Jsou UFO jen rozptýlením pro ty, kteří se dají snadno rozptýlit?

Jsou hologramy jen klamem pro ty, kteří se dají snadno oklamat?

Jsou lidé, kteří se nejvíce obávají falešného vytržení, ti, kteří nevědí, jaké bude skutečné vytržení?

Posun, nanebevstoupení a vytržení jsou totéž. To skutečné bude nezaměnitelné, protože dojde k okamžitému oddělení realit.

Posun nastane v okamžiku. Jak se říká, „v mžiku oka budeme proměněni“.

Všichni se přesunou v jedné velké vlně najednou. To se ještě nikdy v historii lidstva nestalo. Syn člověka přijde ve chvíli, kterou nikdo nečeká, „jako zloděj v noci“.

Ti, kteří zůstanou, se budou moci posunout individuálně, jakmile si uvědomí, co se stalo, a rozhodnou se. Někteří budou následovat o několik vteřin nebo minut později. U jiných to může trvat měsíce nebo roky. Nikdo však nezůstane úplně pozadu.

Byla cabala připravena provést práci správně? Mysleli na všechno, když plánovali krizi Covid a má následující něco společného s tančícími zdravotními sestrami, které jsme viděli v mnoha nemocnicích během falešné krize? Máme věřit, že totálně přetížený systém zdravotní péče měl ještě dostatek zdravotních sester, které by si mohly dovolit ušetřit hodiny na to, aby se naučili profesionálně nacvičenou taneční choreografii, kterou by zveřejnili na internetu?

Advokát Tom Renz: “Systém COVID-19 Vraždy pre peniaze v nemocniciach… vykonávali falošní lekári a zdravotné sestry”

 

“útek z Kyjeva” ak vám to nedošlo, boli ste oklamaní MSM a vládnymi lídrami

Odhalenia o Bidenovej zločineckej rodine sa valia von.

Senátor Johnson: “Máme dôkazy o tom, že Hunter Biden zaplatil desiatky tisíc dolárov za prostitútky, ktoré boli predmetom obchodovania s ľuďmi prostredníctvom medzinárodnej siete obchodníkov so sexom…”
Ďalej vysvetlil, že účet platil Joe Biden 😳 Na Fox News dosť tvrdý úder 💥

Každý deň sa na tejto planéte dejú rôzne druhy zločinov. To sa zmení. Zatiaľ musíme na hrozby upozorňovať viac ľudí a zvyšovať ich povedomie. Tento krátky videoklipukazuje, ako sa za bieleho dňa predávajú malé deti. Nemôžeme sa len tak odvrátiť

*

Události, které se odehrávají, jsou stále bizarnější, což by nám mělo napovědět, jak moc je „plán“ v tuto chvíli řízen a kontrolován.

Když vezmeme v úvahu absurdní žalobu na prezidenta Trumpa za sexuální zločiny a šílené rozhodnutí soudu… situaci na hranicích, zprávy o tom, že všechny aktivity na Ukrajině se uskutečňují prostřednictvím dronů, historický počet letů mezinárodních armád do různých zemí az nich, požáry, počasí včetně ničivého krupobití, rozsáhlá zemětřesení, další poplachy před tornádami na americkém středozápadě, zatýkání, popravy, testování nouzového stavu, čínská vesmírná letadla, CNN, která pořádá radniční setkání s Trumpem – to se nedá vymyslet.

A teď – věřte či ne -lamestreamová média chtějí pokrývat Trumpova shromáždění, protože jejich sledovanost klesla. To je Fox a CNN. Z našeho vnitřního pohledu však víme, že Bílé klobouky mají nyní do určité míry kontrolu nad médii a Trumpův přítel nyní vlastní CNN, takže ve starých médiích se objeví více pravdy a dostane se do éteru pro ty, kteří na ni možná dosud nenarazili.

Nejhorší zprávy o tom, co se děje na naší planetě, teprve přijdou, ale už se nám je rýsují. Odkaz

Paul Bonacci… teenager žijící v domově „Boys Town“ v Nebrasce… v přísežném svědectví u soudu popsal, jak byl unesen a letecky převezen z letecké základny Offutt v Omaze do Andrews A.F.B. ve Washingtonu.

Popsal také, jak byl spolu s ostatními z „Boys Town“ nucen účastnit se sexuálních rituálů a orgií ve Washingtonu.

Bonacci přesně popsal systémy tunelů a rezidence v koridoru Potomac, které by, aniž by tam byl, nebyl schopen znát nebo popsat.

Bonacci popsal rituální sexuální večírky s elitou obou amerických politických stran. Uvedl, že byl celé hodiny sodomizován Bushem a desítkami dospělých mužů pod vlivem drog.

