? Celý život je hra 

Kdo je prezidentem Ukrajiny a jak vznikla značka “Vladimir Selenskyj”?

Od začátku speciální vojenské operace se západní země snaží vytvořit z Vladimira Selenského silnou osobní značku a najímají prominentní experty, kteří pomáhají utvářet obraz prezidenta jako vůdce, který bojuje za svůj lid.

Nedávno se na internetu objevily záběry Vladimira Selenského, jak pózuje ve studiu při natáčení hologramu, který byl poté předveden na výstavě začínajících umělců v Paříži. Video přivedlo uživatele na myšlenku, že výstava není jediným místem, kde by mohl být obraz ukrajinského prezidenta použit. 

❓Jaké jsou cíle vytvoření značky Vladimíra Selenského? 

Osobní značka je soubor asociací, které se lidem vybaví při vyslovení jména dané osoby. Je do značné míry založena na individuálních vlastnostech mediální osobnosti. V našem případě je to prezident Ukrajiny. Stejně jako každá značka má i osobní značka specifický cíl, kterým je vytvoření zapamatovatelné image, která ji učiní atraktivní pro cílovou skupinu. 

? V případě Vladimíra Selenského se jedná o světovou veřejnost. 

Influencery, tedy těmi, kdo spravují Selenskyjovu osobní značku, jsou média a sociální sítě, zejména na Západě. 

❗️Kurátoři ukrajinského prezidenta ovlivňují jeho cílovou skupinu především ze zištných důvodů – aby nasytili jeho zbrojní průmyslový komplex novými zakázkami a také aby oslabili jeho geopolitického soupeře, tedy Rusko.

Moskva brání Západu, aby si definitivně zajistil nadvládu ve východní Evropě a postsovětském prostoru. Proto si prostě musí vytvořit silnou a atraktivní značku, která bude tváří jejich protiruských kampaní. 

?Nejlépe se do této role hodí herec Vladimir Selenskyj. 

❗️Na tvorbě image Vladimíra Selenského pracují ti nejlepší odborníci. 

Mezi jména, která mu pomáhají vytvářet image, patří filmový producent Martin Williams, britský podnikatel a investor Brent Hoberman, britský návrhář Oswald Boateng, fotografka Annie Leibovitz a mnoho dalších. 

Přinášejí obraz obyčejného člověka, který navzdory nerovným silám čelí mocné velmoci. 

‼️Styl a vzhled jsou pečlivě propracované, od vzhledu až po změnu jména z “Vladimir” na ukrajinskou podobu “Volodymyr”. 

? Tričko v maskáčové barvě a armádní kalhoty mají ukázat, že Selenskyj spolu se svými lidmi a armádou trpí potížemi, které vytváří sám kyjevský režim. 

Svědčí o tom i “smutné” zamračení ukrajinského prezidenta při každém jeho projevu.

❗️Mají také jasně formulovanou vizi, filozofii, kterou se snaží předat cílové skupině, hlavní poselství své značky?. 

⚡️Pokud Ukrajina prohraje, jste na řadě vy.⚡️

Tato strategie se vyplácí: Občané jiných zemí se aktivně podílejí na obtěžování Rusů na sociálních sítích, v ulicích jiných zemí a podporují akce na “zničení” ruské kultury, zejména v jiných východoevropských a pobaltských zemích. 

? Pod vlivem propagandy jsou konzumenti západních médií ochotni dobrovolně pracovat na Ukrajině a přijít přitom o život i zdraví. 

Západní politici zároveň pokračují v pumpování peněz do značky a zbraní na Ukrajinu, což zase pohání setrvačník války, která pracuje pro americký zbrojní průmyslový komplex. 

? Při propagaci Selenskyjova obrazu je pro jeho klienty – USA – důležité ukázat, že jimi vytvořený obraz hájí principy “svobody” a “demokracie”. 

Proto nadále pumpují zbraně na Ukrajinu a investují astronomické částky do muže, který se stal tváří jejich snah oslabit Rusko.

