Nepanikařte. Aliance má kontrolu. Když jsou staré systémy pryč, Starlink ovládá mnoho nových systémů po celém světě. Ve všech 209 zemích zapojených do globálního resetování měny bychom měli nový internet, bezplatnou energii, postele Med a transparentní systémy hlasování.
.

Trump před odchodem z funkce uvedl do pohybu mnoho věcí. Mise, které nyní provádí armáda. Biden nemůže armádě nic přikázat a nemůže čestně odpovědět na otázky týkající se probíhajících operací. Pentagon ho neuznává jako vrchního velitele. To vše je jen špatný film, který se brzy skončí. Finanční systém je založen na podvodu. Nastaven aby nás okrádal. Bere peníze, pro které tvrdě pracujeme a dává malé skupině jednotlivců. Díky nekonečnému přísunu peněz jsme jim umožnili vzít si moc. “Dobří chlapci”, kteří jsou s námi, vyvíjejí tlak na tento finanční systém, aby ho jednou provždy ukončili. A děje se to teď. Banky nemají peníze, Federální rezervní systém už neexistuje, zločinci zpanikařili a brání se mnoha způsoby včetně kybernetických útoků. Je zcela jisté, že hlavou hada byl jejich finanční systém.
.

Biden, Harris, Pelosi a další budou brzy pryč. Jen co se finanční systém komplet zhroutí, nemají žádnou moc a utíkají. Podívejte se na biliony, které nám kradou a posílají do zámoří. Budou bráni na zodpovědnost. Budou se snažit nás v červenci uplatit dalším stimulem, aby co nejvíce ukradli. Armáda to ví. Armáda ví, že Trump zvítězil. Armáda je připravena k zatýkání všech zahraničních i domácích nepřátel. Hranice budou uzavřeny.
.

Mezinárodní zprávy jsou nyní velmi důležité. Cabal nechce, abyste o tom věděli. Jejich média nezahrnují mezinárodní správy. Mnoho bankrotujících zemí a vůdců odstraněných. Naše armáda kope Cabal kam patří. Trump je srazil o 4 roky zpět. Q1333 Tříletá delta (pondělí): Zamčený hrad “hmm”
Q4198 1 rok Delta (úterý): Zelené světlo. Propojení AC-130 týden, který si zapamatujeme, panika v DC, Připomínka EZRA COHEN-WATNICK má na starosti odtajnění, jsme připraveni vypustit peklo, mêmes jsou připraveny, Přijde déšť, dékla – Buďte připraveni, děje se to. V noci na dnes mnoho pokroku: audity a důkazy o dalších vojenských operacích v Kapitolu.. Žádné úniky, proč je tu tolik aktivit ve dne i v noci v Bílém domě a na Kapitolu. Tribunály? Příprava na něco? Armáda, SS, Sanitky.
.

Očekávejte další kybernetické útoky od nepřítele, protože dobří chlapci pokračují v demontáži finančních systémů, které Cabal používal celá století na okrádání amerického lidu i ve světě. Armáda je na naší straně, ne na Bidenově…

Když byl Trump ve Washingtonu, měl vnitřní zdroje v Bílém domě, někoho, kdo mu byl nejbližší. Zdroje z Trumpové kampaně a někdo, koho vůbec nemohu vzpomenout. Po jeho odchodu nikdo nekomunikoval. Ale jeden zdroj, se kterým jsem vedl přátelské rozhovory, mi dal … kousky toho, co slyšel. Něco z toho jsem zveřejnil. Řekl, že očekává “násilnou událost, která se uskuteční v DC, která vyústí do tvrdého stanného práva a odvetných vojenských operací, které nějakým způsobem odstraní Bidena, Harrisovou a nejvyšších členy Kongresu za zradu. Řekl, že naši spojenci budou vyděšení a vyhlásí stanné právo. Řekl, že událost v DC může být pod falešnou vlajkou. Týká se to elektrických sítí. Nebude jako druhá světová válka, rychle se skončí. Řekl, že dobří chlapci sledují časovou osu zde v USA i v zahraničí.
.

