Je čas ukončit hry. Trump a vlastenci vyjednávali s teroristy. To se musí zastavit. Psychopati nikdy nedodržovali své dohody, smlouvy a smlouvy a nikdy je dodržovat nebudou. Tuto taktiku používají k získání času, zatímco nevinní lidé trpí nebo jsou zabíjeni.

Tato planeta je válečnou zónou a rukavice je třeba sundat – spolu s náplastí. Jednoduše to udělejte. Lidé měli dost času na to, aby se vzbudili a ucítili vůni kávy. Ti, kdo popírají, musí mít otevřené oči.

„Humanitární způsob“ nefungoval tak dobře, jak se očekávalo. Řekněte pravdu, celou pravdu, šokujte je a pojďme na to, jinak to bude trvat věčně – dokud nevyhubí všechny Lidi.

Nový rok, nová strategie? zdroj

Ľud zvrhol vládu Kazachstanu a prinútil ju odstúpiť. Relentless Truth zostavil brilantnú časovú os, ktorá vysvetľuje, ako táto udalosť predznamenala konečný zánik [D]eep [S]tate.

👇👇👇👇👇👇 Nasla jsem komentare a prelozila
📌 Pro vaši informaci, můj manžel šel dnes do banky (BofA v NorCal), aby vybral hotovost, kterou jsme uložili. (Nechceme si nechávat peníze, protože v posledních 3 týdnech byly ohroženy dva účty!) Zeptal se na novou duhovou měnu a oni mu bez váhání odpověděli takto! „Zatím ji tu nemáme, ale měla by tu být příští týden, tak se podívejte. Tento týden jsme neobdrželi žádnou dodávku valut a minulý týden jsme neobdrželi žádnou obvyklou dodávku. Očekáváme, že nové duhové bankovky dorazí příští týden.“ Až dostaneme peníze, půjdeme znovu do banky a zkontrolujeme to a já vám pak podám zprávu. Konečně nadešel čas! Hurá!

📌 „Bankovní příběh mé sestry“ od Gordon H – 1.4.22 Nová americká měna se vkládá do bankomatů kanadských bank. Moje sestra šla v úterý do místní banky prvního stupně v malém městě, banka byla zavřená kvůli nedostatku zaměstnanců, mnoho lidí stálo ve frontě a byli naštvaní.

Jeden muž křičel, že mu smazali staré číslo účtu a on si musí zařídit nové. Nakonec šla k bankomatu vybrat pár stovek dolarů a bankomat jí místo obvyklých kanadských bankovek vyplivl směšně vypadající bankovky v amerických dolarech. Byl jí účtován směnný kurz ve výši 30 %. Rozzuřená jela do nejbližší otevřené pobočky v malém městě, kde stála dlouhá fronta. Vyprávěla svůj příběh pokladní, která se jí omluvila a řekla, že automat ještě neměl vyplivnout nové americké bankovky a že by jí nemělo být účtováno 30 procent, protože byly jedna ku jedné s našimi kanadskými penězi. Vrátila jí 30procentní poplatek a vyměnila jí americké bankovky. Řekla, abyste se nedivili, že pokud se vám v blízké budoucnosti při výběru z bankomatu objeví kombinace obojího, pošleme našim zákazníkům oznámení. Moje sestra o GCR nic neví

📌 Petra [Irácké banky byly poslední dva víkendy zavřené] Banky si na konci dne vedou evidenci všech peněz. Každý pokladník si vezme svůj šuplík, spočítá ho, upraví a ujistí se, že mu nic nechybí. Zásuvky se uloží do trezoru a připraví se na další den. Tyto informace jsou předávány centrální bance….. Aby lidé říkali, že si bereme dva týdny volna, abychom mohli dělat všechno to účetnictví? Přátelé, toto účetnictví se provádí každý den…. Nyní se provádí čtvrtletní účetnictví, ale vše je nyní elektronické. Stane se to během jednoho dne… [Příspěvek 1 z 2….zůstaňte naladěni] Petra Proč museli dělat inventuru čtrnáct dní před koncem roku? …Poslední dva víkendy byly banky zavřené. Lidé z banky museli být u „inventury“, ale je to vtip. Něco se skrývá, protože se v pozadí dělá něco pro korekci kurzu, aby až vyjde nový kurz, byli připraveni vyměnit starou měnu za novou….. Myslím, že to je to, co se plánuje IMO….

