Ruské speciální jednotky na Ukrajině zadržely chladírenský tahač, který převážel rafinovaný Adrenochrom z Ukrajiny do polské Varšavy, kde měla být zásilka naložena na letadla mířící do Spojených států, řekl agent ruské FSB Andrej Zacharov zpravodajské službě Real Raw News.

Jak bylo oznámeno minulý měsíc, FSB tvrdila, že výrobci Adrenochromu „Deep State“ ve Spojených státech se natolik obávali vojenské odvety, že si zřídili dílny ve východoevropských zemích, (zejména na Ukrajině), sympatizujících se zločinným Bidenovým režimem. V lednu Spetznas zachránil 50 uvězněných, vyzáblých dětí z „Adrenochromové farmy“ nedaleko Shostky na Ukrajině. Jejich věznitelé tak často vysávali jejich křehká těla z krve a adrenální tekutiny, že jejich přežití záviselo na tom, zda budou udržováni v lékařsky navozeném kómatu, krmeni nitrožilně. Zacharov řekl, že pět dětí z padesáti zahynulo kvůli zraněním, která utrpěli v zajetí.

Na Putinův příkaz FSB od té doby zahájila rozsáhlou iniciativu na sledování a likvidaci výrobců Adrenochromu, prodejců, kupujících, prostředníků a všech, kdo se podíleli na výrobě a vývozu farmaceutického koktejlu, který Putin nazval „ďáblovou prací“. Zacharov řekl, že ruský prezident vytvořil „Adrenochromovou pracovní skupinu“ složenou ze speciálních agentů a osobně vybraných Spetznasů, aby se vypořádali s narůstající krizí.

V neděli tato pracovní skupina zaznamenala vítězství, když zajala osmnáctikolový automobil naplněný chlazeným Adrenochromem, který mohl dosáhnout břehů Spojených států. K zachycení údajně došlo podél P94 – silnice táhnoucí se z jižní Ukrajiny do Brestu, pohraničního města a kontrolního stanoviště s výjezdovými stanovišti vedoucími do polské Varšavy – a zahrnovala nejméně tucet agentů Spetznasů a FSB.

Zacharov nechtěl říct, jak se o zásilce dozvěděli, ani proč se tým kamionu zmocnil na dálnici místo na místě odjezdu, ale řekl, že v nákladovém listu byl obsah kamionu identifikován jako Penicilin a další injekční antibiotika. Hlavním vývozním artiklem Ukrajiny jsou zemědělské produkty, nikoli léky.

„Pokud masakrujeme ukrajinské občany, jak říká Zelenskyj, proč by posílal léky ze země? Nedává to smysl. V přívěsu nebyl žádný lék, jen jed Adrenochrome,“ řekl Zacharov.

Spetznas držel řidiče a spolujezdce na mušce, zatímco prohlížel kamion. Podle Zacharova byla pracovní skupina vycvičena k vizuální identifikaci Adrenochromu bez laboratorních testů. Ať už je to infuze nebo injekce, kapalina je lehce viskózní, při vystavení slunečnímu světlu se scintiluje a má téměř neznatelný červený odstín, řekl Zacharov.

Osádka kamionu, ukrajinští občané, nechtěli spolupracovat a byli zastřeleni na místě jako váleční zločinci, podle trvalých rozkazů Vladimira Putina.

„Tahle špína si nezaslouží žádné slitování,“ řekl Zacharov. „Jsou to agenti zla.“

Dodal, že pracovní skupina odebrala vzorky pro chemickou analýzu, než podpálila návěs.

V manifestu stálo, že zásilka má být převezena na varšavské mezinárodní letiště a naložena na palubu nákladního letadla Atlas Air směřujícího do AFB v Delaware.

Poznámka: Tuto informaci musíme ještě potvrdit prostřednictvím domácích zdrojů. V minulosti se Vladimir Putin podělil s prezidentem Trumpem o podrobnosti o likvidaci Adrenochromu. Doufáme, že naše zdroje z Mar-a-Lago se o takovém rozhovoru doslechnou, a pokud ano, budeme tuto informaci náležitě aktualizovat.

https://realrawnews.com/2023/02/putin-intercepts-adrenochrome-shipment-headed-to-united-states/