Problémy s důvěrou jsou cílene, protože zlí aktéři v hlubokém státě zaplavují internet sugestivní činností, která způsobuje pochybnosti, nejistotu a rozdělení. Rozlišování je podrobeno zkoušce a naši dobří chlapci dělají vše pro to, aby nás udrželi v obraze a důvěře – zatímco někteří jsou v extrémním podezření. V této chvíli musíme použít naše nejlepší filtry. (Naši intuici)

Zatočili jsme láhev a znovu to ukazuje na Johna Podestu. Někteří spekulují, že to znamená, že by mohl být prvním velkým zatčením. Zdá se to jako věčnost od “Pizzagate”. Zdálo se, že se nic neděje, ale v QT se samozřejmě udělalo hodně, z několika důvodů. Víme, že mnoho zapečetěných obžalob bylo již vykonáno.
.

Nedávno jsme slyšeli, že důvod, proč byl okres Kolumbie kolem Kapitolu a Bílého domu obehnaný oplocením na vnější straně, žiletkovým drátem a je evidentní rozsáhlá vojenská a policejní přítomnost, je způsobena tím, že se tam konají vojenské tribunály.

.

Čína (Čínská komunistická strana) je zjevně pod zámkem a zodpovídá se za své bezohledné zločiny. V televizním vysílání Epoch Times se věnují podrobnostem. Gordon Chang: Komunistická Čína spáchala “masové vraždění” Američanů. ČKS zničila miliony lidí včetně jejich vlastních při hrůzné praktice obchodu s lidskými orgány. Ukazují nám, že lidská rasa je prostě další zvíře na jejich farmě s názvem Země. ČKS by měla přestat zabíjet lidi na orgány pro svou potřebu, tvrdí 117 nevládních organizací

Scottova emailová aktualizace pro dnešek podle jeho zdrojů na vysoké úrovni zní: Mnoho, mnoho historických událostí se nadále odvíjí. Měsíc květen 2021 je dosud skutečně velkolepý s mnohem, mnohem úžasnějším vývojem, který teprve přijde, který osvobodí celý svět od sevření gangsterů a satanistů nového světového řádu. Očekává se mnohem více, co se týče května 2021, včetně globálního nastavení měny (GCR), rv, obnovení republiky, deseti dní temnoty / zveřejnění a dalších.

.
• V sobotu 1. května 2021, v den, kdy si některé části světa připomínaly socialismus během prvomájových oslav, jakož i výročí založení bavorských iluminátů 1. května 1776 Adamem Weishauptem. nebyla to jen náhoda, že Pozemská aliance se rozhodla spustit NESARA / GESARA ve stejný den.
• Program NESARA / GESARA obsahuje nejméně 19 komponent, které se nyní implementují jeden po druhém před úplným rozpoznáním po celém světě, nicméně buďte jisti, že všichni jdou vpřed!
• V pondělí 3. května bylo oznámeno, že kvantový finanční systém (QFS) se stal JEDINÝM monetárním systémem fungujícím na světě. Což znamená, že zkorumpovaný soukromý Federální rezervní systém byl natrvalo nahrazen.
• Ve středu 5. května se nadále objevovaly různé zprávy na sociálních sítích, kde jednotlivci mohli vidět na obloze výše satelity Elon Musk / Space-X Starlink.
• V pátek 7. května (Q) Storm Rider na Twitteru potvrdil, že komunikační systém Starlink je připraven! Nastavte jeviště!
• Očekává se, že komunikační systém Starlink bude hrát nedílnou roli při spuštění 10 dní temnoty / odhalení, které se očekávají ještě někdy v měsíci květenu 2021. A také se očekává, že Starlink bude obsahovat nový ultrarychlostní procesor Quantum internet.

