Lovci začínají být lovení. Všichni zdegenerovaní a zvrhlí pohané, kteří naplánovali a provedli nejhorší zločin v dějinách, musí stát před mezinárodními tribunály.

Pokud budou odsouzeni za zločiny proti lidskosti, měly by být popraveni smrtící injekcí s jedem covid-19. Média, akademická obec, politici a průmysloví tyrani, kteří lhali a zavraždili miliony lidí, by měli být postaveni před soud.

Lékaři podobní nacistům, kteří “jen plnili rozkazy”, by měli být postaveni před soud. Ne před spravedlností, ale před mezinárodními tribunály. Ať se svět dozví a uvidí, co se stane se sociopatickými škůdci, když znesvětí Boží stvoření. Spravedlnost a slavné dny míru se blíží.

Vladimír Zev Zelenko MD zdroj

Informátor: FDA a CDC vědí, ale nechtějí připustit, že 90% hospitalizací pacientů s kovid tvoří plně očkování pacienti

Deborah Conradová, asistentka lékaře, údajně z obavy o bezpečnost svých pacientů přesvědčila nemocnici, v níž pracuje, aby začala pečlivě sledovat stav “očkování” proti koronaviru z Wuhanu (Covid-19) u každého přijatého pacienta. Výsledkem bylo zjištění, že až 90 procent všech nových hospitalizací pro “covid” se vyskytuje u “plně očkovaných” lidí.

V oblasti, kde Conradová pracuje, je přibližně 50 procent očkovaných proti Fauciho chřipce, a přesto je devět z každých deseti nových pacientů v její nemocnici nemocný a v některých případech umírají, přestože se nechali očkovat z poslušnosti vládě.

Mnozí z těchto nemocných a umírajících pacientů jsou mladí lidé, kteří byli před očkováním zcela zdraví. Nyní mají problémy se srdcem, krevní sraženiny a jiné zdravotní poškození, které je pravděpodobně budou provázet do konce života.

Conradová byla tímto odhalením taková zděšená, že se pokusila obrátit na zdravotnické orgány v amerických Centrech pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC) a v americkém Úřadu pro kontrolu potravin a léčiv (FDA), ale obě tyto instituce ji ignorovali.

Zaměstnavatel Conradové nemocnice jí také zakázal podávat hlášení do systému VAERS (Vaccine podstudii Reporting System – Systém hlášení nežádoucích účinků vakcín), a to i poté, co ji o to požádali lékaři, kteří tam pracují. (SOUVISEJÍCÍ: Přečtěte si tento článek, abyste se dozvěděli více o tom, jak FDA a CDC lhali o počtech vakcín, aby prosadily svou plandemickou agendu).

“To, že CDC a FDA nereagovali, pravděpodobně není překvapující – už měsíce této vakcíně fandí,” napsal Aaron Siri na svém blogu Injecting Freedom Substack. “Přiznat nyní téměř jakoukoliv škodu by se podobalo žádosti, aby obrátili zbraň proti sobě.”

Nemocnice jsou přeplněné plně očkovanými pacienty, zatímco neočkovaní zůstávají zdraví. zdroj

Celú Zem treba vypnúť, odstrániť programy, spáliť knihy, prepísať históriu, znovu ju zapojiť a potom reštartovať.
VYPNUTIE = SHUTDOWN.
U.S. SpaceForce Guardians Of The Galaxy.
Toto je druhá časť renesancie 1700. Vtedy tiež pálili všetky knihy na uliciach.
Všetci sme boli celý život pod projektom Mockingbird & Paperclip. Všetko je nesprávne. zdroj

O koľko horšie to môže byť? Príbehy dokumentujúce hrubé nepríjemnosti tohto prechodu z tmy na svetlo sú už extrémne. Dodávateľský reťazec, zamestnanosť, národná bezpečnosť, idiotské a tyranské zdravotné obmedzenia. Je ešte niečo normálne? Neverím, že sa vrátime do „starých koľají“. Tie sú preč.

Pozemská aliancia dovoľuje sprisahancom minúť svoju muníciu a zničiť sa, zatiaľ čo Biele klobúky pomocou pár prstov riadia situáciu a udržiavajú väčšinu z nás v bezpečí, kým psychopati a ich prisluhovači nebudú úplne neschopní a bezmocní – a zároveň dovoľujú, aby poburujúce udalosti vytrhli milióny ľudí z hypnotického tranzu, ktorý im spriadajú temní mágovia.

