V tomto divokém a bláznivém světě na druhé straně zrcadla se musíme ptát, kolik z toho, co vidíme a slyšíme, je skutečné. Například víme, že Spojené království má nyní krále Charlese. Ale je to opravdu ten Charles, nebo je to jen náhradník? Uvidíme. Určitě by to byl pro Británii velkolepý „reset“, kdyby ho tam dosadili Bílé klobouky.

Jak se dozvíte od Simona Parkese v jeho aktualizaci níže, stalo se – navzdory tomu, jak to vypadá – že štafeta byla předána Pozemské alianci. Královská rodina je jen figurkou pro nadšené fanoušky, kteří si neumí představit život bez nich. Nemají žádnou moc. Pokud si vzpomínáte, Vatikán pod vedením herce, který tam vystupuje jako papež, rozpustil Maltézské rytíře a minulý týden vyzval k finančním výzvám. Moc byla odebrána i Vatikánu. Možná právě proto nám Trump řekl, abychom si užívali svobody. Iluminátský „systém“ otroctví byl decimován, pomalu, systematicky a konečně.

Jsem přesvědčena, že Bílé klobouky udělají vše, co bude zapotřebí k dosažení jejich konečných cílů s co nejmenšími ztrátami na lidských životech, a to znamená žádnou občanskou válku. Irituje nás však, když se dozvídáme, že byla přijata jistá opatření, která vyvolávají dojem, že někteří nedostali to, co měli dostat, nebo to nedostali dostatečně brzy atp. Spravedlnost je nezbytná, ale kola se někdy točí pomalu. zdrojHluboký stát – DS – kolaps – bouře

Vatikán oznámil, že všechna aktiva centrálního bankovního systému na celém světě v téměř každé zemi se musí vrátit do Vatikánské banky. Patří sem všechny papírové/mincovní peníze včetně zlata, stříbra, drahých kovů a nerostů. Všechny listiny a vymáhání dluhů spojené se světovými bankami, trhy s bydlením, půjčkami, tržními službami a dluhy se musí vrátit do Vatikánu v období od 1. září do 30. září.

Toto významné oznámení Vatikánu přichází ve stejnou dobu (s odstupem týdne), kdy byla veřejně oznámena smrt královny britského veličenstva (ale pro mých q odběratelů jezdců na bouři jsem před třemi měsíci řekl, že [se] chystají oznámit její smrt a připravovali události…. Jak jsme my uvnitř velkého hnutí probuzení věděli, byla popravena léta předtím než varování generálů vojenské aliance, že se blíží konec kabaly hlubokého státu, její smrt byla zaznamenána a odeslána vůdcům [ds] a temným mil. generálům a byla přímým varováním Vatikánu a chazarské mafii.

Popravou Georgea Bushe st. (který naplánoval vraždu JFK a za svého života pomohl dát obrovskou moc světové kabale – spolu s Clintonovými a CIA provozoval sítě k obchodování s lidmi) byly otevřeně zahájeny operace Q v kruzích světové korupce deep state elity.

Sledujte Q a jezdce v bouři

Smrt královny zajišťuje kolaps režimu světové kabaly – hlubokého státu. Ve 14 ti zemích kontrolovanými královnou včetně Austrálie, Nového Zélandu, Kanady… tyto územní celky směřují do stavu republiky.
Už dávno se chtěli osvobodit od britské kontroly a královny. Co to všechno znamená? HDP těchto zemí do bilionů$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ – přestane platit režim královského monarchy, který nastolila kabala. Znamená to, že holdingy britského impéria a společnosti ve 14 zemích světa zastaví bažinu / propojení na světové operace praní špinavých peněz přes Spojené království, Kanadu, Ukrajinu, Rusko, Německo, Rakousko, Švýcarsko, Nový Zéland, Austrálii, Jižní Afriku.

Vatikán

Vatikán se bojí, že ztratí svá aktiva a kontrolu nad světem, [ požádali] State Street, Vanguard a Blackrock, aby vrátili aktiva zpět do vatikánské banky, protože světový [ kolaps] pokračuje.

Q jezdci v bouři

Zákulisí Vatikánu bylo uzamčeno: všichni jsou uvězněni ve vatikánských zdech včetně majetku – nejvyšší kardinálové, úředníci věrní chazarské mafii, vedoucí představitelé jezuitů a maltézských rytířů.
Vojenské operace se v tichosti zmocnily celého velení ve vatikánském impériu.

