Zprávy jsou v těchto dnech pestré a jazyk také. Některým lidem se to nelíbí. Tak to potom… neposlouchejte nebo se na to vykašlete. V jaké realitě žijete? V této jsou rozzlobení, vzrušení, vystrašení a otrávení lidé, kteří mluví tak, jak říkají. Máme co do činění s masovým vražděním, genocidou a nepředstavitelnými zvěrstvy. Spravedlivý hněv sem tam vyfoukne nějaký modrý kouř, takže si zakryjte uši, pokud to nezvládnete.

Ještě o tom nevědí, ale usnutí lidé dostanou obrovskou dávku reality. A klasicky v módě bílých klobouků jsme přinutili právě je samé, aby se o to přičinili jako první.

Stejně jako v případě Muellerovy sondy jsme normálky svedli na to, aby se na ně všichni podívali, tím, že jsme jim dali optiku, že situace je pro Trumpa negativní, jen aby byl Trump očištěn a zločiny Deep State odhaleny. Tito lidé o dohodě s Íránem nic nevědí, ale brzy se to dozvědí.

-Clandestine

Nikdy to není tak, jak si myslíme. Pozemská aliance to má v malíčku a umí říct „podívejte se sem, ne tam“ ještě lépe než přisluhovačicabaly.

Při razii v Mar-a-Lago mě znepokojovala možnost, že darebácká FBI podstrčí Trumpovi do počítače pornografický materiál nebo dokonce materiál ve stylu „Frazzledrip“. To už učinili mnoha lidem. Samozřejmě, byla by to forma odhalení pro normíky, ale pro Trumpa a jeho rodinu by to bylo obtížné. Těsně před tím než jsem udělala příspěvek se objevila tato zpráva:

Bomba: Obama odhalen jako architekt nájezdu FBI k Trumpovi +20 informátorů FBI, kteří zničili agenturu

Bez ohledu na to, co víte nebo si myslíte, že víte, jsem přesvědčena, že je to mnohem horší, mnohem rozsáhlejší a hlubší, než jste si uvědomovali.

CO KDYBY JSME SE POSTAVILI VE STEJNÉM ČASE NA CELÉM SVĚTĚ A Řekli: „UŽ SE NEZÚČASTŇUJI!

Na celém světě se lidé začínají probouzet. Lži jsou příliš průhledné, hlavní mediální proud je prošpikován propagandou. Mnozí toho mají plné zuby. Představte si, že bychom se všichni současně zúčastnili celosvětově organizované akce.

Velká část mas se musí probudit, pokud jde o Big Pharma, medicínsko-průmyslový komplex, podplacených nebo ohrožených lékařů a vědců a jejich vlastních vládních představitelů.

Na internetu je dostatek informací o faktech o Covide a vakcínách ao tom, co dělají s lidmi, ale většina lidí je líná a chce jen pokračovat ve svém životě robotickým způsobem a nemusí se podílet na řízení své komunity nebo národa, ani dělat žádný výzkum. Chtějí, aby jim někdo řekl, čemu mají věřit, jaká jsou fakta, jak získat to, co chtějí, a nevadí jim být otroky. Jen neuvažují o alternativách. Myslí si, že tento život je všechno, co existuje, a že jiná cesta neexistuje. Je to smutné, ale pravdivé.

Chtějí, aby někdo jiný převzal otěže, řídil loď a řešil problémy. Většina lidí chce spasitele, který všechno udělá za ně. Ano, chtějí jen někoho, kdo je ochrání, vyřeší problémy a zajistí všem světlou budoucnost – aniž by pohnuli prstem, kromě toho, že si každé čtyři roky najdou 30 minut na to, aby odevzdali svůj hlas někomu, koho nemají prozkoumaného, ​​ale líbí se jim, cořekl.

Hned teď vám řeknu, že pokud by to měl pod kontrolou Deep State, jejich plán by byl naprosto správný. Bezvadný.

Skutečnost, že situace byla TAKTO vážně zmasakrována, dále potvrzuje, že jde o plně kontrolovanou operaci Bílých klobouků.

Kdyby měl Deep State kontrolu, Trump by byl zlikvidován, Truth Social a Telegram by neexistovaly a neexistoval by žádný jiný narativ mimo scénář MSM.

Jste svědky řízené demolice.