Je vzrušujúce vidieť, ako sa po takom dlhom čase napĺňajú prognózy z posledných približne desiatich rokov. Mnohí sa už takmer vzdali nádeje. Niektorí skutočne dúfali, ale teraz sme na konci hry. zdroj

Trump oznamuje mediálnu spoločnosť, sociálna mediálna platforma príde budúci mesiac zdroj

Nové Trumpovo sociálne médium. Pozrite hodnotu. zdroj
Dnes oznámená Truth Social.
1 rok delta zajtra:
Sloboda informácií [pravda] = KONIEC
Q zdroj


Vrací se k nařízení, které podepsal 45! Země zapojené do volebních podvodů nesmějí dovážet zboží do přístavů. Už rozumíte?


Video:
Teď jsem si to uvědomil. Nyní vím, proč stovky, ne-li tisíce nákladních lodí nemohou vplout do přístavů na východním a západním pobřeží. Důvodem není nedostatek řidičů kamionů ani nedostatek pomocného personálu. Skutečný důvod je právě zde. Podívejte se na toto video a pozorně poslouchejte. Vyrazí vám to dech a všechno bude dávat smysl:

Mluvil o exekutivních příkazech. Ty, které Trump podepsal, jsou důvodem pro všechny lodě, které jsou u amerického pobřeží, protože byly zapojeny do zahraničního vměšování do voleb. Lidé, kteří se podíleli na pokusu o zmanipulování voleb ze zahraničí, tedy nemohou být vyměněni. Proto všechny lodě, které přivážejí toto zboží z jiných zemí, které byly jmenovány, že se v podstatě dopustily zrady americké vlády tím, že podvedly volby. To je důvod, proč jsou všechny ty lodě venku. Ne proto, že nejsou řidiči, ani proto, že není palivo.

Země, která byla přistižena při vměšování do voleb, již v podstatě nemůže legálně obchodovat s USA. Proto vidíme všechny ty lodě, které nemohou vplout do přístavu, protože jim to už není dovoleno. Nyní tedy uvidíme, že USA přejdou od globalistického systému k systému národnímu. V podstatě se z jednoho z největších dovozců staneme jedním z největších vývozců, protože z „Made in China“ nebo „Made in Indonesia“ přejdeme na „Made in USA“. A tak se Amerika stane opět velkou. Amerika je závislá sama na sobě a ne na jiných zemích, a to je to, co Trump dělá. Pokud tomu nerozumíte… Připravte se na to, co přijde. zdroj

Nesmíme zapomínat, že „svět“ je ovládán výhradně prostřednictvím bank a pojišťoven. Jde o systém „odpovědnosti“. Rezignaci Jense Weismanna lze nyní interpretovat velmi spekulativně, ale určitě je tato zpráva jednou z mnoha bomb. Nebylo by také od věci, kdyby to byl další náznak nového měnového systému, který brzy přijde!“

? Po deseti letech ve funkci překvapivá rezignace: prezident Bundesbanky Weidmann na konci roku odstoupí z funkce

? Myslete na rezignace vysokých státních úředníků.
Myslete na rezignace senátorů.
Myslete na rezignace Kongresu. Q zdroj

? V pondělí proběhla v Belgii a Španělsku rozsáhlá operace proti drogovému gangu. Zátah na laboratoř, 27 zatčených, zabavení velkého majetku a 1,6 tuny kokainu. Vyšetřování se vrací k prasklé síti SkyECC.

? Velký zátah na mafii Ndrangheta v Itálii, Bavorsku a Bulharsku. V současné době je prohledáváno 50 nemovitostí, z toho 17 v Německu. V pozadí je podvod za miliony dolarů. zdroj

✴️ Zdravim, tak v Ekvadoru mame ode dneska vyjimecny stav, nejezdi autobusy, vlaky, neletaji letadla. Duvod se uvadi nepokoje, lidi protestuji proti zdrazovani, korupci a pozaduji sesazeni prezidenta, protoze naridil polici zasahnout proti lidem, pry jich bylo hodne zastreleno a nasledne lide strileli do policie, pravdepodobne pouze v Quito – hlavnim meste. Podnikani a pohyb jinak neni omezen v ramci jednotlivych provincii. Bydlim v Tena, tady je absolutni klid. Lide si ale sdileji nepretrzite online videa z protestu…tak snad to tady tez uz zacina naplno… zdroj

Blackout! Planujte jej jako 14denni camping dovolenou doma. zdroj

Nejvetsi podzemni DUMB- NATO skladiste ?s primym spojenim do Ahrtalu, jak uz jsem mnohokrat psala, byl tam vladni bunkr !!!!!