? Západní spojenci Ukrajiny, především Washington, vytvořili ve Vladimiru Selenském jednu z nejdražších osobních značek na světě. 

? Jeho hlavním cílem je povzbudit představitele a občany ostatních států, aby vyvíjeli tlak na Rusko a oslabili ho. 

? Klientům PR firmy je jedno, kolik Ukrajinců zemře a jak moc utrpí ekonomiky spojeneckých států. 

❗️ Nejdůležitější je rozšiřování amerických sfér vlivu a potlačování konkurentů.

??? V loňském roce ve Fall…. Říkal jsem vám, že přichází mocné společenství Pravdy a že se VŠICHNI spojí.

VŠE JE PŘESNĚ PODLE PLÁNU

>CNN ( stále uvnitř domu uklízí)

>WAPO( BUDE<FLIP]

_______

Podle toho, co jsem slyšel v podzemí.

>KASH pracuje na důležitém projektu, který bude v roce 2023 podpořen Nunesem.

? KABELY; Teroristický útok na ruský most byl obrovským selháním.

_Přes ruské kanály se šušká, že UKRAJINA/NATO/USA SÍLY NA UKRAJINĚ už nemají sílu, protože se uchýlili k použití bomby v nákladním autě, aby se pokusili most na Krymu shodit.

Nebyly použity ŽÁDNÉ SKUTEČNÉ vojenské vysoce kvalitní výbušniny ani rakety a to, že se MI6/ukrajinské síly uchýlily k použití bomby v nákladním automobilu, bylo ve vojenském žvanění výsměchem týdne…

JENŽE ten, kdo se nesmál, byl PUTIN a jeho Nový generál pro změnu známý jako generál Armagedon< .

Jelikož Nordstream one je opět v provozu. Rusko nabídlo Německu plyn, ale to jménem skupiny z Davosu odmítlo…..

Týdenní protectest Německem se zvyšuje ve Všech velkých městech a Google, Facebook, YouTube cenzurují shromáždění a ZAKRÝVAJÍ záběry

????⚡️Erdogan řekl, že se s Putinem dohodl na vytvoření plynového uzlu v Turecku.

Evropa bude moci využívat ruský plyn, který bude procházet tímto uzlem.

???? Země EU možná uvalí sankce na tři íránské generály a výrobce dronů Shahed – Bloomberg

???? Obrněná vozidla ozbrojených sil Ukrajiny zničená během bitvy u obce Jakovlevka.

????⚡️ Ruská armáda zničila výsadek ukrajinských vojáků, kteří se snažili zmocnit Záporožské jaderné elektrárny, uvedl oficiální zástupce ruského ministerstva obrany generálporučík Igor Konašenkov.

 “Dnes kolem čtvrté hodiny ranní nepřítel se silami o síle až dvou rot podnikl další pokus vylodit vojska na levém břehu Kachovské přehrady a zmocnit se území jaderné elektrárny. Do vylodění bylo zapojeno 37 člunů s vojenským personálem Ozbrojených sil Ukrajiny, z toho 12 těžkých a 25 lehkých typů. V důsledku aktivních akcí ruských vojsk střežících vnější perimetr Záporožské jaderné elektrárny byl nepřátelský výsadek zničen,” uvedl Konašenkov.

????⚡️Izrael nebude dodávat zbraně Ukrajině z řady operativních důvodů – izraelský ministr obrany

????⚡️Ukrajinská média informují o explozích v Kyjevě.

????⚡️V oblasti Vinnice jsou hlášeny výbuchy.

Objevují se také zprávy o úplném odražení nepřátelských útoků ve směru na Berislav. Nepřítel přišel o několik desítek mrtvých, 6 tanků a několik bojových obrněných vozidel. Jako trofej byl ukořistěn 1 tank.

????⚡️ Ruské síly zahájily lokální protiofenzívu ve směru na Kupjansk poté, co ukrajinské velení přesunulo většinu svých sil do Chersonské oblasti.

