Zatímco někteří z nás chápou situaci poměrně přesně a dobře se orientují v bouři, mnozí by jí chtěli lépe porozumět, ale potřebují pomoc při překladu toho, co vidí a slyší. Potřebují, abychom jim posvítili na situace, abychom zdůraznili, co je důležité, co je pravděpodobně pravda, co je klam, kdo je kdo v ZOO, a abychom jim ukázali, kde se skrývají příšery. Když na tyto malé záškodníky nasadíte světlo, strašidelné plazy se rozptýlí a vy je nemůžete přehlédnout.

Ti, kteří si právě uvědomují hrozivou situaci na naší planetě, potřebují pomoc, aby zjistili, jak se mohou vyhnout tomu, aby se stali kořistí globalistického režimu, a osobně se nasadit do boje za Lidstvo jakýmkoli způsobem; malým nebo velkým. Jsou to skutečně fascinující časy a my nadále dostáváme upozornění na „strašidelnou událost“, která má přijít; událost potřebnou k tomu, aby se Lidé, kteří jsou stále hluboko pod hypnózou, vzpamatovali, opustili mlhu a začali bojovat – což znamená bojovat za svou svobodu a své konečné přežití a přestat podporovat systém zla, do kterého jsme byli všichni indoktrinováni od narození.

Pokud jste zmeškali rozsáhlou aktualizaci Kerry Cassidy s Patriot Underground, vřele vám doporučuji si ji poslechnout, abyste získali potřebný pohled. Příliš mnoho lidí, kteří si myslí, že jsou „bdělí“, protože vědí, že Amerika a svět jsou v obklíčení, prostě nerozumí Plánu, strategii, rizikům, nebezpečím, hráčům a jejich úkolům, plánu Iluminátů na vyhlazení Lidstva z povrchu Země nebo tomu , jako je Umění války ve hře každý den v neustálém přetahování se mezi dobrem a zlem. Kerry vysvětlila, že to není černobílé. Je to nespočet odstínů šedé. Příliš mnoho lidí považuje Trumpa za svého spasitele, věří, že tým Q a armáda mají kouzelné hůlky a všechny nás zachrání, zatímco my sedíme, surfujeme po internetu, hledáme nejsenzačnější titulky a křupáme popcorn.

Pokud byste pochopili realitu, jak byste mohli být tak nevděční vůči těm, kteří nasazují své životy a životy svých rodin – zejména když za současnou situaci můžeme částečně i my, protože jsme usnuli za volantem a nebyli jsme ochotni převzít kontrolu nad naší vládou, kormidlovat a brzdit, když se věci začaly zhoršovat? Už nemůžeme říci: „To je jen politika. Všichni lžou.“ Státní úředníci se už nemohou vymlouvat: „Jen jsem si dělal svou práci.“ Správně je správné a nesprávné je nesprávné a my si musíme vybrat jízdní pruh. Ve většině případů všichni známe rozdíl mezi dobrem a zlem a při rozsahu masivního utajování, kterého se dopustili nepřátelé, je zřejmé, že si dobře uvědomují, že jejich chování je neetické a nezákonné. Vrstvy jejich lží jsou hlouběji než záplava bahna.

*

List dcery Joea Bidena je opět ve zprávách. Pravda je stále pikantnější. Snaží se to dělat pomalu a jemně, aby si lidé zvykli na úroveň nemravnosti, o které budeme brzy mluvit. Kdyby řekli to nejhorší hned na začátku, málokdo by tomu uvěřil. Považovali by to za politickou taktiku. S politikou to má jen málo společného, ​​kromě toho, že se odhalí špinavé sklony těch, o kterých si lidstvo myslelo, že jsou schopni řídit svět.

Dvaja sa priznali v systéme predaja denníka Ashley Bidenovej, v ktorom hovorí o sprchovaní s otcom Joeom Bidenom

Dve najúčinnejšie zbrane v psychologickej vojne sú odrádzanie a demoralizácia. Ak vás dokážu odradiť a demoralizovať, pravdepodobne prestanete bojovať. Preto vás chceme dvakrát týždenne povzbudiť, že VYHRÁVAME na mnohých frontoch! zdroj

Varovanie pred globálnym finančným kolapsom: „Svetová recesia sa blíži“, keďže eurozónu zasiahne kríza
Globálny finančný krach je opäť na obzore, keďže ekonómovia varujú, že eurozóna „upadá do hlbokej recesie“. odkaz