📌 V současné době probíhá restrukturalizace dluhu po celém světě. Zdá se, že nové bankovní reformy konečně pronikly i do soukromého sektoru. Jsme jednoznačně ve fázi Basel 4. Zde začíná přehodnocování všeho. V tomto okamžiku začnou tržní ocenění odhalovat své skutečné hodnoty. zdroj

Na povrch vyplouvají další skryté pravdy o Ghislaine Maxwellové. Agenta Mossadu znala prakticky celá mezinárodní smetánka. V těchto kruzích Maxwell dodával mladé dívky a děti pedofilním predátorům z vyšší společnosti. Prakticky všichni novináři mezinárodního mainstreamu jsou v těchto kruzích doma. Jsou zde velká jména z New York Times, Washington Post, Guardian a Economist. Existují lidé, kteří mají odhalovat skandály globální pedofilní elity, ale nemohou tak činit z jednoho prostého důvodu. Sami jsou na výplatní listině mocných v této pedofilní síti. Zde máme příklad toho, jak mainstreamová média po léta kryla „aktivity“, do nichž byl Epstein zapojen.

V roce 2003 redaktor časopisu Vanity Fair Graydon Carter zabránil tomu, aby v jeho časopise vyšlo přesné a podrobné odhalení, které odhalilo, kdo byl ve skutečnosti mužem Mossadu a jakou celosvětovou pedofilní síť s Ghislaine Maxwellovou řídil. Vše bylo veřejnosti zatajeno. Kdyby se tyto informace dostaly na veřejnost již tehdy, možná by se podařilo některé oběti tohoto obchodování s lidmi zachránit. Bohužel se to nepodařilo z jednoho prostého důvodu. Úkolem mainstreamových médií není odhalovat pravdu o celosvětovém obchodu s pedofily. Je to proto, aby se to zakrylo. zdroj

♟️ CHESS ♟️

V závěrečných okamžicích hry mistrů…. Zbývá už jen několik tahů. VÍTĚZ ví, že vyhrál >>předtím, než se to dozvědí diváci<
Jen VÍTĚZ a poražený vědí, že Hra skončila a je třeba provést poslední tahy na ukončení Hry.

Šachy ♟️♟️♟️♟️♟️

Diváci nevědí, že Hra byla dávno Vyhraná…

Probíhají poslední tahy hlubokého státu…. Pobývají
/PANIKA/ zmatek Blížící se KONEC…..>>Jejich finální tahy spočívají v tom, že stále předstírají, že vládnou ….( Ale v zemích ovládaných CABALOU DS nastává masový zmatek po celém světě…
OMICRON mate [ds] lékařské/vědecké/bankovní/vojenské organizace)

ELON MUSK < > SUPERAKTIVOVANÝ <<
/////Nikdo neví.. Ale utrácí $€₹₹€££ MILIARDY NA CELÉM SVĚTĚ na projekty VELKÉHO PROBUZENÍ..organizace, aby pomohl podpořit skupiny proti Velkému resetu, PLANDEMII<

JOE ROGAN >>SUPER ACTIVATED<< více než 200 milionů stažení měsíčně.. Podcaster číslo 1 na světě… Očekává se, že učiní velké kroky proti Deep State…/// Nedávný rozhovor přinesl povědomí o atentátu na JFK/// > ]
ÚMRTÍ a ničivých účinků vakcín na celosvětové úrovni

Celosvětově.. MILIONY podcastů změnily svůj postoj k příběhu DS a plandemii <<< zdroj

Nigerijská policie zabavila (rekordních) 200 kg kokainu z auta starosty a zatkla jeho i jeho řidiče, když se údajně snažili odjet do Libye.

Pokud padne Astana a tím i Kazachstán…a vletí tam Rusové…další na řadě bude Gruzie.
Gruzie se stala experimentální laboratoří Deep State. Pokusy na lidech v nejzvrácenějším měřítku, které musí být zastaveny. Pak to bude Ukrajina… nebo se to možná stane ve stejnou dobu. Tímto je Deep State z východních teritorií stejně dobře vyřazen. Pak jde o Německo, Rakousko a především… ŠVÝCARSKO.
…ŠVÝCARSKO… se stane středem pozornosti. Po 800 let to byl TEMNÝ STŘED …a tato energie se k vám nyní vrací.

Současně se kleště v USA svírají čím dál víc…takže
EU… a Švýcarsko… jsou drceny Ruskem a Amerikou.
JISTĚ, vše nám bude i nadále předkládáno jako ve zpomaleném záběru 🙏💫.
Kromě toho YGI právě vynechala nejméně dalších 100 stavebních míst….. zdroj

