Sbor soudců generálního prokurátora amerického námořnictva ve středu  odsoudil Huntera Bidena k trestu smrti. Svědectví na dálku na obrazovce prostřednictvím ZOOM podalo 6 dívek – vypověděly, jak je Biden a jeho “psovodi” nalákali do situací, kdy byly zdrogovány, znásilněny a  následně jim bylo vyhrožováno”.

První žena identifikovaná pouze jako „Ashley“, vyprávěla znepokojivý příběh o tom, jak ji její rodiče představili Hunterovi Bidenovi na diplomatickém setkání v 2016 ve Washingtonu, D.C. V této době jí bylo 15 let.

“Moji rodiče byli političtí dárci a dostávali pozvánky na akce.” Ten muž … Hunter Biden byl na jedné z nich. Byla jsem zde s rodiči a jejich přáteli, když nás přišel pozdravit. Okamžitě mnou otřásl divný pocit … omluvila jsem se, že si jdu pro sodu… Hunter řekl, že ji přinese. Řekla jsem „ne, děkuji“, ale už kráčel k baru … nebo co to bylo. Když mi podával nápoj, dotkl se prstem mé ruky a z toho mi běhal mráz po zádech. Neměla jsem ten nápoj pít. Cítila jsem najednou závratě a moje nohy byly gumové. Všechno bylo rozmazané. A poslední věc, kterou si pamatuju, je, že mě držel za ruku a vedl mě po nějakém schodišti. “

Žalobce admirál Crandall a porota 3 důstojníků seděli v představách, zatímco Ashely popisovala a znovu prožívala strašnou a traumatizující událost ve svých vzpomínkách. Spoutaný Hunter Biden sedící proti porotě odvrátil zrak od obrazovky, na které Ashley se slzami v očích pokračovala ve svém příběhu.

“Bylo to, jako by moji rodiče právě zmizeli. Moje tělo doslova otupělo a moje řeč byla nezřetelná. Ležela jsem na posteli a on byl nade mnou svlékal sebe a pak … mě. Všechno bylo mlhavé, ale byl to on. A pak dal kameru na stativ … a znásilnil mě, vaginálně i análně. “

Kontraadmirál Crandall se jí zeptal, jestli vidí onoho muže přítomného v místě tribunálu. Ukázala přímo na Huntera Bidena a řekla: “To je ten muž.”

Potom položil na stůl před porotu notebook. Řekl, že budou přímými svědky zločinů Huntera Bidena, které jsou nahrány na videích – z pochopitelných důvodů již byly detaily kromě obličejů Huntera a Ashely rozmazané. Video zobrazovalo nahého Huntera Bidena a jeho počínání u mladé dívky, jejíž obličej byl identický s obličejem Ashely. Na videu plakala, křičela a prosila „neubližujte mi, nechte mě “, když ji Biden opakovaně znásilňoval.

“Toto video jsme získali z jednoho z Bidenových zařízení. Ashley, poznáváte se v tomto videu? Vím, že je těžké to vidět, “řekl kontradmirál Crandall.

“Ano,” zamumlala.

Hunter Biden namítl: „Mohu položit otázku? Očekává se od tohoto soudu, že uvěří, že jsem tu dívku unesl, zdrogoval a udělal tyto věci – když ji doprovázeli její rodiče? Toto video je vymyšlené, falešné. “

“Když jsem přišla a oznámila co se stalo, řekla jsem vše svým rodičům, říkali mi ať si nevymýšlím, že jsem lhář,” řekla Ashley. “Nařídili mi mlčet, že se to nikdy nestalo. Že to musela být noční můra, zlý sen. Už s nimi nemluvím. ”

Na Zoomu se objevilo dalších pět mladých děvčat, aby vyprávěly děsivě podobné příběhy, a porota 3 důstojníků útrpně sledovala videa s nechutnými útoky Huntera Bidena na každou z nich. Biden se marně a neúčinně pokoušel vyvrátit jejich svědectví a zpochybnit pravdivost videí… vše bylo jasné a prokazatelné… tribunál jeho námitkám odmítl uvěřit. Poslední vypovídající dívka tvrdila, že ji Hunter a jeho otec společně znásilnili, ale video ukázalo pouze Huntera, nikoli Joea.

Bez ohledu na to tribunál dospěl k rozhodnutí, shledal Hunter Biden vinným ze všech obvinění a za jeho zločiny vynesl rozsudek – trest smrti. Kontradmirál Crandall souhlasil a naplánoval Hunterovo oběšení na 15. října.

Předchozí články:

http://knihya.cz/hunter-biden-1-den-u-vojenskeho-tribunalu/

http://knihya.cz/v-planu-vojenskeho-tribunalu-je-hunter-biden/

Zdroj:

https://realrawnews.com/2021/10/military-convicts-hunter-biden-death-penalty/