. Na tom samo o sobě není nic špatného, ​​ale je zde jistý vzorec a oni prostě nemohou uvěřit, že dobří lidé mohou skutečně převzít kontrolu nad Zemí. A přesně to se děje.

V roce 1963, kdy John F. Kennedy přišel o život. To byl zlomový bod, když si dobří lidé, pravděpodobně v armádě Spojených států, řekli: Máme toho dost. Zabili nám dobrého prezidenta. Když Kennedyho zabili, ne proto, že se chystal zveřejnit věci o UFO, ne proto, ale proto, že se chystal prosadit plán na vrácení zlata a stříbra jako aktiva, která by podpořila dolar. A tak v konečném důsledku skoncovat s Federálním rezervním systémem. A právě proto ho zabili, protože byl pro Cabalu nebezpečný.

Rychlý posun vpřed k 9/11. Všechno zlato, které bylo v budovách, členové vlády Bushovy vlády všechno zlato vynesli, zhroutili je. Potom se objevilo oznámení, že v americkém rozpočtu chybí biliony a biliony dolarů, ale ztratily se samozřejmě spolu se strašlivými ztrátami na amerických životech. A to bylo podruhé, když cabala zabránila dobrým lidem v humanitárním přehodnocení a převzetí kontroly nad světovými ekonomikami. Takže dobří kluci si řekli, že už nikdy víc.

Musíme mít štěstí do třetice. A během těch mnoha let množství vojenských a civilních lidí, kteří byli přivedeni k této věci, rostlo a rostlo, až jsme dostali to, co máme dnes, což je velmi velký počet lidí, kteří jsou naprosto odhodláni vytlačit Satana ze Země. A víte, v prezidentu Trumpovi máme člověka, který udělal to, co musel, a lidé často říkají: No a co vlastně udělal Trump? Inu, vytvořil množství výkonných nařízení. Potřebovali někoho v této pozici, kdo by se ve skutečnosti nepostavil hlubokému státu. Lidé to možná úplně nedoceňují. Ale aby poskytl výkonné příkazy, akty výjimečného stavu, které pak umožnily dobrým lidem přes ně působit, ať už byl Trump oficiálně ve funkci, nebo ne.

A tak máme nyní situaci, kdy Finanční systém Země se dramaticky mění a upravuje. K lepšímu. A to se stane veřejným. To je jedna věc, kterou si můžeme být naprosto jisti. Nevím, jak moc odhalí COVID 19 nebo očkování. A už jsem to řekl, pro vládu je jednodušší mluvit o malých zelených mužících a létajících talířích. Bude mnohem snazší mluvit o tom, jak bude mluvit o COVID 19 a o reakci vlád světa na to. Takže nevím, kolik pravdy vyjde najevo. Ale vím, že mnoho pravdy vyjde najevo, a vím, že mnoho lidí, kteří si to dosud buď vůbec neuvědomovali, kteří jsou naprosto lhostejní, nebo lidé, kteří to vytlačují z hlavy, protože tomu nechtějí čelit.

Tito lidé to buď uvidí takové, jaké to je a přijmou to, nebo to vidět, jaké to je a budou žít oddělený život. Může být až 20 až 25 procent obyvatel Země, kteří odmítají uvěřit pravdě, protože nedokážou uvěřit tomu, že kolem nich bylo tolik zla a oni ho neviděli. Nyní tady je otázka, kterou budeme tolik poslouchat, jako to, že jste znali pravdu? Před rokem, před dvěma lety, před deseti lety, ale já to neviděl. A lidé, protože jsou lidé, to obecně nemají rádi, protože pak se musí podívat do sebe a ptát se, proč to neviděli, co bylo s nimi špatné. Spousta lidí nebude chtít přiznat, že nedokázali vidět pravdu.

Takže všichni budeme potkávat dost lidí, kteří budou odmítaví. Prosím, neztrácejte čas tím, že se budete snažit někoho takto vzdělávat, protože se to nestane. Musíme se soustředit na lidi, kteří říkají: Dobře, právě vidím pravdu a nemůžu tomu uvěřit, ale vidím, co se děje. Co můžete udělat, abyste pomohli? Můžete mi poslat nějaké vzkazy nebo co mám sledovat? Nebo jaký je váš názor na to? Takže. To nás teprve čeká, a to je pro mě největší práce a také pro většinu členů CC, abychom dokázali lidi nasměrovat a pomoci jim k pravdě. Nemůžeme lidi přimět, aby uvěřili pravdě. To nebudeme chtít, ale chceme být schopni nasměrovat.

