Neúspěšná, faux pa Bidenova administrativa a její mediální kohorty lhaly americké veřejnosti tvrzením, že Colin Powell zemřel na „komplikace s Covid-19“, přestože byl plně očkován. Ačkoli průlomové infekce, které vedou k úmrtí, jsou stále častější a houfně hlášeny alternativními médii, Colin Powell nikdy neměl pozitivní diagnózu Covid-19 ani nevykazoval příznaky spojené s čínským virem, uvedl oznamovatel správy podané pod příslibem anonymity.

Administrativa a média zveřejnily jen málo podrobností o jeho smrti, přičemž změnily jak místo, kde zemřel, tak dobu smrti.  Falešně uvedly jeho úmrtí na Covid-19.

Powell, který trpěl mnohočetným myelomem, rakovinou krve, spáchal v pondělí brzy ráno sebevraždu, uvedl náš zdroj.

“Powell zemřel doma po požití velkého množství léků na spaní, které jsou pouze na předpis”.

Podle něj se Powellova manželka Alma probudila ve 3:00 a všimla si, že její manžel nedýchá. Objevila prázdné balení Ambienu,  které bylo předchozí večer téměř plné, zastrčené mezi prostěradly.

“Alma zavolala 911. Řekla, že balení bylo téměř plná, protože jej Colin koupil před několika dny.” 911 směrovala oznámení přímo do Bílého domu, o čemž se nikde nic neuvádí. V jeho domě v McClean ve Virginii se neobjevili žádní záchranáři, žádné sanitky – jen FBI”.

Dva zvláštní agenti FBI a agentura forenzního patologa dorazili do Powellova sídla krátce po 4:00 ráno. Paní Powellovou našli ve stavu hysterie, křičela a plakala z plných plic, když postávala nad mrtvolou zesnulého manžela. Po důkladném prozkoumání ložnice jeden agent našel na podlaze vedle Powellovy postele dopis na rozloučenou.

“Budu tě milovat pořád, Almo, Tebe i děti.  Ale jsem starý a nemocný a vím, že by mě brzy odsoudili, stejně jako ostatní. Nechci, aby moje dědictví bylo zabaveno. Modlím se, abyste mi všichni mohli odpustit za to, co jsem udělal, ale nemám na výběr. Svěřuji se do Pánových rukou; Budu raději, aby mě soudil on než oni, “stálo údajně v dopise.

Powell, který se představoval jako republikán, byl RINO – republikán pouze na oko. Byl otevřeným odpůrcem Donalda J. Trumpa a odhlasoval jak volbu Hillary Clintonové, tak Joe Bidena na prezidentský úřad.

“FBI zavolala přímo Kamale Harrisové, která nařídila, že musí mlčet a vše narafičit jako úmrtí na Covid,” řekl náš zdroj. “FBI je tedy stále nástrojem Deep State.”

Administrativa a CDC dlouhodobě nařizují zdravotnickým institucím, městským a krajským koronerům falšovat úmrtní listy, kde musí uvádět, že každé úmrtí za poslední dva roky byla důsledkem Covid-19.

RRN dodá aktualizace, jak budou k dispozici.

Zdroj:

https://realrawnews.com/2021/10/colin-powell-committed-suicide/