?Zde je několik fotografií z bunkru v Mechernichu. Byl jsem tam s náklaďákem. U vchodu je jasně vidět přechodová komora. A později kolejový systém s nakládací rampou. Jak jsem řekl, byl jsem uvnitř s náklaďákem. A tento bunkr tu byl už za na+ci*stů. A dnes se jmenuje kasárna Blei Berg. A to z dobrého důvodu. Dříve se tam těžilo. A dnes je to dobré místo, kam se schovat. Protože je to Blei Berg zdroj

Nemecko
? 20.10.2021 9:40 h, A5 jižně od Freiburgu směrem na sever
? Opět vidíme spoustu radioreléových technologií na cestě. Pravdepodobne existuje nějaký důvod, proč je nouzový komunikační systém nezbytný.


Mimochodem, modré označení je normální značení kolony! Všechna vozidla kromě posledního mají na straně řidiče modrou vlajku. Poslední vozidlo má naopak zelenou vlajku, může být vybaveno žlutými blikajícími světly nebo výstražným znamením. Na vozidlech mohou být zapnuta modrá světla.
? 3 fotky: A4 Odpočívadlo Rodablick – Musí to mít něco společného s úpravou vody! Je to další známka toho, že se zdá být potřeba nouzových systémů.


? Video z 19.10.2021 z okresu Lahn-Dill, b49. Konvoj německých ozbrojených sil
? Od úterý 21.10.2021 stojí tyto dieselové generátory před budovou dodavatele energie Bayernwerk v Taufkirchenu u Mnichova……….a to také zapadá do obrazu! Mezitím se tento předpoklad týden od týdne potvrzuje. Nejprve jsme měli spoustu generátorů, kolových nakladačů a jeřábů. Pak se asi dva až tři týdny používala spousta radiotechniky a stále ještě generátory a jeřáby. Na infrastrukturu se pokládá obrovské množství materiálu. Zdá se, že to má nějaký význam… zdroj


Práve teraz mnohí z nás prežívajú energie ako pokojnejšie a miernejšie. Galaktici nám dávajú viac svetla. Zem sa posúva do vyšších dimenzií a temnota sa vytráca. Práve teraz sa veci zrýchľujú a vrstvy temnoty sa odlamujú.

Práve teraz sa nachádzame vo fáze JEDNA, v ktorej sa nám odhaľuje pravda. Na povrch unikajú informácie o vakcínach, o volebných podvodoch atď. Fáza DVA zahŕňa EBS. Tiež verím, že časové línie sa zmenili. Zdá sa, že časové línie sa zrýchľovali a teraz sa opäť spomaľujú.

Na povrch vychádza pravda o obmedzeniach, ako sa Amerika rozdelila na očkovaných a neočkovaných. Nesmiete chodiť na večierky, do niektorých reštaurácií, do niektorých škôl atď., ak nie ste očkovaní. „Toto je pandémia neočkovaných“, hovoria všade v koordinácii hlbinní štátno-čínski kontrolovaní operatívci. Ukazuje sa tiež, že vakcíny nefungujú. Napriek tomu, že ľudia sú očkovaní, zdá sa, že vírus sa šíri všade. Tak či tak vieme, že celá vec je schéma. Hovoria, že ste zlý človek, ak nenosíte masku alebo nie ste očkovaný. Nové šarže vakcín sú nebezpečnejšie ako kedykoľvek predtým.

