Přáli jste si někdy staré časy, kdy jste neznali skutečnou situaci na naší planetě? Napadlo vás někdy, že by bylo skvělé vrátit se v čase a znovu prožít své mládí, když byl život jednoduchý, byli jste svobodní, naivní, hudba byla lepší, kvalitní věci byly levné a v hojném počtu a vyráběly se v Japonsku, USA nebo Kanadě a jídlo bylo skutečně chutné – a bezpečné – přímo ze země? Lidé byli štíhlejší a zdravější. Existovalo mnohem více značek všeho a spoustu konkurence. Tehdy nikdo nemluvil o nedostatku ropy nebo plynu a pokud jsme věděli, svět byl skutečný. Co se do pekla stalo?

Pro ty, kteří se to snaží zjistit…
Sledujeme destrukci staré gardy a důkazů už není málo. Den co den vidíme, jak padají světoví lídři.
Média jsou nepřítelem. Bezostyšní lháři. Téměř vlastnoručně oklamali, zmanipulovali, rozptýlili a naprogramovali masy jako cvičené psy – a stále v tom pokračují!

Toto je skvělé krátké video na počest statečných holandských zemědělců, rybářů, hasičů a dalších, kteří se brání, a mnoha vlastenců, kteří na celém světě pozvedli svůj hlas v boji proti útlaku a korupci.

Upratovanie pokračuje deň čo deň. „Neslávne známy drogový boss Rafael Caro Quintero, ktorý stál v roku 1985 za zabitím amerického agenta DEA, bol zajatý mexickými silami takmer desať rokov po tom, čo odišiel z mexického väzenia a vrátil sa k obchodovaniu s drogami.“

Londýnský most padá

Nenechte se rozptylovat tím, co Fake News vypouštějí na toryovské vedení a kdo se bude ucházet o post příštího premiéra. Všechno je to BS a odvádí to pozornost. Všichni [jsou] odhaleni pro podvody a korupci a my víme, že to sahá mnohem hlouběji. Doris 4.0 udělal svou práci, když pomohl s demontáží britské vlády, která je po kolena v satanském babylonském systému. MSM chtějí, abyste odvrátili zrak od toho, co se skutečně děje. A my jim na to neskočíme. Minulý týden jsem řekl, že před odstoupením Doris z funkce premiérky Konzervativní strany NE země dochází k zatýkání. Stále je správcem Spojeného království. Proto bylo minulý týden tolik lidí v rezignaci (zatčeno). MSM opět nebude informovat o pravdě. To je náš úkol, abychom zveřejňovali skutečné zprávy. Opravdu si myslíte, že Trump a Bílá aliance nechávají tyto démonické psychopaty volně se pohybovat? Rozhodně NE! Jak Q již mnohokrát řekl, spravedlnost přichází a s ní i BOLEST.

Právě teď vidíme tolik požárů v Londýně. Falešné zprávy uvádějí, že požáry souvisejí s vlnou veder, kterou má Spojené království v současnosti způsobenou klimatickými změnami, o kterých víme, že jsou naprostým HOAXEM! Horké počasí je jen zástěrkou pro likvidaci podzemních tunelů a DUMů. V posledních dnech vypukly v Londýně 4 obrovské požáry. Nejnovějším je obrovský požár na Eaton Place v Londýně, který se nachází velmi blízko Westminsteru. Skutečně velmi smutné.

Pod Westminsterským parlamentem se nachází obrovský systém DUMB & tunelů se složitými tunely, které se rozšiřují mimo městskou část. Přístup je přes linku metra New Victoria, hotel Intercontinental na Park Lane, Buckinghamský palác, stanici metra Hyde Park (Všechny jsou součástí vlakového systému Maglev). Záplavy v Londýně v loňském roce…

David Mahoney si nechal potvrdit od tří různých zdrojů, že minulý týden se v parlamentu během všech rezignací objevilo asi 35 agentů FBI. PROČ by měla americká agentura „vtrhnout“ do britské vlády?


Pád britské vlády Deep State.

Jako vojenské operace v pohotovosti na pomoc Bílé klobouky FBI razí & získat počítače, pevné disky & servery uvnitř vládních úřadů, jako několik členů kabinetu odstoupil & několik operací se konalo po Londýně v časných hodinách před Boris odstoupil.

V zákulisí se dějí obrovské věci s probíhajícími tajnými vojenskými operacemi. globálními zatýkáními a likvidacemi. Stačí se na všechno podívat z ptačí perspektivy a spojit si jednotlivé body.

