Ukrajina vypověděla mezivládní dohodu s Ruskem o průzkumu a využívání kosmického prostoru pro mírové účely z roku 1996.

*****

Trump plánuje „rychlou reakci“ na Bidenův projev o stavu Unie v reálném čase. Bude to videoreakce ihned po Bidenově projevu. píše New York Times

*****

Nyní se zavíráním německých škol kvůli „covidu“ zabývá Evropský soud pro lidská práva. Tím se Spolkový ústavní soud dostává pod tlak. Ještě v listopadu 2021 udělil „záchranné brzdě“ bývalé kancléřky Angely Merkelové dodatečně povolení k uzavírání škol. A to i přesto, že řada vědců, pediatrů a sdružení ve svých vyjádřeních pro soud poukazovala na závažné důsledky uzavření škol.

*****

Společnost RTL Deutschland chce zrušit přibližně 700 z 1900 pracovních míst ve svém vydavatelství Gruner + Jahr. To bude zahrnovat ukončení vydávání časopisů, celkem 23.

*****

Maďarsko provedlo rozsáhlou čistku ve své armádě. Orbán zablokoval členství Ukrajiny v EU.

*****

Viktor Orbán je vyšetřován NATO kvůli čistkám na nejvyšších postech maďarské armády. – Financial Times

*****

Turecký prezident Erdogan vyhlásil tříměsíční výjimečný stav v regionech zasažených zemětřesením. – CNBC

*****

Měla se uskutečnit druhá zahraniční cesta ukrajinského prezidenta Zelenského od začátku konfliktu. Nyní je však návštěva Bruselu zpochybněna, protože „tajný“ plán unikl z Parlamentu EU. To znamená, že zajistit jeho bezpečnost před případným atentátem bude nyní ještě obtížnější.

*****

Generální ředitel Bank of America, druhé největší americké banky, prohlásil, že se jeho společnost začala připravovat na to, že Spojené státy nesplní své dluhové závazky.

„Musíme na to být připraveni, a to nejen v této zemi, ale i v dalších zemích po celém světě,“ řekl generální ředitel Bank of America Brian Moynihan Poppy Harlow v pondělním pořadu „CNN This Morning“.

*****

Jedná se o zařízení HAARP, radarové a laserové zbraně a také o systém protiraketové obrany. Ti, kdo znají projekt „paprsku smrti“ Nikoly Tesly, pochopí, že pomocí něj mohli měnit frekvence. Toto zařízení je podezřelé z vyvolávání zemětřesení a tsunami.

*****

Pokud bude Zelenskyj eliminován, může speciální vojenská operace na Ukrajině skončit klidně zítra. Řekl to vojenský publicista Viktor Baranec.

„Pro rychlé dokončení SVO se musí splnit řada podmínek. Nejsem příznivcem těchto hrátek. Ale pokud bude Zelenskyj zlikvidován a ukrajinská generalita podnikne rozhodné kroky a prohlásí: „Stop, chceme mír, jít na jednání s Putinem a vrátíme vojáky do kasáren, konflikt skončí. Za těchto podmínek by SVO mohla skončit již zítra,“ řekl Viktor Baranec.

*****

Zemětřesení v Turecku a Sýrii: stovky tisíc lidí hledají přístřeší a počet obětí přesáhl 5000. – The Guardian

*****

Spolupráce Mali s Francií nikdy neodpovídala přáním jeho obyvatel, sdělil vrcholný diplomat.

Mali odmítlo další spolupráci s Francií, protože bilaterální vztahy již neodpovídají jeho národním zájmům, uvedl malijský ministr zahraničí Abdoulaye Diop po úterních rozhovorech s nejvyšším ruským diplomatem Sergejem Lavrovem. Zároveň sdělil, že usiluje o posílení hospodářských vazeb s Ruskem.

*****

Ruské ministerstvo tvrdí, že odchod západních firem neměl zásadní dopad na trh práce.

