Je pravda, že válka se nedá vést jednoduše. Přestože se říká, že je to “informační válka”, je to mnohem více. Fyzická mezidimenzionální, energetická, holografická, digitální, duchovní. Je to komplikované.

Informace jsou prvořadým problémem, protože vytvářejí realitu, kterou většina lidí vnímá, že v tomto životě obývá. Proto se v roce 2017 přihlásil tým Q; abychom přesněji představili naši realitu, abychom byli vyzbrojeni fakty = pravdou a mohly se bránit a pomáhat v tomto epickém boji.

K tomuto bodu jsme dospěli, protože jen velmi málo lidí vnímalo nebezpečí. Nevěděli, že jsou oběťmi … nebo kořistí.

Q nám dal “mapu”, která nám řekla neoddělitelné části Plánu na záchranu světa, aby nám ukázal, že zločiny jsou známé a spravedlnost bude následovat. Ujistili nás, že “nic nemůže zastavit to, co přichází“. Nyní vidíme, že kola spravedlnosti se otáčejí rychleji, a pokud jsou zprávy ze zákulisí pravdivé, už se uskutečnilo mnoho vojenských tribunálů a poprav zrádců za zradu a zločiny proti lidskosti.

Seznam rozsudků:

http://knihya.cz/osud-vudcu-chazarske-mafie-je-zrejme-zpeceten/

Pro ty, kteří nevědí, že pokud se trestné činy týkají národní bezpečnosti, vlastizrady a dalších, neřeší jejich občanské soudy. Vojenské soudy organizují tribunály a vynášejí spravedlnost. Chápeme, že ty už nějaký čas probíhají.

Naučili nás žít ve strachu, bát se smrti (a všeho ostatního) a kolektivní nechápeme, kdo jsme, odkud jsme přišli, jak jsme se sem dostali a kam směřujeme. Někteří ano. Jsou zde, aby pomohli.

Jednou z nejtěžších částí této cesty je její délka; druhou je samotná náročnost upozornit ty, kteří nevědí, že kráčejí k útesu. Žijeme v alternativních realitách. Zabývají se nesprávnými hrozbami – nesprávným způsobem, a na ty nejnaléhavější zapomínají.

Podvod byl obludný, ale postupný a dlouhodobý. Je to analogie s vroucí žábou. Kontrolní struktury a lži zaváděly stále tak postupně, aby masy nereagovali nebo dokonce neviděli hrozbu.

Rozplést pavučinu dříve, než nás pavouk jako druh pohltí, se ukazuje jako velmi obtížné. Zdá se, že pavoučí hnízdo neustále vypouští proudy mláďat a bojovníci jsou maření na každém kroku.

Děláme pokroky, ale zdá se, že dva kroky vpřed, jeden krok zpět je modus operandi. Je to přetahování lanem v boji tichých zbraní.

Švédsko dnes ZRUŠILO prakticky všetky zostávajúce obmedzenia a neexistuje žiadna požiadavka na kovid pas.
Život sa vracia do normálu.
Deň slobody ??

Vidíme, že jsme oběťmi povětrnostních zbraní. Používají je, aby zničili naše ekosystémy, terorizovali nás a vytvářely falešnou iluzi “klimatických změn”, o kterých tvrdí, že je třeba řešit, jinak nás a naši planetu zničí. Mnohé velké státy podepsaly koncem 60. let 20. století smlouvu, v níž se uvádí, že nebudou používat meteorologické zbraně na své spojence. Měli dlouhý čas na jejich zdokonalení. V jakém bodě jsou podle vás teď?

Strach řídí každý den, mnoha způsoby, z mnoha důvodů, ale hlavně z důvodu kontroly a z kapitalistických důvodů. Vnímají nás jako své otroky, svůj majetek, méně než hospodářská zvířata, a nemají žádné výčitky, když nás chtějí okrást. Je to jako brát dítěti bonbony. Oni lžou, my jim věříme a předáváme jim další peníze.

Ztělesněním hlouposti je naše ochota darovat naše těžce vydělané dolary jejich falešným “charitativním organizacím”; na výzkum způsobů, jak nás nenápadně zabít a zároveň si naplnit kapsy. Proč bychom měli desetiletí po desetiletí věřit, že peníze, které jim dáváme na hledání léku proti rakovině, se skutečně použijí pro tento účel? V jakém momentě nám to dojde? Perou a kradou naše peníze, aby dosáhli své vlastní cíle. Nechtějí léky, chtějí stále nemocné zákazníky. Vytvořili způsoby, jak nás nakazit rakovinou, aby mohli dosáhnout své genocidy, vyvolat obrovské utrpení a zbohatnout na tom.

