Říkal jsem vám to! Veteráni .. propuštění z armády (propuštění v souvislosti s vakcínou // a statisíce vojáků se spojují … připravují se na válku! BK organizují přední linie <<<< Bude to skutečné ..
Boj za znovuzískání země…Blíží se hodina nula  zdroj


[očekávejte]> Německo / Francie / Velká Británie / Rakousko / Srbsko / Španělsko

Veteráni / vojáci povstanou proti mandátem / vakcínám .. >>>>

Bílé klobouky přesouvají zdroje přes tyto kontinenty … .. Vzestup armády bílých klobouků ….

Svět bude sledovat povstání amerických vojáků >>>>>
Američtí veteráni / nově propuštění vojáci se připravují na válku <<

]] 1776 svět [[[ zdroj

Turecký týden nočních můr v Sýrii pokračuje. Asadova armáda zaútočila na hlavní základnu Erdoganem podporovaných bojovníků v Idlib, 5 km od tureckých hranic. Mezi zabitými při útoku jsou i důstojníci turecké vojenské inteligence.

Dle _ zpráv ze Sýrie Izrael údajně zavraždil Midhata Saleha, bývalého poslance syrského parlamentu.

_Ruské vojenská plavidla zahnali americký torpédoborec, který se pokusil narušit ruské teritoriální vody během rusko-čínských námořních cvičení v Japonském moři.

_Libanon uprostřed milionové metropole Bejrút bojují proti sobě stojící milice v pouličních bitvách, přičemž používají střelné zbraně a granátomety. Zatím 5 mrtvých a 30 zraněných.

_Turecko se připravuje na novou vojenskou operaci proti Kurdům v Sýrii.

_IZRAEL – V následujících týdnech vzdušné síly Německa, Ameriky, Velké Británie, Řecka Francie, Izraele, Indie, Itálie vzlétnou na oblohu v Izraeli

_URGENT – Čínské státní média Global Times píší: “PLA bude udržovat VYSOKOU Pohotovost a je připravena kdykoliv bojovat. Odhodlaně porazí všechny vnější zásahy a separatistické činy “nezávislosti Taiwanu”, přičemž bude chránit národní suverenitu a územní celistvost. ”

_Medzitým na jihovýchodním úseku NATO, kde Srbsko a Rusko již začaly své každoroční cvičení Slovanský štít-2021 v Srbsku. Protiletadlový raketový a kaňonovité systém Pantsir-S během cvičení zničil bezpilotní vrtulník.

_Napätie na kosovských hranicích je stále na vysoké úrovni pohotovosti, protože Srbské voj. Síly dělají cvičení v blízkosti

_Protesty v Súdánu vyzývají na vojenský převrat, politická krize se prohlubuje

_USAF HC-130J, E-3C podporují výcvik bojového pátrání a záchrany v Jižní Koreji –

_Japonská válečná loď připluje ze Srí Lanky do Singapuru

_Americký torpédoborec se pokusil narušit státní hranici Ruské federace v Japonském moři a odmítl se otočit – Rusko nasadilo obrovský “Admiral Tributz” a Američané se otočili, když se ruské námořnictvo přiblížilo “na 60 metrů”

_Vojaci Indie a USA se účastní přátelských zápasech v rámci společného vojenského cvičení Yudha Abhya

_V Itálii stávkuje armáda … .Skvelé zprávy !!!!! Vojenský letecký odborový svaz svolává svůj vůbec první stávku na protest proti Zelenému průkazu pro práci platnému od 15. října.

_Severokórejský Kim Čong-un přislíbil vybudovat “neporazitelnou” armádu, když obvinil USA z vytváření napětí

_2 příslušníci Navy SEAL a 16 dalších vojáků žalují Bidena a ministerstvo obrany pro mandát na očkování

_Spojené síly CNA, CDF- Hakha a CNDF uskutečnily společný úder proti silám barmské vojenské junty, které uvízly mezi hlavní dálnicí města Hakha a Falamom v Čjinském státě. Výsledkem útoku je 7 zničených vojenských vozidel, mnoho mrtvých a zraněných vojáků.