Uvnitř VÁLKY< BÍLÉ KLOBOUKY VS. DEEP STATE Uvnitř VÁLKY.. je velmi DŮLEŽITÝ boj o příští INTERNET. _Hluboký stát chce Nový internet, který bude digitalizován pomocí INTERNETOVÝCH PASŮ do jejich Nového světového internetu. Tyto pasy budou pouze pro ty, kteří dodržují zákony o Světové infekci ( v současné době rostoucí) , pro ty, kteří spolupracují s internetovým bankovnictvím ( nová pravidla/standardy/regulace)…. ///Hluboký stát má plán na ovládnutí celého Světa prostřednictvím svého INTERNETU a prostřednictvím bankovnictví a sociálních sítí všech lidí . ( Tento Nový INTERNET, který chtějí spustit, je Velký reset ….>>> Restartování INTERNETU).
Vs
Nový INTERNET bílých klobouků
. tento Nový INTERNET připravený ke spuštění Timem Bernersem-Lee má nejpokročilejší zabezpečení a neprolomitelný šifrovaný Systém, který kdy byl vytvořen, aby sloužil lidem. Funkce, které stojí za Novým internetem, mají systémy umělé inteligence pro identifikaci online pedofilie, sítí pro obchodování s lidmi , světových systémů pro praní špinavých peněz … Inkubované v mnoha funkcích záchrany Světa prostřednictvím Země dané nadace ,(A.I. pokročilé kvantové stvoření) k vymýcení bezdomovectví a chudoby třetího světa… Mimo jiné ukončení všech válek a poskytnutí generačního léčení prostřednictvím vysoké technologie , která využívá pokročilé (skryté) systémy spojené s Teslou a léčení vibračními frekvencemi ( tělo je pole energie a receptorů, které se napojují na DNA a všechny sebedimenzionální léčebné rytmy, které ovlivňují stav těla a mysli)///.

Jak Hluboký stát i Bílé klobouky plánují zničit současný internet<
KILL SWITCH zdroj

Bělorusko
Lukašenko vyslal běloruské vojáky do Kazachstánu, jak slíbil.
Poblíž vojenského letiště v Machuliščích v Minské oblasti byl spatřen konvoj speciálních jednotek.
❗️Společně s Arménií, Tádžikistánem a Kyrgyzstánem se zdá, že blok CSTO získává mnoho bojových zkušeností a Lukašenko tlačí Bělorusko k euroasijskému osudu.
👉 Administrativní budova ve městě Taldykorgan v Kazachstánu téměř celá vyhořela.
👉 Ruští výsadkáři na cestě do Kazachstánu. zdroj

🇰🇿⚡️ Záběry z „úklidové operace“ kazašských speciálních jednotek v Almaty.
Ruské jednotky mají zabezpečit kritickou infrastrukturu, například pronajatý kosmodrom v Bajkonuru. zdroj

Opis fotky nie je k dispozícii.
Myslím, že v podstatě chtějí, abychom věděli, že Astana padla a kazašská mafie je mrtvá nebo takříkajíc odsouzená k zániku. Důležité znamení. Do jaké míry tamní úklidové práce směřují k definitivnímu konci, je v této fázi obtížné posoudit. Je možné, že to byl výchozí signál pro nadcházející finanční kolaps. Tato zpráva je velmi důležitá.👉 Kazachstán
Výpadek internetu v Kazachstánu zasadil ránu globální těžbě bitcoinů
Nepokoje ve středoasijské zemi – druhém největším centru těžby kryptoměny – vedly k výpadku internetu. zdroj
Na obrázku môže byť mapa a text, v ktorom sa píše „Kasachstan Usbekistan Kirgisistan Turkmenistan“
Je úžasné vidět, že se v pozadí skutečně něco děje: Zemětřesení se v oblasti Kazachstánu objevují téměř denně a dnes je další den bez jakýchkoli otřesů. Je úklid z velké části dokončen? zdroj

SÍDLO ILUMINÁTŮ NWO PADLO
Jak to, že na to ještě nikdo nepřišel? Stačí se podívat na světovou geopolitiku, abychom viděli, co se děje. Astana (nyní Nur-Sultan) je hlavní město Kazachstánu a také současné sídlo iluminátů. Až dosud. To je totéž jako prohrát dámu v šachové partii. To je konec iluminátů a pravděpodobně začátek katastrofického celosvětového kolapsu. zdroj

Astana (přesmyčka pro Satana)Podle různých zdrojů z minulosti zde mělo být vybudováno hlavní město nového světového řádu. zdroj

V přímé souvislosti s informacemi, které unikly informátorům společnosti Telefónica pro La Quinta Columna, je pásmo 26 GHz spektra 5G zaměřeno na grafenové tranzistory. Proč 26 GHz? Protože to je optimální frekvence násobení signálu grafenových tranzistorů.5G a 26 GHz mají způsobit zmatek s grafenovými tranzistory uvnitř těla a fungují jako tranzistory. Jaká náhoda! Waston ukázaly fungování grafenových tranzistorů s efektem pole na gigahertzových (GHz) frekvencích” zdroj

Zpracoval:

https://qanon.sk/spravy-07-01-2022/