Vím, že mnozí lidé nyní potýkají s problémy. Máte rodinu Anonů, kteří vám pomohou dostat se z toho. Máme komunitu frens, která každého povzbudí. Všichni společně zůstáváme silní. Držíme se Boha.
WWG1WGA zdroj

Ministr zdravotnictví Spahn oznamuje ukončení pandemického stavu nouze v Německu. “Tímto končí výjimečný stav, který trval od 28. března 2020, a tedy téměř 19 měsíců,” řekl Spahn. Rozhodnutí musí ještě koncem listopadu potvrdit parlament. zdroj

Snažíme se o lehkou formu, ale víme, že existují vážné hrozby, které by mohly být potenciálně vypuštěné na nic netušící lidi. Někteří cílení jedinci, a přinejmenším jeden, který často navštěvuje komentáře zde na stránce, jsou napadeni psychotropními zbraněmi i nyní.

Členové Cabal se chovají jako malé rozmazlené děti. Jsou zvyklí na to, že je po jejich a mají vše pod kontrolou, takže pokud jim zkřížíte cestu – dávejte si pozor. Budou mít záchvaty hněvu a vyletí na kohokoliv, na koho se jim zachce. Mučení je v jejich světě běžné a Lidé od těchto psychopatů, kteří vědí jen rozdávat to, co jim bylo servírované od malička, dostanou jen málo soucitu nebo empatie. Musíme zastavit koloběh zkaženosti a satanistických praktik.

Někteří naznačují, že mikrovlny nebo 5G mohou spustit technologii v záběrech sraženin v čase, který si Nový světový řád zvolí, a hromadně zlikvidovat miliony lidí. Někteří si mysleli, že by to mohly být vesmírné zbraně, a možná právě z tohoto důvodu a možná i z jiných důvodů byly podle našich informací vesmírnými silami sestřeleny konkrétní satelity.

Psychopati se chystají tlačit na pilu, jak se jen dá, a stále více lidí dosahuje své hranice a uvědomuje si, že se musí postavit na odpor bez ohledu na to, co kvůli tomu budou muset obětovat. Pokud to neudělá dostatek lidí, nebude to mít význam. Buď všechno nebo nic. Buď se postavíme společně v jednotě, nebo půjdeme společně ke dnu. Vyhrajeme … nebo prohrajeme. Tam, kde jdeme jeden, jdeme všichni.

Ano, mohou nám vyhrožovat, jak se jim zachce, ale sledujme je, jak to, čím vyhrožují i  zrealizují. Spoléhají na to, že většina z nás se bojí, a my se už jednoduše nebojíme. Je nás mnohem více než jejich a jejich vysoce placených hrdlořezů.

Ano, “nabité” vakcíny pustoší Lidstvo. Nerozumíme jim a nemůžeme si být jisti, proč někteří lidé nejsou doslova nijak ovlivněni negativními vedlejšími účinky, zatímco jiní umírají během několika hodin nebo dní po injekci. Dostává se to do pozornosti mnoha rozumně uvažujících lidí a ti si uvědomují, že něco je velmi v nepořádku, když vlády na celém světě nyní žádají povinné očkování pro všechny věkové skupiny. zdroj

Pondělí 18, říjen 2021
Kapitol

A najednou je tu téměř hotový záhadný plot. Hmm…..zdroj

Doručovanie poštových zásielok vo svete začína byť narušené… Milióny doručovateľov po celom svete odchádzajú z práce kvôli vakcínam/zrušené mandáty//…. zdroj

Simon Parkes: Vojenské akce na celé planetě přejdou do druhé fáze. Zvýšení vojenské aktivity má nyní zelenou.
zdroj

Regionálny systém washingtonského metra v pondelok skoro ráno náhle vyradil z prevádzky viac ako polovicu svojich vlakov..

?Po největší daňové loupeži všech dob (skandál Cum-EX) se v Německu objevil druhý podobný případ (Cum-Ex 2). Sto podezřelých – údajně uniklo daňovým úřadům půl miliardy eur. Rozsáhlé policejní razie po celé zemi, včetně 44 milionářů.

?Muži z Bavorska hrozí trest odnětí svobody. Zveřejnil dětskou fotografii svého syna, jak si hraje s jeho penisem. Syn, který je nyní dospělý, již dříve zveřejnění povolil. Nyní byl jeho otec zadržen kvůli šíření dětské pornografie. Uz několik měsíců platí v Německu přísný ZÁKON, podle něhož se takové vzpomínky na dětství trestají přísnými tresty. Minimální trest: jeden rok vězení.

