Události se nyní vyvíjejí rychlým tempem a v Evropě, Japonsku, Číně i jinde dochází k obrovským změnám. To by mělo v brzké době vést k osvobození Spojených států.

Nejvíce otřesnou událostí byly výstřely běloruské armády proti polské armádě na hranicích obou zemí. Zde je několik citací ze zpráv, které tuto událost popisují:

Anna Michalska, mluvčí polské pohraniční stráže, uvedla, že běloruské jednotky ve čtvrtek střílely na polské vojáky na východní hranici Evropské unie. Oblast podél hranice je v režimu omezení v rámci výjimečného stavu, který Polsko zavedlo na začátku září. Tvrdí, že Moskvou podporovaná běloruská vláda organizuje a podporuje vstup lidí na území EU jako prvek „hybridní války“ v odvetě za západní sankce vůči autoritářské vládě v Minsku.

Podle ruské FSB a dalších zdrojů se jedná o krok ruských vlasteneckých sil, který má zaplnit vakuum vzniklé pádem Angely Hitlerové a její nacistické Evropské unie. Je to odplata za nacistické rozvrácení ruského duchovního srdce na Ukrajině a nespočet dalších zneužití ruského lidu, tvrdí zdroje.

Nenechte se mýlit, pro ruské spojené vojenské síly se úmyslné použití zbraní proti zemi NATO rovná formálnímu vyhlášení války. Je to možné, protože armáda Spojených států nehodlá bojovat proti Rusku, aby ochránila fašistické síly, které ovládají EU.

Veřejný projev toho lze spatřit v této zprávě:

Ministerstvo spravedlnosti a FBI vyšetřují skupinu sedmi amerických bojovníků podle federálního zákona o válečných zločinech za válečné zločiny na Ukrajině. Podle odborníků nebyl dosud nikdo stíhán, natož odsouzen, podle amerického zákona o válečných zločinech.

Bez podpory USA nebudou mít státy kontinentální Evropy (nikoli Spojené království) jinou možnost než přijmout Rusko jako svého nového ochránce. Rusko plánuje využít 47člennou Radu Evropy, přední kontinentální organizaci pro lidská práva, jako základ nové organizace, která by nahradila EU, tvrdí ruské zdroje a MI6.

Existuje mnoho dalších známek toho, že se EU hroutí. Například se nyní otevřeně hovoří o odchodu Polska z EU (PolExit) poté, co se polské soudy prohlásily za nadřazené EU. Konkrétně – ve vítězství demokracie – polský ústavní soud rozhodl, že klíčové články jedné z primárních smluv EU jsou neslučitelné s polským právem.

Dalším velkým znamením, že se EU hroutí, je téměř současný pád vlád v Rakousku a České republice. Jako v hollywoodském filmu byl český prezident Miloš Zeman převezen do nemocnice poté, co tamní strana ANO premiéra Andreje Babiše prohrála volby.

Vyšetřování Pandora Papers odhalilo, že Babiš v roce 2009 před svým vstupem do politiky tajně převedl 22 milionů dolarů prostřednictvím offshorových společností na nákup nemovitosti na francouzské Riviéře. Zeman se do nemocnice dostal zcela jistě v rámci snahy oddálit ustavení nové vlády, která by se těmito trestnými obchody zabývala.

Kvůli korupčnímu skandálu odstoupil i rakouský kancléř Sebastian Kurz.

Tyto národy mají společné to, že byly součástí Rakouska-Uherska. Vzpomeňte si, že právě na prvním zasedání Světového ekonomického fóra v Davosu představil budoucí rakousko-uherský císař a dědic habsburského rodu, Otto von Habsburg, Klause Rothschilda (Schwaba) jako svého předáka. Právě Schwab stojí za „velkým resetem“ a falešnou pandemií.

Nebude trvat dlouho a dalším pádem domina se stane Rothschildův poskok Emmanuelle Macron, slibují francouzští vlastenci. Gilotina byla vynalezena pro lidi, jako je on.

V této souvislosti je zajímavé, že EU odvolala obchodní rozhovory s Austrálií; údajně proto, že už od ní nekupuje ponorky a vrtulníky. Ve skutečnosti to znamená, že Rothschildové nyní ztrácejí i Austrálii.

Zde je jeden z mnoha signálů, že se probouzejí i Kanaďané. VIDEO

Dny Justina Trudeau Castra jsou jistě sečteny.

Podívejme se nyní na situaci v USA. Zde vidíme otevřenou vzpouru v podobě stávek pilotů, vojenský přesun do sídla Facebooku a mnoho dalšího.

