V pátek ráno usvědčený vrah a zakladatel Microsoftu Bill Gates zažil překvapivé probuzení. Američtí námořníci vstoupili do jeho cely Camp Delta a informovali jej, že JAG přeplánoval jeho popravu z 5. října na okamžité provedení. Bez uvedení důvodů… řekli Gatesovi, že přichází akt popravy a že jej odvedou do nově postavené šibenice na jižním okraji GITMO, poblíž místa, kde se ostatní zločinci Deep State setkali s oprátkou kata.

“Postavili jsme novou jen pro tebe,” údajně ironicky poznamenal jeden strážný.

“Gates odmítl poslední jídlo”, uvedl zdroj z GITMO serveru Real Raw News “a o hodinu později, když slunce vykouklo nad obzor, byl odvezen na mýtinu, kde byla skutečně postavena nová šibenice, aby se přizpůsobila velkému nárůstu nově odsouzených v raketově se rozšiřujícím GITMO”.

Gates se spoutanými zápěstími se vynořil z Humvee, kopal a křičel a obviňoval armádu ze zrady vlastních rozsudků. “To mi nemůžete udělat. Mám ještě čtyři dny. Lhali jste mi! Chci mluvit s tím, kdo to tu má na starosti! Žádám to, “řval Gates.

Podrobnosti o provedení vedené kontraadmirálem Darse E. Crandallem ze sboru generálního prokurátora amerického námořnictva poskytly Gatesovi nevítané zprávy.

“Přestaňte sebou házet a vyjděte ven jako chlap!” důrazně jej napomenul kontradmirál Crandall. “Data vynesení rozsudku jsou prozatímní a podmíněná a mohou se změnit bez předchozího upozornění.” Dostal jste hodinovou výpověď. Pokračujte ve Vašich nesmyslných vylomeninách a my vás uklidníme – pak vás stejně pověsíme. Chcete se takhle seznámit se svým Stvořitelem? “

Na rozdíl od dřívějších poprav Deep State nebyli přítomni žádní civilní ani političtí emisaři, pouze malé shromáždění vojenských svědků, uvedl zdroj.

Gates byl nasměrován na nástupiště a voják, jehož uniforma postrádala jmenovky, hodnosti a odznaky, nasadil Gatesovi kolem krku oprátku. Námořní kaplan provádějící poslední kázání řekl, že doufá, že Gates najde útěchu v posmrtném životě.

Kontraadmirál Crandall se zeptal, zda Gates má ještě něco co by chtěl říci….

“Jsem nevinný ze všech obvinění vznesených proti mně,” řekl Gates. “Melinda je lhář. Jsem dobrý člověk. Jsem charitativní a vždy jsem dodržoval zákony. Ano, byl jsem zatčen v roce 1975 a znovu v roce 1977 za řízení bez řidičského průkazu a překročení rychlosti, ale tím si nezasloužím trest smrti… “

“Zeptal jsem se, jestli máte ještě něco na srdci. Nežádal jsem vás, abyste vyprávěl román, “řekl tvrdě kontradmirál Crandall.

Dal pokyn vojákovi stojícího vedle Gatese. Voják zatáhl za páku a otvor pod Gatesovýma nohama se otevřel.

Ale něco se nezdařilo. Jeho krk se okamžitě dokonale nezatáhl; visel ve vzduchu, divoce kopal nohama a oči mu lezly z důlků, jako by praskaly. Z jeho hrdla vycházel chraptivý zvuk, jeho spoutané paže se marně pokoušely chytit lana, na kterém visel.

“Viceadmirál a Crandallův asistent se zeptal, zda mají Gatese srazit, ale admirál řekl, že ne, i přes technické potíže bude poprava dokončena.” Gates tam visel asi 4-5 minut živý, než ho škrcení usmrtilo. Poté jej odřízli z provazu a lékař potvrdil, že je mrtvý… “Bill Gates už neexistuje, “uvedl náš zdroj.

Real Raw News oslovil Paula Knolla, emeritního profesora z University of Southern California a odborníka na středověké popravy s otázkou, k čemu u Gatese došlo…

“Úspěšné pověšení není jednoduchý úkol. Parametry přípravy oběšení zahrnují výšku, váhu osoby a vzdálenost pádu a tyto údaje jsou potřeba brát v úvahu při rozhodování o potřebné délce lana. Pokud některý z těchto parametrů není přesně stanoven, může oběšení selhat a oběť trpí velmi dlouhým a bolestivým škrcením, “uvedl profesor Knoll.

Zdroj:

https://realrawnews.com/2021/10/bill-gates-hanged-at-gimo-ahead-of-schedule/