?Téměř denně se také objevují neobvykle velké nálezy kokainu: 1,8 tuny v rotterdamském přístavu a 2,5 tuny na německé plachetnici u španělského pobřeží. zdroj

Problém v redakci Seznamu: Zástupce šéfredaktora měl obtěžovat kolegyně, dostal výpoveď zdroj

Rusko prozatím uzavírá zastoupení v NATO zdroj

Dvojnásobně očkovaný, ale přesto zemřel na C.: bývalý americký ministr zahraničí Colin Powell je mrtvý zdroj

Na obrázku môže byť cesta
? Dnes a v sobotu mezi Klietzem a Burgem na silnici 107 a B1 několik konvojů s různou technikou v obou směrech. Bundeswehru a také holandské, jako zde.
Vojenské pohyby zde masivně narůstají.
? U Ingolstadt (nocni video)
? Pozorování z Altmarku. Vozidlo jsem viděl asi před 1 hodinou ve Stendalu. Věžový kulomet nebyl zakrytý – to se ve veřejném silničním provozu obvykle nevidí.
? Spatřeno v Hohenwarslebenu dnes kolem 11:40. Křižovatka Irxleber Strasse/ Zum Raukler
? Komentar: U bran Grafenwöhru žiji již 7 let. Vždycky byly dny, kdy se hodně střílelo, ale pak byly dny, kdy se nestřílelo vůbec. V současné době je patrné, že od té doby, co jsou zde voj. sbory, je slyšet pouze výstřely z pušek, ale už žádné dělostřelectvo. Ale to je pravděpodobně jen náhoda.?? zdroj

Dalsi fotky od naseho Agenta 007 ?

? Anglani ? kamiony a v nem panove po dvou v uniformach, dalnice A1 ve smeru Bremen- Münster

? ROYAL AIR FORCE ? zdroj

U nás ve vesnici (Brno), zatýkání (URNA) Ukrajince obviněn za obch. s lidmi. Takze už i v takových malých obcích se to děje. zdroj

? Dnes ráno v 07:31 na dálnici A5 mezi Bühlem a Achernem ve směru na Offenburg. Bohužel byla ještě tma, ale myslím, že je to vidět. Všechna vozidla ?Bundeswehr.? Na A2 směrem Braunschweig (fotky) zdroj

Na obrázku môže byť vonku a text, v ktorom sa píše „Galileo Acht Meter unter der Hauptstadt Unter sonee Gullideckel in Berlin verbirgt sich größenwahnsinniges Projekt Hitlers Gestern, 17.10.2021 14:28“Téma tunelů postupuje dále do MSM. Osm metrů pod hlavním městem. Megalomanský Hitleruv projekt se skrývá pod poklopem kanalu v berlínském parku Tiergarten.
.
Obtížně přístupné a dobře ukryté: pod berlínskou Tiergarten leží pozůstatky jednoho z šílených megalomanských projektů A. Hitlera. Abyste se na místo dostali, musíte nejprve prolézt osm metrů dolů pod poklopem kanalu. Pak se ocitnete uprostřed velkého tunelu. Ale k čemu byl kdysi určen? Odpovědi najdete pri prohlídce pod hlavním městem. zdroj

Na obrázku môže byť príroda a hrad
Prelozila jsem nekolik komentaru k tematu TUNELY
? Pocházím z Mohuče. Můj otec měl přítele, jehož otec byl vedoucím katedrály. To znamenalo, že mohli jít do katakomb jako chlapci. Katedrála byla propojena tunely se všemi kláštery ve městě. Za druhé světové války byl klášter Ewigen Anbetung bombardován. A po vyčištění tunelů byly nalezeny četné dětské kostry. Oficiální verze: Byly by to tajně potracené děti nepříliš zbožných jeptišek.
.Zde v naší vesnici Wiernsheim u Mühlackeru, mezi Pforzheimem a Leonbergem, se nachází také klášterní komplex se sklepy a chodbami. Když jsem byl malý, prarodiče nám vyprávěli, že tyto podzemní chodby vedou do 25 km vzdáleného kláštera Maulbronn (světové dědictví UNESCO). Ještě před 2 měsíci jsme několikrát slyšeli tlumené zvuky bouchání. Před čtyřmi měsíci byla zbourána velmi stará budova ve vnějším prstenci klášterního komplexu. Vedlejší budova se zřejmě nesmí zbourat z důvodu památkové ochrany (měl v ní být postaven domov pro seniory). Do země vyvrtali kilometr dlouhé pilíře, u kterých jsem se divil, co všechno mají podpírat. Od té doby byla výše uvedená silnice nejméně 3 měsíce uzavřena kvůli stavebním pracím. A děsivé je, že ještě před několika lety byl v klášterním komplexu jakýsi dětský domov. Nikdy jsem neviděl žádné děti. Vždycky mi to přišlo divné.
?
.Vyrostl jsem v Dillenburgu, Pod horou Schloßberg se nachází největší německý tunelový systém, z nichž většina není přístupná veřejnosti, Kasematy jsme navštěvovali jako děti v rámci povinné školní docházky! Rozsah je větší než Ehrenbreitstein v německém koutě..Narodil jsem se v Kostnici u Bodamského jezera a vyrůstal v sousední vesnici Hegne u Bodamského jezera. Tam se před mnoha lety také mluvilo o klášteře Hegne, že je tam také všechno zcela zasypáno sklepy až k jezeru a dále podzemními chodbami. V 60. nebo 70. letech se v klášteře prý prováděly stavební práce a byly zde nalezeny dětské mrtvolky (kosti). My v sousední vesnici jsme se o tom dozvěděli, protože lidé z naší vesnice pracovali na klášteře. Můj otec říkal, že to musely být nemanželské děti, které jeptišky dostaly od duchovních na ostrově Reichenau.
? Obr.: Klaster Hegne zdroj

