Vzrušující titulky nás nadále dráždí tím, co se chystá. Co je červené? Listy, ponorka, boty satanistické cabaly, krev, vlna, která se přehnala Amerikou v roce 2020, kdy byl Trump zvolen v drtivých volbách… a někdy i Bílý dům, jak vypadal, když byl Trump ve funkci.

Člověče, být Putinem je na nic, když se podíváte na všechny ty bludy, které se o něm šíří. Jeho lidé ho stále volí a on má respekt mnoha. Je hrozbou pro špatnou cabalu, protože o nich mluví pravdu, a proto na něj nemilosrdně útočí.

Q nám řekl, že „lovci sa stali lovenými“ – a podle obětí nás tito bastardi opravdu lovili. Nyní za to platí. Nyní jsou kořistí. Žádná čtvrthodina. Začalo to.

Elitní satanistický kult dětských sexuálních obětí 9. kruhu vládne Evropě – a zabývá se obchodováním s dětmi, organizuje „lovce na lidi“, při kterých unesené/drogované děti svlékají donaha, znásilňují, mučí, loví na koních v lesích a rituálně zabíjejí šlechtic hosté (kteří pijí krev svých obětí). Těchto několik mocných se také obrátilo ke kanabalismu a jedli části svých „obětí“ démonickému božství, které uctívali. Přeživší svědci předstoupili v roce 2014 před Mezinárodní soudní dvůr společného práva v Bruselu. Důkazy zvažovalo 5 porotců/27 členů poroty.

Svědci uvedli, že k dětským obětem docházelo pravidelně ve Vatikánu, katakombách katolických katedrál, na soukromých pozemcích, v hájích a gov vojenských základnách v Belgii, Nizozemsku, Španělsku, Austrálii, Irsku, Francii, Anglii a Francii. Podle bývalého člena Octopusu (holandského zločineckého drogového kartelu) děti pocházely z detenčních center v Belgii/Holandsku odkaz

Potřebuji dovolenou, ale je tak vzrušující vidět aktualizace každý den, kdo si může odpočinout? Myslím, že „Červený říjen“ se týká očí těch, kteří dávají pozor a nemohou spát. Odkazuje i na oči cabaly, protože nemohou přestat plakat, když vidí, jak se opovržení hodný, špatný svět, který vytvořili, hroutí jako domeček z karet.

Sviatok: V októbri zostanú banky zatvorené celkovo 21 dní.

Pondelková aktualizácia Bena Fulforda je čiastočne k dispozícii na tomto odkaze. Rukavice sú stiahnuté a Patriots to myslia vážne. Je to otvorená sezóna pre psychopatov z hlbokého štátu a ich sadistickú armádu. Aktuálne informácie Benjamina Fulforda nenechali nič na predstavivosť a potvrdili, že Biele klobúky majú na muške zlú cabalu a ak odmietnu kapitulovať a odstúpiť, budú zlikvidovaní. Puf! Je to na nich. Obetovanie detí Satanovi je pre Ľudí neprijateľné a skončí sa to.

Sklamali sme deti. Navždy boli korisťou a boli zradené. Musíme to teraz ukončiť.

FBI chránila ženu, ktorá zarobila 200 miliónov dolárov predajom až 8000 detí počas 40 rokov – dostala 3 mesiace väzenia s minimálnym stupňom stráženia

Bude to intenzivní, přátelé. Většina z nás se nikdy v životě nedostala do takových situací, jaké nás čekají. Lidé z Maďarska, Polska, Ruska, Venezuely, nyní i Íránu a dalších oblastí, kde fašisté zatínali drápy do svého národa, mohou velmi dobře znát to, co chápeme, že se blíží. Pánové, dokonce i Kanada se tam na chvíli přiblížila, ale zdá se, že se otočila, takže k posunu došlo z nějakého důvodu.

Řekla bych, abyste se připoutali, připravili se na narušení svého pohodlného života – protože většina z nás to měla ve srovnání s mnoha nešťastnými lidmi na světě velmi lehké – a očekávali, že ačkoli věci mohou být šokující, znepokojující a vysloveně nepříjemné, budeme v bezpečí a měli bychom být vděční, že chápeme, co se děje a proč.

Tvoříme zde dějiny a ty budou apokalyptické, protože to znamená velké odhalení – ne katastrofu.

No, už to začalo. Barevná příze, kterou spřádají, aby umožnily Pozemské alianci tajně dostat jednotky na pozice, kde by mohly uskutečnit masové zatýkání a probudit obyvatelstvo planety, se rozjela jako podzimní fotbalová sezóna a situace se stala jadernou. Svět byl postaven před skutečné hrozby. Severní Korea údajně v pondělí vyslala do vzduchu rakety a v Japonsku se během mimořádných setkání spustily sirény.

