Operátoři Delta Force v pondělí provedli razii na skladovací zařízení adrenochromu v Kalifornii. Zabavili 600 litrů látky, o níž se despotové Deep State domnívají, že prodlužuje život, předchází nemocem a zvyšuje libido, uvedl jeden vysoce postavený úředník vojenského tribunálu, pod podmínkou anonymity.

Ve 3:00 ráno Delta Force odřízla zámek na plotu z ostnatého drátu, který chránil sklad o rozloze 8 500 čtverečních stop jižně od mola č. 33 poblíž Sanfranciského zálivu. Operátoři, vybaveni inovativní výzbrojí a brýlemi pro noční vidění se proplížili ke skladišti. Poté, co se nepodařilo uříznout zesílený zámek na dveřích skladu, otevřeli dveře pomocí plastické nálože C-4. Vhozením bleskových granátů do skladiště omráčili dva chemiky, kteří se skláněli nad sortimentem kádinek a lahviček.

Zajistili chemiky želízky a pak učinili šokující objev – 15 průmyslových mrazniček přeplněných nádobami chlazeného Adrenochromu, celkem 600 litrů.

Delta Force také našla 100 barelů plné krve v uzamčené lednici.

Každý barel byl označen nesmazatelnou značkou, která uváděla datum, kdy byl naplněn. Poslední zapsané datum bylo 16. října, dva dny před útokem.

Jeden operátor Delta Force popsal scénu jako „děsivou šílenou vědeckou laboratoř s kádinkami, zkumavkami a dalším chemickým vybavením pokrývajícím několik stolů z nerezové oceli“.

Náš zdroj uvedl, že Delta zabavila vše včetně vybavení a převezla předměty na neznámé místo ke zničení.

„Vzali jsme, co jsme potřebovali jako důkaz; zbytek byl zničen. Bude teď spousta nešťastných elitářů, kteří budou hledat své adrenochromové injekce nebo infuze. Je pravděpodobné, že to byla jen jedna z mnoha tajných skladovacích jednotek a laboratoří”.

Na otázku, zda armáda byla upozorněna některým v členů  Deep State, kteří byli souzeni a popraveni na Guantánamu, odpověděl: „Ne. Jsem si jistý, že kdyby zatčení zločinci jako Hillary nebo Podesta znali umístění laboratoří, ihned by po jejich zatčení byly přesunuty jinam. Nikdo z nich nesdílel informace o úložišti Adrenochrom.u. Toto místo nebyla mobilní laboratoř, bylo to dokonale postaveno, vybaveno a byli tam docela dlouho.“

Zdroj:

https://realrawnews.com/2021/10/delta-force-raids-adrenochrome-warehouse/