Co způsobí největší bolest? Co bude příčinou očekávaných masových sebevražd během temných dní a po nich?

Bude to tím, že respektované mediální osobnosti jsou součástí kultu, který nás ovládá prostřednictvím svých lží? Bude odhaleno, kdo zorganizoval řadu teroristických událostí jako 11. září 2001?

Bude to skutečnost, že teroristické události na celém světě páchají tytéž řídící frakce, které se nezamýšlejí nad zabitím tisíců lidí na jeden zátah? A přitom některé z nich jsou čistě divadelní a nezahrnují vůbec žádné úmrtí – jako střelba ve škole Sandy Hook v opuštěné škole, která byla určena k demolici s použitím “krizových herců”.

Jaká bude reakce, když se dozví, že Američané v Newtowne ve státě CT vzali úplatek – slyšeli jsme, že jejich hypotéky byly splaceny v plné výši – za mlčení o tom, co se ten den odehrálo v jejich městě? Alespoň jeden vládní úředník nám řekl, že při tomto malém cirkuse, jehož cílem bylo podpořit požadovanou agendu konfiskace zbraní pod vedením Obamy, nikdo nezemřel. A co sbírka na internetu “pro rodiny obětí” – no tak!….. Nebuďte včerejší!…. Naplánovali a umístili webovou stránku ještě před uskutečněním akce a vydělali miliony.

Bude to tím, že organizované náboženství bylo vytvořeno jako podvod na ovládání a rozdělování; na přerušení našeho přímého společenství s naším Stvořitelem? Bude to to, co “katoličtí” kněží dělají s nemluvňaty mužského pohlaví?

Bude to lékařsko-průmyslový komplex a jeho systém, který nás má zabít svými šarlatánskými a Big Pharma lektvary, které prodávají oslavovaní drogoví dealeři v bílých pláštích? Budou to zničené životy, které vyprodukuje jejich věda, přesvědčující nás, že naši blízcí mají “chemickou nerovnováhu v mozku” a potřebují jejich chemikálie, aby ji potlačili?

Budou to lidské oběti? Bude to odhalení lidského masa v našem potravinovém řetězci? Budou to praktiky psychopatů při jejich šílených adrenochrómových rituálech, jimiž se ohánějí jako tajným podáním ruky?

Budou to nelidské šlechtitelské programy na vytvoření lidských hybridů a mimozemšťanů v tunelech pod našima nohama? Budou to sázky na mrtvoly a filmy vysílané přes internet, aby se “šlechta” světa mohla vsadit, jak dlouho bude trvat, než oběti zemřou na následky jejich mučení?

Budou to večírky lovců lidí, které organizuje evropská královská rodina a na kterých odřezávají mužské genitálie své kořisti a drží je jako trofej? Budou to příšerné praktiky predátorů v jejich hradech a jeskyních, aby uklidnili svého pána Satana? zdroj

Musíme se smířit s tím, že současný svět, ve kterém žijeme, je neudržitelný. Vše musí jít pryč. Každý systém je nefunkční a musí se restrukturalizovat a nahradit.

Podle mého názoru by měl být systém zdravotní péče jedním z prvních, který by měl odejít. Věřím, že současná situace s počtem odchozích nebo propuštěných z nemocnic směřuje k tomuto cíli a já ji vítám. Tento systém se už nedá opravit.

Zdravotnický personál třeba přeškolit [přeprogramovat] a naučit je, jak funguje lidské tělo a jak udržovat homeostázu a léčit ho – VŠECHNY jeho aspekty; mentální, emocionální, duchovní, fyzické, energetické, éterické atd.

Jak jsme již říkali, existuje mnoho lidí, kteří prožívají každý den jen díky tomu, že sní o tom, jací budou bohatí po RV (revalvaci jmen / finančním resetu). Charlie Ward a Simon Parkes nás upozorňují na naše priority a na to, že lidstvo musí prokázat, že je připraveno na hojnost, a podporovat smýšlení založené na službě druhým.

Služba druhým není o hromadění, jak to dělali Pokrevní rodiny. Bez ohledu na to, kolik peněz, zlata, šperků, jachet atd. mají, nikdy to nestačí. RV a Zlatý věk jsou o sdílení. Ne o komunismu, ale o zaměření se na zvyšování životní úrovně, a tedy i frekvence života pro všechny, ne pro několika. zdroj

Anonym se potichu těší, že se konečně objevil generální prokurátor Durham a rozesílá předvolání právnické firmě [K] illary Clintonové. Znamená to, že Aliance utahuje smyčku velkým [D] EEP [S] tate hráčem. Sledování jejich právního poradce je obvykle předstupněm sledování konkrétní osoby. Tento příběh se dokonce objevil v hlavním proudu CNN. link zdroj

Chci něco objasnit lidem, kteří si myslí, že problémy naší země se zázračně vyřeší, když Hillary, Obama, Biden a Fauci půjdou do vězení.

