Všichni teď ukazují svou pravou tvar. Od prodavačky v pekárně přes dětského lékaře až po majitele kavárny. Nic lepšího se nám nemohlo stát. Všichni pujdou pryč. Nejsou způsobilí žít ve světě svobody. Na zemi nyní nastane očista, jaká tu ještě nebyla. Bezcitní budou souzeni. Milující vstoupí do ráje. zdroj

Projekt Pelikán 🎯
Proto zatčení dosud nebylo zveřejněno! 💥
Kdyby zatčení vyhlásili např. HRC, riskovali by aktivaci jedné nebo více řízených střel, které by mohly vybuchnout z JAKÉHOKOLI přepravního kontejneru.
„BYLO“ tam 100, ne-li 1000 přepravních kontejnerů zaparkovaných kdekoli.
Zaměřeno přímo na nás!
Vlastní přístavy podél celého pobřeží, na severu i na jihu!
Vlastní přepravní společnosti!
Vlastní řidiče!
Všechny kontejnery vypadaly stejně!
4 řízené střely v každém kontejneru!
Mohl si ho koupit kdokoli!
Mohou být kdekoli!
Připraveno ke startu, na dálku!
Kdykoli!
Vyhrožovali, že nás všechny vyhodí do vzduchu!
Vzpomínáte si na jaderná varování?
Winnipeg, Pickering, Jižní Karolína, Havaj!
VŠECHNO je propojeno!
HRC se uvízl na mrtvém bodě.
Ruské námořnictvo na severu.
Americké námořnictvo na jihu!
Ještě že je Rusko součástí Aliance!!!
Díky Bohu za bílé klobouky! zdroj

Začíná druhý týden soudního procesu s Ghislaine Maxwellovou, která je obviněna z obchodování se sexem. První týden skončil tím, že žalobci přinesli k soudu masážní stůl Jeffreyho Epsteina.
📍Z páteční výpovědi Gregoryho Parkinsona, bývalého vedoucího místa činu u policie v Palm Beach:
Q. Je to ten zelený masážní stůl, který jste zachytili na adrese 358 El Brillo Way 20. října 2005?
A. Vpravo.

📍Začíná přípravné řízení.
Na lavici obžalovaných usedá americká okresní soudkyně Alison Nathanová.
📍Soudce říká, že dalším očekávaným svědkem je „Kate“, která je jednou z údajných Maxwellových obětí. Obhajoba tvrdí, že byla starší než plnoletá, a vedou se spory o rozsah její výpovědi.
📍Maxwell rekla Kate, že Epstein musel mít sex nejméně třikrát denně. Kate měla najít další dívky, které by mu ho vykouř…… Kate se dozvěděla, že Maxwell a Epstein byli blízkými přáteli Donalda Trumpa a prince Andrewa.
📍Rodina Ghislaine Maxwellové kritizuje generálního prokurátora Garlanda za „zbytečné trauma“ během soudního procesu zdroj