Děkuji naší statečné armádě a bílým kloboukům

Důsledkem toho je, že mnozí lidé dnes nedůvěřují nikomu. Samozřejmě, že existuje několik dobrosrdečných a odvážných lidí, kteří posunuli hrnec na zadní hořák dříve, než začal vřít, takže mnozí z nás, žabožroutů, mohli skočit do bezpečí, ale bylo by moudré, kdybychom byli opatrní a nedůvěřovali mnohým lidem, kteří se prezentují jako „vlastenci“ nebo „bílé klobouky“.

Psychopatická vládnoucí třída a její přisluhovači jsou patologičtí lháři. Jsou v tom tak dobří, že někteří mohou uvěřit tomu, co sami říkají. Jiní se jen bez výčitek svědomí přiživují na jiné, protože se cítí být nadřazeni, zrozeni k vládnutí a mají pocit, že je jejich úkolem nás využívat. Myslí si, že pokud jsme dost hloupí na to, abychom jim uvěřili, pak si svůj úděl zasloužíme.

Není to však černobílé, protože Plán je starý desetiletí a mnoho lidí se infiltrovalo do nepřítele na obou stranách.

Kdybyste věděli, že Lidstvo zahyne, pokud je vy a malá skupina Vyšších bytostí nedokážete zničit, co byste byli ochotni udělat, abyste tohoto cíle dosáhli? Skryli byste se, vmíchali se mezi nepřátele, abyste se dozvěděli jejich tajemství, a předstírali byste, že jste jedním z nich? zdroj


Turecko, S. Arábie a Egypt se chtějí připojit k BRICS.

Prezidentka Mezinárodního fóra BRICS Purnima Anandová ve čtvrtek uvedla, že Turecko, Egypt a Saúdská Arábie se chtějí připojit k BRICS, a dodala, že k rozhodnutí o přijetí některé z těchto zemí může dojít během příštího summitu organizace v roce 2023.

V rozhovoru pro ruské médium Izvestija Anand poznamenal, že organizace, kterou tvoří Brazílie, Rusko, Indie, Čína a Jihoafrická republika, diskutovala o možných nových členských státech během svého posledního summitu, který se konal 23. a 24. června v Pekingu. „Všechny tyto země projevily zájem o vstup a připravují se podat žádost o členství. Myslím, že je to dobrý krok, protože rozšíření je vždy vnímáno pozitivně, jednoznačně posílí vliv BRICS ve světě,“ vysvětlila a poznamenala, že doufá, že se tak stane “velmi rychle“, protože “všichni představitelé jádra sdružení mají zájem se rozšířit“. „Takže to bude velmi brzy,“ uzavřela Anandová.

Již dříve podaly své žádosti o vstup do organizace také Írán a Argentina, jak uvedlo Rusko. link zdroj

Asi nás připravují na realitu. Citace:

Jedlé umění nebo lahodně vypadající sochy z hlíny: internet se nemůže nabažit realistických uměleckých děl, která odhalí svou pravou podstatu až na druhý pohled. ??

Existují však i nejedlé sochy, které vypadají jako chutné lahůdky. Umělec Quimmy Shimmy ze Singapuru vytváří surrealistické figurky z polymerové hlíny, které jsou strašidelné a roztomilé zároveň. Svým uměním se chce kriticky vyjadřovat ke společenským otázkám a osvětlovat například ideály krásy, konzumerismu nebo masného průmyslu. ?

Devětadvacetiletá žena se pro časopis Beautiful Bizarre svěřila, že se snaží proměňovat známé věci každodenního života v něco zvláštního. Jedním ze způsobů, jak to dělá, je nakupování v supermarketu. zdroj

Ctete pozorne a vzpomente si, jake zakony podepisoval Trump (vmesovani se cizich statu do vnitrnich zalezitosti USA je teroristicky cin….atd…….)

? Putin si pripravuje pudu na velke cistky v zahranici ? titulek Blesku (Soumrak nad Ceskem) ted nabyva na vyznamu.

Putin schvaluje zvláštní ekonomická opatření pro operace ruských ozbrojených sil v zahraničí.

Ruský prezident Vladimir Putin podepsal zákon o zajištění bezpečnosti ruských ozbrojených sil při protiteroristických a jiných operacích mimo území země.

V dokumentu se uvádí, že speciální operace na obranu Donbasu vedla ke krátkodobě zvýšené potřebě oprav vojenské techniky a zbraní a také k zajištění logistiky.

Po zavedení zvláštních ekonomických opatření získala ruská vláda právo dočasně demobilizovat mobilizační kapacity a zařízení a disponovat hmotným majetkem ze státních rezerv.

