Celosvětová ofenzíva za trvalé osvobození lidstva od satanistické chazarské mafie se zintenzivňuje na všech frontách, shodují se různé zdroje. Dalším velkým krokem je podle vysoce postavených zdrojů z amerického vojenského velení vesmírných sil návrat Ukrajiny do svazku s matičkou Rusi. Tím bude chazarská mafie zbavena kontroly nad svou rodnou zemí Chazarií (Ukrajinou).

Pád Ukrajiny přeruší pašování drog a další aktivity spojené s praním špinavých peněz, které podporuje falešná administrativa „idiota“ Joea Bidena, tvrdí zdroje. Pamatujte si, že když Anglosas řekne „fuck you“, znamená to, že je připraven bojovat na život a na smrt. Mnoho Američanů, zejména v armádě a v agenturách, to právě dělá. A nenechte se mýlit, jde o boj na život a na smrt, jak si nyní uvědomuje každý uvědomělý člověk.

Máme co do činění se satanistickým spolkem, který se aktivně snaží zabít vás a vaši rodinu. Například Ursula Van Der Leyenová, nikým nevolená šéfka Evropské komise, sdělila tisku, že je pro zrušení dlouholetého Norimberského kodexu a nucení lidí k očkování. Jinými slovy přiznává, že je válečným zločincem, který chce provádět léčbu na základě lží a proti vůli lidí.

Dalším válečným zločincem, kterého je třeba zatknout, je Justin Castro, bratrovrah, který se snaží proměnit Kanadu v satanistický totalitní stát. Podívejte se na něj níže, jak se snaží vnutit dětem vakcíny proti nemoci, o které jeho vláda veřejně přiznává, že nemůže prokázat, že vůbec existuje. VIDEO

Důvodem, proč jsou tito lidé stále u moci, je milionová skupina páté kolony, která ovládá nejvyšší vládní úrovně ve většině západních zemí.

Například hororový příběh, který se nyní odehrává v Austrálii, má podle zdrojů australských tajných služeb kořeny ve vraždě australského premiéra Harolda Holta v roce 1967 na příkaz podržtašky Davida Rockefellera Henryho Kissingera. MI6 potvrzuje, že Austrálie byla v roce 1973 tajně vyloučena z Britského společenství národů. Proto mohla Rada federálních rezerv v roce 2010 vyhodit premiéra Kevina Rudda poté, co se pokusil zastavit jaderný teroristický útok na Japonsko, tvrdí zdroje. Tento útok pak 11. března 2011 proběhl a je nám znám jako „katastrofa“ ve Fukušimě.

Ve státě Victoria se konala rekordní demonstrace 450 000 lidí proti fašistickým „pandemickým“ opatřením, zatímco tisk reagoval žvásty. Diktátor státu Dan Andrews však přišel během několika dní již o SEDMÝ poslanecký mandát a jeho vláda se ocitla v troskách.

Zdroje MI6 slibují, že Austrálie bude brzy osvobozena.

V pohybu je také osvobození Velké Británie. Na této frontě se žádosti o poskytnutí informací podle zákona o svobodném přístupu k informacím zaslané 16. června 2021 „s dotazem na nejzákladnější a nejpodstatnější otázky týkající se vědy, na jejímž základě vaše vlády vydávají dekrety omezující práva britského lidu“, dostalo minulý týden odpovědi, že „tyto informace nejsou v držení Dolní sněmovny“.

Podle zdrojů MI6 byla tato reakce nakonec povolena, protože britská armáda si uvědomuje, že civilní vláda byla převzata gangstery, a přijímá nápravná opatření.

Skutečnou bitvou však bude boj za zničení ústředí chazarské mafie ve Švýcarsku a Německu, tvrdí zdroje ze CIA. Zdroje z amerického vesmírného velitelství (dříve zde označovaného jako Pentagon) tvrdí, že nyní zuří velká bitva kolem Černého lesa v jižním Německu a České republice. „Tato oblast je dobře známá strašlivými loveckými výpravami cabaly. Sídlo Rothschildů bylo horkým místem těchto večírků, kde cabala lovila znásilněné děti. Také Clintonovi tam byli VIP hosty,“ tvrdí zdroj ze CIA. Americké vesmírné velení tvrdí, že likviduje komplex podzemních základen v regionu a blíží se k sídlu ChM v okolí Ženevského jezera ve Švýcarsku.