-Clandestine

Doktor Anthony Fauci, masový vrah, poskytl tento týden televizní rozhovor, ve kterém bolestně objasnil, že užíval Paxlovid k opakovaným recidivám chřipky Wu. Řekl to několikrát a chtěl, aby diváci uvěřili, že jeho užíváním se zmírnily příznaky a rychleji se zotavil – kromě toho, že se nezotavil. Stále má pozitivní testy s testem, který netestuje Covid. Chtějí, abychom všichni byli paranoidní z onemocnění a obraceli se na léky jako na první linii profylaxe a A LÉČBY. Chtějí, aby Big Pharma řídila naše životy a profitovala z našeho utrpení. Kolik lidí na to ještě naletí? zdroj

Ak ste včera večer zmeškali BIDENOV prejav… Pozrite si ho tu
Musíte vidieť farby za ním.. Strašidelná červená… Všetci vieme, že je to symbolika cabaly a pripravuje sa na vojnu…
Že Hunter BIDEN laptop sa blíži a zasiahne svet MSM MEDIA..
FBI príbeh sa rozpadá
Hovorí sa, že whistlebloweri FBI sa pred voľbami prihlásia s veľmi dôležitými servermi zdroj

Pápež František rozpustil vedenie Maltézskeho rádu

Zítra má být zveřejněna zpráva MAAE o situaci v Záporožské elektrárně. Pokud mám situaci dobře „přečtenou“, můžeme čekat první pravdu ohledně událostí na Ukrajině, které MSM neutečou.
Pokud by rusové neměli jistotu, že inspektoři, kteří přijedou a budou situaci hodnotit, budou čistí a nebudou hájit zájmy Deep state, nikdy by je tam nepustili. Očekávám, že zpráva bude pravdivá, nebude dezinformační, a pro rusy ve výsledku hodně pozitivní. Pro MSM hodně nepříjemné. „Rusové vše zvládají, ale provoz a bezpečí jim komplikuje odstřelování z ukrajinských pozic.“ Něco v tomhle duchu by mohlo přijít.
To je moje očekávání a zítra nebo pozítří uvidíme. Snad ta hra není ještě složitější…?
Cornel zdroj

??Mark Zuckerberg, který od roku 2015 zakazuje příznivce Trumpa na své platformě a který je radikálním levicovým křídlem, dostával peníze za „pronájem prostoru, stroje na skenování hlasovacích lístků a personál“ pro volby v roce 2020. ❗️

Už jen tento střet zájmů by stačil na zneplatnění výsledků voleb. Naštěstí to vůbec nepotřebujeme.

Jedním z míst, kde použili Zuckerbergovy peníze k najímání zaměstnanců, nákupu schránek a nákupu nové technologie skenování hlasovacích lístků, byla Chester County PA, která byla klíčem k získání státu. zdroj

5.9.2022
Otázky lidí, co se tam děje, zůstávají v DC bez odpovědí. zdroj

Před malou chvílí: ??❗️❗️❗️
Soud SCHVALUJE Trumpovu žádost, aby dokumenty zabavené při razii v Mar-a-Lago prověřil zvláštní velitel.Soud také zablokoval další trestní vyšetřování dokumentů zabavených v Mar-a-Lago. Soudkyně SCHVALUJE také Trumpovu stížnost, že při razii agentů FBI zabavili části zdravotních dokumentů Donalda Trumpa.
Soudkyně Aileen Cannon schválila Trumpův návrh na jmenování zvláštního velitele. Nezávislá strana má přezkoumat práva klienta a výkonného práva, které Trumpovi právníci požadovali v podání, ohledně razie na Floridě. zdroj

CNN

Před více než dvěma lety a několikrát jsem vzpomínal, že bílé klobouky se připravují na převzetí kontroly nad CNN

Nyní je v zákulisí scéna téměř připravena… Jak trumf
Veřejně oznámil, že pomůže cnn stát se zlatým dolem a zvýšit její sledovanost.