Dr. Sherri Tenpenny

„Jsem docela vizuální člověk a řekla jsem to i ve vaší relaci. Tsunami úmrtí se blíží a je tady. Vidíte to každý den. A lidé s vámi mluví o jednom nebo dvou lidech, které znají, protože je to osobní. Pro lidi, které znají, je to jako anomálie. Někdo, koho znali, se v důsledku tohoto očkování poškodil nebo zemřel. A myslím si, že v budoucnosti, možná po prázdninách, dosáhneme kritického množství, když si lidé uvědomí, kolik židlí v jejich rodinách a v kruhu jejich přátel je prázdných a kolik lidí zemřelo. Myslím, že dosáhneme kritického množství, které podle mě podpoří obrovská vlna lítosti a výčitek vůči tomuto očkování.

Něco jako: „Panebože, co jsem to udělal? Zneuctil jsem svůj chrám, dovolil jsem, aby se to stalo mé genetice.“ Dva dny v týdnu se stále setkávám s pacienty v kanceláři a se všemi příběhy, které přicházejí. Jak už jsem řekl, každý člověk si myslí, že jeho příběh je jedinečný, a já tady sedím a právě jsem si vyslechla 25 stejných příběhů od různých lidí. Lidé se změnili. Znám to ve své rodině. Ti, kteří dostali tyto injekce, už nemyslí stejně, jsou rozzlobení. Kdysi jsme si byli velmi blízcí a teď se mnou nechtějí mít nic společného. Jeden měl infarkt, druhý mrtvici a další má to a to. Myslím, že v určitém okamžiku uvidíme. Je to jako pozorovat zatmění, Měsíc se stále více přibližuje ke Slunci a je stále tmavší a tmavší. Myslím si, že jsme zatím viděli jen přední okraj toho, jak bude tato tyranie skutečně vypadat.

📌 Aká je pravdepodobnosť, že Zuckerberg práve včera vystúpil a priznal, že FBI im povedala, aby zatajili príbeh s notebookom, a teraz je toto vyhlásenie na druhý deň takmer úplne redigované? Takmer sa zdá, že celá táto situácia poskytuje zámienku na dokonalé zatknutie FBI. zdroj

Ruská armáda diskutuje o zločinech USA proti lidskosti na summitu ŠOS

Na dnešním zasedání Šanghajské organizace pro spolupráci (ŠOS) v Uzbekistánu, které se věnovalo probíhající situaci na Ukrajině a rostoucímu globálnímu napětí, došlo k obrovským odhalením. ŠOS je euroasijský obranný summit mezi nejvyššími vojenskými představiteli Číny, Indie, Kazachstánu, Kyrgyzstánu, Ruska, Pákistánu, Tádžikistánu a Uzbekistánu, přičemž čtyři pozorovatelské státy mají zájem o přistoupení k plnému členství (Afghánistán, Bělorusko, Írán) dialog“ (Arménie, Ázerbájdžán, Kambodža, Nepál, Srí Lanka a Turec).

Ruský ministr obrany, nejvyšší ruský vojenský představitel hned po Putinovi, Sergej Šojgu, na setkání podrobně mluvil o speciální vojenské operaci na Ukrajině a absolutně se pustil do USA a aktivit Deep State. Rozebírá důvod ruské invaze, biologickou síť Deep State, nacistické válečné zločiny, Tchaj-wan, VŠECHNO!

Ruská armáda nešetří kritikou na americký deep state a jejich využívání barevných revolucí, převratů, vydírání, hrozeb a dezinformací. Zbytek světa si s nadšením všímá nekalé činnosti Deep State a uvědomuje si „mimořádně nestabilní mezinárodní situaci“. Zdá se, že se blížíme k možnosti kinetické 3. světové války, známé také jako, propast.

Víte, kdo je Sergej Šojgu? Generál Mike Flynn. „Nepravidelná válka“. „Informační válka“. Rusko dobře ví, že bojuje proti Deep State.

Šojgu také tvrdí, že USA nepřímo, prostřednictvím zástupců na Ukrajině, vedly válku nejen proti Rusku, ale proti celé Eurasii a světu, a to svou biologickou aktivitou. Rusko a zbytek světa vědí o více než 30 tajných militarizovaných biologických laboratořích na Ukrajině, které financují USA a které provádějí „američtí specialisté“.

