Majitelé americké korporace a režiséři falešného Bidenova prezidentství se zdají být odsouzeni k zániku poté, co jejich plán na odvrácení bankrotu v hodnotě 150 bilionů dolarů odmítly asijské tajné společnosti. Západ nyní čeká období extrémních turbulencí, protože chazarská mafie bojuje o přežití předtím, než se její bankrot počátkem prosince stane oficiálním, tvrdí zdroje z MI6 a asijských tajných společností.

Stalo se to, že když se ChM dne 7. října setkala s představiteli čínské vlády v hotelu na curyšském letišti (podrobnosti viz zpráva z minulého týdne), použila ChM kombinaci výhrůžek a slibů, že „odteď bude hodná“, aby získala několik týdnů času navíc. Čínská strana pak svým šéfům odnesla návrh „boje proti globálnímu oteplování“ v hodnotě 5 bilionů dolarů ročně, na 30 let a v hodnotě 150 bilionů dolarů.

Asiaté byli varováni MI6, že „změna klimatu je operací na praní špinavých peněz, je to kolaps státního dluhu USA… je to další zástěrka, která má zakrýt skutečnost, že rodiny Federální rezervní banky zkrachovaly.“ To už ovšem Asiaté věděli a návrh byl odmítnut.

Svědčí o tom řada zpráv, například následující z deníku South China Morning Post:

Představitelé nejmocnějších zemí světa se sejdou v Římě na summitu skupiny 20 a poté zamíří do Glasgow na konferenci OSN o změně klimatu (COP26), aby společně s dalšími zeměmi upevnili klimatické závazky.

Vzhledem ke zprávám, že čínský prezident Si Ťin-pching na obě akce do Evropy nepřijede, snižují západní pozorovatelé svá očekávání.

Asiaté mají zájem na ochraně přírody, ale zároveň si uvědomují, že neexistuje žádný vědecký důkaz, že uhlík způsobuje globální oteplování, tvrdí zdroj z Asijské tajné společnosti. „Nebudeme zakládat globální politiku ochrany životního prostředí na lžích,“ vysvětlil zdroj.

„Musíme řešit problémy, které přinesla průmyslová civilizace, udržet lidské aktivity v mezích ekologie a životního prostředí a provádět komplexní ochranu a systematickou péči o hory, řeky, lesy, zemědělskou půdu, jezera, pastviny a pouště,“ vysvětluje čínský prezident Si Ťin-pching.

Bez financování COP26 z asijských zdrojů se očekává, že v nadcházejících měsících dojde na Západě, zejména v USA, k vážné krizi. Zdroje MI6 a zednářů z lóže P3 se však shodují, že – podle jejich hesla Ordo Ab Chao (řád z chaosu) musí Západ dále upadat do chaosu a chaosu, než bude možné konečně odstranit poslední zbytky vlády satanské chazarské mafie.

Podle nedávného průzkumu se již téměř 40 % amerických domácností potýká s vážnými finančními potížemi a nemá na potraviny a zdravotní péči (loni bylo v USA 40 milionů lidí na potravinových poukázkách, pozn. př.).

Tyto komentáře zveřejněné na Zero Hedge ukazují, že jde jen o předehru:

Distribuuji velmi základní oděvy, tj. trička, ponožky, spodní prádlo atd. Všichni výrobci od Hanes po Gildan jsou bez zboží a minimálně do příštího roku nebudou nic vyrábět, protože všechny jejich zásoby plují někde v oceánu.

Vlastním obchody s elektronikou v Portlandu v Oregonu. Každá společnost, se kterou jednám, rychle zvyšuje ceny.

Navzdory historkám o nedostatku řidičů kamionů apod. je skutečným důvodem, proč lidem na Západě, zejména Američanům, dochází zboží, bankrot jejich otrokářů z ChM.

Asijské a západní tajné společnosti se však již v zásadě dohodly na plánu, co se stane po odstranění ChM. Plán předložený Pentagonu, Britskému společenství národů, asijským starším a Rusům je následující:

Plán pro USA verze 2.0

Korporace Spojené státy (The United States Corporation) zkrachuje. Podle Federální rezervní rady v St. Louis a dalších má dluh a nefinancované závazky přes 200 bilionů dolarů. Dluh v posledních několika letech exponenciálně rostl. Pokusy o oddlužení jsou matematicky odsouzeny k zániku. Jedinou možností je formální vyhlášení bankrotu. Když zkrachuje nějaká společnost, a to i velká, nastoupí nový management, který převezme dosud životaschopné části zkrachovalého subjektu.

