Přeji vám, abyste v životě našli Světlo a Pravdu... j.b. (Q) WWG1WGA

Aktuality – grafen v potravinách!!! ☠️☠️☠️

Prokurátorům a právníkům syna amerického prezidenta Joea Bidena se nedaří dosáhnout dohody ohledně ukončení jeho trestního stíhání a kauza nyní vyžaduje soudní proces. V dokumentu předloženém soudu to dnes uvedl prokurátor David Weiss, který má případ Huntera Bidena na starosti. Americký ministr spravedlnosti Merrick Garland zároveň oznámil, že Weisse jmenoval zvláštním vyšetřovatelem.

=====

Investiční skupina Dragon Capital českého bankstera Tomáše Fialy (bratr česko-ukrajinského premiéra Fialenka) by mohla koupit jeden z největších peněžních domů na Ukrajině Sense Bank (dříve známá jako Alfa-Bank). Banku, kterou původně vlastnila dvojice ruských oligarchů, minulý měsíc znárodnil ukrajinský stát. V budoucnu ji však chce spolu s několika dalšími firmami převést do soukromých rukou.

=====

V tomto videu Christina Andersonová říká, že takzvaná pandemie byla pouze BETA test, abychom viděli, kam až mohou zajít.

=====

Chazarská mafie začala masivně používat energetické zbraně (Direct Energy Weapon / DEW) k zakládání požárů po celém světě. Covid plandemie jim zcela nevyšla a strašení lidí už nezabírá, tak rozjeli klima-terorismus. Na Havaji je podezřelé, že domy j-elit jsou nedotčeny a okolní příroda hoří. Jak je to možné?!

=====

Toto video ukazuje občany pokoušející se proniknout bariérou vytvořenou FEMA a Národní gardou na Havaji. Zrádná agentura FEMA brání pomoci lidem!

=====

Pentagon už dříve přiznal použití energetických zbraní DEW.

Překlad videa:

moderátor: „Zahltily vesmír prostřednictvím zabijáckých satelitů, energetických zbraní a dalších zbraní se snaží využít naše systémy a snížit naši vojenskou převahu.“

vypravěč: Zbraně s řízenou energií, známé také jako D.E.W.S, jsou zbraně, které používají vysoce zaměřený energetický paprsek, včetně laserů, mikrovln a částicových paprsků.

Po desetiletích výzkumu ve Spojených státech dodavatelé v oblasti obrany již v roce 2015 oznámili, že tyto systémy by měly být uvedeny do provozu do roku 2020, a v současné době oznamují, že jsou připraveny k nasazení v terénu.

Zbraně s řízenou energií vyvíjejí také Rusko, Čína, Indie a Spojené království. Írán je používá nejméně od roku 2013.

V roce 2019 Turecko jako první oficiálně nasadilo tuto technologii v boji, když prohlásilo, že sestřelilo dron čínské výroby dodaný Libyjské národní armádě.

Dne 16. září ministr obrany Mark Esper oznámil, že Čína a Rusko již své satelity těmito zbraněmi vyzbrojily.

moderátor: „Mezitím ve vesmíru Moskva a Peking proměnily kdysi mírovou arénu ve válečnou oblast.

Vyzbrojily vesmír prostřednictvím zabijáckých satelitů, zbraní s řízenou energií a dalších zbraní ve snaze využít naše systémy a oslabit naši vojenskou převahu.“

vypravěč: A v posledních několika letech si mnozí kladli otázku, zda tyto pokročilé zbraňové systémy mají něco společného s bezprecedentními požáry, které jsme v posledních letech zaznamenali.

Zbraně založené na laseru jsou schopny zničit cíl vnějším teplem a mikrovlnné zbraně jsou navrženy tak, aby pronikly do cíle přes vnější antény a senzory, zapálily elektroniku a zničily ji zevnitř.

To by mohlo vysvětlit, proč tisíce domů shořelo na dřeň, zatímco okolním stromům se nic nestalo.