Pod rouškou naaranžovaného scénáře třetí světové války se na planetě Zemi/Terra chystá revoluce, masové probuzení, série pečlivě připravených událostí, které vyvrcholí nezaměnitelným džbánem ledové vody, který když se vylije na lidstvo, probudí všechny kromě těch, kteří mají beznadějně ovládanou mysl!

Chápeme, že Elon Musk pokračuje v akvizici platformy Twitter. Posádka se podělila o tyto možné důsledky:

Pokud Elon koupí Twitter, bude vlastnit KAŽDÉ duševní vlastnictví, které s ním souvisí.

Včetně datových serverů.
Kde jsou ty datové servery?
Co se stane, jsou-li umístěny v centrále CIA v Langley?

Propletené do stejných serverů by byly KAŽDÉ zpravodajské informace z každé stanice CIA / FBI / DoD na celém světě

Pokud Elon vlastnil servery, jsou to těžko, legálně získané údaje, které lze použít na vojenském soudu.

Boty, které Elon odhaluje, jsou jen jednoduše tím, jak tito propagandisté ​​z Twitteru dostávají zaplaceno za to, aby šířili Fake News pro CIA.
Falešní boti klikají na reklamy, aby dostali zaplaceno od CIA prostřednictvím „třetí strany“.

Každá sociální síť / aplikace, která má „Přihlášení s FB / Twitter“, bude pravděpodobně propojena na stejné servery

Elon chce servery, řízené ze CIA. Potom by měl každou jednu zpravodajskou informaci CIA.

Big Tech by okamžitě padl – také by je okamžitě zapojil do státního převratu proti prezidentu Trumpovi – byl by řízen přímo z & na příkaz CIA.
To nemohou dopustit.

Jejich osobní umělecké sbírky mluvily jasnou řečí. Proč má „elita“ tak zvláštní vkus na „umění“? Protože jsou to pedofili a pedofilky. Úchyláci. Monstra.

Jeffrey Dahmer je inšpiráciou pre mnohé vplyvné osobnosti… Zaujímalo by ma, prečo? Keďže sa zdá, že všetci sú momentálne posadnutí Jeffreym Dahmerom, stojí za to pripomenúť všetkým, že Tony Podesta, Podesta, brat Johna Podestu (manažéra kampane Hillary Clintonovej), má doma zavesenú repliku jednej z Dahmerových obetí. Jeho manželka je tiež trochu strašidelná.

Nabudúce, keď budete počuť o zvyšovaní cien energií, ropy, plynu atď. si spomeňte na to, čo ste sa dozvedeli v tomto videu. Tak ako všetko ostatné, aj toto všetko je trik, ako z nás, nevoľníkov, vytiahnuť viac peňazí, aby pokrvné rodiny zbohatli. Nie je ich nedostatok a my sme príliš dôverčiví. Osem minút s plukovníkom Proutym vás uvedie na pravú mieru. zdroj

V Bangladéši sa zrúti národná elektrická sieť, čo spôsobí výpadok elektriny pre 140 miliónov obyvateľov. Okrem niektorých častí na severozápade krajiny je „zvyšok krajiny bez prúdu“, hovorí jeden z úradníkov. zdroj

RV sa rozbieha. Prvé bankovky, ktoré sa majú ukázať verejnosti. odkaz

Systém núdzového varovania sa spúšťa v októbri. V USA sa nazýva EBS, v Spojenom kráľovstve sa nazýva EAS. odkaz

Mrtvý John McAfee si to náramně užívá. Samozřejmě si vážnost situace uvědomuje víc, než většina planety. Občas natočí video (na překlad tohohle zatím nemám čas), ale víme, že je v pořádku a MSM Deep state média, včetně ČT, musí být z toho úplně v prdeli. Hroutí se jim před očima svět, a i ty nejmenší naše konspirace se potvrzují. A oni to sledují, to nepochybujte. Minulý týden Trumpovo přiznání Q, to musela být rána. Do toho občas promluví McAfee…no paráda prostě!