V tomto případě se však nejedná pouze o bankrot USA. Jde o bankrot převážně evropských aristokratických rodin, které vlastní OSN, BIS, MMF, Světovou banku atd. To znamená, že je třeba vytvořit životaschopnou alternativu, která by převzala vrcholné vedení všech těchto subjektů.

Vezměme si OSN. Pět stálých členů Rady bezpečnosti OSN tvoří USA, Rusko, Spojené království, Francie a Čína. Pouze jeden z těchto států není západní. Navrhujeme proto vytvořit novou Radu bezpečnosti složenou ze zástupců každého z následujících sedmi regionů: Afrika, Severní a Jižní Amerika, Asie a Australasie bez Číny, Čína, Evropa včetně Ruska, Indie a islámský svět.

Rozhodnutí by se přijímala většinou hlasů a veto by se vztahovalo pouze na regiony, které veto uplatnily. Počítá se také se zvláštní rolí veta pro původní národy.

Tento orgán by se zabýval pouze otázkami, které se týkají celé planety. Stávající národní státy by pokračovaly víceméně jako v současnosti.

Sedmičlenná světová rada by také předsedala organizaci pro plánování budoucnosti světa (se sedmi regionálními kancelářemi), která by se ujala projektů na zlepšení světa, jež by byly příliš velké na to, aby je mohly realizovat jednotlivé národní státy. Mezi ně by patřilo například ukončení chudoby, zastavení ničení životního prostředí, naplnění oceánů, zvýšení celkové světové biomasy a kolonizace vesmíru.

Do této nové struktury by byly začleněny fungující a životaschopné části stávajících globálních a regionálních organizací.

Co se týče Spojených států, nový subjekt se sídlem mimo Washington DC (možná Idaho, geografický střed Severní Ameriky) by převzal roli správce, který by udržoval v chodu důležité části současného amerického režimu (policie, řízení letového provozu, armáda, nemocnice atd.).

V tomto scénáři by americká a kanadská armáda využily systém nouzového vysílání a stávající mediální sítě k informování obyvatelstva o bankrotu korporace USA. Vysvětlily by, že jak bankrot, tak skutečnost, že civilní vlády v Kanadě a USA byly ovládnuty gangstery, jsou důvodem vyhlášení výjimečného stavu.

Prozatímní režim by řídila armáda a vybraní pracovníci stávajících vládních a korporátních subjektů, kteří by předsedali obnovení životaschopné demokracie, svobodného tisku a meritokracie. Vše by probíhalo naprosto transparentně a s neustálou zpětnou vazbou od občanů.

Prozatímní režim by nebyl odpovědný za dluhy zkrachovalé společnosti.

Později by se také jednalo o unii s Latinskou Amerikou.

Pokud jde o Evropu, Rada Evropy, která má 47 zemí, by měla sloužit jako základ pro nový druh regionální unie, o níž by jednaly zúčastněné země. Rusko a NATO by poskytly vojenské záruky.

Ostatní výše zmíněné regiony by o dalším postupu rozhodovaly samy.

Podle zdrojů MI6, zednářů z P3 a Asijských tajných společností byl tento návrh přijat jako základ pro podrobná jednání, která mají světoví lídři vypracovat v příštích měsících.

Během této doby hrozí světu extrémní nebezpečí a chaos, protože ChM bojuje zuby nehty o přežití. Příznaky chaosu se samozřejmě ve většině západních zemí exponenciálně množí, protože ChM se snaží udržet u moci tím, že zavádí své totalitní praktiky znamení šelmy Certificate Of Vaccination IDs (= COVID).

Netřeba dodávat, že úniky informací od informátorů ChM, stávky zaměstnanců, masové zatýkání atd. dávají jistotu, že tento plán na nastolení věčného, všeobecného otroctví lidstva je odsouzen k zániku.

Níže odkazovaná zpráva je toho příkladem:

Na krabicích vakcíny COVID-19 od společnosti AstraZeneca je uvedeno datum výroby 15. července 2018. Ale „COVID-19“ byl objeven až v roce 2019 a byl pojmenován až 11. února 2020!

Světe div se, kanadské a syrské nemocnice jsou naprosto identické! Stejní ošetřovatelé, stejné vybavení, a dokonce i pacienti jsou totožní. ODKAZ

Následující obrázky ukazují další informace, které se objevují.