A mohlo by to také vysvětlit i několik aut, která jsme viděli úplně zničená, s teplotami dostatečně vysokými na to, aby zkapalnily sklo a kov.

Michael Janich, moderátor kanálu Dutch Sense na YouTube, zkoumá seismickou aktivitu Země již 10 let.

Během posledních několika týdnů objevil satelitní snímky, které ukazují stejně velké vzdálenosti mezi požáry, a navíc si všiml, že všechny začaly na 4 hodinách.

Michael: „Čtyři hodiny. Máme tu stejně vzdálené požáry zde, zde, zde, zde a zde. Co by tedy mohlo způsobit stejnou vzdálenost šíření požárů? No, jen dvě věci, matka příroda nebo člověk, že? V oblasti není žádná bouře. Nemůžete obviňovat bouři. Co tedy může způsobit, že se požáry šíří ve stejné vzdálenosti? Co myslíte, že to je?“

vypravěč: Objevil také něco, co vypadá jako paprsek světla, který lze vidět v infračerveném spektru jako mikrovlnou záři.

Dne 8. září vidíme paprsek světla směřující k požáru Dolan v Kalifornii.

Zdá se, že paprsek vybuzuje tepelnou stopu požáru, protože se na cíli drží více než 2 hodiny.

Michael: „Těsně před svítáním. Sledujte, to je od včera a přechází to do dnešního rána. Tohle je v Kalifornii, paprsek přichází z vesmíru. Nahoře nad Oregonem nebo někde mezi tímto a Oregonem, a jak prochází, sledujte, jak vzplane, vidíte, jak se paprsek rozšíří? Podívejte se, jak vzplane. O tom není pochyb. Paprsek se šíří jako první. Podívejte se, paprsek se šíří jako první z malého těsného paprsku. Na široký paprsek, a najednou se oheň šíří jako šílený.“

vypravěč: Druhý den je vidět paprsek světla, který je nasměrován na Holiday Farm v Oregonu a více než hodinu vybuzuje tepelnou stopu požáru.“

Michael: „Tady, tady je to, a jsou dva, ale jsou nasměrovány do 1 požáru. Jiný požár a pohybuje se. Dobře, pohybuje se. Procházejí jím mraky, což vylučuje, že by šlo o artefakt, mraky jím procházejí a ruší paprsek.“

moderátor: Mezitím ve vesmíru Moskva a Peking proměnily kdysi mírovou arénu ve válečnou oblast.

Prostřednictvím zabijáckých satelitů, zbraní s řízenou energií a dalších zbraní vyzbrojily vesmír ve snaze využít naše systémy a oslabit naši vojenskou převahu.

vypravěč: Načasování tohoto veřejného přiznání je zajímavé.

Tyto zbraně budoucnosti jsou nyní oficiálně nasazovány.

Jsme v současné době napadáni zbraněmi s řízenou energií, a pokud ano, kým?

=====

GMO potraviny ve slané vodě plavou jako „had“.

=====

Grafen v Coca-cole?

=====

Grafen v mase?

=====

Není to aktuální, ale kdo z vás viděl, jak vypískali PAVLA a ZELENSKÉHO v Praze?

=====

V Moskvě nejsou žádné sankce vidět:

=====

Nevím, z jakého data je video z TV Prima, ale začínají se rozjíždět žaloby na podvod jménem „Covid“ a „vakcíny“.

=====

=====

=====

Hoří i Kanada. Lesní požáry letos zachvátily části téměř všech třinácti kanadských provincií a teritorií, vynutily si evakuaci domů, narušily výrobu energie a povolaly federální i mezinárodní hasičské jednotky. Čtyři hasiči při výkonu služby zemřeli. Doposud bylo spáleno přibližně 134 000 km2 půdy, což je více než šestinásobek desetiletého průměru, a téměř 168 000 lidí bylo v této sezóně nuceno se evakuovat. – Reuters, 11.8.2023

=====

Nejvyšší „odborníci“ na COVID, včetně Dr. Anthonyho Fauciho a bývalého ředitele NIH Dr. Francise Collinse, inkasovali 325 milionů dolarů z licenčních šeků za pandemii COVID-19.

