Na začátku 40. let chemický podnik I.G. Farben zaměstnával polského obchodního zástupce, který prodával nacistům kyanid, kteří jej používali v Auschwitzu. Ten samý obchodní zástupce také pracoval jako chemik v továrně na jedovatý plyn. Stejný kyanidový plyn společně s plynem Zyklon B a malathionem byl použit k vyhlazení milionů Židů a dalších skupin obyvatelstva. Jejich těla byla potom spálena na popel v pecích.

Po válce se tento obchodní cestující bál o svůj život, a proto vstoupil do katolické Církve a v roce 1946 byl vysvěcen na kněze. Jedním z jeho nejbližších přátel byl dr. Wolf Szmuness, vedoucí osobnost od listopadu 1978 do října 1979 a od března 1980 do října 1981 při experimentech s vakcínou proti hepatitidě B, kterou provádělo Centrum pro kontrolu nemocí v New Yorku, San Franciscu a čtyřech dalších městech, která rozšířila nákazu AIDS mezi americký lid. Tento obchodní zástupce byl v roce 1958 vysvěcen na biskupa a stal se tak nejmladším biskupem v Polsku. Po třiceti dnech vlády byl jeho předchůdce zavražděn a náš bývalý obchodník s kyanidem Karol Wojtyla přijal papežství jako papež Jan Pavel II.

A je to tu zase ??

Tanzanie vyšetřuje výskyt smrtelné záhadné nemoci

Zdravotníci vyšetřují smrtelnou epidemii záhadné nemoci v jižní Tanzanii, kterou se nakazilo více než deset lidí a nejméně tři z nich zemřeli.

Hlavní lékař Tanzanie Dr. Aifelo Sichalwe vyzval ve středu (13. července) v hlavním městě Dodomě veřejnost, aby “zachovala klid”. Ve vesnici Mbekenyera ve východoafrickém regionu Lindi bylo dosud zaznamenáno celkem 13 případů neznámé nemoci, přičemž pacienti vykazují podobné příznaky jako virus ebola nebo Marburg – horečku, bolesti hlavy, únavu a krvácení, zejména z nosu, uvedl Sichalwe.

Sichalwe však uvedl, že předběžné výsledky laboratorních testů vyloučily v těchto případech viry Ebola a Marburg a že pacienti byli rovněž negativně testováni na SARS-CoV-2.

První případ byl zaregistrován 5. července ve zdravotním středisku Mbekenyera.

https://abcnews.go.com/International/tanzania-investigates-deadly-outbreak-mystery-disease/story?id=86870310


Z minulosti do současnosti…

https://vk.com/video729018891_456240830?access_key=03b2bf3c1c30316f5f

Beton.
Naprosto normální věc.
Používá se k výrobě domů a budov, které potřebujeme, mnohé z nich jsou pozůstatky dávné civilizace, které se dochovaly dodnes, jen byly upraveny, přestavěny nebo zbourány a nahrazeny novými či replikami, jen s tím rozdílem, že byly pečlivě restaurovány pomocí technologie kultu.
Celá naše země je potřísněna krví a zahalena černou magií. Vědci tvrdí, že přidání krve do betonu je římský recept, ale je to pravda jen z části,
pojem římská kultura je zavádějící, protože neexistovala. To, co vidíte dnes, fungování Evropské unie, to byl vlastně pojem Římská říše, okupovaná, zotročená území národů s lidmi a architekturou vytvořenou Antiky.
Satani nejen vyhnali, ale také vytvořili globální katastrofy, ať už útoky z vesmíru nebo války, zničili civilizace jadernými válkami, které měly za následek obrovské záplavy a zemětřesení a po zkáze přichází co??? Zkáza!!
Naši předkové nepřinášeli žádné krvavé oběti, jak je tedy možné, že se krev dostala do betonu jako pojivo????.

Když se stavěla nemocnice v Banské Bystrici. Tak se mezi lidmi povídalo, že v základech jsou lidé, nemocnici stavěli seriózní lidé a stalo se, že omylem něco zalévali betonem a museli to rozbít a našli tam těla, samozřejmě se vše ututlalo, nemocnice stojí a lidé tam chodí už 10 let,
kdy tam byla těla-oběti, byla jen tam??? Nebo byla součástí “receptu” i v jiných budovách? černá magie potřebuje krev, když už víte, že žijeme pod vládou psychopatů, vy systému zločinců, kteří se za nic nestydí, betonárny na Slovensku a v Čechách mají německé majitele a mají platný patent na přidávání krve do betonu, když už víte o hrůzách, které se děly v podzemí, když už víte, že se přidávala do potravin, jste stále přesvědčeni, že krev je “jen” zvířecí??
Katolická církev a politika Vatikánu, která spolupracuje s gnostiky a drží se eugeniky, byla vždy esteticky příjemná mezi lidmi upustila od zaručeného poselství, že i dřevo natřené krví je “věčné”, a tak si zbožní lidé natírali svá dřevěná obydlí “krví”, aby byla věčná.
V jakém světě žijeme????
Je nejvyšší čas se probudit!!!!!
(Alex)