Stažení západních značek a společností z Ruska nemělo zásadní vliv na trh práce v zemi, uvedla náměstkyně ministra pro hospodářský rozvoj Polina Kryuchkova v rozhovoru pro agenturu TASS.

V roce 2022 dosáhla nezaměstnanost v Rusku historického minima 3,7 %.

*****

Ruské síly v uplynulém dni během speciální vojenské operace na Ukrajině zasáhly více než 80 ukrajinských dělostřeleckých jednotek na palebných pozicích, informoval v úterý mluvčí ministerstva obrany generálporučík Igor Konašenkov.

„Raketová vojska a dělostřelectvo ruské skupiny sil zasáhly 86 dělostřeleckých jednotek na palebných pozicích, živou sílu a vojenskou techniku ve 139 oblastech,“ uvedl mluvčí.

*****

Německý ministr obrany Boris Pistorius přijel na Ukrajinu a setkal se se svým ukrajinským protějškem Alexejem Reznikovem, informovala v úterý agentura RBC-Ukrajina.

„‚První‘ tank Leopard-2 dorazil do Kyjeva. Bude jich více,“ napsal Reznikov na Twitteru.

*****

Premiér Viktor Orbán vyzval vedoucí představitele Evropské unie a jejích členských států, aby zahájili konzultace o přehodnocení sankcí proti Rusku, uvedl tiskový tajemník premiéra Bertalan Havasi.

*****

Turecký prezident Recep Tayyip Erdogan v úterý uvedl, že ničivé zemětřesení v Turecku postihlo více než 13 milionů lidí.

*****

Ruská speciální vojenská operace na Ukrajině může skončit ještě před koncem letošního roku, uvedl čečenský vůdce Ramzan Kadyrov v rozhovoru s ministrem národní politiky, zahraničních vztahů, tisku a informací severokavkazské republiky Achmedem Dudjajevem.

Na otázku, kdy by se mohly obnovit lety do Evropy a z Evropy, Kadyrov odpověděl: „Speciální vojenská operace skončí před koncem tohoto roku. Evropské země uznají, že se mýlily, Západ padne na kolena a evropské země budou muset jako obvykle spolupracovat s Ruskou federací ve všech sférách. K tomu by neměla a nikdy nebude existovat alternativa.“

*****

Ruský ministr zahraničí Sergej Lavrov prohlásil, že experti OSN nejsou oprávněni vyšetřovat válečné zločiny, ať už je spáchal kdokoli.

Reagoval tak na výzvy expertů OSN k provedení vyšetřování porušování lidských práv v Mali a jejich znepokojení nad činností PMC Wagner v tomto ohledu.

„Pokud jde o některé experty OSN, kteří údajně provádějí vyšetřování údajných válečných zločinů soukromé vojenské společnosti Wagner, mohu říci, že nevím o žádných expertech OSN, kteří by byli oprávněni posuzovat jakékoli aspekty válečných zločinů, ať už je spáchal kdokoli,“ řekl Lavrov na úterní tiskové konferenci.

Zdůraznil, že takové pravomoci má pouze Rada bezpečnosti OSN.

*****

Ministerstvo zahraničí radikální skupiny Tálibán (v Rusku zakázané), která se chopila moci v Afghánistánu, oznámilo, že pošle pomoc obětem zemětřesení v Turecku a Sýrii, uvedla v úterý afghánská televizní stanice Ariana News.

*****

Nejnovější raketová fregata projektu 22350 Admirál Golovko, která v současné době prochází třetím kolem zkoušek, bude letos zařazena do služby u Severní flotily, uvedlo ruské ministerstvo obrany.

*****

Proč mají Slováci 4krát nižší stropy na ceny energií než Češi?!

*****

Dr. Sherry Tenpenny: Myokarditida zabije 50 % očkovaných.

*****

Trump – Q – Bouře je nad náma.

*****

Následky covid vakcinace v reálu.

*****

*****

John Perkins – jak si USA / CIA podrobovaly jiné státy (CZ dabing).