Chci, aby se EBS uskutečnilo a ono se uskuteční. Chci, aby se mainstreamová média stáhla a aby záleželo i na filmech, které ukáží, co se děje. Takže si myslím, že příští dva týdny by pro nás měly být velmi zajímavé. Myslím, že tento měsíc listopad, nebo pokud byste se na to dívali z pohledu Juliánského kalendáře Červený říjen, mnoho lidí si to spletlo a já jsem si to zpočátku spletl také. Takže ačkoli jsme v listopadu, podle juliánského kalendáře jsme v říjnu.

Proto ve skutečnosti nejsme mimo říjnu. Je červený říjen. OK. To je pravidlo, tak to chtějí hrát, a potom to tak hrají. Takže tento měsíc bude dramatický. Měli bychom vidět všechno, v co doufáme, že uvidíme v tomto měsíci a určitě do Vánoc budeme v pozici, že odhalíme většinu pravdy. Ale nebude to dříve než v lednu/únoru, kdy se celý obraz odhalí a NESARA/GESARA zákon, myslím si, že pravděpodobně to bude únor, březen.

Víte, kdyby opravdu použili všechny peníze, které lidem vzali, nebyla by jediná díra na cestě, všechny chodníky by fungovaly, všechna pouliční světla by fungovala. Bylo by mnoho lidí, kteří by zvedli telefony, když byste zavolali. Nemocnice by byly větší, lepší as větším počtem zaměstnanců, o které by bylo dobře postaráno, odměněny policejní složky, hasičské sbory, pobřežní stráž. Bylo by na nich dost peněz, ale nedělají to. Dávají těmto organizacím jen tolik, aby je udrželi v chodu.

A pak se otočí a řeknou, našli jsme další tři miliony pro nemocnice, jako by to bylo něco opravdu, opravdu úžasné a lidem to dává dobrý pocit, tři miliony. To je pro nemocnice dobré. Kdybyste byli v nemocnici správcem, pomysleli byste si, no, to by mě mohlo udržet asi šest měsíců. A lidé se budou muset naučit, že existují absolutní biliony liber nebo dolarů nebo co to je, které byly odebrány občanům této planety, nepoužily se k účelům, ke kterým jsme si mysleli, že se použili az některých jednotlivců udělali neuvěřitelně bohatých.

A to, že se změní kvantový finanční systém, znamená, že špatní lidé nebudou mít přístup k penězům, které měli v minulosti, a že tyto peníze se budou muset zúčtovávat prostředky nebo metodou, která je mimo chápání většiny špatných lidí, kteří kradou peníze. To je ovšem jeho podstata. Když prezident Trump v roce 2018 odťal hlavu hada, neudělal to, že začal na dně hromady a dopracoval se až k tomu, kdo způsoboval všechny problémy. To, co udělal Trump, bylo, že doslova vešel dovnitř a utrhl hlavu hada, a poté se propracoval až dolů. Odstranili vrchol velitelského řetězce, aby všichni ostatní zlí lidé neměli vedení. A oni prostě šli a dělali si své vlastní věci, které jsou dost špatné, ale nemají už vedení. A tak, když nám lidé, kteří to vědí, říkají, no, válka je už vyhrána, považuji to za neuvěřitelně frustrující. Není, ale mají pravdu. Válka byla vyhrána v roce 2018.

V tom smyslu, že již neexistovalo žádné velení a kontrola ze strany špatné strany. A co se tedy nyní řešilo s přisluhovači, kteří působí v rámci této struktury? Proto jsou ti dobří chlapci tak sebevědomí, že dostali špatné chlapce tam, kde je chtěli mít, protože se jim nedostává pomoci, kterou měli. Některé z klíčových org. už nejsou tak vlivné jako dříve. CIA, MI5, MI6.