? SKANDÁL! Krev jako pojivo betonu – jsou naše ulice a domy postaveny doslova na krvi?!
Tento článek by mohl většinu z vás šokovat a vyvolat mrazení v zádech. Nedávno jsem se díval na jedno z videí aktivistky Catherine Thurnerové, která nás všechny upozorňuje na něco zrůdného, a sice na přidávání krve do cementu/betonu používaného k dláždění našich silnic a stavbě domů! Její nejdůležitější výroky jsou uvedeny níže (s mými doplňky v hranatých závorkách):
Nejlepším pojivem pro výrobu betonu je hemoglobin. To věděli už staří Římané, kteří tehdy zotročovali lidi [a římský cement je známý jako “stavební materiál na věčné časy”. Cement je latinský výraz a překládá se jako “lomový kámen” nebo “stavební kámen”]. Starověký Řím se zase vrací ke starověkému Babylonu a dalším starším dynastiím a zde se vracíme k problematice “rituálního zneužívání dětí” a “dětských obětí” [klíčové slovo: Baalův kult].
Větrné turbíny jsou rovněž vyrobeny z betonu. Slouží jako jakýsi zdroj energie pro vše, co je ukryto v podzemí?
Všechny dálnice na světě by byly jakousi “dlažbou”. Jízda po silnicích a dálnicích by byla spíše vedlejším efektem. Co chceme vydláždit, tj. zakrýt nebo skrýt, tím, že svět doslova vydláždíme betonem (to, co se děje v podzemí ve všech tunelech)? Dláždění světa není přirozený vývoj.
Nyní silnice, dálnice, mrakodrapy atd. slouží obchodu, tj. ekonomice. Ekonomika je nám prodávána jako něco dobrého a jako výdobytek lidstva. Ve skutečnosti je to pro nás vytvořené křeččí kolo, otroctví. Je to zástěrka pro něco zrůdného.
Výraz hostitel znamená, že máme co do činění s cyklem, který neustále produkuje hostitele. Jsme hostiteli druhu, který se námi živí [neustále krmíme parazity (vládce a temné energie svou prací, svou krví, svými emocemi a energií].
Odkaz na jednoho z největších výrobců cementu, společnost Cemex, v níž má Bronfman Rothschild podíl. V Tucsonu v Arizoně v USA byly pod továrnou společnosti Cemex podzemní tunely, v nichž byly drženy děti v zajetí. Starosta byl Rothschild a zabránil tomu, aby se tento skandál stal.
Pravidelné inkubátory v tunelech s oplodněnými ženami [k pěstování dětí pro rituální vraždy za účelem získání adrenochromu].
Trumpova administrativa se v současné době snaží tato podzemní zařízení vypátrat a děti zachránit.
Patenty a utajování
Sledoval jsem Catherininy stopy a našel další. Existují nejméně dva patenty, jejichž platnost již vypršela, které zmiňují plnou krev, hemoglobin a červené krvinky jako pojiva pro výrobu lehké betonové směsi pro stavebnictví. Jeden patent pochází z roku 1976 z USA, druhý z roku 1993 od německé společnosti GmbH.
https://patents.google.com/patent/US4203674A/en

https://patents.google.com/patent/DE4314996A1/de
V Tucsonu (Arizona) se podle reportáže malé televizní stanice zdá, že skutečně došlo ke skandálu Cemexu, když byly v blízkosti továrny Cemex pod bývalým místem pro bezdomovce nalezeny bunkry, které podle bývalého námořního tuleně jasně naznačují, že v nich byly drženy děti (nalezené dětské oblečení, pouta na stromě).
Další zprávy v mainstreamových médiích naznačují, že záležitost byla skutečně utajena. Například bývalý příslušník námořnictva již dříve veřejně revidoval nebo upřesnil svou zprávu a jiný muž, který odhalil sexuální gang s dětmi v Tucsonu, byl zatčen a uvězněn. Ten také uvedl, že celý skandál byl ututlán, a jmenoval seznam osob a organizací, které se na ututlání podílely, včetně FBI, starosty Tucsonu (Jonathana Rothschilda), Hillary Clintonové a společnosti Cemex