TO NEMŮŽE BÝT DÁLEKO OD PRAVDY.

Víte, co způsobí, když je všechny pošlete do vězení?

Vyvolá to v nás dobrý pocit a udělá to Drobnou rýhu v globální kabale, kterou snadno napraví.

Globální kabalu, která se shodou okolností skládá z mnoha různých pohyblivých částí, které mají všechny své vlastní zvláštní zájmy.

Globální kabala, která by se smála, kdyby HRC, Barry, Rezident a Fraudci šly ke dnu.

Neuvědomujete si, jak rychle a snadno by je nahradili?

Neuvědomujete si, že jsou to jen loutky nižší úrovně?

Neuvědomujete si, jaká neuvěřitelně složitá je ve skutečnosti tato kabala a jak velkou moc má?

Izraelská mafie, islámská mafie, luciferiánska Clintonová mafie, centrální bankovní mafie, Sorosova nacistická / komunistická agenda, vojensko-průmyslový komplex, velká farmacie, velká technika, tajné společnosti …

Prakticky každá velká země má deep state.

Všechny tyto zlé skupiny na celém světě se nedávno spojily do jedné globalistickej satanistické technokratické kabaly smrti s jedním společným cílem.Konečná moc a kontrola.

Zatčení jejich přisluhovačů před lety by jim poskytlo jen více času na zotavení, obnovu a opětovné dosažení jejich cílů.

Staletí se připravovali.

Bílým kloboukem nejde o to, abyste se cítili lépe, když pošlou Hillary do Gitmo. Rovněž je nezajímají vámi vnímané časové lhůty. Promiňte.

Bojují za budoucnost lidstva.

Musí se to udělat DOKONALE. Žádné volné konce. Nesmí zůstat žádní zrádci.

LIDEM SE TO MUSÍ UKÁZAT.

Celý ten zasraný nemocný zkorumpovaný chrám musí být vypálen do tla.

Bude to biblické. zdroj

Sudca v USA rozhodol, že otcovi Britney Spearsovej bolo pozastavené opatrovníctvo nad popovou hviezdou zdroj

Osobitný poradca John Durham vydal nový súbor predvolaní, vrátane právnickej firmy s úzkymi väzbami na kampaň Hillary Clintonovej v roku 2016 (Fox) zdroj

BIELY DOM SA VČERA VEČER SFARBIL DO ČERVENA
ČERVENÝ OKTÓBER JE TU.
LOVCI SA STÁVAJÚ LOVENÝMI
A PRÍDE KRACH

? Rozsáhlá operace v Holandsku: dopaden gang odstřelovačů bankomatů. Vyhazovali do povětří bankomaty po celém Německu a v Utrechtu dokonce provozovali vlastní výcvikové středisko pro svá cvičení s výbuchy. Pod záminkou „umění“ byly za tímto účelem zakoupeny staré bankomaty. Poprvé byli také dopadeni hlavní pachatelé. 23 obviněných, devětkrát odnětí svobody.
? Nový meganález v rotterdamském přístavu: mezi kakaovými boby bylo ukryto 1,4 tuny KOKAINU. zdroj

? Kufstein/Tyrolsko: 8 kloubových nákladních automobilů se 2 vozy Hummer na každém z nich. Krátký rozhovor s holandským řidičem. Řekl, že tyto Hummery připluly do Holandska lodí a nyní jsou všechny dodávány do Pisy/Itálie. Celkem 130 nákladních aut a spousta dalších věcí.
? Měla by to být 405. armádní polní podpůrná brigáda.
? Ursensollen Směr Amberg Grafenwöhr
? Šest vrtulníků bylo na cestě z Lehrte do Hannoveru.
? Z Chemnitz směrem na Plauen……
? …. atd. atd…….neskutecny presun armady ‼ zdroj

Na obrázku môže byť vonku
Na obrázku môže byť cesta

Neco velkeho se deje!!!! V USA vzletlo 14 zásobovacích letadel! Letí směrem ke kanadské hranici! Jak si muzete precist, slouzi i k preprave osob ?
A ted se k nim pridalo dalších 11 tankerů DC-10 a KC-46 Pegasus a dalsi ? to znamená, že nad USA v současné době létá 40 tankerů‼️‼️
Celkově se toho v americkém vzdušném prostoru děje hodně, ale tato skupina 14 letadel je zcela výjimečná. zdroj

? Mnoho lidí nám posílají materiál ohledně vojenských konvojů v Německu, i na severu Německa, a to především u Lüneberger Heide. A to i hlášení o Celle. A to mi po zprávě od Klopfera spadly klapky z očí. S Klopferem mám kontakt od 2018, už jsme si vyměnili velkou spoustu informací, dal mi informaci, o níž už jsem také hovořil, že US-ozbrojené síly umístily vedle Lüneburger Heide tři jednotky prvního úderu, včetně ABZ-hlavic a polních nemocnic.
.