Lidé si však stále musí uvědomovat, že Donald Trump není tím, kdo by vedl USA zpět k demokracii a nezávislosti. Nezapomeňte, že informace z otevřených zdrojů na místech, jako je Forbes a Wall Street Journal, ukazují, že ho Rothschildové zachraňovali pokaždé, když jako podnikatel zkrachoval. Trump také otevřeně vyzývá, aby se všichni nechali očkovat proti neexistující pandemii. (Zde Fulford zřejmě nepochopil některé Trumpovi kroky. Trump musel již od svého mládí hrát hru s Deep state, v rámci Velkého plánu, pozn. př.)

Generál Michael Flynn prohlásil, že americká armáda nabídla Trumpovi šanci zvrátit ukradené volby v roce 2020 a Trump je zradil tím, že je odmítl. Společnost Bílého draka proto minulý týden vyslala svého zástupce, aby se s Flynnem osobně setkal. Šlo o to nabídnout Flynnovi funkci dočasného prezidenta USA po formálním bankrotu korporace USA.

Podle tohoto člena dračí rodiny není Michael Flynn důvěryhodný. Flynn zástupci SBD řekl, že o dračí rodině ani o tomto spisovateli (Fulfordovi) a jeho práci nikdy neslyšel. Vzhledem k tomu, že byl šéfem Agentury obranného zpravodajství (DIA), znamená to, že buď lže, je hloupý, je úplně mimo, nebo tajně pracuje pro chazarskou mafii. (Zde bude asi mimo Fulford nebo tímto vyslal záměrnou dezinformaci. Trump nechal hrát film o volbách, aby Deep state nachytal a pořídil důkazy, aby se to již nikdy neopakovalo, pozn. př.)

Z tohoto důvodu WDS nyní doporučuje Roberta F. Kennedyho Jr. jako možného dočasného prezidenta po bankrotu USA podle kapitoly 11.

Každopádně klan Rothschildů / Rockefellerů, který stojí za falešným Bidenovým režimem, ještě zdaleka neskončil a zuby nehty se snaží udržet u moci. Používají všechny triky, které mají v arzenálu, aby se 18. října vyhnuli vyhlášení platební neschopnosti.

Podle zdrojů MI6 a zpráv médií se například snaží vydat „minci“ v hodnotě 1 bilionu dolarů, která je kryta SDR, aby se udrželi v platební schopnosti.

Zdá se, že se také snaží vyrabovat japonskou zemědělskou banku Norinčukin, aby získali peníze na přežití. Podle různých zpráv se minulý týden podařilo jisté organizaci známé jako „Octagon Investment Partners“ získat od této banky „zajištěné úvěrové obligace“ neboli CLO v hodnotě 500 milionů dolarů. To podle MI6 a dalších zdrojů znamená, že jako zástavu používají skutečné peníze uložené v Norinčukinu a jejich stonásobným pákovým efektem vytvářejí „50 miliard dolarů“. Jedná se o část peněz, které zřejmě použili k tomu, aby na několik týdnů překopali cestu do bankrotu.

Vzhledem k tomu, že USA jen v srpnu vykázaly rekordní obchodní deficit ve výši 73,3 miliardy dolarů, je zřejmé, že ani 50 miliard dolarů není příliš mnoho.

Lidé, kteří stojí za falešným Bidenovým režimem, také minulý týden vedli mimořádné rozhovory s Číňany ve švýcarském Curychu v zoufalé snaze pokusit se Číňany vydírat, aby je refinancovali.

Rozhovory, které se „konaly za zavřenými dveřmi v hotelu na curyšském letišti“, vedl americký poradce pro národní bezpečnost Jake Sullivan a jeho čínský protějšek, špičkový diplomat Jang Ťie-čchi. Veřejná prohlášení obou stran obsahovala výrazy jako „upřímné“ a „rozsáhlé“. Americká strana rovněž uvedla, že by se Čína měla „vyvarovat chybných kalkulací, které by mohly způsobit, že se soutěž zvrhne v konflikt“. Sullivan později řekl: „Nemyslím si, že by nutně Jang přijal náš názor.“ Jinými slovy, zazněly hrozby a sliby, ale k dohodě nedošlo.

Také americká strana zřejmě začala plnit své hrozby a sabotovala zařízení, které zásobuje ruský plynovod do Číny. To je opakování jejich starého chvástání „vy nám odříznete peníze, my vám odřízneme energii“.

Probíhala také kampaň, která očerňovala Rusko a obviňovala ho ze zvyšování cen plynu v Evropě. Došlo k tomu, že spotový trh byl zmanipulován tak, aby se zdálo, že ceny plynu rostou o několik set procent. Většina plynu se však prodává na základě dlouhodobých smluv a tyto manipulace na spotovém trhu mají jen malý reálný dopad.