Nemecko 3 CH 47 CHIOOK přelet nad údolím Ahr. Z Neuenahru – směr Sinzig Rýn Čas 13:25 02:12.2021
Ze směru od komplexu vladnich bunkrů 👈 Přeletěly nad údolím Ahr. Na radaru samozřejmě není vidět. 👈👈
Tak si to vsechno shrneme: 📌 Vcera jsem tady mela zpravu: KOMPLETNI RESTRUKTURALIZACE BUNDESWEHRU 👉👉a to pod kridly ozbrojenych sil USA. Dnes byly vydány první hodnosti US ARMY v armádě, letectvu a námořnictvu, CORPORAL a STABSCORPORAL. Ano, desátník a speciální desátník jsou hodnosti ozbrojených sil USA s výjimkou Space Force. 📌 K tomu BILD.de potvrdil, ze veleni v chaosu C. prebira general Carsten Breuer ↓
INCIDENCE KLESÁ UŽ NĚKOLIK DNÍ. Je to již obrat trendu C?
No!!! 🤷‍♀️ Na internetu jsou jen same lzi 🤦‍♀️🤦‍♀️…… jsem zvedava, jestli mi na to taky daji naplast 🤣 FACT CHECK. Turecká televizní reportáž šíří mýtus o adre+nochro*mu
V reportáži tureckého zpravodajského kanálu, která je šířena i v německém překladu, se tvrdí, že děti jsou unášeny, aby z nich byla odebrána kůže a metabolický produkt, který mohou dospělí použít k omlazení své pleti. To není pravda.
Ahoj Marthi…potvrzuji už tak tyden zvýšený hluk v Chotusicich (vojenske letiště Časlav)asi turuji motory dělá to hrozný rachot, ale nebylo slyšet že by letali…Dnes cca 9:15 velmi nízký průlet stíhačky…grypen to ale asi nebyl. Každopádně takový bordel není úplně běžný a ne tak pozdě….tedy za těch cca 10 let co tu bydlím sem si toho nevšimla v takové míře
Právě vyšlo najevo, že CIA je plná pedofilů a média o tom ani nemluví.
509?
Tento kód vězeňského místa nelze najít?
V pondělí, kdy začíná Maxwellové proces… Z Gitma do Washingtonu odletělo několik letů
Více než to, že ministerstvo spravedlnosti a ředitel a náměstek ředitele pro vnitřní bezpečnost vymazali lety c101 a c202 ze sledovačů letů.
053 Philadelphia
054 ManhattanJsou kódová místa věznice v New Yorku
MAXWELLová je údajně na Manhattanu.. Ale její vězeňský kód je 509?
A není k nalezení.. Většina vězeňských kódů je registrována pouze v rozmezí 001-100.
Epstein byl na Manhattanu pod číslem 054.
kde je Maxwell?
Proč se hodně létá do Gitma?
Kdyby neexistovaly Bílé klobouky.. Proč by nejelitnější PEDOFILOVÉ, vůdci kruhu obchodníků s lidmi (Epstein/Maxwell) napojení na všechny země a všechny společnosti Fortune 500 byli postaveni před soud a souzeni????.
Dobří lidé v zákulisí pracují (WHs).
_
Kredit MONKEYWERX

A zase nasli „bombu“ v Nemecku….budou evakuovat a „bombu“ zneskodnovat. Tolik bomb. Lidé by si to měli pomalu začít uvědomovat..

Evropská komise včera rozhodla, že migranti z vyděračské zóny u Polska mohou žádat o „azyl“ POUZE v Polsku, Bělorusku, Lotyšsku a Litvě. Výsledek?
✈️ Azyloví podvodníci cestují domů na Blízký východ. Nic neodhalí ekonomické uprchlíky lépe než zákaz nakupování azylu. Pokud jim není umožněno odjet do „Německa“, údajně pronásledovaní raději odjedou domů, než aby zůstali v bezpečném Bělorusku.
To vše je pro Polsko úspěch. EU se neochotně podvolila, protože Polsko zustalo silne. Děkujeme!

Vysoušení bažiny: rezignace generálních ředitelů v posledních týdnech! Věříte na náhody? Příliv je nezastavitelný. Tichá válka pokračuje. VYSUŠOVÁNÍ BAŽIN. DŮVĚŘOVAT PLÁNU. JUSTICE. Q
▪️ 02.12.2021 Sebastian Kurz odstoupil po vyšetřování korupce ze všech politických funkcí v Rakousku
▪️ 1. prosince 2021 rezignuje hlavní poradkyně a mluvčí Kamaly Harrisové Symone Sandersová.
▪️ 1. prosince 2021 Toronto: iSIGN Media Solutions Inc. Pan Josip Kozar podal rezignaci na funkci generálního ředitele s účinností od 30. listopadu 2021.
▪️1. prosince 2021 Eli Cohen odstoupil z funkce generálního ředitele společnosti Mekorot

▪️29. listopadu 2021 odstoupil spoluzakladatel a generální ředitel společnosti Twitter Jack Dorsey.

▪️Nov 29. února 2021 Dlouholetý finanční ředitel společnosti Walmart Brett Biggs odchází ze společnosti.

▪️Nov. 24 Ředitel Agentury pro ochranu dětí v Los Angeles právě rezignoval.

▪️10. listopadu 2021 Britský konzervativec Andrew Bowie odstoupil po skandálech s chováním

▪️9. listopadu 2021 společnost Wynn Resorts oznámila, že 45letý generální ředitel Matt Maddox odstoupí v lednu 2022.

▪️4. listopadu 2021 Owen Paterson oznamuje své rozhodnutí odejít z parlamentu po velkém sporu ohledně obvinění ze špinavostí.