Bitva o vyčištění podzemních základen ukazuje, že válka o budoucnost planety Země probíhá ve více rovinách. Tyto dimenze zahrnují finance, medicínu, informace, právní bitvy a další.

Podívejme se tedy nyní na právní bitevní frontu související s útokem na podzemní základny v Německu. Jedná se o probíhající soudní proces s Ghislaine Maxwellovou, který se ChM snaží proměnit v cirkusové představení. Jak poznamenává zdroj z Mossadu, „největší pedofilní případ obchodování s dětmi v dějinách je zcela držen mimo masmédia a je řízen dcerou zneuznaného bývalého šéfa FBI Jamese Comeyho, která je hlavní žalobkyní“.

Této frašce předsedá soudkyně Alison Nathanová, kterou do funkce jmenoval Joe Biden měsíc před zahájením procesu. Biden (ten skutečný, dávno mrtvý) je samozřejmě sám známým návštěvníkem pedofilního ostrova Jeffreyho Epsteina.

Takzvaný „soudce“ Allen již vyhověl žádosti Ghislaine Maxwellové, aby „senzační a nečisté“ informace nebyly zveřejňovány.

Z toho, co média o tomto procesu informují, vyplývá, že se snaží, aby to vypadalo, že údajně mrtvý Epstein a několik celebrit měli sex se sexuálně vyspělými patnáctiletými dětmi.“

„Podívejte se, jak nestydatě drozdařská média klamou. Z titulku vyplývá, že čtrnáctiletá svědkyně vypověděla, že ji Jeff Epstein prodával prezidentu Trumpovi. V hlavní části článku však uvádějí, že svědkyně vypověděla, že ze strany Trumpa k žádnému zneužití nedošlo. Bohužel příliš mnoho lidí čte pouze titulky, nikoliv celé články,“ komentoval zdroj z Mossadu, jaké korporátní zpravodajství bylo procesu věnováno.

Co se nezmiňuje, je systematické mučení a vraždění předpubertálních dětí, k němuž na tomto ostrově docházelo. Vzpomínáte si na tento snímek zakrvácené matrace vyfotografované dronem na Ostrově?

CIA nám poslala sérii velmi znepokojivých snímků z Epsteinova ostrova, na kterých jsou například děti s utrženým obličejem. Jedná se o „senzační a nečisté“ informace, které se snaží udržet mimo zraky veřejnosti.

Další věc, kterou je třeba si uvědomit, je, že nejde o to, co se stalo na jednom ostrově. Existuje spousta důkazů o celosvětové síti pedofilních mučíren využívaných ChM.

Zdroje Mossadu nás informují, že „superagent Deep State Richard Branson je občanem Terramaru“. Pro připomenutí: Terramar je subjekt vytvořený rodinou Rothschildů pro Maxwellovou, který měl vlastní pasy, plnou diplomatickou imunitu (tj. členové stáli nad zákonem) a kontrolu nad světovými oceány. „Branson je pilotem ponorek s vlastní řadou ponorek. Jeho ostrov Nekker je vzdálen jen kousek lodí nebo ponorkou od Epsteinova ostrova Little St James. Clintonovým věnoval přes 3 miliardy dolarů – je to zdaleka jeden z největších dárců,“ poznamenává Mossad.

V každém případě, ať už proces s Maxwellovou dopadne jakkoli, buďte si jisti, že tyto zrůdy budou vypátrány a zabity, slibují zdroje ze Společnosti Bílého draka.

Nejlepším způsobem, jak skoncovat s ChM, však bude pravděpodobně odříznutí jejich kontroly nad světovými financemi. Na této frontě probíhá plná finanční ofenziva s cílem nechat zkrachovat soukromě vlastněnou Banku pro mezinárodní vyrovnání (BIS), Federální rezervní systém, centrální banku EU a další, potvrzuje více zdrojů.