_MPT telefonní linka byla přerušena ve městě Hakha a městě Falam po množství výbuchů ve městě Hakha v Čjinském státě

_Eventuálne >>> Začnou se celosvětové vojenské prověrky .. Ale nejprve … >> Válečný stav … (armáda v 32 zemích aktivuje válečný stav proti neklidem. Nedostatek potravin nedostatek plynu / povinnost očkování /, nucené očkování / zákazy vstupu .. obyvatelé světa povstanou proti [DS] plandémii …. Válečný stav bude záminkou bílých Klobouků na zavedení armády ve všech velkých zemích. a v těch dnech, kdy bude válečný stav … DS / Cabala / a ti, kteří se spolčili ve schématu pandemie a bankovních společností a farmaceutických společností a aféry DS, budou zatčeni [NULOVÁ HODINA]) + PÁD Cabal ve všech zemích….. zdroj

Prečo sa Trump nepripojil ku Gabu alebo si nevytvoril vlastnú sociálnu sieť?

Pretože to nepotrebuje.

Donald Trump je najpopulárnejší muž na planéte.

Keď hovorí, počúva ho celý svet.

Keď vydá vyhlásenie, jeho slová sa okamžite zdieľajú na všetkých platformách.

Donald Trump sa stal necenzurovateľným. zdroj


Aliance Země a Noviny Patriotů (úryvky)

Postupně si uvědomíte, že jste se vlastně nestali součástí STARÉ Země, ale součástí NOVÉ Země

Nebudu se omlouvat ani vysvětlovat, proč se vám věci nezdají. Velkou strategií v každé bitvě je zaskočit nepřítele, zastavit ho v expanzi, zastavit ho v náhlých a mimořádně nebezpečných rozhodnutích.

Takže dnes už nepřítel nemá tu komunikační síť, která mu umožňovala jednoduchým příkazem vyvolat obrovskou katastrofu na celé planetě. Protože ty tlačítka, které stlačovali, již nefungují. Zničit tyto základny uvnitř Země, to byla nejtěžší bitva, kterou jsme měli.

Už nejsme v té bitvě, už nejsme na obloze, protože i obloha je vyčištěna. Všechny otvory, portály a únikové cesty jsou velmi dobře kontrolované a monitorované.

Takže se nyní soustředíme na povrch planety, k odstranění živých a myslících hlav této planety. Uskutečnit to není jednoduchý krok. Sesadit vůdce země není jednoduchý krok. Je třeba obrnit celý zbytek země, aby ani on neudělal žádné náhlé rozhodnutí a nezpůsobil smrt nevinných lidí. A když budeme mít úplnou bezpečnost pro každého obyvatele této planety, pak ano, to bude konečný okamžik; okamžik, kdy odstraníme každou z těchto myslících hlav a odvezeme je pryč. Nezůstanou zde.

Ne, nebudou souzeni podle lidských zákonů, protože jejich činy daleko přesahují jejich vlastní zákony. Tyto činy budou posuzovat Vesmírné soudy, Vesmírné zákony. Nejste to vy, kdo určí, jaký bude konec těchto myslících hlav. Některé z nich už přirozeně padají, aniž jsme museli cokoli udělat. A říkám vám, že jsou zoufalí, protože jak mohou bez své moci v rukou něco ohrozit?

Nikdo neuvidí, že se něco děje právě teď, vše se už stane a vy budete jen informováni. Protože kdybychom všechno dělali v přímém přenosu, samotná energie těch, kteří následují těchto nepřátel, by mohla způsobit masové katastrofy. “

Hvězdné semena na této planetě nečistí jen své vlastní karmické zbytky, ale i zbytky Kolektivu, které se hromadily po tisíciletí. Právě proto se Hvězdné semena nejtěžší vyrovnávají s různými symptomy, se všemi energetickými vlnami, které přicházejí na planetu. Jak jsme již uvedli, s každou světelnou vlnou je třeba, abychom vytvořili více prostoru pro nové světlo. A to děláme tak, že čistíme staré, opět naše osobní, ale zejména nízko-vibrační zbytky Kolektivu.

To je jen jedna z věcí, které dělá skutečný pracovník světla. Řekneme, že zejména Hvězdné semeno. To je důvod, proč jsme tady. Ano, může nás být málo. Ale naše světlo, naše síla a odvaha jsou silnější než světlo milionu lidí, kteří se “ztratili” nebo zůstaly spát.

Abych tedy odpověděl na vaši otázku, co je to pracovník světla, tady to máte.