Včetně velitelů z vojenského řádu maltézských rytířů, které dříve ovládala a nechala je nainstalovat chazarská kontrola.

Finance rychle mizí přes země EU …. NATO. OSN.

Jsme uvnitř bitvy o shromažďování peněz… A boj se  chazarům vymyká zpod kontroly, protože Německo skrývá poslední bedny zlata. Švýcarsko skrývá zlato, Vatikán žádá o vrácení všech aktiv a jejich uložení ve Vatikánské bance. . A teď s královnou umírají země, Kanada, Austrálie a několik dalších se odtrhávají od monarchie ovládané kabalou a peníze rychle docházejí.

Očekává se, že Německo bude první zemí EU, která spadne do centrální oblasti se začínajícím vojenským maršalským zákonem. Francie bude následovat, Spojené království bude další a pak Itálie…

Další fází zoufalého pokusu [ds] odvrátit pozornost od kolapsu je vytvoření jaderné události nebo události podle světového scénáře 911_

Uvnitř bouře století, spíše největší v historii!!!

Připoutejte se!!!
Q

A nezapomeňte si udělat zásoby potravin a zboží…
Sračky udeří do ventilátoru(ů) zdroj

Jesterky smrt oznamena 1776 dni po prvnim dropu..????1776 Vyhlášení nezávislosti USA zdroj

Zápasník UFC/MMA Jake Shields shodil na Twitteru několik velkých pravdivých bomb o Johnovi a Tonym Podestovi.

Král Charles vyhlásil 17denní smutek, když členové královské rodiny zveřejnili podrobnosti o památníku královny.
Nově dosazený král Charles oznámil, že po pohřbu královny, který se má konat za deset dní, bude sedm dní královského smutku.“ odkaz

Celé vedení NATO bylo propuštěno a začalo období mezivládí. Britská vláda používá Teslovu technologii.

6.9.2022
„“Odvolání nejvyšších představitelů řádu maltézských rytířů Vatikánem znamená, že celé vedení NATO bylo vyhozeno, tvrdí zednářské zdroje z P3. Rovněž uvnitř Vatikánu probíhá čistka, neboť jsou odstraňováni členové „sionistické cabaly“, tvrdí zdroje. To způsobuje vakuum ve vedení skupiny zemí G7, protože se hroutí celý jejich ekonomicko-sociální systém.

Ze zdrojů zpravodajských agentur po celém světě také dostáváme četné zprávy o tom, že se na tento měsíc chystá nová událost typu 11. září nebo Fukušima. Vysoce postavené zdroje uvádějí data jako 8., 11. a 23. září. To vše je součástí pokusu chazarské mafie vylákat peníze od zbytku světa, protože 30. září se blíží termín plateb pro korporaci UNITED STATES OF AMERICA a její vlastníky ChM. odkaz

17:36 = 17
2 x 17
Prostě operace Q.

Musí to být pro někoho pěkný ÚLET, hrát anglickýho krále. Nebude sice tolik vytížený, jako třeba Biden, ale i tak si to musí neskutečně užívat. Každopádně, Anglie se bude z toho matrixu vzpamatovávat hodně dlouho, a nejvíc lidí se zblázní právě v Anglii. zdroj

Pracovnice britského královského dvoru mluví o rituálech královské rodiny: „Pijí krev a jedí lidské maso” zdroj

Q gematrie v internetovém MSM. Jak to dělají?

Gematrie není žádná novinka, a pomocí čísel a písmen se šifruje od nepaměti. Mezi zasvěcenými slouží k předávání základních informací, bez nutnosti použití konkrétních slov a vět. Pro operaci Q se jako informační základ používají časová razítka u zpráv v některých médiích. Součtem se dozvíme, jestli zpráva souvisí s operací, a většinou i konkrétně s čím. Celé tohle šifrování informací přes MSM deníky přináší logickou otázku, jak se to realizátorům operace podařilo? Že by o tom musela většina, nebo někteří novináři vědět? Nemuseli a nejspíš opravdu nevědí. Vidím to plus mínus takto..

Pro operaci se používají jen některá velká int. média, např. Seznam zprávy, Blesk, Novinky cz. Novinář napíše článek, pak ho pošle nejspíš někam ke korekci, ale určitě ke schválení šéfredaktorovi. Od něj pak jde článek k někomu, třeba grafikovi nebo editorovi, a právě tady v závěru je ten klíčový člověk. Ten, kdo zmáčkne enter a článek zveřejní. Ten má v moci čas zveřejnění.

Takový člověk musel být osloven agenty v rámci operace, a přesvědčen ke spolupráci. Bezpochyby to obnáší smlouvu o mlčenlivosti a vojenském tajemství. Riziko vyzrazení je téměř nulové. Tento člověk pak nejspíš dostává ekekronicky požadavky na číselnou kombinaci v časovém razítku. Podle toho pak zprávy, které s operací souvisí, zveřejňuje. Zároveň se musí starat o to, aby zprávy, které s operací nesouvisí, nevycházeli v čase, který by na ni odkazoval.

Myslím si, že takhle nějak to mohlo před lety začínat. Dnes už je tam do operace zapojeno v tichosti lidí daleko víc, nejspíš i samotných šéfredaktorů, například v rámci snížení budoucího trestu. Média se zevnitř rekonstruují a připravují na plynulý přechod během závěrečného zatýkaní a na dobu potom.
Chtěl jsem teď ale hlavně říct, že k uskutečnění této části operace vám stačí, z každého média, jeden jediný člověk. Nic složitého. ?
Cornel

Tady například máme 11=signál.
Při aktualizaci doplněné 17 = Q.

Tímto nám sdělují, vysílají signál, že se jedná o operaci Q. A vzhledem k tomu, že ta zpráva sama o sobě je z pohledu důležitého dění bezvýznamná /ikdyž hezky symbolická?/, samotné šifrované sdělení mluví spíš přímo o tom, že samotný princ Harry, je dnes operace Q.

To už mimochodem víme, nebo alespoň já to tvrdím a nedávno jsem o tom psal. Ti bratři vědí o budoucnosti, vědí o Dianě, vědí o Melanii, vědí o Alžbětě a celý tý familii…a už roky to pomáhají v rámci filmu pro ovce dohrát a dokončit. zdroj

„“NEPOTŘEBUJEME TOXICKÁ VOZIDLA POHONNÁ LITIOVÝMI BATERIE, KTERÁ SE NABÍJÍ HODINY.
Japonsko to uznalo a vědí, že nemohou fungovat na elektřinu. Jdou cestou aut na VODÍKOVÝ pohon … jak spalovací, tak palivové články … samozřejmě BLACKROCK je proti celému konceptu vodíkového pohonu.““ odkaz zdroj

VELKÁ odhalení týkající se obsahu dokumentů zabavených FBI z Mar-a-Lago!

Trump potvrzuje, že dotyčné dokumenty jsou tolik očekávané dokumenty, které před odchodem z úřadu odtajnil, a důvod, proč si je vzal domů v rámci exekutivního privilegia, byl CHRÁNIT JE PŘED ZNIČENÍM. OD ZNIČENÍ ZE STÁTU!

Dokumenty nejsou JEN o dohodě s Íránem nebo Russigate. Jde jim o VŠECHNO!!!

Lidi… TOTO JE DECLAS!“ zdroj

Bombastická správa: Desiatky Trumpových spojencov, na ktorých FBI vykonala razie alebo im doručila predvolania – RedState zdroj

Správy o viac ako 50 Trumpových spojencoch, na ktorých boli vykonané razie a doručené predvolania.
Steve Bannon hlási 35
Underground News hlási viac ako 50.
Hlboký štát inicioval ďalšie fázy svojho plánu. pokračujú v používaní 6. januára (hoax) sonda s pomocou dokumentov FBI DOJ pence a spojenie s hlasmi voličov kolégia < naznačujúce, že trump vytvoril falošných voličov v snahe zablokovať Bidensovo prezidentstvo ministerstvo spravodlivosti vydalo obvinenia veľkej poroty voči trumpovým organizáciám, ktoré zbierali peniaze v rámci fundraisingu s cieľom zvrátiť voľby (ministerstvo spravodlivosti, FBI, demokrati. Deep state Obama. Davoská skupina Rockefellerovcov. atď… ) teraz urobili krok k odstaveniu republikánskej strany a spravodajských médií a budú pokračovať v používaní vyšetrovania a predvolaní zo 6. januára, aby odôvodnili nadchádzajúce zatýkanie a obvinenia… Tento veľký záťah FBI DOJ na republikánov a Trumpových spojencov je spojený s (pokusom) zatvoriť konzervatívne spravodajské stanice…..)

Väčšina ľudí to stále nechápe… Trump nebol hlúpy, aby kandidoval na prezidenta sám proti svetovej kabale deep state. ( Nemusel sa stať prezidentom. Mal dobrý jednoduchý život predtým, ako sa stal 45…) bol požiadaný najvyššími hodnosťami vo vojenskej aliancii, aby sa stal prezidentom…….///)…
Trump nie je v tomto boji sám… Všetko to vedie k vojenským spravodajským práporom. Generálov. Admiráli, ect atď. na najvyšších miestach vojenských veliteľstiev USA.

Hovoril som vám to už minulý rok… Tieto udalosti sa blížia!!!!.. Pred niekoľkými mesiacmi som vám povedal, že tieto udalosti sa blížia…
~ tieto chvíle, keď sa bude zdať, že všetka nádej je stratená a Trump by mohol/mohol byť zatknutý… Ale musíte pochopiť, prečo som tieto informácie poskytol skôr a prečo sú tieto udalosti dôležité… Predovšetkým musíte pochopiť q a dať vám vedieť, že je to všetko ?
Scenár… Predstavenie!!!.

Ste vo vnútri búrky. Plán devolúcie. Kontinuita vlády
Ste vnútri časti plánu, ktorý sa volá bolesť bolesť bolesť bolesť bolesť a musí to vyzerať tak, že ľudia (my ľudia) bojujú za našu krajinu a berú si ju späť bez ohľadu na to, aké ťažké sú šance….. Táto udalosť sa už odohráva so sto miliónmi prebudených v Spojených štátoch prostredníctvom niekoľkých prebudeneckých hnutí.

Trump nie je sám

Armáda v tichosti sleduje, ako sa tieto účinky prejavujú… Nielen tu v Amerike, ale na celom svete sú vlády v chaose, padajú. Kolapsujú sa… Minulý rok som toľkokrát varoval pred všetkými týmito udalosťami, ktoré sa majú stať. Od kolapsu cez nadchádzajúci jadrový konflikt až po vojnu vo viacerých veľkých krajinách, ktorá prepukne do postavenia, všetky tieto udalosti sa museli stať… Všetko to má svoj dôvod) …

Bez ohľadu na to, čo sa stane… Vedzte, že vojenská aliancia v tichosti riadi udalosti… teória hier Nashova rovnováha
Flynn hrá svoju úlohu… Odstupuje od q. A Trump je stále prezidentom dejiny
(ale ak sa pozriete späť na videá, Flynn v roku 2021 často hovoril, že Trump je stále prezident… A ak to stále neviete… Flynn zložil prísahu q. Wwg1wga ako aj celá jeho rodina…) Flynn podáva dezinformácie, ktoré sú dôležité.

Ako som povedal [ durham] budúce obvinenia. Budúce vojenské súdy/tribunály… V tom čase tam bude Flynn a poskytne dôkazy o všetkých pochovaných telách ( vojenské tajné správy o čiernych operáciách 911 bush spojenie s biologickými zbraňami /Obama Irán jadrové dohody. Skutočný príbeh bin Ládina / Clintonovej obchodovania s ľuďmi …. svetový korupčný a pedofilný kruh spojený s Epsteinom, FBI, DOJ, účasť piatich očí na svetovom krytí zločinov proti ľudskosti. odteraz… Zuckerberg všetko odovzdal vojenskej rozviedke… Rovnako ako Jeff Bezos …<
Pozeráte film a najdesivejšia/najťažšia časť filmu je ku koncu, keď máte pocit, že je všetka nádej stratená.
Verte v najvyššiu moc stvorenia a boha. Verte v božský plán…. ?
To najlepšie ešte len príde zdroj

Jeffrey Epstein spolupracoval s FBI.
To je důvod, proč jeho a Ghislaine Maxwellové seznam klientů nebyl zveřejněn a pedofilové byli chráněni.““

Epstein měl zajištenou nedotknutelnost nejen od samotných hlav států jednotlivých dekád, coby jejich pedofilní obchodní kolega a přítel, ale i nezávisle v nižších patrech, coby informátor FBI.
Těm největším zrůdam se tento svět zhroutil hned v prvních měsících prezidenta Trumpa. zdroj

Od plandémie po vakcíny proti biologickým zbraniam, od hlbokého štátu obviňujúceho Rusko z kolapsu až po msm pentagon presadzujúci agendu ufo mimozemšťanov. A teraz toto… Nasa zachráni Zem pred astroidom tým, že do neho narazí vesmírna loď!!!!! Kto vlastne verí tomuto príbehu?
? ? ?….. zdroj

Převzato: https://vitazstvosvetla.org/spravy-12-09-2022/