Některé z těchto organizací jsou stále funkční a dělají to, co ve skutečnosti mají dělat, ale už se nezapojují do domácí politiky k sesazení demokraticky zvolené osoby nebo ke špionáži či odposlechu. Tento aspekt byl nyní zcela úspěšně zastaven. Takže, víte, když se ve Frankfurtu v Německu řešil případ šéfa CIA, v rámci jejich vlastní organizace to vyslalo velmi silný signál. A samozřejmě, veřejnost si to vůbec neuvědomuje. Takže to, co jsem chtěl udělat, je říci všem, že opravdu se dějí velké věci, které se vyskytují v širokém spektru.

Víte, ve Velké Británii je televizní pořad s názvem Strictly Come Dancing. Podle všeho jedna ze skupin tančila, zazněla tam linie: Londýnský most padá. Nyní víme, že to je kód pro smrt anglické královny, a oni pak přejdou do speciálního protokolu. To bylo to, co bylo v písni. A teď dostáváme vzkazy, stále vycházejí, ukazují nám zde kousek skládačky. Řekneme, že královna je mrtvá, a proto musíme mít 10 dní smutku, vypnou sociální média. A vypnuli by toto a vypnuli by tamhle. Nemyslím si, že sociální média se nyní nutně vypnou. Ale o čem jsem přesvědčen, je to, že v listopadu tohoto měsíce se špatní lidé pokusí prohlásit určité věci za svůj výtvor.

Teď nebo v říjnu, chcete-li juliánský kalendář, je podle mě rozhodující měsíc z hlediska toho, že veřejnost si uvědomí, že něco není v pořádku. Víte, co se stalo s válkou, která vznikala mezi Tchaj-wanem a Čínou, zatímco ozbrojená karavana se blížila k jižní hranici? Víte, kde jsou všechny tyto věci, co se děje? Proč nám to média ukazují a povídají o tom, ale pořádně nepadl ani jeden výstřel. A teď, co to všechno znamená to obrovské množství kontejnerových lodí se vším možným, od hraček až po potraviny, které jen tak chřadnou venku?

Co to má znamenat? Nejde jen o omezení COVID. Víte proč? Proč mají všechny čínské kontejnery povoleno přistávat na určitých místech? A proč je to právě na celém světě? Proč to není jen v Americe? Co se děje na burze? Vždy nám říkali, že to bude kvést a pak to zkrachuje. Dnes ráno jsem ji kontroloval a byla na vzestupu. Co by způsobilo krach burzy? Bylo by to Evergrande?

Nemyslím si. Kde je ten krach, o kterém se mluvilo a mluví? Mnohem pravděpodobnější by burzu položilo přecenění šestadvaceti měn na celé planetě, takže by se najednou vyrovnaly podmínky hry. Vypnutí peněz pro určité instituce, to by spíše způsobilo paniku na burze. A víte, nejsem finanční poradce. Nikdy jsem se za něj nevydával. Ale kdybych měl nyní peníze na burze, doslova bych si za ně koupil zlato nebo stříbro, nebo platinu, nebo něco podobného. Nakupoval bych, protože věci jsou tak k prasknutí, je to neuvěřitelné.

A soucítím s obyčejnými lidmi, kterým radí nějaký odborník, finanční poradce, který má ten kousek papíru, na kterém je psáno, mám právo vám poskytovat finanční rady. Takhle jsme na této planetě. Máte kousek papíru, který vám a všem ostatním říká, co můžete dělat, a oni radí lidem, aby dělali tohle. A protože nerozumí geopolitice, budou stejně šokováni a zaskočeni jako všichni ostatní. Vzpomeňte si na svoji historii, na bublinu v Jižním moři. Zničený akciový trh.

Přemýšlejte o tom, když se potopil Titanic. Přemýšlejte o tom, co se stalo s United Airlines, když se zhroutily Dvojčata. Víte, když se věci změní a ti lidé, kteří jsou buď v obraze, kteří se rychle dostanou ven, ti, kteří ne, trpí a platí za to cenu, důsledky. Víte, co se stane s kryptoměnami? Co se stane s bitcoinem?