Začíná to dávat smysl?

Organizace pro transparentnost OpenTheBooks zveřejnila více než 1 500 stran neredigovaných záznamů, které ukazují, jak byli američtí vrcholoví „odborníci“ na COVID během pandemie skutečnými „vítězi“.

Zveřejnění záznamů blokoval NIH, ale nakonec byly zveřejněny a ukazují, že Faucimu a Collinsovi bylo vyplaceno 58 licenčních poplatků za vakcíny.

A kolik dostali naši „odborníci“ ve Francii?

 

=====

 

https://tadesco.org/zpravy-ze-sveta-16-8-2023/


Bílé klobouky operují na Havaji

Bílé klobouky potvrdily zprávy, že FEMA a Havajská národní garda na ostrově Maui brání konvojům s humanitární pomocí dodávat jídlo, vodu a další životní potřeby vysídleným osobám, které se po ostrově potulují jako zombie od chvíle, kdy podezřelé požáry proměnily tropický ráj v neodvratné peklo.

V pondělí se na sociálních sítích začala objevovat videa, která ukazují, jak málo se FEMA stará o lidi, kterým agentura slíbila pomoc. Civilní lodě, které připlouvají s bednami konzerv a balené vody, mají nařízeno vrátit se na moře. Strážník přes megafon křičí, že má povolení použít k prosazení blokády smrtící sílu.

Takové oprávnění vydal Josh Green, havajský demokratický guvernér a Bidenův věrný, který nařídil uzavřít silnice a znemožnit únik, zatímco šlehající plameny pustošily obytné a rekreační komplexy, jejichž existence závisí na cestovním ruchu.

V úterý zveřejnila TikTokerka Raylene Shortová video, které ukazuje občany snažící se proniknout bariérou vytvořenou FEMA nebo Národní gardou.

Ačkoli se lodě FEMA Havaji vyhýbaly – pravděpodobně proto, že Bílé klobouky v minulém roce dvě z nich potopily -, agenti hojně obsadili vnitrozemí a pobřeží Maui, kde spolu s příslušníky Národní gardy zřídili mobilní velitelská centra. Zdroj z kanceláře generála Smithe odhaduje, že na Maui je nyní 2 500 příslušníků FEMA.

Zajímavé je, že FEMA přijela neozbrojená, zatímco gardisté byli viděni, jak mají pušky a křižují spálené ulice v Hummerech vybavených kulomety a granátomety M19.

V červenci dal generál Smith ředitelce FEMA Deanne Criswellové mrazivé ultimátum: Pokud FEMA přijede do zón postižených katastrofou se zbraněmi a vakcínami nebo bude terorizovat či přepadávat občany, Bílé klobouky se náležitě pomstí.

„Mohl by to být způsob, jak Criswellová testuje odhodlání generála Smithe,“ uvedl náš zdroj. „Mohla by tvrdit, že tady lidé nedrží zbraně, že je to garda, a tvrdit, že jejich akce jsou mimo její kontrolu.“

https://tadesco.org/bile-klobouky-operuji-na-havaji/

Na Havaji na ostrově Maui je masakrováno místní obyvatelstvo

Američtí mariňáci na ostrově Maui byli přímými svědky zvěrstev páchaných hlubokým státem – zkrvavená, prostřílená těla plavala tváří dolů v karmínovém přílivu; příslušníci Havajské národní gardy prohledávali kapsy mrtvých obyvatel ostrova a turistů; FEMA a Červený kříž zakazovali občanům přístup k jídlu, vodě a přístřeší v okolí.

Na Front Street v Lahaině střelí uniformovaný policista z neznámých důvodů chodce do zad. Policista pak spatří kolemjdoucího, který incident natáčí na mobilní telefon, a zastřelí ho také.