▪️ 1. listopadu 2021 Americký generální ředitel banky Barclays Jes Stanley odstoupil z funkce v důsledku vyšetřování jeho vztahu se zneuznaným finančníkem a odsouzeným sexuálním delikventem Jeffreym Epsteinem.

▪️30. října 2021 Velvyslankyně Cindy McCainová rezignuje na členství v Arizonské radě pro obchodování s lidmi.

▪️Dne 9. října oznámil generální ředitel a superintendant chicagského parku Michael P. Kelly svou rezignaci v souvislosti s kontroverzí ohledně sexuálního obtěžování a zneužívání.

▪️Dne 19. srpna 2021 společnost Johnson & Johnson oznámila, že 61letého generálního ředitele Alexe Gorského nahradí 3. ledna 2022 jeho zástupce Joaquin Duato. zdroj

Minuly rok pred Vanocema, mne taky pratele informovali, ze u Alp byly slyset neskutecne zvuky, vybuchy, zajimave bourky, zablesky…….. Je mozne, ze Cern uz je minulosti
📍 CERN ŠVÝCARSKO, Curych
Protože je CERN největší a nejpokročilejší laboratoří jaderné a částicové fyziky na světě, je zabezpečení tohoto přísně tajného zařízení nejpřísnější na světě. Je to tedy ideální místo pro ukrytí vchodu do jediné Ústřední zpravodajské služby (CIA).

Jak bylo původně uvedeno ve zprávě Truther.org z 31. března 2015 s názvem „10 důvodů, proč je Švýcarsko domovem CIA“, nyní se potvrdilo, že Švýcarsko skutečně hostí CIA. Kde přesně ve Švýcarsku sídlí centrála CIA, však zůstávalo záhadou – až doposud.

CERN zkrátka slouží jako tajný vchod do centrály CIA, která se nachází v podmořských alpských kaňonech Ženevského jezera, jezera tak hlubokého, že ho musely prozkoumat až do hloubky 6 000 metrů ruské ponorky Mir 1 a Mir 2, známé svými potápěčskými schopnostmi.

Myšlenku, že CERN je tajným vchodem do centrály CIA pod Ženevským jezerem, potvrzuje skutečnost, že v roce 2013 měl CERN 2 513 zaměstnanců a 12 313 stipendistů, pracovníků a učňů, z nichž většina jsou pravděpodobně zaměstnanci CIA.

Vzhledem k tomu, že do CERNu a/nebo do sídla CIA denně dojíždí asi 15 000 lidí, musí jezdit tajným metrem, protože v CERNu není žádné velké parkoviště, jak je vidět z leteckého pohledu na sídlo CIA v Langley ve Virginii.

Do sídla CIA pod Ženevským jezerem se proto lze dostat pouze metrem z CERNu a ponorkami proplouvajícími 275 kilometrů dlouhým podzemním tunelem, který zřejmě začíná v italském Janově a končí u Ženevského jezera. Děje se tam toho jeste mnohem víc. Portály, obchodování s dětmi, reptos, adrenochromy… zdroj

„Jsou chráněni. Jsou tam už dlouho. Je to zajímavé. Přijel jsem do Washingtonu. Byl jsem tam jen sedmnáctkrát, myslím, že sedmnáctkrát to bylo hlášeno, ale nebylo to často. Většinou to nebylo moje hřiště. Ani já jsem nikdy nezůstával přes noc. A najednou píšu Pennsylvania Avenue a sedíme v Bestii, nejdražším autě na světě, a dívám se na první dámu a ptám se jí: „Věřila bys tomu?“.Já jsem prezident a ty jsi první dáma. Máme stovky motocyklů a máme všechno, ale faktem je, že jsme nebyli součástí této sestavy. Tito lidé jsou ve funkci 25, 30 let. Bushové, Clintonové, Obamové. Pak jsme tam, a věřte mi, že tak nějak všechny znám. Znám všechno, dobré, špatné i ošklivé, ale jsou tu už dlouho. Říkají tomu Deep State a o slovech Deep State budeme ještě diskutovat, ale jsou tu už dlouho. Pracovali na ministerstvu spravedlnosti, v FBI, v CIA. zdroj

Floridský nemocniční systém s 83 000 zaměstnanci již nevyžaduje očkování zaměstnanců proti C.
„Vzhledem k nedávným rozhodnutím federálních soudů o zablokování očkovacího mandátu CMS pozastavujeme všechna očkování nařízená tímto mandátem. Budeme pokračovat v probíhajících soudních sporech souvisejících s federálním zákonem. zdroj