*****

Jak to bylo s odstraněním Dubčeka. Šel proti HAVLOVI…..

*****

NASA (Not A Space Agency) si dělá z lidí blázny.

*****

Pokud podle „větců-věštců“ má Země konvexní zakřivení, proč jsou tedy vidět objekty na kilometry daleko?

*****

Prezident trump si změnil na sociální síti profilovou fotku. Znamení?

*****

Stav Bundeswehru je zoufalejší než kdy jindy.

*****

Donald Trump říká, že Putinovi věří víc než americkým zpravodajským „ničemům“.

*****

*****

*****

*****

Zvrácenost Západu a jeho transgender agendy dosahuje nového dna.

*****

Bielefeld: Počet kremací se výrazně zvýšil. V současné době je krematorium v Bielefeldu často v provozu 24 hodin denně. Důvodem je jednak nadměrná úmrtnost v posledních měsících a druhak rostoucí poptávka po tomto typu pohřbů. Ale s covidem to údajně nesouvisí.

*****

*****

Komeční banka upravila podmínky pro výběr hotovosti v neprospěch klientů. „Chceš si vybrat peníze? Tak nám řekni, na co je použiješ.“ Asi tak se dají přeložit nové obchodní podmínky této banky. A prý že bezhotovostní společnost je pouze další konspirační teorie.

*****

Zdá se, že Japonci dostali rozum!

*****

Jak to může ten ředitel vědět?! Je to plánované? No asi ano…..

*****

Rakouská ministryně obrany Klaudia Tannerová v rozhovoru s reportérem WELT Christophem B. Schiltzem: „Otázkou není, zda blackout přijde, ale kdy přijde.“

(Mimochodem všimli jste si, že Deep state si dosadil do Německa, Rakouska a České republiky na post ministryně obrany neschopné blondýny? Nic proti blondýnám! 🙂

*****

Opěvovaný fotbalista Pelé… Dne 3. března 2021 Pelé očkován proti koronaviru, 29.12.2022 umírá. Jasně… prý na rakovinu.

*****

První je obraz s názvem „Očekávání“ od Ferdinanda Georg Waldmüllera. Druhé foto je fotka z roku 1945. Na co oba koukají? Na telefon?

*****

800 let starý mobilní telefon?

*****

Nic nemůže zastavit to, co přichází.

Nic.

https://tadesco.org/zpravy-ze-sveta-7-2-2023/

Situace se zemětřesením začíná být vážnější, než můžeme domyslet

Slíbili jsme Vás datovat o dalším dění ohledně zemětřesení, které proběhlo včera. Lépe si nemohli vybrat, bylo právě „šestého“. Opět jejich symbolika.

Podle našich zjištění a bádání nám vyplavala na povrch následující fakta.

Máme z našich zdrojů potvrzeno, že se jedná o pokus tvrdé jednostranné „domluvy“ ze strany ROTHSCHILD. Je to válka o kontrolu nad ropou na Blízkém východě, a to se právě děje. A nehraje zde hlavní roli jenom ropa. Dle našich zjištění je tato akce „UVEDENÍ DO SPRÁVNÉHO KORIDORU“ zamířena také na následující.

Zemětřesení v Turecku vypadá jako trestná akce (HAARP systémem) NATO nebo USA proti Turecku. Na videu jsou vidět záblesky, které nejsou při zemětřeseních běžné, ale při provozu HAARP se objevují vždy. Turecko nesouhlasí se sankcemi proti Rusku, kupuje ruské S-400 místo amerických Patriotů a brání Švédsku ve vstupu do NATO. Dost důvodů k potrestání Turecka a k jeho nasměrování do „správného kurzu“.

Tato vysoce kvalitní TEKTONICKÁ ZBRAŇ, kterou používají, má několik dalších důvodů.

Odvede pozornost a zastíní zprávy novou katastrofou – vyšetřování zločinů Bidena (viz Bidenův POČÍTAČ) a jeho zločinné rodiny, které začíná 8. února. Možné pády měn a další události.