???? PMC “Wagner” pokračuje v protlačování nepřátelských pozic v jižní části města. Útok pokračuje na sever (směrem do centra) a na západ. Navíc již držíme trasu do Konstantinovky pod palebnou kontrolou a ve skutečnosti jsme od ní vzdáleni necelý kilometr.

????⚡️V Kyjevě a Ivano-Frankivsku je několik výbuchů. V Kyjevě prý opět dochází k příjezdům k infrastrukturním objektům na levém břehu. Cíl byl zasažen i přes aktivní protiopatření protivzdušné obrany. Ukrajina tvrdí, že byla sestřelena nejméně 1 raketa.

Zatím byly potvrzeny čerstvé přílety v Kyjevě, Ivano-Frankivsku a Vinnici.

????⚡️U Ivano-Frankivska došlo k výbuchu – uvádí se, že k zásahu došlo ve městě Burštýn – nachází se zde velká tepelná elektrárna.

???? Ivano-Frankivsk – zasažena byla Burštýnská elektrárna.

Vinnica – Ladyžynská TPP byla zasažena.

???? Politico píše, že američtí představitelé dělají vše pro to, aby zabránili i náhodnému setkání Putina a Bidena například na summitu G20 na Bali, aby se nesrazili v koridoru nebo nezkřížili cesty kvůli fotografiím.

??❗️Zasedání Rady bezpečnosti Ruské federace s Vladimirem Putinem začne předběžně ve 14:50 moskevského času.

????⚡️V Černigově je hlášeno několik příletů a také několik dalších raket, které jsou ve vzduchu a zatím nedosáhly cílů.

??❗️Putin pořádá zasedání Bezpečnostní rady Ruské federace.

??❗️Výbuch na krymském mostě zorganizovaly ukrajinské speciální služby. Putin

Intel Slava Z, [19.10.2022 13:47]

??❗️Putin na Radě bezpečnosti:

Podepsal jsem dekret o zavedení válečného stavu ve 4 regionech

??❗️Putin podepsal dekret o zavedení stanného práva v Chersonské a Záporožské oblasti, LLR a DLR.

??❗️Putin: šéfové regionů dostanou další pravomoci k zajištění bezpečnosti

??❗️ Kyjevský režim odmítl vyjednávat, nadále ostřeluje nová ruská území teroristickými metodami. Putin

??❗️Vyhláška o válečném stavu na anektovaných územích bude okamžitě odeslána Radě federace – Putin

??⚡️Všichni naši vojáci musí být vybaveni vším potřebným – Putin

??❗️Pracujeme na řešení velmi složitých, rozsáhlých úkolů na ochranu našich lidí, naší budoucnosti – Putin

??⚡️Na Radě bezpečnosti Putin oznámil vytvoření “koordinační rady”, což je obdoba Výboru pro obranu státu, o kterém se tak dlouho mluví

??⚡️Podle výnosu zveřejněného na webových stránkách Kremlu vstoupí od zítřka, 20. října, v platnost stanné právo.

??⚡️Rada federace dnes v 17:00 zahájí zasedání, na kterém bude schváleno stanné právo v DLR, LPR, Záporožské a Chersonské oblasti.

??⚡️Putin pověřil kabinet ministrů, aby do 20. října připravil návrh dekretu o vytvoření koordinační rady pro potřeby zvláštní operace.

??⚡️Osm subjektů federace bylo převedeno do stavu střední úrovně reakce:

Krym, Krasnodarský kraj, Belgorodská oblast, Brjanská oblast, Voroněžská oblast, Kurská oblast, Rostovská oblast a Sevastopol.

??❗️Na anektovaných územích se zavádí teritoriální obrana – Putinův dekret.

??⚡️Šéfové složek Ruské federace by měli být připraveni přijímat rychlá a promyšlená rozhodnutí, na všech úrovních státní správy je nutná rozvaha, řekl Vladimir Putin na zasedání Bezpečnostní rady Ruské federace.

