Společné americké speciální jednotky a ruská infiltrační jednotka Spetznas zachránily 73 dětí z hrůzného žaláře na Ukrajině a povraždily dvacítku únosců, kteří dětem odsávali nadledvinovou tekutinu s plánem, že je poté prodají jako dětské sexuální otrokyně, řekl zdroj z kanceláře generála Erica M. Smithe agentuře Real Raw News.

Operace, k níž došlo minulý čtvrtek 10. srpna, je prvním případem, kdy elitní jednotky Vladimira Putina a neohrožená americká komunita speciálních operací spolupracují ve společném podniku zaměřeném na vymýcení obchodu s adrenochromem a ukončení šíření pedofilie v zemi, jejíž prezident, démon Volodymyr Zelenskyj, údajně drží na svém kyjevském sídle harém zdrogovaných dětí.

Náš zdroj uvedl, že generál Smith minulé úterý 8. srpna obdržel osobní telefonát od ruského ministra obrany Sergeje Šojgua, který tvrdil, že má informace, že „lidé pracující pro prase Zelenskyho“ zadržují „mladé chlapce a dívky“, včetně amerických občanů, ve zchátralé laboratoři někde poblíž Nahačiva, vesnice ve Lvovské oblasti, asi 5 mil východně od polských hranic.

Šojgu řekl, že jeho jednotky ještě nezjistily přesnou polohu laboratoře, ale soustřeďují se. Generálu Smithovi řekl, že pošle Spetznase, aby zachránil děti a zabil jejich věznitele, jakmile bude mít zeměpisné souřadnice. Poté učinil předehru ke spolupráci a zeptal se, zda generál chce, aby se jeho jednotky připojily k misi, protože americké děti byly mezi rukojmími.

Generál Smith, řekl náš zdroj, naléhal na Šojgua, aby zjistil podrobnosti a zdroj jeho zpravodajských informací.

„Máme své metody získávání zpravodajských informací, pane generále Smithi. Možná se o porušování lidských práv zločinců staráme méně než vy. Můžete se k nám připojit, pokud se tam dostanete dostatečně rychle, nebo můžeme poslat vaše děti domů,“ řekl Šojgu přes svůj mobilní překladač.

Generál, dodal náš zdroj, byl přirozeně podezíravý, ale vnímavý k Šojguově nabídce.

„Je neustále ve střehu kvůli pastím,“ řekl. „Ale ví, že se pohřešuje přes 400 tisíc dětí, kterým se dříve říkalo děti Milk Carton, a předpokládá se, že jsou komoditami v kruzích pedofilů a Adrenochromu. Chvíli o tom přemýšlel a řekl, že se chce přidat. Šojgu mu dal instrukce, kde má překročit hranici z Polska na Ukrajinu, aby se setkal se Spetzny,“ řekl zdroj.

„Jedna věc, generále Smithi: Měl byste vědět, že u takto závažných zločinůnebereme zajatce,“ řekl Šojgu.

Ihned po telefonátu se generál Smith spojil s velitelem 5. skupiny speciálních sil plukovníkem Brentem Lindemenem ve Fort Braggu a řekl mu, aby si četu připravil na “dovolenou”, jeho způsob, jak říct, že přestřelka je na obzoru. Řekl Lindemenovi, aby si vybral nejméně dva muže, kteří mluví rusky, nezbytné pro případ, že by jeden padl v bitvě.

Speciální jednotky přešly na Ukrajinu z Polska pěšky ve čtvrtek 10. srpna ráno a poté, co se setkaly se svým kontaktem ze Spetznas, ušly pět mil do provizorního tábora, kde dvě desítky Spetznas buď usrkávaly kávu z termosky, nebo vybalovaly a přebalovaly batohy a odstraňovaly nepotřebnou výstroj. Velitelé týmů, řekl náš zdroj, si potřásli rukama a skvěle spolu vycházeli. Velitel Spetznas měl dobré zprávy: lokalizoval místo, kde byly děti drženy, oplocený objekt se třemi budovami, věznicí ad hoc a dvěma strážnicemi, čtyři míle jihovýchodně od jejich současné polohy. Řekl, že jeho zvědové už mají terč na očích a napočítali osm stráží v obvodu, možná víc číhajících uvnitř.

Vedoucí Spetznas zastával názor, že stráže se tu poflakují jako najatí hrdlořezové, ne vycvičení vojáci, a navrhl, aby se zvláštní jednotky pustily do strážních chatrčí, zatímco jeho muži zaútočí na zchátralou textilku, kterou Zelenskyj předělal na čerpací stanici Adrenochromu.

„Jakmile vysají děti jako upíři, nakrmí je, udělají z nich zdravé, dokonce nalíčí i ty nejmladší dívky, a převezou je přes hranice, aby je prodají,“ řekli Spetznas.

Po setmění pronikli dovnitř, američtí ostřelovači eliminovali stráže střelami do hlavy, zatímco Spetznas prostříhal díru ve zrezivělém plotě obklopujícím budovy. Čtyři stráže padly dřív, než si ostatní uvědomili, že jsou pod útokem. Kdosi křičel ukrajinsky: „Pidiyditʹ do ditey. Vbyty ditey“ – „Přiveďte děti. Zabijte děti“, ale byl náhle umlčen, když ho Spetznas popadl zezadu a podřízl mu hrdlo.

Když se strážní dva po dvou vynořili z betonové boudy, zvláštní jednotky, které teď postupovaly kupředu a kryly se navzájem, je sundaly, aby se nikdo nedostal k místnosti, kde Spetznas vypáčili zámek dveří.

Vřískot křičících dětí slyšeli i přes silné zdi.

„Jste v bezpečí. Jsme tu, abychom pomohli,“ řekl Spetznas anglicky a rusky. „Prosím, ztište se. Vím, že se bojíte.“

Zvláštní jednotky zlikvidovaly poslední tři strážné a začalo sčítání dětí. Jednačtyřicet amerických a 32 ruských dětí bylo přivázáno k poutům přišroubovaným ke zdem. I když mnohé vypadaly vyživené a celkově zdravé, jiné vykazovaly známky anémie, dehydratace a hladovění, jako by žalářníci byli zaujatí vůči určitým dětem.

„Vidíte, tohle tady denně řešíme“ řekl Spetznas zvláštním jednotkám.

Podle našeho zdroje Spetznas povolal do pohotovosti jednotku QRF, která přijela s vozidly pro odvoz dětí do bezpečí k lékařské péči, po níž budou identifikovány a poslány domů.

Zeptali jsme se našeho zdroje, zda mise znamená éru spolupráce mezi ruskými a americkými jednotkami White Hat.

„Sdílíme podobné cíle,“ řekl a dodal, že speciální jednotky zůstanou v místě až do odvolání.

„Je tu spousta pohřešovaných dětí a jen Bůh ví, kolik jich je na Zelenského sídle,“ řekl.

https://realrawnews.com/2023/08/joint-u-s-special-forces-spetznas-team-rescues-73-children-in-ukraine/