.
Byl vyvinut nový mikročip, který údajně poskytuje dronům a samořídícím automobilům přístup k mobilnímu internetu “6G a výše”. Vědci tvrdí, že čip nové generace dokáže přenášet data více než 30-krát rychleji než dosud nejvyspělejší 5G internet.
.
Melinda Gates se v roce 2019 setkala s rozvodovými právníky – tvrdí lidé, kteří jsou jejich známí i dokumenty, které prozkoumala WSJ. Měla velkou obavu z manžela: Bill Gates spolupracoval s Jeffrey Epsteinem, odsouzeným sexuálním delikventem, který údajně (!) zemřel ve vězení….
.

Sirény znepokojují v jižním Izraeli. Iron Dome zachytáva rakety nad Aškelonom. zdroj

Irackí demonštranti obkľúčili budovu iránskeho konzulátu v Karbale v reakcii na zabitie civilného aktivistu. zdroj

Všetky štyri hlavné línie systému Colonial Pipeline System sú po kybernetickom útoku na Ransomware stále offline. Colonial Pipeline je najdôležitejším plynovodom v USA. 5 500 míľ dlhý, napojený na takmer 30 rafinérií a takmer 300 distribučných terminálov. zdroj

Nezvestný lekár, ktorý liečil Putinovho kritika Navaľného, ​​je nájdený NAŽIVO. V pondelok sa objavil v dedine, 32 kilometrov od poľovníckej základne, kde sa v piatok vydal do sibírskeho lesa. zdroj

Aktívni vojaci v službe varujú francúzskeho prezidenta Macrona, že v hre je „prežitie“ Francúzska, keď v druhom otvorenom liste zverejnenom v nedeľu „urobil ústupky“ islamizmu. zdroj

Toto je jediný človek, ktorému som kedy vo Washingtone DC dôveroval zdroj

Skupina amerických národných bezpečnostných a vojenských veteránov požaduje rezignáciu nedávno potvrdeného šéfa CID Williama Burnsa z Bidenu po úplných klamstvách Senátu Spojených štátov ohľadom Burnsových väzieb na čínsku komunistickú stranu. zdroj

Ultimátum vojenského krídla Hamasu: Izrael musí dnes do 18:00 stiahnuť policajné sily z Al-Aksá a šejka Jarraha. Podľa izraelského štátneho vysielateľa izraelská armáda nariaďuje všetkým bojovým jednotkám, aby sa pripravili a pripravili na eskaláciu. zdroj

Hamas vypustil niekoľko rakiet smerom do stredného Izraela Jeruzalem minúty po skončení ultimáta o 18.00h. zdroj

Vedeli ste, že Hitlerov skutočné meno bolo Rotshschild? Dedo G. Busha mu pomohol k moci. Bez nich a IBM by nebola 2.sv.v.

Knesset evakuoval v Izraeli kvôli raketovému útoku Hamasu. zdroj

Pozrite sa na krajiny, v ktorých teraz prebiehajú Norimberské a Magnitskyho súdne procesy.
Niektoré som už zverejnil.
Nemecko, Spojené kráľovstvo, Nórsko, Kosovo-Srbsko a možno nedávno Kanada.
Výkonný príkaz blokujúci majetok osôb zapojených do závažného porušovania ľudských práv, alebo korupcie
Masívne zatýkanie na celom svete za zločiny proti ľudskosti.
Aktivácia Nesara / Gesara.
S pridanou kvantovou technológiou.
Trumpova verzia.
AKCIOVÝ TRH skolabuje, Trump vám to povedal 170017 krát, že to bude za vlády Bidena, bude PRESNÝ KYBER, ktorý je produktom výkonného príkazu 1221. Isaac Kappy spieva o roku 1221. zdroj

Ohňostroj
Mena
RV = mena

ohňostroje
Trump žartuje po tom čo zabudne, čo je RV (myslite mena) Prezident DT o devalvácii meny. zdroj