Kulka ho zasáhne do lebky, když se hrabe v kapsách mrtvého muže a snaží se vytrhnout snubní prsten z mrtvého oteklého prstu. Dotkne se rukou čela a nevěřícně pohlédne na své zakrvácené prsty. Sesune se k zemi a z druhé ruky mu vypadne pistole.

Byl to pátý policista z Deep State, kterého mariňáci zabili od středečního pozdního odpoledne, kdy dorazili na Maui.

Jak jsme včera informovali, generál Eric M. Smith v Camp Pendletonu nařídil mariňákům, aby na Maui vyšetřili tvrzení, že Havajská národní garda a FEMA terorizují oběti katastrof. Zdroj z generálovy kanceláře sdělil serveru Real Raw News, že mariňáci dorazili na Maui ve čtyři hodiny odpoledne a okamžitě byli svědky nepředstavitelného krveprolití a reagovali na něj. Počet obětí označil za „katastrofální“. Nechtěl vyčíslit, kolik mariňáků se na Maui vydalo, ale jeho pochmurný tón naznačoval, že síly Deep State výrazně převyšují početní stavy Bílých klobouků. Zálohy, jak řekl, byly na cestě.

„Opravdu jsme neočekávali, že místní pořádkové síly budou bojovat po boku federálů a Národní gardy,“ řekl. „To, co viděli mariňáci, není nic jiného než řízená genocida.“

Nedaleko nákladního doku v Lahaině našli mariňáci provizorní masové pohřebiště, 15 ohořelých těl navršených jedno na druhém v průmyslové skládce. Podle našeho zdroje je oheň nezabil. Místo toho je někdo pomocí plamenometu spálil a pak mrtvoly uložil do popelnice.

„Jsme si tím jistí, protože byli nejprve zastřeleni,“ řekl náš zdroj. „Není pochyb o tom, že média nakonec řeknou, že je zabil oheň. Byli zavražděni, a ano, i děti.“

Po setmění narazili mariňáci do tábora FEMA/Národní gardy, kde si agenti a gardisté rozdělovali neblahou kořist, nepochybně uloupenou z těl obětí. Zločinci seděli na skládacích síťových židlích osvětlených pod stojícími LED lampami a dohadovali se, kdo dostane které ukradené věci. Spor náhle skončil, když mariňáci zahájili palbu a šestici zločinců z Deep State zabili.

„Pravidla boje generála Smithe: beze zbraní,“ řekl náš zdroj.

„Beze zbraní“ je vojenský žargon, který mariňákům umožňuje libovolně zasahovat nepřátelské cíle.

Na jiném místě viděla průzkumná odstřelovačská jednotka námořní pěchoty policisty a gardisty, jak házejí mrtvoly rozházené po chodníku do popelářského vozu, jako by mrtví byli odpadky na jedno použití. Mariňáci spustili krupobití automatické palby, která rychle zlikvidovala jejich cíle, ale až šťastný výstřel policisty z Maui si vyžádal život statečného mariňáka.

Podle našeho zdroje měli mariňáci ve středu večer 13 bojů, včetně běžící přestřelky proti těžce ozbrojené četě Národní gardy.

„Stále přicházejí odhady bojových škod, ale v dohledné době to neskončí. Hluboký stát je zakořeněný, ale my jsme tam na dlouho a budeme bojovat, dokud se nevypořádáme s každým zkorumpovaným a nakrmeným policistou nebo dokud ho nevyženeme z Havaje,“ uvedl náš zdroj.

https://tadesco.org/na-havaji-na-ostrove-maui-je-masakrovano-mistni-obyvatelstvo/


NAKA spustila veľkú raziu: Zadržali členov tímu, ktorý vyšetroval čurillovcov. Zásah aj u šéfa SIS. Fico hovorí o prevrate

12:50 Tlačová konferencia vedenia polície:

12:10- Robert Fico (Smer-SD): “Predpokladám, že prezidentka sa dnes postaví za Hamrana aj za Lipšica a dá návrh na odvolanie riaditeľa SIS M. Aláča aby PS po MVSR obsadilo aj SIS.”