Víte, já vnímám budoucnost s kryptoměnami, kterým se daří velmi dobře, za předpokladu, že jsou kryty aktivy, kryty zlatem, stříbrem nebo platinou nebo čímkoli jiným. Myslím si, že pokud máte jakoukoli formu měny, která není kryta fyzickým zdrojem, tak je to právě to, co máme v současnosti. Není to bezcenné? Absolutně bezcenné. A jediným důvodem, proč má nějakou hodnotu, je to, že lidé, kteří v současnosti řídí svět, jí tuto hodnotu dávají a lidé, kteří budou pod nimi, mají v tuto bankovku důvěru. Takže věří, že to má takovou hodnotu. Věří, že to bude v pořádku.

A jsou to takoví lidé, kteří se probudí teprve tehdy, když jim někdo řekne, já je neodkupuji, já ti za to nezaplatím. Je to bezcenný kousek papíru. Nemám v bance žádné peníze. A to je ten velký šok při probuzení. Lidé, kteří přežili tuto bublinovou životní zkušenost, vidí doslova jen na tři metry od sebe. A jsou velmi nebezpeční, protože právě oni jsou ti, kteří zpravidla, mají kus papíru, na kterém je psáno, že jsou ze zákona oprávněni radit lidem.

Kolik lékařů poradilo lidem, aby si dali injekci COVID, ale nezašli o tom do žádného vysvětlení nebo podrobností, víte? Lidé jsou naprogramováni tak, aby věřili, že pokud máte povolání a formu oblečení pro toto povolání a certifikát na zdi pro toto povolání, systém říká, že máte k tomu oprávnění. A pokud to nemáte, nemáte oprávnění, protože za to musíte zaplatit a musíte zaplatit peníze, abyste měli ten certifikát a zkoušky a lidé jsou velmi hrdí na to, že ty zkoušky absolvují. Říkám, že to z nich ve skutečnosti nedělá odborníky v této oblasti.

Také si myslím, že v následujících týdnech uvidíme díkybohu důkazy, které budeme moci říci svým přátelům a rodině, a na sociálních sítích bude mnoho lidí, kteří budou šokováni. A zřejmě budou muset zvážit svůj postoj. A myslím, že my ostatní si můžeme vzít trochu dovolené, neboť jsme bojovali dobrý boj. Mnozí z vás bojovali dobrý boj roky a roky. Někteří z vás to udělali nedávno. Ale je to všechno tvrdá práce, a když se to všechno stane, měli bychom si všichni vzít trochu dovolené, protože si ji vlastně zasloužíme.

A víte, musíme pochopit, že lidstvo není celé na jednom místě. Jsme na různých místech. A tak jsou problémy na některých místech větší a na jiných menší. Součástí propojení vědomí je spojit se s vědomím kolem Matky Země, abychom si alespoň uvědomili, že jsme všichni jedno. Musíme si však vážit každého a nemít tyto špatné předsudky a vize, které nám byly vnuceny. Prosím, neposlouchejte mainstreamová média s některými nesmysly na sociálních sítích, teď je to vlastně stejně špatné. Je to to, co je tak špatné. Je to směšné. Bohužel, je to velmi vážné.

Samozřejmě se nemůžeme příliš smát, protože je to těžké, že lidstvo může být tak zlomené a tak rozdělené. A tak nechme tyto lidi jít vlastní cestou. Takže chci všem poděkovat a víte, čím dříve se to stane, stane se to zítra pro mě, prosím. Pojďme to ukončit. Skoncejme s tím, ať se tento svět zreorganizuje. Ať tady funguje dobro. Neodměňujme zlo. Odměňme dobro a ty z vás, kteří chtějí založit vlastní projekty. Musíme pokračovat v našich životech, musíme pokračovat a dělat dobré věci. Musíme se doslova soustředit na konání dobra. Nenechte se vykolejit. To, co by chtěla udělat špatná strana, je vykolejit vás. Jednoduše buďte silní. Už je téměř po všem. Dobrá strana zvítězí, špatná strana nikdy neměla vyhrát. Spousta lásky pro všechny. Bůh vám žehnej. A víte, čím dříve to dobří kluci začnou, tím lépe.

Zdroj:

https://qanon.sk/simon-parkes-aktualizacia-09-11-2021/