To vše znamená, že ve vojensko-průmyslovém komplexu došlo k „zásadní změně“, tvrdí zdroje MI6. „Všechny světové policie a všechny světové zpravodajské služby toho mají plné zuby, máme toho dost. Dostáváme se do bodu, kdy říkáme ‚vyhodit je všechny do vzduchu‘. Drtivá většina světových celebrit jsou násilníci. Na všechny máme důkazy a oni to vědí. Většina z nich je mrtvá, to, co vidíme, jsou dvojníci. Až zveřejníme naše informace, budou všichni pryč. Budeme i nadále velmi tvrdě bojovat.“

obrázky Madonny – ODKAZ , ODKAZ 2 (Zde se píše: Přemýšlejte, než začnete jednat.Když zaprodáte svou duši ďáblu, není dovoleno žádat o její vrácení.)

Tento boj se opět stává osobním i pro tohoto zpravodaje. Munakata Hisao, třiasedmdesátiletý lékař, který dělá akce pro stejné lidi, kteří je pořádají i pro mě, zemřel za záhadných okolností. Ve svých přednáškách podrobně vysvětloval, proč jsou vakcíny nebezpečné a pandemie podezřelá.

Koncem srpna se mu po jednom veřejném vystoupení udělalo špatně. Řekli mu, aby si nechal udělat PCR test, ale on to odmítl. Později byl nalezen ve svém domě v bezvědomí a převezen do nemocnice. Tam také odmítal podstoupit PCR test a užíval čínskou bylinu zvanou Ara. Pak se mu udělalo lépe.

Právě když se chystal opustit nemocnici, jeho stav se náhle zhoršil a 29. září zemřel. Také šest lidí, kteří se zúčastnili jeho srpnové přednášky, onemocnělo a zemřelo. Přestože lékař odmítl PCR test, jako příčina smrti byl uveden COVID 19.

Další můj kolega, který přednášel s doktorem Munakatou, říká, že ve stejnou dobu onemocněl silným průjmem. Tvrdí, že se vyléčil půstem. Přesně to jsem udělal já, když jsem dostal průjem po snědení omelety v letadle společnosti Air Canada, při návratu z Kanady koncem srpna. Někdo později zazvonil u mých dveří a tvrdil, že kontroluje příznaky COVID, a vypadal překvapeně, že mě našel živého.

Dne 14. října jsem byl varován, že na mě před mým veřejným vystoupením čekají gangsteři v Rolls Royce s poznávací značkou 311x tsu 11.

Dne 10. března 2011 dcera Masaru Takumiho, finančního dozorce největšího japonského gangu Yamaguchi Gumi (který byl zabit v roce 1997), mě naléhavě žádala, abych ji navštívil. Když jsem se s ní setkal, řekla mi, že dostala pokyn nastavit budík na mém telefonu tak, aby zazvonil v 11 hodin dopoledne 11. března, v den tsunami. Také mi kolem pasu omotala látku „obsahující bylinný lék“ a řekla mi, abych si ji nechal 24 hodin. Byl jsem si jistý, že obsahuje jed, a sundal jsem si ji hned, jak jsem přišel domů. Tak co myslíte, je to náhoda, že na mě čekalo auto s číslem 311x tsu 11?

Když jsem tuhle událost probral s různými gangstery a pravičáky blízkými císaři, řekli, že ti lidé byli subdodavateli Rockefellerů a Rothschildů. „Jsou naštvaní, protože (bývalý ministr financí Heizo) Takenaka přišel o možnost drancovat pro ně japonský penzijní fond,“ vysvětlil mi jeden pravičák. Nyní probíhá protiútok. Většina japonského podsvětí není na výplatní listině KM a bojuje proti gangsterům, kteří pro ně stále uzavírají subdodávky.

Na závěr tohoto týdne dostáváme spoustu zpráv o tom, že tajné vesmírné síly ničí podzemní základny po celé planetě v rámci příprav na osvobození planety. Ze zásady se držím viditelného světa tady a teď. Na této úrovni můžeme určitě vidět, že po celém světě došlo ke spoustě zemětřesení, která se odehrávají ve stejném epicentru v hloubce 10 kilometrů pod povrchem země, a že probíhají v přímých liniích.

OBRÁZEK

OBRÁZEK

OBRÁZEK 

Je skutečně pravda, že sítě podzemních tunelů jsou ničeny. Uvidíme. Mezitím bude boj o planetu Zemi pokračovat, dokud se lidstvo konečně nevysvobodí z tisíciletého otroctví.

Přeložila tereza | Zdroj: benjaminfulford.net

Zdroj:

https://tadesco.org/asijsti-starsi-odmitaji-navrh-chazarske-mafie-na-150-bilionu-dolaru/