  • Asi se mu uz nechtelo 🤷‍♀️ Turecký ministr financí rezignoval uprostřed bezprecedentní měnové krize.
  • „Mezinárodní nadace zakladatele Microsoftu Billa Gatese pomáhala různými způsoby čínské komunistické vládě, jak vyplývá z nově zveřejněné série e-mailů z NIAID pod vedením doktora Fauciho,“ uvádí Judicial Watch ve Fox Business.
  • Finanční ředitel společnosti Aston Martin rezignuje
  • Jako důkaz byl zahrnut obraz papeže Jana Pavla s Epsteinem.
  • Plně očkovaná princezna Beatrix (83), bývalá nizozemská královna, byla pozitivně testována na virus C., oznámila královská rodina.
  • Poslankyně AfD: Beatrix Von Storch v karanténě po pozitivním testu na C.

Chris Cuomo dostal padáka.
Andrew Cuomo končí.
Mainstreamová média v rozpacích.
Trump-hater Alec Baldwin pod palbou.
Ghislaine Maxwell rozdává světu červené pilulky.
Patrioti si berou zpět své školy.
Podvodné volby odhalené všem na očích.
Po celém světě protestují miliony lidí.
Nespočet lidí se probouzí.
Ale nic se neděje. 🙃

📌 120 hospitalizovaných dětí, provincie pozastavila dodávku vakcíny Pfizer. Od Le Hoang 2. prosince 2021
📌 Trump nazývá generála Milleyho „zatraceným idiotem“
😂 Chris Cuomo oficiálně vyhozen ze CNN
😮 V blízkosti soukromé kanceláře Borise Johnsona a po celém britském parlamentu byly nalezeny stopy kokainu

🛑 Mr Pool zverejnil 13 sekundove video, ktere zni jako nouzove vysilani a odpocitava cas.
🛑 Cas zverejneni je 12.24 👉 to je v anglicke gematrii vyhodnoceno jako 👉 „TO PRIJDE KAZDOU CHVILI“ 👉 dale nas to navede na Kju Drop 1224, ve kterem se pise: „Každý detail zohledněn. Každý scénář naplánován. Užijte si představení.“
🛑 Dale je zverejneno cislo 2202 👉 vyhodnoceni v angl. gematrii je: „TŘINÁCTISEKUNDOVÉ VIDEO ZVUKU EBS“ 👉 a to nam potvrzuje, ze ve videu se jedna o EBS ‼️‼️ 👇👇👇
🛑 Dalsi gematricke vyhodnoceni cisla 2202
👉 Zprávy nouzových vysílacích systémů (EMERGENCY
BROADCAST SYSTEM)
👉 SYSTÉM NOUZOVÉHO VYSÍLÁNÍ TAK BLÍZKO (EMERGENCY
BROADCAST SYSTEM SO CLOSE)
👉 NYNI [ONI] NEMOHOU NIC DELAT (There Is Nothing [They]
Can Do Now)
🛑 🤔🤔 Zda se, ze bude brzo prevzat medialni satelit zdroj
Sylvester Stallone zverejnil na svojom Instagrame fotografiu so symbolom Q a ďalšími záhadnými detailmi. Nápis na obálke knihy: „Každé jedno tajomstvo.“
Fotografia, ktorú Stallone podpísal: „Smerom k búrke.“ zdroj

Možnost B1denovy rezignace….
06.12.21, 11:47 – Simon Parkes Blog
Za zavřenými dveřmi se nyní hovoří o možné B1denově rezignaci 15. prosince. Harris odmítne nejvyšší funkci a předseda Sněmovny reprezentantů řekne „ne“.
To vyvolá ústavní krizi – možná takovou, v níž může legitimně zasáhnout armáda, aby „zachránila republiku“ zdroj

Držte líniu, bojovníci svetla. Práve teraz sa musíme ponoriť hlboko a nájsť odvahu. Sme takí unavení, ale stále sa nám darí stavať jednu nohu pred druhú. Najodvážnejší zo statočných. Držte sa spolu! Čo najčastejšie oslovujte rovnako zmýšľajúcich priateľov, či už online alebo osobne. Svetelná sieť sa rýchlo rozrastá, čo výrazne prispieva k zániku temných síl. zdroj

Zpracoval:

https://qanon.sk/spravy-07-12-2021/