??Hlavní očkovací centrum, University of West of England, Bristol, uzavřeno lidmi
Referenční číslo zločinu 5222236390
Policejnímu oddělení Avon a Somerset byly poskytnuty nevyvratitelné důkazy o škodlivosti a nebezpečí těchto injekcí
Když jsme dnes ráno dorazili, bylo zde rezervováno přes 300 lidí a většina byly děti?
Pokud je policie nekompetentní ve své zákonné povinnosti, pak my lidé máme právo si tuto pravomoc vzít zpět
Páchané trestné činy jsou:
• Pochybení ve veřejné funkci
•GBH
•Zabití z hrubé nedbalosti
•Firemní zabití
• Spiknutí ke spáchání všeho výše uvedeného odkaz

?? Mark Sexton, Vaccine Centre, University of West Of England, Bristol…… plná spolupráce s policií, což má po předložení důkazů za následek uzavření očkovacího centra.?zdroj

„Proč by Trump VEŘEJNĚ blahopřál Bolsonarovi k druhému kolu?
Nezdá se, že by to bylo něco, z čeho by bylo dobré být nadšený, zvláště jako úřadující, kterému málem ukradli volby krajně levicovému maniakovi.

Trump to mohl udělat soukromě, ale postaral se o to, aby to byla veřejná podívaná. Proč?

Protože Trump chce, abychom věnovali pozornost situaci v Brazílii. „Gratulace“ nebyla pro Bolsonara, byla pro nás. Trump na situaci upozorňuje.
Operace WH.““

-Clandestine odkaz

„Když analyzujete situaci Twitter/Elon, nemůžete se na ni dívat z čistě obchodního/peněžního hlediska. Nic nebude dávat smysl.

Nejde o náhodného miliardáře, který si pro zábavu kupuje jinou společnost. Toto je nejlépe placený dodavatel US MIL, který zbavuje Deep State jedné z jejich nejsilnějších zbraní na vymývání mozků v Informační válce.

Nikdy to nebylo o penězích. Je to operace k odhalení a zneškodnění psychologické zbraně.““

-Clandestine odkaz

„Zahajovací ceremoniál her Commonwealthu 2022 v Anglii odstartoval satanským rituálem. To není žádným překvapením, vezmeme-li v úvahu, že většina velkých sportovních událostí, jako jsou poločasové show Super Bowl a zimní/letní olympijské hry, to dělají pravidelně. Tentokrát je to však do očí bijící než kdy předtím. Nejsmutnější pro mě je, že ignorantské masy sledující show jsou absolutně bez ponětí o okultním významu. Na rozdíl od jiných rituálů se obřady obvykle točí kolem události nebo data a obvykle zahrnují představení včetně tance na odčinění, očistných obřadů a uctívání. V tomto případě obřad náhodou zahrnoval uctívání BAAL, satanského býka v čele kanaánského božstva, které je také často známé jako Moloch nebo Moloch aka Satan v přestrojení. Praktikování ceremoniální magie na akcích, jako jsou tyto, s tisíci lidmi, kteří se nalaďují z celého světa, znamená doslova evokovat nebo přivolávat duchovní svět.““
Niko. zdroj

??V Íránu si všechny studentky sundávají pokrývky hlavy a křičí „Smrt diktátorovi“. Protesty pokračují. zdroj
?? Steve Bannon říká, že Twitter informoval Elona Muska, že by srazili nějaké peníze z dohody, pokud by se zavázal ke dvěma věcem…… Trump a konzervativci zůstanou mimo Twitter a zaměstnanci Twitteru zůstanou stejní. Musk odmítl obojí. zdroj

Kdo byl Rockefellerův nejlepší zaměstnanec, který přivedl nacistické vrahy do USA?
HENRY KISSINGER.

V roce 1970, během Nixonova předsednictví, požádalo ministerstvo obrany o 10 milionů dolarů na vývoj ničivých virů pro boj se zárodky… včetně virů podobných AIDS.

Možnost vyvinout syntetická biologická činidla… biologické zbraně jako alternativy k jaderným zbraním… přišla od Dr. Henryho Kissingera.
Během této doby bylo vynaloženo 10 milionů dolarů na vývoj virů podobných AIDS.

Po druhé světové válce se Kissinger stal německým překladatelem a hlavním asistentem generála Alexandra Bollinga.
Bolling byl kmotrem Agentury pro společné zpravodajské cíle… agentury, která provozovala „Projekt Paperclip“.
Úkolem Henryho Kissingera bylo najít nacisty, kteří by mohli sloužit Americe.
Kissinger se stal šéfem armádní kontrarozvědky. Vycvičil další agenty, aby lovili nacisty, aby nebyli souzeni za válečné zločiny, ale aby sloužili americké armádě spíše než ruským zájmům.

Byla to tato operace, která podnítila vytvoření CIA… aby sloužila jako krycí agentura pro mocný Gehlen Org.
Gehlen Org byla německá zpravodajská služba řízená Reinhardem Gehlenem. Příběh Rockefellera a Kissingera a jejich role při vytváření biologických zbraní, které byly nakonec použity proti nám všem a našim spoluobčanům v Americe, je v posledních 70+ letech mnohem víc. zdroj

Převzato: https://vitazstvosvetla.org/spravy-07-10-2022/