Byl také nucen mít sex s jinými dospívajícími chlapci a dívkami předtím, než ho v rámci rituálu přinutili zabít dalšího chlapce, což se velmi líbilo přítomným kongresmanům.

*

Všimli jste si někdy, že všechny celebrity a členové „kultu“ měli ve svých rodinách tragédie? Toto video na Telegramu nám ukazuje, jak je to rozšířené. Je to jen jeden z předpokladů, abyste mohli být součástí oněch „výjimečných“ lidí.

Jak slunce vychází a osvětluje malou ospalou vesničku zvanou Lidstvo, realita se začíná vyjasňovat. Různé pravdy o minulosti se pro ty, kteří dávají pozor, mísí s aktuálními titulky.

Mám pocit, že Bílé klobouky mají média alespoň trochu pod kontrolou už nejméně pár let, a čas od času jsme poskytli příklady, které tuto skutečnost křičí. Vždy jsem měl pocit, že Pozemská aliance byla daleko vpředu, kam se nechala namluvit. Většinou dostáváme zprávy v minulém čase.

Tu je ukazovateľ, ktorý nemožno ignorovať. Smrť Hillary Clintonovej oznámila CNN v septembri 2016. Odkaz na telegram. Bolo to podobné ako oznámenie úmrtia sudkyne Ruth Bader Ginsbergovej na stanici Fox. Ľudia nás môžu nazývať konšpiračnými teoretikmi, ako chcú, ale fakty a dôkazy hovoria samy za seba. Hlavné televízie nerobia chyby a nemôžu sa nám ospravedlniť a povedať, že to bolo urobené omylom, a nechať to vymazať. Keď je to raz vonku, je to vonku navždy. Chápeme to.

Signály o blížiacom sa ekonomickom krachu sú čoraz naliehavejšie a ak má Q Storm Rider pravdu, čakajú nás divoké časy, keď Aliancia červenými pilulkami nakŕmi masy.

Celá záležitosť s Elonom Muskom bola veľmi zvláštna, pretože sme neustále dostávali zmiešané signály o tom, na koho strane je. Po jeho poslednom kroku, ktorým dosadil člena Svetového ekonomického fóra za viceprezidenta svojho novozískaného impéria Twitter, sa určite zdá, že “hrá Elona” a plní príkazy Bielych klobúkov. Prečo by dobrí chlapci dosadili na túto pozíciu generálneho riaditeľa člena WEF? Tu je to, čo o tom a o ďalších veciach povedal QTSR.

Ďalšie kroky Vojenskej aliancie:
Musk odovzdáva kľúče od Twitteru spoločnosti Wef.
[ds] mil. Intel/CIA > nový generálny riaditeľ/)

rovnako ako vojenská aliancia operácie a plány odovzdala voľby Bidenovi, aby odhalil korupciu CIA FBI [ ds] mil. intel. Collusion s ukradnutými voľbami a Darpa ovládanie platforiem sociálnych médií so zadnými dvierkami a ako Bidenov režim inicioval vojnu s Ukrajinou a Tchaj-wanom a ako sa svetové bankové systémy zrútili pod skorumpovaným Bidenovým režimom Cia

(dokonca aj trump verejne priznal, že keby zostal vo funkcii, korupcia v mainstreamových médiách CIA by ho zo všetkého obvinila a nič by sa nezmenilo.. Ale za Bidena sa kolaps usa a finančných inštitúcií a korupcia deje a pokračuje a je odhaľovaná////a bude pokračovať do odhalenia zrady.> ukradnuté voľby (majstrovsky pripravené operácie bielymi klobúkmi) ……. Odhalenie korupcie na Ukrajine operácie prania špinavých peňazí a zástupné vojny……….)
už dlho vám hovorím, že ukradnuté voľby 2020 boli vojenské operácie na monitorovanie korupcie a vlastizrady, ktoré sa spoja s vojenskými tribunálmi a operáciami a pamätáte si, že q vám povedal “toto nie sú ďalšie 4-ročné voľby “, pretože q vedel, čo sa stane

Teraz vnútorné zdroje odhalili, že Musk podporovaný bielymi klobúkmi vojenské operácie sa chystá iniciovať rovnaké operácie na twitteri.
Vráťte Twitter hlbokému štátu<<<

Prečo?