A to je pouze začátek, protože HLUBOKÝ STÁT (DEEP STATE) chce vést potrubí přes SÝRII a plánuje vyvolat v regionu obrovskou VÁLKU.

ROTHSCHILDOVÉ ovládající DS – vojenské OPERACE, které vytvořily ZEMĚTŘESENÍ v TURECKU, byly VELKÝM VAROVÁNÍM pro Turecko, které plánuje opustit NATO a připojit se k zemím skupiny BRICS.

ROTHSCHILDOVÉ právě vyslali obrovský vzkaz TURECKU!

ROTHSCHILDOVÉ také vytvořili podobnou událost v japonské Fukušimě (11/03/11).

Dále jsme odhalili následující předpověď této mohutné akce v Turecku na následujícím kanálu.

Turecko očekává událost pod falešnou vlajkou od těch, kteří mají v NATO moc. (Publikováno 30.01.2023)

Před týdnem Ezra Cohen varoval, že NATO / DS provede útok pod falešnou vlajkou na Turecko. VĚDĚLO SE TO DOPŘEDU.

Je tedy potvrzeno, že zemětřesení jsou dílem seismické zbraně známé jako HAARP.

Byla by to pomsta, protože Turecko opouští NATO.

Boj o udržení spolku NATO pohromadě, probíhá pod taktovkou NATO / DS s posledními jejich zbraněmi, které jim doposud nebyly zabaveny a zničeny.

DS sleduje země a vysoce postavené elity, aby jejich země zůstaly členy NATO a OSN.

Servilní premiéři a P-rezidenti plánují odejít z čela svých zemí v příštích 5-ti až sedmi měsících.

Zemětřesení – Války

Mohutná zemětřesení jsou tím, co chtěl DEEP STATE CABAL využít k „odhalení“ mimozemské technologie. Vše včetně COVID-19, PLANDEMIE, UZAVÍREK a překroucených zpráv. Vše bylo dávno do detailu připraveno.

Chtěli, aby se po objevení nové TECHNOLOGIE po zemětřesení zrodilo nové náboženství a ZPRÁVY by byly celosvětové a později spojené s novými ZÁKONY a potlačením sdílení informací na nejvyšších úrovních kvůli bezpečnostním prověrkám. Vypnutí svobodného internetu.

Je mnoho důvodů, proč HLUBOKÝ STÁT chce využít mimozemskou agendu k nastolení KONTROLY nad světem. Vytvořit smrt, vystrašit lidi a vytvořit nové náboženství.

Proto VATIKÁN prosazuje mimozemskou agendu společně s Izraelem, PENTAGONEM a CIA.

Dále jsme zjistili, že se probouzejí i vlivní lidé, jako například starosta Istanbulu. Zjistil a uvedl ve svém rozhovoru pro rádio a uvedl na TWEETU následující:

Turecký starosta obviňuje „americkou loď pro seismický výzkum z vytváření „umělého zemětřesení“.

Starosta Istanbulu – Gökçek na Twitteru napsal: „Říkám, že by se to rozhodně mělo vyšetřit. Plavila se poblíž epicentra seismická výzkumná loď? Pokud ano, které zemi patří?“

napsal tm

https://tadesco.org/situace-se-zemetresenim-zacina-byt-vaznejsi-nez-muzeme-domyslet/

 

Tohtoročné hudobné ceny Grammy pripomínali skôr „satanský sabat“

Ceny Grammy ukázali, že Rusko by malo k hlavným cieľom špeciálnej operácie na Ukrajine, teda „demilitarizácii“ a „denacifikácii“, pridať i „desatanizáciu“.

Prirodzene, hlavnou hviezdou bola Beyoncé a jej rekordná 32.cena. Speváčka, ktorá otvorene podporuje homosexuálov a neskrýva, že „väčšina jej poslucháčov sú ženy a gayovia“.