11:30- Dočasne poverený premiér Ľudovít Ódor rozhodne o zvolaní bezpečnostnej rady po tom, ako získa dostatočné informácie. Zdôraznil potrebu zachovať si chladnú hlavu a počkať na vysvetlenie. Zároveň odmietol, že by akokoľvek zasahoval do práce polície.

“Až potom, keď aj ja získam dostatočné informácie o situácii, tak sa rozhodnem, do akej miery je potrebné zvolať bezpečnostnú radu štátu k tejto situácii,” uviedol premiér. Podčiarkol, že by sme mali žiť v slušnej krajine, kde platí spravodlivosť pre každého. “Dovtedy, kým nemáme kompletné informácie o prípade, by sme nemali robiť unáhlené závery,” podotkol. Zdôraznil, že nijakým spôsobom nezasahuje do práce policajtov, prokurátorov a súdov. “Nechávam ich robiť svoju robotu a odmietam akýkoľvek tlak z akejkoľvek strany na policajtov,” vyhlásil.

11:00- Slovenská informačná služba (SIS) zatiaľ nedostala informácie od orgánov činných v trestnom konaní (OČTK) o akýchkoľvek úkonoch týkajúcich sa riaditeľa SIS Michala Aláča. Pre TASR to uviedla hovorkyňa služby Katarína Némová.

“Slovenská informačná služba bude môcť poskytnúť svoje stanovisko verejnosti z tohto dôvodu až po tom, ako bude disponovať informáciami o relevantných okolnostiach a najmä dôvodoch, ktoré zakladajú medializovaný postup OČTK v tejto veci,” priblížila hovorkyňa.

10:10- Členovia bývalého inšpekčného tímu Oblúk, ktorí mali byť zadržaní počas ranného zásahu Národnej kriminálnej agentúry (NAKA), v súčasnosti nie sú zaradení na Úrade inšpekčnej služby. Vyplýva to z vyjadrenia tlačového odboru Ministerstva vnútra (MV) SR pre TASR.

“Môžeme potvrdiť, že medializovaní príslušníci v minulosti pôsobili v rámci zmieneného vyšetrovacieho tímu, avšak v súčasnej dobe nie sú zaradení na Úrade inšpekčnej služby. V prípade, ak bude Úrad inšpekčnej služby požiadaný o súčinnosť zo strany príslušných orgánov činných v trestnom konaní, táto bude poskytnutá,” priblížili z MV SR.

09:50- Matúš Šutaj Eštok (Hlas-SD): “Policajní grázli, ktorí chceli vyšetrovateľke Santusovej podpáliť auto, ju dnes zatkli! Verí tu ešte niekto že Slovensko je právny štát?”

09:49- Robert Fico: Blíži sa koniec vyšetrovania čurillovcov, hrozí, že budú obvinení a že začnú rozprávať na Mikulca, Čaputovú, Hegera etc. Lipšic si zobral dozor nad touto akciou, ide mu o krk! Táto akcia má pomôcť Matovičovi a Progresívnemu Slovensku.

Fico: „Je čas naplniť článok 32 Ústavy SR: Občania majú právo postaviť sa na odpor proti každému, kto by odstraňoval demokratický poriadok základných ľudských práv a slobôd uvedených v tejto ústave, ak činnosť ústavných orgánov a účinné použitie zákonných prostriedkov sú znemožnené.“

09:40- Prezidentka Zuzana Čaputová v súvislosti s ranným zásahom NAKA v bezpečnostných zložkách štátu požiadala premiéra Ľudovíta Ódora, aby zvolal Bezpečnostnú radu.

Prezidentka zároveň očakáva, že polícia spolu s dozorujúcim prokurátorom v medziach zákona veľmi rýchlo vysvetlia verejnosti okolnosti prípadu a svoj postup, píšu Aktuality.

Více na hlavnespravy.sk

© 2024 KnihyA

Šablonu vytvořil Anders NorenNahoru ↑