Pretože keď sa biele klobúky zmocnili Twitteru, vložili doň programy, servery, vojenské operácie a zadné dvierka skryté po celom svete Twitter systémov a Twitter imploduje sám na seba a odhalí sa plným operáciám CIA DARPA spojeným s plandémiou ( ďalšia pandémia, ktorú sa snažia vypustiť+ vakcíny+ ect)…….. >>>> v najbližších mesiacoch, ktoré prídu twitter sa vráti späť k dnc. Cia [ ds] protokoly a vytvorí obrovský chaos vo vnútri sveta Twitter a prinesie takmer občiansku vojnu digitálne udalosti vo vnútri jednej z najväčších svetových platforiem…..v záverečnej hre. Musk odhalí twitter ako riadený operáciami cia darpa, ktoré sú napojené na wef. Un. Davos obamových päť očí spravodajské agentúry.

Dlhý príbeh krátky.
Twitter bol zmanipulovaný a odovzdaný späť deep state a vojenským čo klobúky plne monitorujú všetko, čo sa deje so zradnou platformou sociálnych médií, ktorá odhalí ds vojenské a svetové elity. Skupiny ako WEF OSN Davos CIA používajú twitter na podnecovanie vojenských prevratov a zločinov proti ľudskosti. Masívne zakrývanie korupcie a svetové zločiny spojené s kruhmi obchodovania s ľuďmi.

Teraz už viete, prečo Musk inštaloval špióna wef ako nového generálneho riaditeľa twitteru< ( je to pasca a prepojenie na vojenské súdy a operácie)

Teraz už viete, prečo vojenské operácie v bielom klobúku dali do volieb Bidena. ( bola to pasca a súvisí s vojenskými súdmi a operáciami)

Prečo Trump, Putin.Xi. Musk. Rfk. junior. kask patel, modi alebo bin salman neodsudzujú q?

V zákulisí; biele klobúky nechajú Darpu zinscenovať inváziu mimozemšťanov a zároveň prebúdzajú spáčov/dôverníkov po celom svete, ktorí dávajú krajinám vedieť, že invázia mimozemšťanov je masívna udalosť pod falošnou vlajkou [ odhalenie].

Neskôr; po tom, ako sa objaví falošné kilometrové UFO ……príde skutočné odhalenie

Falošná invázia mimozemšťanov je potrebná na zničenie Darpy. Vládne agentúry, ktoré túto udalosť naplánovali. … Ale prinesú aj tajné informácie o technológii, ktorá stojí za vznášajúcimi sa levitujúcimi ufónmi vyrobenými človekom ….Skrytá technológia U. S. Mil, ktorá vytvorila tictac ufo a niekoľko ďalších, ktoré majú dokonca tvar obdĺžnikov… Vrátane masívneho kilometrového ufo 100 % vyrobeného človekom….

Po neúspechu invázie mimozemšťanov a vojenských tribunálov…. Tajomstvá technológie spojené s levitáciou. Nekonečná energia. Energia bodu nula pravá tesla energia príde a to je spojené so skutočnými lekárskymi lôžkami …..

Bude sa diať veľa bláznivých vecí, keď prebudíme driemajúcich z ich snenia.

Rudy Giuliani vysúdil 10 miliónov dolárov za obvinenia zo sexuálneho útoku

Durhamova správa: John Brennan informoval Obamu a Bidena v auguste 2016 o pláne Hillary Clintonovej spojiť Trumpa s Ruskom!

A kto ďalší o tom informuje?

CNN podáva správu o Durhamovi FBI nemala nikdy začať vyšetrovať Trump – Rusko spojenie!

zdroj

Ľavicové médiá o “Qanone” nezavreli ústa už viac ako 6 rokov, ale nikto z mainstreamu nie je ochotný poukázať na to, že všeobecná téza tejto teórie sa práve ukázala ako pravdivá, a to oficiálnou cestou, a la Durham ako špeciálny prokurátor?

Zdá sa to trochu zvláštne, nie?

Viem, že povedať to je veľmi kontroverzné, a netvrdím, že to znamená, že všetko, čo Q kedy povedal, sa stalo pravdou, alebo že všetci stúpenci Q mali pravdu. Hovorím, že všeobecným základom teórie Q bolo, že existuje Deep State, že vyšetrovanie Ruska a Muellera bolo podvodom a že Trump je vo vojne s masívnym skorumpovaným establišmentom, ktorý je celý v poburovateľskom a vlastizradnom sprisahaní, aby urobil všetko potrebné, aby zabránil Trumpovi dostať sa k moci, a potom mu bránil a odstránil ho, keď sa k moci dostane.

A úprimne povedané, presne to sa stalo. My ako verejnosť môžeme túto realitu ignorovať, alebo môžeme byť dospelí a uznať, že aspoň niektoré z vecí Q boli správne. zdroj

https://vitazstvosvetla.org/spravy-17-05-2023/