Jednotky prvního úderu jsou jednotky, které mohou provádět první vojenský úder, na rozdíl od německé Bundeswehr, která je obrannou armádou. Hlavice se jmenují „atomárně-biologickochemické“ a polní nemocnice snad vysvětlovat nemusím. To je velmi napínavé, protože Německo je po zdravotnické stránce na tom také velmi dobře, a to i co se týče infrastruktury

Víme například, že v Německu se to vojensky přiostřuje, ale také víme, o co jde. Jde o vyčištění DUMBS (Tajné bunkry, podzemní města…pozn. M.), které jsou s nejvyšší pravděpodobností větší a strašnější, než jsme předpokládali. Hodně napínavé je taky to, když se podíváte, kudy vedou štoly ze Stuttgartu přes Hanover do Hamburku, z Hamburku do Berlína a zpět do Stuttgartu. V tomto trojúhelníku Hanover – Hamburg – Berlín leží co? Správně – Lüneburger Heide. Takže předpokládám,že ozbrojené síly US organizují něco zde nahoře a proto jsou tu jednotky prnvího úderu. zdroj

Na obrázku môže byť 1 osoba a text
? fotka z minuleho vikendu zdroj

U prodejce Mercedesu v Koblenzi je dvůr plný vojenských vozidel.
❗️ Z komentaru ? Dnes jsem také na dálnici viděl zbrusu nový náklaďák M.A.N. Bundeswehru. Před časem jsme se v médiích dozvěděli, že Bundeswehru bylo poskytnuto 10 miliard eur jako „pomoc C.“. Jsme tedy zjevně svědky pokračujícího vyzbrojování armády!
❗️ Dnes jsem na silnicích v našem bavorském okrese konečně zahlédl malou vojenskou sérii. Přijíždí z jaderné elektrárny Gundremmingen směrem na Höchstädt. Mezi nimi se nacházejí kasárna Dillingen. Z Höchstädtu se kolona mohla vydat směrem na Wertingen/Augsburg nebo Donauwörth/Neuburg/Ingolstadt.
Zajímavá shoda okolností – včera večer došlo v Höchstädtu (viz mapa) k téměř úplnému výpadku proudu. Höchstädt má větší hrad a pizzerii na kopci. zdroj

Na obrázku môže byť vonku
Na obrázku môže byť mapa a text
Na obrázku môže byť mapa
Jak uz jsem nekolikrat na minulych profilech psala ? nalezeni bomby je dobra zaminka pro evakuaci obyvatelstva bez paniky a provedeni cistek v dane oblasti. Nekolik pripadu bylo i v CR.
? nasla jsem a prelozila:
Nyní k mým postřehům z posledních dnů: Od úterý do čtvrtka odpoledne jsem pracoval poblíž Günzburgu (letecká základna Leipheim/staré americké vojenské letiště)!
.
V úterý ráno jsem cestou z hotelu do práce musel dlouze objizdet, protože policie uzavřela rozsáhlou oblast kvůli údajnému zneškodnění bomby v „Areálu Pro“. Vtipné bylo, že se kolem starých kasáren rozmístili policisté v civilních vozidlech, že byly uzavřeny silnice s výstražným nápisem „olejová skvrna“ a že nad nimi kroužil vrtulník, který na radaru nebyl k nalezení!
.
V noci z úterý na středu kolem třetí hodiny ranní zazněla asi 10 minut poplašná siréna!
Ve středu bylo na obloze po celý den mnoho stíhaček a velkých vrtulníků, což vlastně není nic neobvyklého, protože německé ozbrojené síly nad touto oblastí provádějí své cvičné lety již dlouhou dobu, ale tento den se krátce po přeletu ozvala hlasitá rána s mírně znatelnou tlakovou vlnou (nikoliv sonický třesk)!
.
A pak ve čtvrtek přelet A400M v doprovodu dvou stíhaček, Airbus byl na radaru vidět, stíhačky ne!
Podle mého názoru je toto staré vojenské pole a jeho okolí rozsáhle podtunelováno! zdroj

Zpracoval:

https://qanon.sk/spravy-01-10-2021/

Začíná rudý říjen, ledy roztávají a konspirace se stávají realitou:

https://tadesco.org/red-october-lovci-se-stali-lovenymi-sebevrazedny-vikend-vitejte-v-rudem-rijnu-patrioti/