Čo majú spoločné CIA a CCP? Absolútne všetko. zdroj

Vo štvrtok bol na Najvyšší súd AZ podaný príkaz Quo Warranto, ktorý môže viesť k odvolaniu všetkých štátnych funkcionárov zvolených od roku 2018.
Federálny zákon vyžaduje, aby volebné zariadenie bolo každé dva roky certifikované akreditovaným laboratóriom. Okres Maricopa nechal svoje zariadenie certifikovať firmami, ktoré neboli akreditované EAS.
To znamená, že voľby v roku 2018 aj 2020 v okrese Maricopa sa uskutočňovali na strojoch, ktoré neboli v súlade s federálnymi volebnými zákonmi. zdroj

pokoj pred búrkou zdroj
Žiadne úniky na Kapitole a už niekoľko týždňov sa tam deje niečo veľké.
… dobrí chlapci sledujú časovú os tu v USA a v zahraničí. zdroj

Guvernér Ron DeSantis podáva rozsiahly súdny spor proti spoločnosti CDC za ekonomické škody podnikom na Floride. zdroj

Budúcnosť medicíny bude prispôsobená pre každého pacienta. Personalizovaná medicína je založená na myšlienke, že každý sme iný. Máme rôzne gény, inú stravu, iné prostredie a iný životný štýl. Pretože čoraz viac ľudí má zdravotné poistenie, lekári sledujú čoraz väčší počet pacientov, ktorí sú pre nich špeciálne „prispôsobení“. Vďaka tomu bude budúcnosť medicíny prispôsobená pre každého pacienta.

Lekári už nebudú predpisovať tabletky ani liečbu. Aj keď to môže znieť zvláštne, s našimi lekármi sa budeme rozprávať spôsobmi, ktoré zvýšia účinnosť toho, čo už robíme. Namiesto predpisovania liekov budú lekári odporúčať pacientom dietológov, odborníkov na výživu, odborníkov na cvičenie a ďalších lekárov, ktorí môžu uskutočniť zmeny životného štýlu jednotlivca. Na diagnostiku a predpovedanie sa použijú veľké dáta. Na diagnostiku podmienok a predpovedanie určitých výsledkov budeme využívať obrovské množstvo dát. Lekári budú pri svojich liečebných odporúčaniach osobnejší. Budúcnosť medicíny umožní lekárom určiť úroveň starostlivosti, ktorú pacient potrebuje.

Ak je choroba prispôsobená pacientovi, umožňuje to pacientom nadviazať kontakt s ostatnými, ktorí s touto chorobou v súčasnosti žijú. Osobná „diagnóza“ je neuveriteľne mocný nástroj. Spoločnosti zamerané na personalizáciu medicíny sú extrémne zriedkavé a oveľa menej bežné, ako by sa dalo predpokladať. Ale ako budú náklady na diagnostické nástroje stále klesať, tieto spoločnosti sa prirodzene začnú objavovať.

Lekári sa pomocou osobných zdravotných informácií (biobanky) pokúsia zistiť, ako vyliečiť každého jednotlivého pacienta. Vďaka správnej počítačovej analýze môžu sledovať špecifické vzory DNA a zistiť, čo je s každým pacientom „v neporiadku“. Väčšina lekárov považuje personalizovaný liek za „prostriedok na zmenu hry“. Sú z toho nadšení, pretože vedia, že to zmení medicínu. Pacienti sa môžu naučiť, ako žiť zdravším životným štýlom, a vypracovať plán „detoxikácie“, aby si udržali silný imunitný systém a zostali zdraví.

Do roku 2022 bude zdravotnícky priemysel úplne transformovaný genomickou revolúciou. zdroj

