Včera Real Raw News tweetovaly, že armáda zatkla spolupracovnici ministryně financí Janet Yellenové. Bohužel se nám předpoklad překroutil.

Ukázalo se, že náměstkyně ministryně pro zpravodajskou a analytickou činnost Shannon Corlessová se dobrovolně vzdala vyšetřovatelům JAGu. Zapletla se do nesčetného finančního zločinu, který začal krátce poté, co byla v lednu 2022 vybrána jako náměstkyně ministryně pro OIA.

Před nástupem na ministerstvo financí byla Corlessová členkou Vyšší národní zpravodajské služby v kanceláři ředitele národní zpravodajské služby (ODNI), kde působila přes 15 let. Posledních pět let zastávala Corlessová řídící funkce v ODNI podporující nejvyšší vládní úrovně, včetně funkce první výkonné ředitelky pro ekonomickou bezpečnost a finanční zpravodajskou činnost ve zpravodajském společenství.

Její aktivity v posledních dnech mají mnoho bizarních zvratů.

Podle zdrojů JAG začala Corlessová počátkem října telefonovat vysoce postaveným vojenským důstojníkům, kteří se zřekli Bidenova režimu a kteří stále považují Donalda J. Trumpa za právoplatně zvoleného prezidenta Spojených států. Corlessová, zdánlivě vyšinutá, chtěla vědět, proč ji „muži ve vojenském oděvu“ sledují na každém kroku. Tvrdila, že je viděla číhat před obchodem s potravinami. Řekla, že viděla dva muže v bojových uniformách (BDU) jak ji sledují, když si ráno běhá parkem poblíž svého domu a když venčí psa. Maniakální Corlessová řekla, že „perverzní vojáci“ po setmění hlídkují u jejího domu a vykukují okny, často když se svléká nebo vychází ze sprchy.

„Tohle mi nemůžete udělat, pracuji pro administrativu,“ řekla Corlessová údajně 8. října plukovníku americké armády Richardu Engleovi.

„Plukovník Engle, stejně jako ostatní, kterým volala, konstatoval, že je blouznící blázen, a zavěsil. Vypadala naprosto paranoidně,“ řekl RRN zdroj z JAGu.

Ale blouznění Corlessové pokračovalo ještě týden. Černé dodávky bez poznávací značky, jak tvrdila, zaparkovaly na její ulici, ale když je zahlédla, odjely.

17. října volala rozzuřená Corlessová předposlední telefonát, tentokrát Trumpově mluvčí Liz Harringtonové. Corlessová řekla Harringtonové, že šílenství musí skončit a že se vzdá a přizná se výměnou za shovívavost.

„Liz Harringtonová neměla ponětí, kdo je a o čem to blábolí,“ řekl náš zdroj. „Ale řekla jí, že pokud spáchala zločiny v rozporu s americkou ústavou a chce o tom s někým mluvit, musí zavolat do kanceláře JAGu v Pensacole. A přesně to udělala.“

Druhý den, 18. října, dorazila Corlessová se svým právníkem (jméno neznámé) do Pensacoly, aby si promluvila s vyšetřovateli JAGu. Corlessová měla v držení SD kartu, která podle ní obsahovala důkaz, že ona, ministryně financí Janet Yellenová a další členové ministerstva financí zpronevěřili desítky milionů dolarů a tajně rozdělili finanční prostředky radikálním levicovým organizacím, jako je Antifa a Black Lives Matters, přičemž si nechali značnou část drobných pro sebe. Trvala na tom, že pouze plnila rozkazy, a dodala, že Yellenová si její účast na plánu vynutila. Některé finanční prostředky měly sloužit k „nákupu hlasů,“ řekla.

Než byla vzata do vazby, zeptala se Corlessová vyšetřovatelů, proč ji armáda měsíc trápila.

„Vyšetřovatelé JAGu tápali a řekli jí: ,Pokud vás někdo sledoval, my jsme to nebyli. Nikdy jsme vás neměli v hledáčku a ani jsme nevěděli, kdo jste.‘ Buď je šíleně paranoidní, nebo ji z nějakého důvodu sledovali její vlastní lidé. Bílé klobouky to nebyly,“ řekl náš zdroj.

JAG, uvedl zdroj na závěr, v současné době prověřuje SD kartu a osud Corlesse zůstává neznámý.

Zdroj: https://realrawnews.com/2022/10/deep-stater-voluntarily-surrenders-to-military/