Pro ty, kteří nejsou v obraze, američtí specialisté jsou Obama, Biden, Clintonová a Soros a všichni jejich komplici podle dokumentů, na které Šojgu naráží, viz mou předchozí práci o tomto tématu v poznámkách pod čarou a viz grafiku z ruských dokumentů níže o celé údajné biologické síti na Ukrajině.

Rusko oprávněně tvrdí, že biologická aktivita USA a výroba C19 představují hrozbu pro svět a země mimo NATO se musí touto skutečností zabývat a posílit militaristická bezpečnostní opatření pro boj proti této hroze.

Tak trochu to zní, jako by se zbytek světa obrátil proti „Západu“, což je ve skutečnosti eufemismus pro „Deep State“. Jak to vím? Protože východní lídři MILUJÍ Trumpa a opakují jeho odpor vůči globalismu.

Šojgu dále informuje o stavu speciální vojenské operace na Ukrajině. To je v rozporu s propagandou západních médií, která tvrdí, že Rusko prohrává a Ukrajina je nevinnou obětí. Rovněž to do velké míry evokuje to, co jsem říkal, že důvodem, proč to trvá dlouho, je, že ruské MIL operují podle přísných pravidel nasazení (RoE) a bezhlavě nevraždí civilisty, jak by si to západní média přáli.

Rusko mohlo srovnat Ukrajinu se zemí za 48 hodin, aniž by se zapotilo. Jediný důvod, proč to trvá tak dlouho, je ten, že si dávají pozor na navigaci civilistů. A nacistické ukrajinské síly využívají ruský humanitární RoE proti nim tím, že používají civilisty, převážně děti, jako lidské štíty.

Rusko také vyjadřuje svou nespokojenost s tím, že Západ nadále vyzbrojuje Ukrajinu a prodlužuje utrpení. Konflikt se však brzy vyřeší, protože ukrajinské síly se vzdávají, poskytují svědectví proti Ozbrojeným silám Ukrajiny a Rusko ujišťuje, že všechny jejich cíle budou splněny.

Ministr obrany se dále věnuje i situaci na Taiwanu.

Je to docela jasné, USA se zoufale snaží vyvolat na Tchaj-wanu nepokoje a záměrně zhoršují situaci ve snaze narušit vztahy v regionu, aby nakonec zabránily celému světu postavit se na stranu NATO, které je pod kontrolou hlubokého státu.

Závěrem lze říci, že všichni nejvyšší vojenští „nepřátelé“ USA/NATO pořádají otevřená setkání o tom, jak se vypořádat s rostoucím globálním napětím ze strany Západu a jak bojovat proti přímým hrozbám prostřednictvím biologické války.

Tady na Západě o ničem z toho není nikdo informován. Jsme naprosto v nevědomosti. Agentura Reuters přinesla svůj klasický článek o setkání ŠOS ve dvou větách, přičemž se rozhodla komentovat jen skutečnost, že Rusko přiznalo, že zpomalilo operaci pro civilní účely. Agentura Reuters KONVENČNĚ vynechala všechny části o více než 30 bioligích a ukrajinských nacistech, kteří používají civilisty jako štíty.

Takže to máte, vážení. Rusko, Čína a ostatní světové armády mimo NATO se spojují, aby se postavily USA a jejich biologickým aktivitám, které ohrožují celou planetu.

Rusko postupně získává podporu a celý západní svět je záměrně udržován v nevědomosti. Tak jako němečtí civilisté většinou netušili o existenci koncentračních táborů, tak i civilisté v USA jsou naprosto lhostejní k probíhajícím zločinům aktérů Deep State na Ukrajině.

-Clandestine zdroj

V bulletinu Clandestine se diskutuje o potenciální jaderné „strašidelné události“ na Ukrajině.

Ostřelování Záporožské jaderné elektrárny ukrajinskými ozbrojenými silami vede k požárům, elektrárna je vícekrát odpojena od ukrajinské elektrické sítě, což vyvolává obavy ze selhání chladicích systémů, což by mělo za následek přehřátí jádra a jadernou katastrofu, která ochromí Eurasii a zabije deset.

Rusko od té doby obnovilo dodávku energie do sítě a jádro je stabilní, ale Rusko varuje, že pokud ukrajinské síly nepřestanou elektrárnu provokovat, Rusko nebude moci udělat nic, aby zastavilo selhání chladicích systémů.