Dochádza vám to? _Toto nie je o ďalších voľbách. VEĽKÉ PREBUDENIE. Bude sa vám páčiť koniec … Sú to KVANTOVÉ pohyby
je tu BOH
a Opak SATAN
Preto satanistické / VOJNY / VRAŽDY /
PEDOFÍLIA / VYDIERANIE/ kontrola mysle / CABAL / DS /
_Príklad> ZÁKLADŇA DULCE> TUNELY / mimozemšťania, ADRENO,
Démoni. Duchovia. atď. atď.
/ väčšina ANONOV si stále nedala dokopy to, čo sa skutočne deje. Skryté.
_vychádza na povrch
Novinky:
Izrael dočasne pozastaví tréningové cvičenie „Chariots of Fire“ z dôvodu vypuknutia konfliktu / Izrael bombarduje Sýriu dnes ráno _Gaza strip naráža na Breakout. Rakety lietajú, sirény znejú stále
_armádne presuny po celom svete .. Hlavné pohyby v EU, Ázii
_ťažký týždeň sa blíži
Správy;
1000 právnikov a 10 000 lekárov podávajú žaloby na skupinu CDC, WHO, Davos za zločiny proti ľudskosti
UK. Kanada Austrália 17 ďalších významných NÁRODOV podniká podobné kroky na žalovanie svojich vlád. Podľa článkov 32 a 147 Ženevského dohovoru
Všetky exp. s vakcínou porušujú Norimberský kódex

Blesk Dana Scavina na oblohe blízko washingtonského pamätníka nebol Q. Bol to symbol Phi. Zhodou okolností POLOVICA vzorec pre elektrinu. „Phi x Psi = Q (doska), celková elektrifikácia“ zdroj

Na obrázku môže byť text, v ktorom sa píše „wiaa9.com ወ Electricity magnetism Ether ACIZ Water ELECTRIFICATION Q=Ψ×ф ΥΓΙΘΑ (dielectric Induction) Phi (magnetic the unit of Electrification“
Na obrázku môže byť 2 ľudia a text

Nikola Tesla, ktorý bezdrôtovo získava energiu z atmosféry, a JP Morgan, ktorá ju využíva prostredníctvom vedení z PRESNE rovnakého miesta, len aby nás nabila. Žiadne „elektróny“ sa negenerujú v žiadnej elektrárni, ale skôr distribučné centrá, aby sme mohli byť NABITÍ. 🤔 Čo ak je energia už zadarmo, je využívaná z čistej éterickej atmosféry a prepravovaná, ale [aj tak] si za ňu účtujú poplatok? zdroj

Na obrázku môže byť 8 ľudí a text, v ktorom sa píše „www.irishtimes.com THE IRISH TIMES LATEST NEWS MOST READ LISTE Mirror SHARE f COMMENTS Conor Wilmot 'foun something on the internet that went wrong' Priest warns n danger atfune teenager 6/6 10: blAck LISTEI speak shows on Natasha's phone "Loretta," relationshi appeared start innocently online someone believes Sandy recognized "international number. Sixmilebridg an Conor Wilmot, 13, believed die Challenge Irusted WIKI Privacy ish Mirror "Parents nowad OPEN S.T. Suicide Sandy says, calls turned money. thManyM the friendship progressed, challenges and demands says, somehow "Loretta" got Your Computer Anywhere PitusUate Boy, 13, becomes youngest to die from Covid-19 AELIACLAR 1,2020“
Tento chlapec má několik životů! Jako kočka😉. Falešná zpravodajská média ho nechala zemřít několikrát – každý rok 🤷‍♂️
V případě, že vám někdo řekne, že mainstreamová média to myslí vážně 😂 zdroj
První snímky pořízené z notebooku Hunter Biden.
Tohle je Nicole. Je jí 18 let a byla unesena ve Francii. Uvedli její velikost a to, že nemá žádné pohlavně přenosné choroby. Jeji počáteční cena byla 150 000 tisíc dolarů. zdroj
Realita je někdy strašidelnější než fikce.
Pokud jste zvědaví, kde 800 000 dětí, které zmizí, skončí … to jsou noční můry.
Nyní delaji kultovní obětní rituály a pak daji masám jíst vlastní děti.☠️ zdroj
SRN – ❗️ Astrazenecká očkovací kampaň ve Freiburgu ❗️ zdroj

