Život Huntera Bidena skončil v pátek ráno v 8:00, když jej sbor amerického námořního soudu a generální prokurátor ve spolupráci s Úřadem vojenských tribunálů oběsili. K jeho popravě došlo jen několik dnů poté, co ho vojenský soud v zálivu Guantánamo uznal vinným ze zrady – hrdelního zločinu – a nesčetných sexuálních zločinů proti nezletilým dívkám.

Poslední hodiny života Huntera Bidena byly podobné těm, co prožiji i ostatní agenti Deep State. Probudil se v 6:00 a dostal poslední jídlo. Následně jej ochranka GITMO doprovodila k východu z tábora Delta, kde Humvee a tři ozbrojení mariňáci čekali na jeho příchod. Poté byl odvezen na jižní okraj GITMO, kde se před ním objevila stejná šibenice, na které byl tento měsícem oběšen Bill Gates.

Kolem šibenice stála malá sestava vojenské komise – kontraadmirál Crandall, generál námořní pěchoty David H. Berger a generálporučík americké armády Johnathon P. Braga, velící důstojník Velitelství speciálních sil americké armády.

Na nástupišti stál námořní kaplan a anonymní voják, který obsluhoval šibenici.

RRN byla požádána, aby zachovala důvěrnost jmen dalších přítomných vysokých důstojníků.

Poté, co Biden vystoupil na mělký schod na nástupišti a kolem krku mu navlékli smyčku, se kontradmirál Crandall zeptal, zda má ještě poslední řeč, nebo chce vyjádřit politování.

“To mi nemůžete udělat! Jsem civilista. Nejsem politik. Nejsem ve hře, “řekl vzdorný Biden.

“Hra?” Zeptal se kontradmirál Crandall. “Chystáte k oběšení, pane Bidene a mluvíte o hrách? Pravděpodobně jste si myslel, že je to šachová hra… a považoval jste se za věž nebo dokonce za královnu. Vždycky jste byl pouhý pěšák a dal jste se do hry,… jak jste uvedl… utekl jste z reality… žil v rozporu se vším, na čem tato země má stát. “

“Všechno to způsobil Barack.  Všechno to organizuje on. Stojí za vším, od Covid-19 přes upadající ekonomiku až po touhu vidět zemi, jak zaniká. Jediné, co jsem kdy udělal, bylo pobavit se, “prosil Biden, když anonymní voják utahoval smyčku.

“Čas jste vyčerpal, říkáte nám, co už víme,” pronesl Crandall.

Kaplan mu dal Poslední pomazání a o chvíli později se pod Bidenovýma nohama otevřel otvor. Zlomil se mu krk.

“Nemám pocit zvrácené radosti z dohledu nad těmito popravami,” řekl kontradmirál Crandall shromáždění. “Pouze spravedlnosti dnes bylo vyhověno.”

Zdroj:

https://realrawnews.com/2021/10/hunter-biden-hanged-at-gitmo/