Neprekvapili ani tak garderóby „popových hviezd“, vhodnejšie skôr pre hollywoodske fantasy o iných čudesných svetoch. Hlavným šokom boli skutočne „satanské orgie“, ktoré prezentovali Sam Smith a Kim Petras s piesňou Unholy. Teda „nesvätý“ či priamo „hriešny“.

Nejde ani tak o obscénny a nemorálny obsah, ale o formu. Sam Smith sa zvíjal v podobe rohatého Satana. Kim Petras zasa „tancovala“ zamknutá v „ohnivej“ klietke. A „Satana“ obklopoval a olizoval húf čohosi na spôsob démonov či čarodejníc. Celé to vyznelo ako čistokrvný „satanský sabat“.

Satanské tance v podaní homosexuála a transgendera

Pár slov o hlavných aktéroch tejto šou. Sam Smith je britský spevák z bohatej rodiny. Jeho matka je vplyvná bankárka. V máji 2014 najprv priznal, že je homosexuál. Na popularitu to zjavne nestačilo. V roku 2017 tak prichádza s tým, že jeho pohlavie je vlastne nejasné. Teda ani „on“ ani „ona“, ale „ono“.

Ale, ako sa ukázalo, išiel ešte ďalej. V septembri 2019 začal tvrdiť, že je v ňom „viacero osobností“. Požadoval, aby ho oslovovala ako „oni“. Tiež si začal hovoriť „profeminista“. Takto označujú mužov, ktorí obhajujú úplné víťazstvo feminizmu.

V „necivilizovanom“ Rusku pacientov s takou vážnou diagnózou liečia profesionálni psychiatri. Niekedy aj celý život. Ale na „civilizovanom“ Západe je všetko iné. Moderné je nebyť ani mužom ani ženou, ale čímsi ako „ono“. A takéto „bytosti“ sú samozrejme v popredí vo všetkých oblastiach šoubiznisu. V športe, hudbe a najnovšie už aj v politike.

A Kim Petras je z podobného súdka. Ide o typickú obeť šialenej „slobody výberu pohlavia“, ktorá zachvátila Západ. V ranom veku si pôvodne chlapec Tim Petras zrazu „uvedomil“, že je vlastne dievča. A so súhlasom „tolerantných“ rodičov začal s hormonálnou terapiou. Nasledovala operácia, ktorá z neho urobila transgendera. A zakrátko, už ako „speváčka“, urobil závratnú kariéru.

A aby bolo všetko, ako má byť, ich spoločný „duet“ uviedla nemenej škandalózna Madonna. Ktorá sa mimochodom rada vysmieva kresťanstvu. Povedala doslova: „Čo som sa naučila za tie štyri desaťročia je, že ak vás nazývajú šokujúcimi, škandalóznymi, problematickými, provokatívnymi alebo nebezpečnými, určite ste prišli s niečim novým. Takže som tu, aby som poďakovala všetkým rebelom, ktorí dláždia cestu a preberajú za to zodpovednosť.“

Takže je zrejmé, aké sú dnes „umelecké hodnoty“ Západu. Smith a Petras ocenili za „najlepší výkon popového dua“. No a Petras nezabudla zdôrazniť, že sa stala prvou „transrodovou ženou“, ktorá ho získala.

Už nejde o umenie, ale o škandály a provokácie. Základom je „netradičná orientácia“. Čím šialenejšia, tým lepšie. Pokojne sa tak na pódiu Grammy či Oskara môže čochvíľa objaviť „čierna transrodová beštia“ v objatí so „štvornohým milencom“.

Satanizmus na vývoz

Na svetlo sveta sa už aj predtým dostali materiály svedčiace o príklone Západu k otvorenému satanizmu. Pripomeňme škandalózne otvorenie najdlhšieho tunela na svete vo švajčiarskych Alpách sprevádzané obdobným „satanským kostýmovým sabatom“. Prizerali sa mu dokonca vtedajší lídri hlavných európskych krajín. Angela Merkelová, Francois Hollande a Matteo Renzi. Nechýbala ani európska komisárka pre dopravu Violetta Bulz, ministri dopravy mnohých európskych štátov ako aj ďalší predstavitelia najvyšších poschodí európskej politiky.