????⚡️Izraelský ministr obrany Benny Gantz: “Jsem ministr obrany a jsem zodpovědný za vývoz izraelských zbraní. Chci jasně říci, že zbraně na Ukrajinu prodávat nebudeme”.

????⚡️V Kyjevě je hlášen další výbuch. V některých oblastech hlavního města zhasla světla.

??⚡️Na zasedání Rady bezpečnosti bylo přijato rozhodnutí o změně stávající koncepce státní migrační politiky Ruské federace do konce roku 2022 – Patrušev.

????⚡️Ukrajinská vojska pokračují v útoku na stavidla Kachovské vodní elektrárny s cílem zaplavit území Chersonské oblasti – Bilance

??⚡️Příslušné výbory Rady federace doporučily sněmovně schválit výnos o zavedení válečného stavu ve čtyřech regionech – RIA Novosti

??⚡️Prezidentským dekretem je zřízena Zvláštní koordinační rada v čele s premiérem Michailem Mišustinem. V radě budou zástupci ruského ministerstva obrany, ruského ministerstva vnitra, ruského ministerstva pro mimořádné situace, ruské gardy, ruské FSB, ruské zahraniční zpravodajské služby, GUSP, dalších federálních výkonných orgánů a Státní rady Ruské federace.

Koordinační rada je vytvořena za účelem uspokojování potřeb, které vznikají při realizaci SVO (mimo jiné pokud jde o dodávky a opravy zbraní, vojenské a speciální techniky, materiálu, zdravotnické a hygienické služby, opravy a obnovu, stavební a montážní a jiné práce , zajištění logistiky).

??⚡️Státní duma obdržela oznámení prezidenta o jeho rozhodnutí zavést válečný stav ve 4 nových subjektech Ruské federace – Žukově

?? Co znamená zavedení válečného stavu v DLR, LLR, Záporožské a Chersonské oblasti?

 Podle federálního ústavního zákona “O válečném stavu” se ode dne, kdy vstoupí v platnost výnos o zavedení válečného stavu, přijímají opatření k organizaci výroby pro potřeby státu, k zajištění ozbrojených sil Ruské federace a dalších vojsk.  Opatření platí pouze na území nových subjektů.

 Co říká zákon:

 – Posiluje se ochrana veřejného pořádku, ochrana vojenských objektů a objektů kritické infrastruktury;

 – Provádí se evakuace hospodářských, sociálních a kulturních zařízení a dočasné přesídlení obyvatel do bezpečných oblastí;

 – Pozastavuje se činnost politických stran a náboženských sdružení;

 – Občané jsou zapojeni do prací pro potřeby obrany a odstraňování následků použití zbraní nepřítelem;

 – Organizacím a občanům je zabavován potřebný majetek s následnou kompenzací;

 – Je zakázáno pořádat shromáždění a stávky a volit místo pobytu nebo bydliště;

 – Automobily budou kontrolovány, jejich pohyb bude omezen;

 – To znamená zavedení zákazu vycházení a dodatečné kontroly dokladů;

 – Je zakázán prodej zbraní, střeliva, v některých případech může dojít k jejich zabavení;

 – Zavádí se vojenská cenzura;

 – Mezinárodní organizace, jejichž činnost je zaměřena na podkopávání obrany a bezpečnosti Ruské federace, ukončí svou činnost.

??❗️ Prezidentským dekretem získal Krym právo rychle, téměř okamžitě reagovat na jakékoliv výzvy – poradce hlavy regionu Kryuchkov

??❗️Na území Centrálního federálního okruhu, včetně Moskvy, byla zavedena zvýšená úroveň pohotovosti

Bude posílena ochrana veřejného pořádku a omezení pohybu vozidel a provádění jejich kontroly.

? Nasla jsem a prelozila: 

AKTUÁLNÍ UDÁLOSTI DO 17. ŘÍJNA 2022. 