Investiční společnost Bronfman E.L. Rothschild skutečně vlastnila akcie společnosti Cemex, jak zjistil server bigleaguepolitics.com, a také zjistil, že Clare a Sara Bronfmanovy (sestry Matthewa Bronfmana, bývalého předsedy představenstva Bronfman E.L. Rothschild) hrály hlavní roli v kultu sexuálních otroků NXIVM (o tom rovněž informoval NY Post). Na konci roku 2018 společnost Bronfman E.L. Rothschild prodala své poslední akcie společnosti Cemex (zdroj). Sloučila se do nové společnosti Wealthspire Advisors.
Další myšlenky:
Beton má také tu vlastnost, že nás odděluje od zemských energií. Pokud chodíte bosí po trávě nebo po zemi, jste uzemněni a naplníte se záporně nabitými ionty, které jsou pro nás dobré. Kritici by si mohli myslet, že k výrobě betonu se používá zvířecí krev. Mohu jen namítnout, že i když se nepoužívá lidská krev, ale zvířecí, jsme stále obklopeni energií utrpení a smrti. To nás neustále okrádá o životní energii a živí temné síly jako perpetuum mobile! V tomto systému, v tomto matrixu máme co do činění s kultem smrti! V kostelech a katedrálách (a jistě i v mnoha dalších budovách) bývaly zazděny lidské kosti. Mafiánské organizace zazdívají své oběti a mafie je zase nedílnou součástí sítě iluminátů s velmi úzkými vazbami na Vatikán.

https://connectiv.events/skandal-blut-als-bindemittel-in-beton-sind-unsere-strassen-und-haeuser-regelrecht-auf-blut-gebaut/


Kvantový internet udělal velký krok vpřed

Nový objev by mohl pomoci kvantovému hardwaru lépe komunikovat. Odborníci prohlásili, že vývoj takzvaného kvantového internetu možná právě zaznamenal významný průlom.

Výzkum týmu Simon Fraser University v Britské Kolumbii v Kanadě publikovaný ve vědeckém časopise Nature(otevře se v nové záložce) poskytuje principiální důkaz, že T centra, specifický luminiscenční defekt v křemíku, mohou poskytnout “fotonické spojení” mezi qubity (kvantová výpočetní technika je obdobou binární číslice nebo bitu v klasické výpočetní technice).

Vzhledem k tomu, že úspěšné využití kvantové technologie by mělo prospěch z komunikační technologie, která umožňuje propojení těchto qubitů ve velkém měřítku, mohl by to být obrovský krok vpřed.
https://www.techradar.com/au/news/the-quantum-internet-has-taken-a-major-step-forwar

Ronny Jackson, který byl lékařem DJT v Bílém domě, říká, že Biden nedokončí své funkční období.

“Nevím, jestli půjdou tak daleko, že uzákoní 25. dodatek nebo ho přesvědčí, aby odstoupil… ale jsou i jiné způsoby, jak se ho zbavit, a vidím, jak se mezitím dívají jinam, Hunter Biden exploduje a možná ho prostě takhle shodí na meč.”

Nevaroval někdo Bidena, že ho 25. dodatek zákona bude pronásledovat?
https://vk.com/video729018891_456240835

Velvyslanectví USA na Ukrajině vyzvalo Američany, aby okamžitě opustili zemi.

Varování souvisí se zhoršením bezpečnostní situace na Ukrajině v důsledku pokračující ruské agrese.

Velvyslanectví USA na Ukrajině vydalo varování, aby občané USA nevstupovali do země, a vyzvalo Američany na Ukrajině, aby zemi okamžitě opustili. Prohlášení v tomto smyslu bylo ve čtvrtek zveřejněno na internetových stránkách velvyslanectví.

https://www.golosameriki.com/a/security-alert-missile-threat-awareness-ukraine/6659295.html


PANIKAAAAA!!!! ?‍♀??‍♂……. ? budou miznout i u nas??? ?? ?

? Po bankrotu: zakladatelé kryptografického hedgeového fondu beze stopy zmizí

Zakladatelé kryptografického hedgeového fondu Three Arrows Capital po svém bankrotu beze stopy zmizeli. Odpovědní likvidátoři je chtějí vypátrat, aby získali přístup k účtům a peněženkám společnosti.
https://t3n.de/consent?redirecturl=%2Fnews%2Fpleite-gruender-verschwinden-1485812%2F

?‼?‼‼

? Německá média opět nazývají Trumpa prezidentem USA a… padá slovo “VOJENSKÉ PRÁVO” ……

Boj proti výsledkům voleb
Právník vyzval Trumpa k válečnému stavu
Donald Trump si v boji proti volební porážce vyžádal extrémní radu: V dosud neznámém memorandu právník doporučil americkému prezidentovi kroky, které “média označí za stanné právo”.

https://away.vk.com/away.php

Blbý a blbějši… návrat?