Po dobu platnosti zvláštních hospodářských opatření navíc nemají právnické osoby v Rusku právo odmítnout uzavřít smlouvy na podporu protiteroristických a jiných operací ruských ozbrojených sil v zahraničí.

Již dříve se objevila zpráva, že Putin podepsal federální zákon, který v případě válečné situace přirovnává zběhnutí k vlastizradě. Zavádí trestní odpovědnost za účast ruského občana na vojenských akcích na území cizího státu, které jsou v rozporu se zájmy Ruska. Maximální trest za to je 20 let vězení.

Stejný trest se uplatní v případě špionáže, vydání státního tajemství cizí organizaci nebo státu nebo poskytnutí finanční, materiální a technické, poradenské nebo jiné pomoci jiné zemi nebo mezinárodní organizaci při činnostech proti bezpečnosti Ruska.

Rusko zahájilo 24. února speciální operaci na ochranu Doněcké a Luhanské lidové republiky (DNR a LNR). Předcházelo mu zhoršení situace v regionu, žádost o pomoc ze strany představitelů donbaských republik a následné uznání nezávislosti Doněcké a Luhanské lidové republiky ze strany Ruska. link zdroj

Dnes zemřela Ivana Trumpová, první manželka Donalda Trumpa a matka jeho tří nejstarších dětí. Policie byla ve 12:40 přivolána na East 64th Street 10 na Upper East Side, kde našla 73letou mrtvou. Smrt není považována za podezřelou a podle policie zřejmě zemřela přirozenou smrtí.

? Trump:
„S velkým zármutkem oznamuji všem, kteří ji milovali, a těch je mnoho, že Ivana Trumpová zemřela ve svém domě v New Yorku. Byla to báječná, krásná a úžasná žena, která prožila skvělý a inspirativní život. Její pýchou a radostí byly její tři děti Donald junior, Ivanka a Eric. Byla na ně tak pyšná, stejně jako my všichni na ni. Odpočívej v pokoji, Ivano!“ zdroj

Kdo to má všechno pod kontrolou? Ano, Whitehats. ?
„Mám informace vedoucí k zatčení Hillary Clintonové,“ stojí na twitterovém účtu Hillary Clintonové. zdroj

padaji jak zrale hrusky ??? Estonská premiérka podala demisi link zdroj

Finále se blíží mílovými kroky! ? Peking stahuje povinné očkování

Peking nakonec nezavede povinné očkování na veřejných místech, jako jsou tělocvičny a muzea. Krátce po oznámení nového pravidla úřady učinily neobvyklý krok zpět. link zdroj

Capitol ↓

? 15. července 2022 – Španělští řidiči kamionů blokují dálnici A4 ve městě Jaen (Andalusie). Na protest proti zvýšení cen pohonných hmot. V nadcházejících dnech se v regionu plánuje několik takových shromáždění.

?15.07.22 #NoFarmersNoFood … Demonstrace zemědělců na podporu nizozemských zemědělců…. Španělsko

Po Holandsku, Itálii a nyní také Španělsku: Zemědělci zahájili protesty a demonstrují v Granadě, Badajozu a Albacete.

Itálie: Zemědělci protestují v Miláně a blokují městskou dopravu:

„Nejsme otroci, jsme zemědělci!“ zdroj

Zdravotní experti z CDC a NIH vo veľkom odchádzajú kvôli „nízkej morálke a politickému tlaku“ zdroj

? Nizozemští zemědělci připravují vodní děla k boji proti WEF/OSN – policii. zdroj

Nedávno jsme viděli šachovou partii Elona Muska a odkaz na Q Drop , „chceme hrát další hru?“.
Poté se do popředí dostala hádka mezi Muskem a Trumpem, která mi připomněla Barra a Trumpa ?.
CNN píše, že Trump se poprvé po svém odchodu vrací do Washingtonu, poslední projev k falešné administrativě obsahuje slova: „To nejlepší teprve přijde“ a hodně štěstí nové „administrativě“.
Trump včera poukázal na inspirativní život Ivany, můžete najít událost Ivany s názvem „To nejlepší teprve přijde“.
Kapka Q, „to nejlepší teprve přijde“, bude pravděpodobně aktuálním tématem ve Washingtonu, nevědí přesně, co tam Trump chce, a to pravděpodobně způsobí paniku.
Nejdřív zemře Abe, pak Ivana, nějak doufáte, že je právě odvezli do bezpečí, ale prostě nevíte!
Nevěřím ve velké prohlášení před senátními volbami, ale věřím v přípravu na něco velkého. (Alex) zdroj

 

Převzato: https://vitazstvosvetla.org/spravy-16-07-2022/