Nie každý vie, že slávna cena Americkej filmovej akadémie, teda soška Oskara, je vlastne obrazom staroegyptského „Boha mŕtvych“ Sokara. V názve boli zrejme „pre istotu“ obrátené iba dve písmená. Aby to nebolo až také do oči bijúce.

A na dokreslenie celkového obrazu už len treba pripomenúť nové „požiadavky“ pre obsadenie hollywoodskych filmov. Povinné kvóty pre čiernych, zdravotne postihnutých či „netradične orientovaných“. Alebo černochov hrajúcich úlohy starogréckych hrdinov a anglických kráľov. Nevadí, že ide o dejinnú hlúposť. Hlavná je „tolerantnosť“.

Nit divu. „Cirkev Satana“ je v USA oficiálne povolená. V Európe sú zasa verní kresťania stíhaní za kritiku homosexuálov a uzákonenie „rodín rovnakého pohlavia“.

No a vrcholom sú satanské symboly „zdobiace“ telá ukrajinských nacistov, ktorí sú dnes v Európe považovaní za obhajcov „západných hodnôt“.

Môže byť toto všetko náhoda? Ťažko. Zjavne ide o trend charakteristický pre túto konkrétnu civilizáciu. To všetko bolo predpovedané. Nie však vizionármi ako Vanga či Messing. Ale skutočnými výskumníkmi.

Lev Gumilev vo svojej teórii etnogenézy hovorí „fáze zatemnenia“ takzvanej civilizácie Západu.

Uviedol: „Neoceňujú sa schopnosti, ale ich absencia. Nie pevné presvedčenie, ale bezohľadnosť. V umení dochádza k úpadku štýlu, veda sa zameriava na technické vynálezy a zvýšenie pohodlia domácností. Originálne vedecké práce sú nahrádzané kompiláciami. Korupcia sa legitimizuje v politickom aj verejnom živote.

Morálny úpadok preniká do všetkých vrstiev spoločnosti. Vzťah k viere nielenže upadá, ale často prechádza do úplného protikladu. Neveriaca väčšina sa spolieha iba na zvieracie inštinkty. Čo je horšie, ľudia sa začínajú modliť opačne. Teda uctievajú sily zla. Všetko je obrátené hore nohami. Veriaci v Boha sú vyhlásení za zločincov a podvodníkov. Veriaci vo všetkých zlých duchov sú vyhlásení za spravodlivých a učiteľov.“

Ako keby opísal súčasnosť. A práve tieto „hodnoty“ sa súčasný Západ snaží vnucovať svetu. A za tieto „hodnoty“ bojuje proti Rusku na Ukrajine. Rusku sa im len tak tak podarilo „odolať“ v 90.rokoch minulého storočia. Bolo to tesné, ale Západ to zjavne nevzdal.

Prečo Západ Rusko tak nenávidí

V súvislosti s „diabolskými tancami“ na Grammy zaznel jeden komentár, ktorý situáciu úplne vystihuje. „Kde sú časy, keď Grammy bola o hudbe, Oskar o filmoch a Nobelova cena o vede.“

Alebo inak. Nakazení vírusom občas menej nenávidia tých, kto ich infikoval, než tých, kto sa na rozdiel od nich nenakazili. A veľmi túžia „túto nespravodlivosť“ napraviť.

Takže je podľa všetkého načase do cieľov ruskej špeciálnej operácie na Ukrajine zaradiť okrem „demilitarizácie“ a „denacifikácie“ aj „desatanizáciu“. A zahrnúť do nej aj Západ podporujúci „Ukrobanderovcov“.

Zdroj: Tsargrad

https://tadesco.org/tohtorocne-hudobne-ceny-grammy-pripominali-skor-satansky-sabat/