Podle ruské FSB oligarchové skrývající se ve Švýcarsku zvyšují ceny potravin a energií po celém světě, protože lidé se odmítají stát dluhovými otroky tím, že si půjčují peníze vytvořené z ničeho. „Snaží se vyždímat peníze z obyčejných lidí tím, že zvyšují ceny nezbytných věcí, aby mohli zaplatit své dluhy,“ vysvětlil zdroj.

Podle zdrojů z asijských dračích rodin se také ve Švýcarsku objevuje mnoho intrik kolem pokusů o zpeněžení historických asijských a jiných dluhopisů. Ukazuje se, že syn bývalého filipínského vůdce Ferdinanda Marcose (z dřívějšího manželství s asijskou královskou rodinou) umožňoval Rothschildům a Rockefellerům zpeněžit historické dluhopisy prostřednictvím bank UBS a Goldman Sachs. Právě to nakonec stálo za malajsijským finančním skandálem 1MBD, tvrdí zdroj.

Tento Marcosův dědic je prý nyní mrtvý a všechny související prostředky byly „vyvedeny ze systému“, říká. „Marcosova éra skončila,“ uzavírá zdroj.

Zdroj také uvedl, že „tento týden došlo v Curychu k mnoha zatčením a spousta rádoby majitelů dluhopisů byla zabita“.

Zdroj uvedl, že Bank of China, Bank of America, Wells Fargo a HSBC se nyní podílejí na vytváření nového a nezkorumpovaného kvantového finančního systému (QFS).

Každopádně dalším důvodem, proč chazarské mafii docházejí peníze, je to, že zřejmě přichází o příjmy z heroinu z Afghánistánu. Proto se „ISIS“ (Rockefellerovi a Rothschildovi žoldáci) snaží terorizovat Afghánistán a Tálibán se brání.

Mluvčí Tálibánu Zabihulláh Mudžáhid v pondělí uvedl, že Tálibán provedl „rozhodný a úspěšný útok“ na úkryt afghánské odnože ISIS, známé jako ISIS-K.

Politický mluvčí Talibanu Suhail Shaheen nicméně agentuře Associated Press řekl, že s Washingtonem nebude spolupracovat na potlačování stále aktivnější skupiny „ISIS“. Jinými slovy, navzdory hrozbám „už žádné peníze na heroin“.

Chazarská mafie se nyní chystá uspořádat mimořádnou schůzi svých nejvyšších služebníků, aby se pokusila zachránit situaci. Proto se falešný papež František v sobotu sešel s předsedkyní Sněmovny reprezentantů USA Nancy Pelosiovou.

Pelosiová je v Římě na panickém shromáždění otroků G20.

Zde je více informací o MSNBC a NBC (nezapomeňte, že MS v MSNBC znamená Microsoft) a jejich partnerství s Čínou.

„MSNBC i NBC News provozuje společnost NBC Universal, která má rozsáhlé finanční vazby na ČKS. V listopadu 2010 podepsala NBC dohodu s čínskou státní mediální společností Xinhua o navázání obchodní spolupráce v oblasti mezinárodního zpravodajství. Jednalo se o poslední expanzi komunistické strany (ČKS) na americký mediální trh.

Od podpisu obchodní dohody označilo americké ministerstvo zahraničí Xinhua a pět dalších čínských státních mediálních organizací za „zahraniční mise“. Byly označeny za přímé operace ČKS a nefungují jako nezávislé zpravodajské agentury.

Znamená to, že Rockefellerovi se snaží udržet v byznysu tím, že předávají své americké korporátní propagandistické sítě Číně.

Pokud se Číňané pouze snaží odstranit Rockefellery, pak je to skvělé. Pokud se snaží zardousit svobodný tisk, pak nakonec zardousí pravdu, a tím nakonec i sami sebe.

V Japonsku mezitím vláda Rockefellerů a Rothschildů zjevně končí. Nová vláda premiéra Fumia Kišidy plánuje obnovit činnost agentury pro hospodářské plánování, která byla klíčem k poválečnému vysokému růstu Japonska. Také zde náhle skončila takzvaná pandemie Covid.

To může souviset s tím, že japonská policie před několika měsíci dostala papírové dokumenty, které dokazují, že jistý Robert Rothschild si v roce 2015 nechal patentovat metodu detekce Covid. To spustilo pomalou rozbušku Interpolu, která nyní rozmetává vládu Rothschildů, Rockefellerů a chazarské mafie po celém světě.

Přeložila tereza | Zdroj: benjaminfulford.net

 

Zdroj překladu:

https://tadesco.org/prvni-vystrely-treti-svetove-valky-na-polsko-beloruske-hranici-v-souvislosti-s-rozpadem-eu/