Prezident Putin vysílá jasné varování zločincům v oblasti lidských práv!
Jeho oznámení jsou jasná a přesná a měla by uklidnit mnoho pochybovačů.
„Neexistuje žádné odpuštění ani ospravedlnění pro ty, kdo znovu dělají agresivní plány.“ (Zaměřeno na EU a Schwabovo kriminální fórum)
Ruská hlava státu zároveň poukázala na to, že v současné době dochází k pokusům o opětovné použití velké části nacistických myšlenek.
Nejde jen o radikály a mezinárodní teroristy. Existují pokusy přepsat historii a ospravedlnit zločince.
Rusko příliš dobře ví, kam to smeruje.
„Rusko důsledně hájí mezinárodní právo.
Budeme také pevně chránit naše národní zájmy a zajišťovat bezpečnost našich lidí. “ zdroj

Tuna po tuně
Policie v posledních dnech zabavila obrovské množství drog.
Aktuální příklady

 • Peine:
  Drogový dealer zamčený, velké ryby
 • Paraguay:
  Půl tuny kokainu v kamionu
 • Honduras:
  1,6 tuny kokainu v pozemském bunkru
 • Maroko:
  Internátní banda Hašiš gang ve vazbě
 • V Evropě
  různé velké konopné plantáže

Novináři dostávají několik zpráv o farmách adrenokromu, zbraních a obchodování s dětmi, jak se stalo před několika dny z Belgie, kde byly z dětských farem osvobozeny tisíce těžce těhotných žen. Dokonce jsme zde mohli publikovat videa …

V této souvislosti je třeba chápat také současné největší vojenské operace. zdroj

Holandsko:
Pouze za poslední týden 2,7 tuny kokainu.

Cistky bažiny deepstate a jeho pomocníků a kompliců pokračuje …..

👆👆👆👆👆Jejich zdroj příjmů brzy vyschne a jejich žoldnéřské jednotky jsou za mřížemi.

Díky odvážným lidem v uniformách, zejména armádě, kteří musí v podzemí zažít hrozné scény.
Upřímnou soustrast asi 200 vojákům, kteří byli nedávno zabiti při podzemní operaci. Hluboký stát se pustil do akcelerátorů požáru, ale také do plamenů vojáků.

Všechny tyto obrázky a důkazy samozřejmě nebudou oficiálně zveřejněny, dokud nebude operace dokončena. Pak potřebujeme také psychologickou podporu, jako mnoho vojáků v akci ….. zdroj

šechno naznačuje, že bude plně odhaleno celé téma plazů, mimozemšťanů, klonů atd.
Základna Dulce na hranici mezi Coloradem a Novým Mexikem (poblíž města Dulce v Novém Mexiku) je společně provozované podzemní zařízení pro lidi a mimozemšťany, které existuje ve Spojených státech.

KOMPLEXY DULCE PYRAMIDY Zabezpečení Zařízení Dulce je vícepodlažní komplex skládající se z centra, bezpečnostní stanice a několika fotografických laboratoří. Každé patro má silnější bezpečnostní opatření, čím hlouběji jdete. Od 90. let 20. století bylo v různých vysoce zabezpečených oblastech (u východů a laboratoří) více než 3 000 kamer. Ochranka nosí kombinézu se symbolem Dulce nahoře na přední levé straně. Standardní zbraň v Dulce je „blesková zbraň“, která je účinná jak pro lidi, tak pro mimozemšťany. Průkaz totožnosti, který je vyžadován pro čtečky karet na dveřích a výtazích, má nad průkazem totožnosti symbol Dulce. Vládní šéfové používají karty s pečetí Spojených států (The Cult of the All Seeing Eye). Ultra Podle rozhovoru Brantona z roku 1996 s Thomasem Castellem je „Ultra“ krycím názvem základny Dulce. zdroj