?A nekolik komentaru z Nemecka
?Zpráva z frankfurtského letiště. Všechny sklady a skladovací prostory pro nákladní dopravu jsou přeplněné. Za 17 let práce na letišti jsem to nezazil-
Přibližně 2 týdny byl náklad vykládán/skladován v prostoru, kde běžně parkují letadla.
?Včera jsme byli v Aldi v Hamburku a bylo to děsivé. Regály se zbožím byly namačkány na sebe, takže pravděpodobně nevypadaly tak prázdné, jak ve skutečnosti byly. Téměř žádná káva, toaletní potřeby ani nápoje. Zeptal jsem se viditelně dobromyslné pokladní, co je důvodem, a ona mi odpověděla: „Buďte šťastná, pak to brzy skončí. Mrkl jsem na ni a oba jsme se museli usmivat.
Podobně je na tom i metro v Hamburku. I tam se sortiment týden od týdne ztenčuje. Moje přítelkyně si dnes chtěla u Rewe objednat zboží a nemohla si vybrat datum doručení, protože nebylo k dispozici téměř žádné zboží.

.
?Ohledně ekonomické situace chci ještě říct, že mohu potvrdit to, co už o Číně řekli jiní – pracuji pro velkou firmu na výrobu erotických hraček (ve Velké Británii) a asi před dvěma týdny jsme dostali záplavu e-mailů, ve kterých nám čínští dodavatelé a výrobci také potvrdili opětovnou výrobu 2-3 dny v týdnu (prý chce vláda tímto způsobem ušetřit elektřinu, asi ji na zbytek týdne vypnou!) a také extrémní omezení dodávek silikonu, měli bychom se připravit na extrémně vysoké ceny a dlouhá zpoždění.

.Problémy se stále více šíří do všech odvětví a oborů! Tady v Anglii jsme měli extrémní potíže sehnat gumáky pro mého syna ve správné velikosti! Údajně opět potíže s dodávkami a výrobou. Jedna kolegyně v USA říkala, že slyšela ve zprávách (před několika týdny), že pokud chcete koupit dítěti k Vánocům kolo, je nyní poslední termín, protože dodací lhůty jsou tak dlouhé. Překvapuje mě, že jsme zatím nezaznamenali žádné zvláštní dopady v našich obchodech, ale 4 dodavatelé energií právě opět ukončili činnost (12 již v předchozích týdnech!) a čerpací stanice přestaly fungovat před několika týdny! Na konci září jsem musel jít do tří, než se mi poštěstilo, a na ty, které byly ještě otevřené, se stály dlouhé fronty!

.
?Pracuji v IKEA a máme obrovské problémy s dodávkami. Všechny položky, které pocházejí z Asie, již nelze doručit. Nezdá se, že by to byla otázka týdnů nebo měsíců, ale natrvalo.
?Pracuji také v Audi NSU. Výroba řady B, C a D je po celý rok pozastavena. Kolegové z A8 byli v létě celkem 9 týdnů doma (4 týdny dovolené, zbytek zkrácené pracovní úvazky). Zkrácené pracovní úvazky byly vyhlášeny na celý rok, ale stále se přibírají brigádníci. Již nyní se proslýchá, že celý koncern VW chce zavést nepřímé povinné očkování. Chtějí vydávat varování zaměstnancům, kteří se nenechají očkovat, protože tím ohrožují zaměstnance. Myslím, že tón bude ještě drsnější. (Proto těch 30 000 propuštěných zaměstnanců). Příliš mnoho lidí v Německu se má stále „příliš dobře“. Nejprve se musíme dostat na okraj zoufalství.

.
?Libanon: Zavádí se měna krytá zlatem. Banky jsou zavřené, to mi potvrdil kolega, který tam byl ještě minulý týden. Bejrútské velvyslanectví bylo včera ještě otevřené, ale dnes už ne. Pracuji na vízovém řízení. zdroj

?Bankovní převod v UniCredit Bank a ověřovací SMSka k provedení transakce..od včerejška nově s Q zdroj

Veriť tomu, čo cítia, že je Pravda.
Potom ich už nikto nikdy neoklame.
Budú nemanipulovateľní…

Toto by sme mali učiť naše deti!

Nielen kriticky myslieť a analyzovať,
lebo dôkazy sa dajú vždy vyrobiť podľa ľubovôle, ale hlavne: cítiť a vyciťovať!
zdroj

Zpracoval:

https://qanon.sk/spravy-19-10-2021/