„Pokud se věřitelé G20 nedohodnou na urychlení restrukturalizace dluhu a na pozastavení dluhové služby během jednání o restrukturalizaci, můžeme být v některých zemích svědky hospodářského kolapsu,“ uvedla na svém blogu šéfka MMF Kristalina Georgieva. Ovšem nezmínila, že nemluvila o malých rozvojových zemích, ale o místech, jako jsou Spojené státy.

V této souvislosti se zdá, že americká korporátní vláda prodejem amerických strategických ropných rezerv Indii a Číně odvrátila bankrot až do 31. ledna (po započtení dvoutýdenního odkladu do 18. února).

To však nezastaví bankrot rodin, které vlastní nejen USA, ale také OSN, BIS, MMF, Světovou banku atd. Spouštěčem může být čínská realitní společnost Evergrande, tvrdí zdroje CIA. A dodávají k tomu: „Evergrande je vyřízená. Čínská komunistická strana (ČKS) nyní Evergrande vlastní a ovládá. Zahraniční držitelé dluhopisů NEBUDOU vyplaceni. Vyplaceni budou pouze držitelé dluhopisů uvnitř Číny. To bude mít vážné globální finanční důsledky. Zejména pro Rockefellery ovládanou australskou vládu, Citicorp, JP Morgan Chase a Goldman Sachs.

Do dluhopisů Evergrande investovali několik miliard dolarů. ČKS tyto dluhopisy neodkoupí. Nezapomeňte na deriváty v celkové hodnotě přes 1 bilion dolarů.

Zrovna když se tento report měl publikovat, CIA nás informovala, že Lagardeová, Rothschildův poskok Klaus Schwab a mnozí další uprchli na Antarktidu.

Připomeňme, že Lagardeová v roce 2017 na „summitu světové vlády“ pózovala před branou zasvěcenou babylonskému bohu Ba’alovi (alias Satanovi) spolu s generálním tajemníkem OSN Antoniem Guterresem.

Korporátní propagandistická média se snaží tvářit statečně a tvrdí, že se chystají vyřadit všechny čínské společnosti z amerických burz. Ve skutečnosti se však Číňané rozhodli zabránit jim v praní jejich fiat dolarů do Číny prostřednictvím burzy.

Jsme také svědky toho, jak americké ministerstvo financí obviňuje Japonsko a Čínu kvůli potenciálně „nekalým“ měnovým praktikám. Ve skutečnosti tím myslí, že tyto země přestaly nakupovat bezcenné americké státní dluhopisy.

Zatímco Západ pokračuje ve své dystopické noční můře, která spěje k bankrotu, fašismu a nakonec k revoluci, zbytku světa se daří docela dobře. Minulý týden Čína oznámila, že v příštích pěti letech založí každý rok les o velikosti Belgie.

Až tato válka skončí, lidé budou šokováni pravdou, která vyjde najevo. Zdroj z Mossadu o tom říká toto:

Každý, kdo je silně propagován systémem matrixu, je zkreslení – dezinformace, která má lidi odvést od pravdy. Pokud si myslíte, že zprávy jsou falešné, počkejte, až se dozvíte o historii lidstva. Dokonce i ve školách matrixu nás učili, že dějiny píšou vítězové. Uvědomujete si, že světu vládly drakonické, satanské a zlé elity, a kolik zkreslení je skutečně v našich školních učebnicích?

Sionisté, jezuité, chazarská mafie, ilumináti, pokrevní rodiny, reptiliáni, archonti, satanisté, luciferiáni, zednáři – to jsou skupiny, které jsou zodpovědné za všechny psané knihy v naší moderní civilizaci.

Jak říká staré přísloví „pravda vás osvobodí“.

Přeložila tereza | Zdroj: benjaminfulford.net 

Zdroj překladu:

https://tadesco.org/celosvetova-ofenziva-za-trvale-osvobozeni-lidstva-se-zintenzivnuje-na-vsech-frontach-ukrajina-se-vratila-pod-ruskou-federaci/