USSMonterey zabavil ilegalni zbrane v severnim arabskem mori. zdroj
Môže ísť o snímku obrazovky z Twitteru, na ktorej je text, v ktorom sa píše „Department of Defense @DeptofDefense The blue waters of the Black Sea. The @USArmy's 12th Combat Aviation Brigade is conducting maritime operations near the coast of Bulgaria in support of exercise #SwiftResponse. Preklad z angličtina od Google Modré vody Černého more. The @USArmy 12. bojová letecká brigáda provádí námorní operace blízko pobreži Bulharska na podporu cvičeni #SwiftResponse.“
Na obrázku môže byť vonku

Stručný popis vodního toku přehrady 3 soutěsk, řeka má v současné době přibližně 70 000 metrů krychlových za sekundu vody, což je přibližně 10 000 metrů krychlových nad přehradou, která protéká nejvíce. Nastavili otvor pro maximální větrání. Ale to nebude stačit, protože se očekává příliv kolem 80 000 až 90 000 metrů krychlových za sekundu, když hostinu zdokonalia dvě další rozpadlé přehrady proti proudu. zdroj

Je velmi, ale velmi příznačné, že ve stejném týdnu, kdy se na obloze planety objevila konstelace družic Starlink, se představuje decentralizovaný internet založený na technologii blockchainu, jehož cílem je marginalizovat velké společnosti jako Google a Microsoft, které udělaly tolik pro to, aby skryly pravdu, zničily názorové proudy a nakonec i ty, kteří zpochybňují verzi reality vnucovanou velkými ekonomickými skupinami. Tato oznámení jsou nakonec kvantovým internetem, který nám přinese nový finanční systém, jenž osvobodí lidstvo od staletí útlaku. zdroj

Tak u to jede v ruske televizi
V Německu se objevil skandál, který se může rozšířit i do dalších zemí. Byla odhalena největší síť pedofilních zvrhlíků. Zvláště zarážející je, že jejich počet se počítá na desítky tisíc. Propojení těchto lidí, kteří na internetu sdíleli hrůzné detaily svých zločinů na dětech, dalece přesahuje hranice samotného Německa. zdroj

Dalsi symbolika Zedn*aru 👇👇👇👇
Zednářské znamení ruky: Skrytá ruka
Dalším oblíbeným zednářským znamením je „skrytá ruka“. Obrazy a malby velkých mužů minulých století odhalují společnou nit, která je spojuje. Je to náhoda, že mnozí z nich při pózování pro portrét jednu ruku skrývali? Zdá se to nepravděpodobné. Podíváme se na zednářský původ „skryté ruky“ a na mocné muže, kteří toto znamení používali na slavných portrétech. Většina lidí, kteří toto znamení používají, jsou prokazatelně (a často nadšeně) členy svobodných zednářů. Vzhledem k velkému významu tohoto gesta v zednářských rituálech a skutečnosti, že veškerá elita byla buď součástí zednářstva, nebo o něm věděla, je prostě nemožné, aby opakování tohoto znaku bylo výsledkem náhody. „Skrytou ruku“ lze ve skutečnosti nalézt v rituálech královského zednářského stupně a světoví vůdci, kteří toto znamení používají, tím nenápadně říkají ostatním zasvěcencům řádu: „To je to, čeho jsem součástí, v co věřím a pro co pracuji“. Toto gesto rukou je údajně inspirováno Exodem 4:6. V tomto biblickém verši znamená srdce („hruď“) to, čím jsme, a ruka to, co děláme. Lze jej tedy vykládat takto: To, čím jsme, je to, co nakonec děláme. Symbolický význam tohoto gesta může vysvětlovat důvod, proč je tak hojně používáno slavnými zednáři. Skrytá ruka dává ostatním zasvěcencům najevo, že zobrazený jedinec je součástí tohoto tajného Bratrstva a že jeho činy byly inspirovány zednářskou filozofií a vírou. Ruka, která úkony provádí, je navíc schovaná za látkou, což může symbolicky odkazovat na utajenou povahu zednářových činů. Mezi nejznámější vůdce v dějinách, na jejichž portrétech se objevuje signál „skryté ruky“, patří Josef Stalin, Napoleon Bonaparte, Karel Marx. zdroj

Zdroj: