Výzvou našich dní je překonat tenkou hranici mezi Velkým probuzením a Velkým resetem. Pokud nepůjdeme dostatečně nízko do propasti, budoucí generace budou trpět a spadnou do stejných nástrah jako lidstvo v minulých dnech, ale pokud půjdeme příliš nízko, náš svět se vymkne kontrole.

Prožíváme nezbytné porodní bolesti, které vedou k nové éře. Cabala nikdy neměla přetrvat. Nikdy jim nebylo souzeno zůstat u moci. Lidstvo se musí probudit dříve, než obsadíme místa moci, které kdysi zastávala Cabala. My lidé máme moc. Posílení Bohem a láskou k bližnímu
. zdroj

Čínsky prezident Si prisľúbil zjednotenie Taiwanu a varoval tých, ktorí „zradili vlasť“.
Ľudia ani nebudú bojovať proti školám, aby nedusili ich deti.
Je to na nás. Nepočítajte so mnou.
Ak budem musieť, prídem o všetko, aby som nežil v klamstve, v akom žijú ostatní.

Poslouchejte, všichni ti, kteří nás perou za to, že vám říkáme, abyste se zásobili, a říkají: “Už nás nebaví poslouchat, že se máme zásobit, posloucháme to už celé měsíce.”

Tady máte důkaz. Pokud ho potřebujete mít na očích, zde ho máte.

Zelené šipky jsou nákladní lodě, červené jsou ropné / palivové tankery. Ničeho není nedostatek. Jediným “nedostatkem” je množství lodí, kterým se povoluje vyložit zboží na pevninu.

Jsem si jist, že každý, kdo žije v blízkosti pobřeží, si může ověřit počet nákladních lodí stojících na pobřeží. zdroj

Spoločnosť Southwest Airlines včera zrušila JEDEN TISÍC letov po tom, čo deň predtým zrušila 800 letov. link

Zamyslite sa nad tým. Letoví dispečeri a zamestnanci leteckého priemyslu odchádzajú z práce v tisícoch. Toto je to, čo ľudí prebudí. Keď ľudia nemôžu naskočiť do lietadla, aby navštívili tetu Joan v inom štáte – dokonca aj keď sú ÚPLNE JABLONKOVANÍ – budú nahnevaní. KONEČNE.

Skvelá správa – 1,5 milióna ľudí si naladilo prenos RSBN zo zhromaždenia prezidenta Trumpa v Iowe. Toto číslo nezohľadňuje ľudí, ktorí si naladili iné stránky, ako napríklad Newsmax, kde to zvyčajne sledujem. link zdroj

Zvýšil som úroveň alebo preskočil časovú os.
Nepotrebujem vidieť súdy.
Stačí, ak to všetko rozoberiete, vypočujete si priznania a potom pokračujme v procese uzdravovania.
Títo ľudia mi už zabrali príliš veľa života.
A, je to dobrý pocit.

PRAHA – Hlavní nádraží – spoj do Ostravy
Včera 11.10. jsem měl odjíždět dle info na internetu 21:39 RJ… vlak se 2 metry ode mne rozjel. Bylo 21:35! Nevadí, říkám si. Pojedu posledním vlakem z Prahy hl.nádraží do Ostravy tedy v 22:14. Spoj bez upozornění přeložili na ráno na 9 hodinu. Vše kolem restaurace a bary se uzavírají v 22:00.  Následné spojení je až 05:50!!! V zápětí je člověk z nádraží vyveden a nádraží se otevírá až ve 03:15. Tedy chodit celou noc v dešti a chladu po Praze, všude zavřeno… věřte, že moc příjemné to není. Spojů tedy ubylo, stejně tak služeb s tím souvisejících jako třeba vyhřívaná čekárna a podobně. Zato přibyla zcela nová “kulturní” vložka… posuďte sami!


Polepené vstupní dveře, všechny sloupy, podlahy… kam se člověk podívá… To je opravdu konec!!! A tečka! ???

Varoval jsem lidi před depopulačnou agendou asi rok předtím, než se to začalo dít. Veřejnost jsem také informoval o skupině Chiméra (v průběhu let), která sem přišla v roce 1996 prostřednictvím zpráv COBRA.

Trvalo mi dlouho, dokud jsem na to přišel … a jsem na vrcholu. Před desítkami let jsem viděl fotografie obrovských soch obrovských pavouků po celé Zemi. Nerozuměl jsem tomu. Umění? Kdo by chtěl něco takového dělat? … a proč? Většina lidí nemá ráda pavouky. Mě více urážejí šváby … ale tohle to posouvá na zcela jinou úroveň. A teď si představte tento strašidelný hmyz velký jako vy nebo jako budova !!!

Během celoživotního zkoumání neznámých témat jsem si uvědomil jednu věc … vesmír se hemží životem. Vše, na co si jen vzpomenete, je tam venku živé a opravdové.

Každé zvíře nebo hmyz, které jste kdy viděli, bylo geneticky zkřížené s lidmi a jinými formami života, aby vznikly různé druhy. Většinu z nich bychom považovali za nechutné a hrozné.

Přemýšlejte o baru v Hvězdných válkách … a pak to vezměte ještě dál.

Proč jsou všude ty obrovské sochy pavouků? Je jich příliš mnoho na to, abych je tu ukázal … ale ukážu aspoň pár, abyste pochopili pointu.

Před časem jsem napsal příběh o královně pavouků Chiméře v Kongu. Pod dnem džungle v podzemí Konga se nachází obrovská základna mateřské lodě Chiméry.

Dobrá zpráva je … že základna v Kongu byla zničena poté, co chlapci nahoře odstranili královnu a odvezli ji daleko pryč.

Satanistická Cabala však otevřela portál (ne tak dávno) v CERNu a ten zůstává otevřený, takže se tam dostalo více špatných Chimér a jsou opět někde v podzemí.

GFL jsou nyní na ni nasazení. To se bude řešit. Jen tak mimochodem … globální centrála CIA se nachází pod zařízením CERN. (Myslím, že Boží pruty mají brzy rande s CERN).

Takže nyní přichází ta ošklivá část a po ní bude následovat důkaz.

FAKTA NEBO KONSPIRACE?

Chimérske pavouci sem přišli, aby ovládli tuto planetu. Mají v úmyslu udělat to tak, že budou využívat lidi jako potravu na krmení larválního stadia pavouků tím, že do lidí nakladou pavoučí vajíčka. Tento proces nakonec hostitele zabije … takže tělo putuje do země na pohřbení a z vajíček se vylíhnou larvy, které se živí tělem a zvětšují se. A tady to máte. Pekelný horor. Jediný problém je … že je skutečný !!!

A teď důkaz. Ale nejprve dobrá zpráva. Při správné léčbě … se vajíčka dají zabít a vy budete v pořádku.

Ptáte se, jak se pavoučí vajíčka dostanou do lidského těla?

Zeptejte se doktora Fauciho. On je za tím vším. Spolupracuje s temnou Chimérou, napomáhá jí, a vy jste nikdy nebyli chytřejší než on. Pavoučí DNA – vajíčka dávají do injekcí, lidé. (Spolu s množstvím jiných opravdu špatných věcí) Ale dnes hovoříme jen o pavoucích.

Ti, kteří se nechali vakcinovat se nyní musí vyrovnat s mnohem horšími věcmi než oxid grafenu, černí nanoboti a čipy 666. Nebojte se 5G, dělejte si starosti s tímto …. Nyní jsou určití lidé, kteří si dali injekci, plní mimozemských vajec !!!! co říkáte? Konspirace???? No, pamatujete si na všechny ty plastové rakve, které skladovala Fema?
.
To je důvod, proč Lidé, kteří si vzali vakcínu, mají nyní vajíčka obrovských pavouků v sobě. Právě vajíčka způsobují srážení krve. Když člověk zemře z krevních sraženin se vylíhnou vajíčka a hodují na mrtvém lidském těle. Dokonalé malé balíček výživy pro tyto mimozemšťany. Tito mimozemšťané jsou pro DS tak důležití, že jim dokonce vytvořili pomníky.
Pozrite sa na tento strašidelný, mimozemsky vyzerajúci organizmus, ktorý satanisti pumpujú do našej krvi….. nie
neberte si ich vakcínu!!!!
Toto prebudí ovce! Sme radi, že sme
„čistej krvi“ (opakujeme, že je to vždy len možnosť a úvaha jedného prebudeného jednotlivca, aj keď sme boli upozornení, že aj my prebudení budeme zdesení pravdou... ) zdroj

?Dlouho jsem vas pripravovala zpravami z Nemecka na to, co se zacne i u nas dit……jsme jejich montazni kolonie a jedeme stejne noticky…….tak ted to dorazilo i k nam ? ty zakulisni boje ?dehonestace dalsich ?? v primem prenosu ?sledujte titulky zprav, ilustracni fota…..a ctete mezi radky ?

…….

?jakou roli bude muset ted M.K. hrat?????

?byl donucen odejit po 22 letech

?22 je Globalni prediktor, ochrance planety Zeme spolupracujici se 17 ……….. zdroj

✈️Scenovani v CR…… primo ukážkové zdroj

????
Rakouské ozbrojené síly – Blackout profilová fotografie na Facebooku zdroj

Nadále se také nacházejí značné nálezy kokain. Kromě čtyř set kilogramů na dálnici poblíž brazilského Ria byl v Paraguayi dopaden drogový gang, který měl své podporovatele. Tuto látku vyváželi i do Evropy. TŘI TUNY zabaveny. zdroj

K cele teto zalezitosti dodam: Nikdo z nas nevi, co se deje za oponou……vse, co bych tady napsala by byly spekulace….tak snad jen ? uvidime, jestli Milose nechaji „odejit“ nebo jeste nejakou roli musi splnit ?‍♀️ zdroj
Tak jsem nasla (Blesk) video a trochu jsem googlila. Je to prijezd Zemana do nemocnice. Pro ty, kteri si s tim chcou pohra
t a dal hledat, tady je link

Uz hned na zacatku vypuknuti C. jsem psala, ze C. znici cely globalismus ?
v Cine spadne pytel s ryzi a zhrouti se to po celem svete. Prestane nesmyslne prejizdeni kamionu, nakl. lodi z A do B…….Sefove velkych firem musi zaridit vyrobu v danem miste…… silne to pocitili na fin. obratech. Tenkrat mi znama na rekla, ze se otrepou a pojedou stejne jako doposud dal. Dnes ji muzu rict: NEPOJEDOU….skoli je to na kolena a prinuti presunout vyrobu vsech potrebnych soucatek do vlastnich statu, mest. To je presne ten ucel, aby si lide uvedomili, ze se musime vratit k regionalnim a mistnim produktum……..

?Mým zdrojem je můj manžel a jeho kolegové. V oboru dodavatelského řetězce působí již desítky let. Můj manžel je viceprezidentem globálního dodavatelského řetězce.
Nikdy nezažili krizi tohoto druhu – nevyřízené objednávky, přeprava, logistika. Všechno se hroutí.

?Kdyby se výrobky vyráběly v Americe, nebyly by zablokované nákladní lodě tak důležité! zdroj

Nedávno jsem získal důvěrnou informaci, že Čína masivně omezuje vývoz oceli, údajně proto, aby mohla masivně zvýšit vlastní zbrojení. Komoditní trh jako celek se dostává pod stále větší tlak. Podle mého názoru jsme ještě nedospěli ke konci. Mám pocit, že nejprve dojde ke zhroucení globálního obchodu, takže se v budoucnu opět projeví potřeba národních výrobních řetězců. V nové éře rozhodně potřebujeme opět regionální dodavatelské řetězce. To přinese všem regionům prosperitu, nezávislost a hlavně co nejmenší kontrolovatelnost…. zdroj

?To se nyní skutečně stalo, jak se očekávalo: Zemětřesení v Tasmánii! Stalo se to včera v noci s magnitudou 2,7 na stupnici a hloubkou 10 km! Z různých zpráv jsme se dozvěděli, že DUMB vede z Melbourne / Austrálie přes Tasmánii do Antarktidy. Takže už tam došlo k zemětřesení. Lze však předpokládat, že k zemětřesení dojde i v hlavním městě Hobwartu. zdroj

K dalším zemětřesením došlo poblíž Haiti, u pobřeží Kolumbie a jihozápadně od Islandu v Atlantiku.
Všechna 3 zemětřesení v hloubce 10 km!
Doplňují zprávy o DUMBS ve směru Island a La Palma před několika dny!

K zemětřesení došlo také v africké Botswaně. Magnituda je udávána na stupnici 4,3, hloubka 10 km!
Kdy se tedy otřese Madagaskar….?
DUMB s největší pravděpodobností přicházejí ze směru od Jihoafrické republiky, ale pravděpodobně také ze směru od Austrálie/ Perth…… zdroj

O tunelu Řím-Amsterdam uz vite.
Jedná se o tunely, které se zde nacházejí, tzv. DUMB. Nyní se však objevilo něco dalsiho. Přesně na této linii leží z historie známý Ordensburg „Vogelsang“ v Eifelu.
Byl tedy používán již za Třetí říše, a proto je tak dobře „udržovaný“. Dnes slouží jako výstavní, kulturní a vzdělávací centrum, kde má Německý červený kříž DRK mimo jiné muzeum a vzdělávací instituci. Vzdálenost do areálu Mechernich (podzemní sklad UTA), největšího podzemního skladu NATO v Evropě, je jen asi 15 km! zdroj

Moje dcera pracuje na klinice v Mannheimu na školení.
Dnes ráno byla opět poslána domů.
Z toho důvodu, že jich je dnes příliš mnoho.
Když čekala na autobusové zastávce před klinikou, vjely do kliniky tři autobusy armády a tři autobusy policie. Hasiči kliniku uzavřeli.
Snažila se dovolat šéfovi, aby se zeptala, co se děje, ale linky byly hluché!
Most do Mannheimu je nyní také uzavřen.
Dovolala se svému šéfovi a ten jí řekl, že do budovy 1, kde je pohotovost, se dostavila armáda a policie.
Ve vyšších patrech jsou oddělení, kde jsou pouze soukromí pacienti ze zahraničí.
Politici atd…..
K obsazenosti těchto oddělení mají přístup pouze lékaři.
Každopádně jsou tam bohatí cizinci, kteří se bojí, že by se s nimi v jejich zemi zacházelo špatně.
Akce na klinice trvala asi 20 minut, pak zase zmizeli.
Šéf mé dcery to prošetří a pak mi dá vědět, který pacient chybí.
?Obr.: takove autobusy to byly zdroj

„Otázkou není, zda, ale kde a jakým způsobem zasáhne infrastrukturu v dohledné době výpadek proudu.“ To je předpoklad odborných armádních stratégů. Varování před náhlým selháním nadregionálních energetických sítí se objevují již dlouho, ale volání po funkčním nouzovém programu zůstává často nevyslyšeno.

Výpadek proudu! Bez světla, bez pitné vody, bez mobilního telefonu, bez auta – bez elektřiny nefunguje téměř nic. Před tímto scénářem naléhavě varuje i národní rada SPÖ Christian Drobits: „Výpadek není konspirační teorie, ale může nastat kdykoli.“ zdroj

?? Nemecko zdroj

? Schwabhausen ( Thüringen)

? Video: americka armáda v německých ulicích.

? A8 v pátek cca 20 vozidel Autobahndreieick Inntal směr Mnichov

? Na dálnici A2 u Garbsenu ve směru na Dortmund.

Zpracoval:

https://qanon.sk/spravy-11-10-2021-2/