Elon musk subsidiary co’s a dva hlavní přátelé jsou hluboce investováni do CNN… Bin salman ze Saúdské Arábie (zmiňoval jsem, že má stovky miliard kontrolujících bohatství své země a dceřiné společnosti a investory po celém světě, které přesahují biliony….. Salman má hlavní akcie ve všech sociálních sítích – infiltrace – (tito otevření a tajní investoři a společnosti, které plní jeho příkazy. Ovládli světový trh cnn< který vysílá téměř na každém letišti na celém světě)

Pokud jste nováčkem v hnutí velkého probuzení a neznáte bin Salmana… Tady je rekapitulace: střelba v Las Vegas v roce 2017 byla pokusem o atentát na saúdskoarabského krále bin Salmana. Masová střelba byla událost pod falešnou vlajkou, aby ho zabili při nastražené křížové palbě.

(masakr v las vegas zinscenovala FBI, CIA deep state kontrolována Clintonovými a nařídil ji Obama v souvislosti se skupinou Bilderberg.
Jezuité/spolek zednářů vytvořený Vatikánem templářů noci, kteří vytvořili první bankovní systém prostřednictvím vyvraždění (Evropy)

Tento pokus o atentát v Las Vegas měl za cíl převzít kontrolu nad Saúdskou Arábií a všem zlatem, které kontrolují, a jejich vlivem prostřednictvím jejich podílů v sociálních médiích (akce). Pokus o atentát selhal díky zásahu vojenské rozvědky a trumpa a zachránil bin Salmána chvíli před jeho smrtí. Po této události bin Salmán přislíbil svůj život Trumpovi a alianci.
A krátce nato bin salmán začal čistit svou královskou rodinu, která byla plná zrádců loajálních clintonem a DS

Nyní Mohamed bin Salmán dělá kroky, aby spojil CNN a sociální sítě!!!!!

Zuckerberg ve strachu z rostoucí aliance šachové tahy po celém světě chtěl přijít do show joea rogana, aby veřejně vypustil bombu fbi, o které věděl, že povede k nadcházejícím výslechům v Kongresu)
Zuckerberg ví, že v roce 2023 v únoru….. Trump & armáda & sněmovna jde po FBI. CIA…DOJ > sociální média… Zuckerberg

( sledujte Q telegram jezdce na bouři)

Nyní bílé klobouky převzaly kontrolu nad CNN prostřednictvím jednoho z Trumpových nejlepších přátel > Johna Maloneho< … A CNN momentálně vyhodila několik zaměstnanců a moderátorů zpráv (úklid domu)…. Nyní je scéna připravena pro trump…..
Stanice, která vám může poskytnout odtajnění a kapky/úniky informací v reálném čase spojené se světovými zeměmi a jejich korupcí.

Kash Patel právě retrutoval rozhovor s Trumpem… Kde trumf potvrzuje, že volby v roce 2020 se budou konat před volbami v roce 2024

Dračí rodiny, čínští staršinové a klan chtějí Trumpa zpět ve funkci! …..
Hluboký stát Rockefellerovi, Rothschildovi, Dupontovi, rodina Bushů a kabala lhali čínským drakem/starším a klanem, že s nástupem Obamy do funkce v roce 2008 napraví svět (hluboký stát oklamal Číňany o triliony ve zlatě a zároveň se bydlení a krach bank v roce 2008 ….. Měli nápad vrátit část ukradených peněz občanů USA zpět do Číny.

Takže teď čínská dračí rodina jedná s aliancí. aby ukončili tok peněz z hlubokého státu do Číny).

Nebuďte překvapeni, pokud se Trump stane předsedou sněmovny na krátkou chvíli poté, co republikáni převezmou zpět dům…. cílem FBI CIA DOJ deep state operátorů v křížové palbě trumpa……

Bouře. zdroj

 

Toto je jen několik kanálů, které nejsou připojeny k tomuto: Q) The Storm Rider/ Official page

Neprodáváme TOKENY. Mince ani zde neděláme podvody s digitálními penězi. Neoslovujeme uživatele telegramu v soukromých zprávách.

Existují tisíce lidí, kteří přeposílají moje vlákna prostřednictvím platforem sociálních médií. To je absolutně v pořádku, jen pokud nepoužívají vlákna pro online podvody s penězi.

Q) Storm Rider je pouze v TELEGRAMu s jednou stránkou .žádné jiné místo../

Buďte opatrní tam venku, přátelé, a nedovolte, aby vás někdo podvedl. zdroj

Převzato: https://vitazstvosvetla.org/spravy-06-09-2022/