Vidíme tiež, že na niektorých miestach sa obmedzenia zmierňujú. Mnohí pracovníci sa odmietli dať „povinne“ očkovať a zamestnávatelia to vzdali; namiesto toho, aby ich prepustili, skončili s uvoľnením povinností. Na iných miestach, ako napríklad v Texase, sa povinné očkovanie stalo nezákonným. V Austrálii sa na niektorých miestach obmedzenia zmierňujú. Zdá sa, že na iných miestach je obmedzení viac; môžem len povedať, že tieto obmedzenia sa rozpadajú a budú zastavené. Ľudia už nebudú ďalej znášať tento podvod. Masky nefungujú a nie sú účinné, rovnako ako vakcíny. Veľa ľudí, ktorí vakcínu užívajú, má vedľajšie účinky a niektorí dokonca zomreli.

Prednedávnom Brittney Spearsová zverejnila informáciu na Instagrame. Keď si ju pozriete, ľahko zistíte, že sú v nej zakódované informácie. Súdny prípad opatrovníctva Spearsovej bol dôležitejší, ako si myslíte. Systém sa mení a súdy sa budú meniť. V príspevku Brittney podľa mňa naznačuje, že bola sexuálne zneužívaná a že bude súčasťou odhalenia sexuálneho zneužívania v Hollywoode. Takisto to vyzerá, že odhalí, že ju sexuálne zneužíval jej otec.

Donald Trump raz povedal, že Deep state sa najviac bojí Ježiša. Ježiš symbolicky znamená aj to, o čo tomuto hnutiu ide, o našu slobodu, o to, aby sme mali späť svoje práva dané Bohom a aby sme získali späť svoju krajinu atď.

Pamatujete si, co jsem už dávno řekla o Camille? Že bude mít problémy se zákonem. Její rodina bude mít problémy v souvislosti s bankovními zločiny bílých límečků. Není náhoda, že tyto informace vycházejí na povrch v souvislosti s princeznou Dianou. Za prvé, tento rok se v tisku objevilo mnoho informací o Dianě…

To má veřejnost připravit na její vystoupení. Nezemřela. Svou smrt předstírala, kromě mnoha jiných, kteří byli v programu na ochranu svědků. Princ Charles byl hlavní osobou, která na ni připravovala úder. Dozvěděla se o tom a podařilo se jí uniknout předstíráním vlastní smrti. Připravují veřejnost na nadcházející odhalení.

Foto: Diana a její dcera…. ??? Jackson, Schumacher, Falco, Elvis… kdo dále musel nafingovat svůj odchod, aby unikl před Cabalou?  Svět zažije velkou show a návraty zmizelých budou úchvatné ???

 


A co přinese Melania Trumpová, vnučka Anastasie Romanovové a dědička trůnu …..?

Kde se v závěru odhalí špína, hniloba a bahno?


Kdo zpracovává maso ze zmizelých obětí! ???

Stále nám to ukazují! A lidi strkají hlavu do písku…


Myslíte si, že je vhodné se hlásit a připojovat k něčemu, o čem nic nevíme a čemu nerozumíme jen proto, že nám to strkají pod nos?

Ako stále hovorím, Nová Zem je tu a veci sa menia bez ohľadu na to, o čo sa snaží Hlboký štát a zločinci. Je na nás, aby sme zostali sústredení, pozorní a mali pozitívne myšlienky v súlade s božstvom. Jednoducho čakáme, kým sa rozvinú očakávané udalosti, o ktorých sme hovorili minulý rok. zdroj

Simon Parkes: Rusko vstupuje do niektorých častí Ukrajiny, aby si ju vzalo späť, ukrajinské jednotky sa vracajú na vopred naplánované obranné pozície.

V rámci druhej fázy celosvetovej operácie, ktorej cieľom je zbaviť Zem cabaly.

Turecko predkladá svoj plán užších vzťahov s inými krajinami, zatiaľ čo pobaltské štáty budú musieť urobiť niekoľko ťažkých rozhodnutí.

Je to Európska únia alebo bude Rusko ich najlepšou voľbou? zdroj

?Rumunsko vypína vládne vakcíny✌️✌️ To je absolútne EPIC.. Rumunská vláda zatvorila všetky očkovacie centrá, pretože 70 % občanov sa nechce dať zaočkovať. Nátlak nezabral. ODPOR ?❤️? zdroj

V některých zemích se to už začíná dít! Proč ne u vás? Věci se změní právě prostřednictvím lidí. Ne spasitelští mimozemšťané, ne Pozemská aliance, jste to VY, na koho čekáte. zdroj

Zdroj:

https://qanon.sk/spravy/