Co je to pracovník světla? Co kvalifikuje člověka na to, aby byl pracovníkem světla? Každý člověk, který “chce” konat dobro? Každá osoba, která si je vědoma zločinů Cabal? Někdo, kdo “chce” věřit ve Vzestup, pokud se projeví globální reset měny?

Možná je pracovník světla ten, kdo pracuje se SVĚTLEM.

Ten, kdo denně medituje nebo se o to alespoň snaží a posílá do světa světlo a lásku. Ten, kdo si každý den představuje svět, po kterém touží. Jedinec, který se nepoutá k “síti”. Ať už jde o mainstreamová nebo nezávislá média. Ať už jde o odhalování zločinů Cabal nebo doufání a soustředění se na přeceňování měny. Pracovník světla, který se soustředí především do svého nitra. Neboť prostřednictvím ZDROJE V SOBĚ, nekonečného světla, které tam existuje, jeho vynášením na povrch a ukotvením tohoto světla se mění svět. “

Vše se zdá být zkouškou. Vše je těžké. Rodinné vztahy jsou rozkolísané, všichni jsou napětí. Sousedé, přátelé, spolupracovníci na pracovišti, všichni jsou na hraně. Nastal čas změn a přicházejí drastické změny. Bohužel, bude to jen horší – pro nás všechny, dokonce i pro jednoprocentní lidí.

Armáda nemluví. Nikdo ve skutečnosti neříká, kromě povzbuzování. Slova jako: “Zůstaňte silní, vězte, že jsme vyhráli,” se nesou každý den. Armáda nemluví, protože je zaneprázdněna plněním rozkazů, a to jak ze strany bílých klobouků, tak ze strany hnědých klobouků – těch, kteří přijímají rozkazy od špatných vládců. Můžeme jen doufat, že když přijde čas, kdy se začne boj, válka se už skončí. Jednoho dne najednou poznáme, že se to stalo. Uvidíme důkazy. Důkazy budeme brát jako další den, nic velké. Ale někteří z nás tyto události uvidí, poznají a zaznamenají.

Budujeme nový svět silou našeho světla a lásky. Proč to trvá tak dlouho?

Na budování nového se dostatečně nesoustředíme. Možná bych měl říct “ukotvení” nového, protože to už existuje. Jediné, co je třeba udělat, je zbavit se nižších vibrací a toxinů v našich tělech a sledovat, jak do našich fyzických nádob vstupuje výše světlo a světlo naší duše přebírá vládu nad naší realitou.

Myšlenky Kolektivu jsou rozptýlené, jak to bylo po tisíciletí. Zlepšily se, jsou více propojeny, ale spojení není dostatečně silné, mezi lidmi, přírodou a národy. To je další důvod, proč tento proces trvá déle, než se očekávalo.

Pravdou je, že my jako pracovníci světla děláme změny už jen tím, že jsme zde na Zemi. Ale co když můžeme udělat víc? Můžeme udělat více. Proč to neděláme?

Kolik pracovníků světla si každý den najde čas a představuje si nový svět, po kterém touží?

Kolik pracovníků světla se soustředí do svého nitra, neúnavně a dychtivě hledajíc spojení se svou duší? Co děláte vy, abyste zvýšili vibrace tohoto světa?

Musíme být k sobě upřímní. Je to klíč k tomu, abychom se vymanili z představy, že už toho hodně nemůžeme udělat.

Kolik pracovníků světla nyní tráví čas na internetu, prohlíží si různé blogy a netrpělivě čeká na slovo o GCR, zatýkání nebo na něco, co by mohlo vybuchnout?

Kolik z nich tráví každý den hodiny čtením přeslazených zpráv od bytostí z vyšších dimenzí? Ach ano, jsou přeslazené. Ale to je úplně jiné téma na jindy.

Hojnost přichází v mnoha podobách. Máte pocit, že jste v nějaké formě hojnosti? Myslíte si, že si můžete skutečně vytvořit nějaký druh hojnosti? Cítíte se prázdní, beznadějní? Možná se soustřeďujete na věci, na které byste se neměli.

Dělejte pro změnu něco jiného. Buďte pohlceni ve svém nitru, nedovolte, aby vás a vaši energii pohltil vnějšek. zdroj

Zdroj:

https://qanon.sk/spravy-17-10-2021/