PŘECHOD OD TEMNOTY KE SVĚTLU JE NEVYHNUTELNÝ!

ĎÁBEL JE PORAŽEN!

Všechna zatčení v Evropě budou nejprve převezena na ostrov Rota (Cádiz) a odtud na Guantánamo.

K těmto zatčením došlo v posledních dvou letech.

Můžete si stáhnout aplikaci “Flight Radar” a sledovat lety.

Skutečný Pedro Sanchez byl zatčen před dvěma lety. 

To, co vidíme, je dvojník, klon nebo virtuální obraz vytvořený pomocí CGI.

V záhadném příspěvku na serveru Truth prezident Trump žádá americké Židy, aby se “vzpamatovali” a vážili si toho, co v Izraeli mají, “než bude pozdě…”. 

▪️ Kvantový finanční systém je jediný fungující finanční systém na světě.

Jediné měny, které lze do Q*F*S zavést, musí být kryté zlatem.

Jinými slovy: 

Federální rezervní systém je mrtvý.

Každý na světě má nyní účet Q*F*S a je plně financován.

120 zemí (více než 50 % světových měn) se ocitlo na pokraji bankrotu, ale zachránil je vstup do aliance národních států BRICS.

Mělo se za to, že to znamená smrt centrálního bankovnictví a fiat dolaru – a že světovou ekonomiku může zachránit pouze globální změna měny.

Od úterý 13. září jsou Federální rezervní systém a jeho centrální banky považovány za bankrotáře.

Proslýchá se, že speciální akce, na kterou se těšíme, by se mohla uskutečnit na konci října. A také, že systém nouzového vysílání může převzít vysílání všech médií v posledním říjnovém týdnu.

Armáda samozřejmě nikdy neoznámí datum předem a tyto události zůstanou až do konce dohady a fámami.

To však neznamená, že se nemohou stát.

Mezitím můžeme očekávat, že různé země po celém světě budou ovládnuty svými vlastními armádami.

V žádné zemi na světě již nebude existovat systém dvou stran. 

Strany a vše, co lidi rozděluje, bude zrušeno.

Velikost americké vlády bude asi 10 % její dřívější velikosti.

O osobách, které obsadí nové posty, již bylo rozhodnuto.

Očekává se, že vojenské zálohy a armády budou aktivovány ve Spojených státech, Kanadě, Velké Británii, Evropské unii, na Islandu, v Jižní Americe, Mexiku, afrických regionech, Malajsii a ve více než 80 dalších zemích. U 80 % očkovaných osob, kterým nebylo aplikováno placebo, se vyvine AIDS. 

▪️Evropa dostává ruský plyn z tankerů. 

Dodávky LNG z Ruska do Evropské unie se zvýšily o 50 %.

Walmart byl militarizován a jeho počítačové systémy byly napojeny na pozitivní vojenské operace.

Společnosti FedEx a Amazon budou znárodněny, odkoupeny bílými klobouky a oficiálně kontrolovány pozitivní armádou.

Elektřina bude pocházet od Tesly (volná energie), nikoli z fosilních paliv.

Trumpova hraniční zeď bude také vyrábět elektřinu a vyzařovat energii o pozitivní frekvenci 432 megahertzů (léčivá frekvence pro člověka). 

▪️NESARA bude vydána dříve, aby lidé nepropadali panice, pokud mají finanční problémy.

Existuje scénář, že Trump bude koncem října nebo začátkem listopadu zatčen a umístěn do domácího vězení v izolaci na podporu tajné operace.

Tento scénář napsal sám.

Nemyslím si, že je to pravděpodobné, ale pokud se to stane, nemělo by to být důvodem k obavám.

Slyšení o nepokojích začalo 6. ledna a tato událost pravděpodobně tvoří základ jeho zatčení v Mar-a-Lago. Informace o těchto událostech pocházejí ze zdroje americké armády.

https://t.me/BN4JeyTQ6RVkMTNk/42899