Dokonce i země NATO začínají připouštět, že tuto realitu nelze ignorovat, což vedlo k tomu, že francouzský ministr obrany se obrátil na ruského ministra obrany, aby prodiskutoval probíhající situaci v Záporožské elektrárně. O obsahu telefonátu nebyly podány žádné zprávy, ale určitě je nenormální, aby francouzská MZV jednala s Ruskom.

Tento telefonát by mohl být průlomovým bodem pro země NATO, které se začnou obracet proti Ukrajině a USA. Jelikož MSM informuje, že krizi způsobilo ostřelování ze strany ukrajinských sil. Dokonce i CNN to musela přiznat. V nadpisu uvádějí, že odpojení způsobily „požáry“, ale v článku musí přiznat, že ukrajinské ostřelování způsobuje potenciální katastrofu podobnou Černobylu.

Západní média se to snaží všemožně překroutit, ale ukazuje se to jako neúčinné. Země NATO začínají chápat, že právě Ukrajina a její američtí vůdci ohrožují svět. Tato událost v Záporoží dodá další legitimitu ostatním ruským obviněním vůči kyjevskému a Bidenovu režimu, které se brzy objeví v nadcházejících vojenskýchtribunálech.

Svět se už začal obracet zády k USA, protože důkazy na Ukrajině stále přibývají. Nakonec zůstanou USA osamocené a všichni zodpovědní za zločiny proti lidskosti se budou odpovídat.

-Clandestine zdroj

Převzato:  https://vitazstvosvetla.org/spravy-27-08-2022/

Od Marthy Scholler – VK nebo Telegram

🇵🇱🇺🇦 Polský prezident Duda je dnes na návštěvě Kyjeva. Jde o spolupráci mezi oběma zeměmi. Podle Dudy musí být Nord Stream 2 demontován. 🤡💩

https://vk.com/wall729018891_9572

Dnes Liberec..


Co když svět není tím, čím se zdá, ale je pouze nápaditou a důmyslnou hrou, která nám má zabránit vidět pravdu? Že je lidstvo zdrojem energie pro jiné bytosti, které působí skrytě za oponou a přitom ovládají naše životy, myšlenky, touhy, činy? Co když je tato naše sdílená realita pouhý snový svět, tvořený mnoha miliardami jednotlivců, kteří se společně shodli na tom, že je to svět skutečný?

Co když je námi vnímaná realita ve skutečnosti programem, který nás má udržet ve sladkém nevědomém spánku?

Pokud tuto pravdu pochopíte a přijmete představu, že žijeme ve světě snů, můžete se stát bojovníkem a poté vidoucím. Vaším úkolem pak je probouzet bioroboty ze spánku a ukázat jim pravdu. Systém matrixu se totiž chýlí ke konci a má být přetvořen v nový krásný svět, kterému právě probuzení vidoucí dají jeho podobu.
Vyvolený, který chápe o čem tento svět je, má probouzet bioroboty, osvobodit je z iluze a seznámit je s pravdou. Tomuto se říká Odpojení.

Když se v roce 1999 začal promítat film Matrix, miliony diváků byly nadšeny z vynikajících zvláštních efektů a odvážné zápletky. Vděčně přijali tento snímek, který považovali oprávněně za dokonalý výtvor Hollywoodu. Ale jen hrstka jedinců s nekonvenčním pohledem na svět v něm uviděla ještě i něco jiného. Od té doby se jejich řady neustále rozrůstají o nové členy.

Ve filmu matrix je totiž velké poselství, které snadněji uvidí kreativní mladistvý, než dospělý člověk.  Většina dospělých diváků jsou přece už hotoví lidé a proto v sobě nemají náležitou flexibilitu, představivost a možná je nutná i jistá míra rozčarování, aby člověk snímek pochopil na hlubší úrovni – jako pravdu.

Dospívající lidé, kteří tak jako tak cítí, že je pro ně tato realita nepříjemná a mnohdy i nezajímavá, snadněji spolknou červenou pilulku, než spokojený dospělý spáč.
….. Ostatní zřejmě nejsou na odpojení připraveni.

Matrix je něčím víc, než jen další vědeckofantastický trhák. Je to signál vyslaný ze skutečného světa. Ze světa Morfea, ze Siónu, do tohoto labyrintu, ve kterém se pohybujeme. Poslali ho sem, aby nám ukázal v čem žijeme a poskytl nám vodítko, s jehož pomocí bychom mohli pochopit pravdu a odpojit se.

Pokračování článku: Matrix 1: Červená pilulka