Hodně se mluví o CERNu. Bude součástí objížďky, kterou Aliance Země použije, aby nás osvobodila z otroctví? I to by bylo velmi důležité, kdyby ho úspěšně nakalibrovali k vytvoření energetické události potřebné k aktivaci našich „antén“ a k tomu, abychom se „postavili“ a opustili tuto vězeňskou planetu. Ignoruji pornografii strachu a zamýšlený „podfuk“, který chtějí, abychom měli nad touto původně satanskou [666] technologií. Už není pod kontrolou psychopatů.

Jetson White dává dohromady velmi zajímavý materiál o CERNu a o tom, co se v současnosti děje v pozadí v souvislosti s naším únikem z tohoto umělého konstruktu/vězení. Odráží způsob, jakým spojuje jednotlivé body, ale má také své vlastní jedinečné zdroje a poslání, o kterých mluvil již dříve. Bez ohledu na špatný tisk, kterému se Juanu O Savinovi dostává, považuji jeho informace za podnětné a Jetson je ve svých mnoha videích úhledně zavazuje mašlí. Je to dar. Zdá se, že věci jsou stále „bibličtější“.

Nizozemci a Němci se sjednotili, aby zablokovali hranice mezi svými zeměmi na protest proti vládním nařízením v Nizozemsku, kvůli kterým zemědělci masově vyšly na cesty, jakož i rybáři, kteří se nedávno přidali k blokádě přístavů. Nevypadá to tak, že by někdo ustoupil. Právě naopak.

Svět se velmi rychle mění, protože lidé se rychle mění. Mění se jejich myšlenky, emoce, a tedy i činy. Je čas, aby dobro zvítězilo nad zlem. Dost bylo a ti, kteří jsou za to zodpovědní, nás ujišťují, že to nejlepší teprve přijde.

Pád vůdčích kamenů cabaly doprovázelo množství humoru. Někteří žertovali, že to udělal Trump. Jiní… no, vždyť víte. Udělalo to Rusko. Klamáři nikdy nepřestanou klamat.

Později jsme se dozvěděli i to, že Guidestones byly svrženy v den narozenin George W. Bushe. Myslím, že to nám prozrazuje, kdo to udělal, že? Ne cabala. Ne Kandiss Taylor. Podtrhuje to také, že data jsou pro Alianci Země velmi důležitá. Rádi posílají elitám ostré vzkazy.

Phil říká, že to byly DEW, které v ranních hodinách zlikvidovaly Georgia Guidestones. [zbraně se zaměřenou energií – což vysvětluje přesnost]. Říká také, že televizní zprávy z Austrálie, které mluvily o tom, že volby byly zrušeny, Biden je mimo a Trump je uznán za platného prezidenta, byly pravdivé. Je zřejmé, že pokud by se to oznámilo, v Americe by nastal chaos a pravděpodobně by došlo k násilnostem, a to Pozemská aliance nechce, takže se to bude řešit tajně dalšími šarádami. Phil dnes informoval, že federální soudce nařídil opětovné otevření Epsteinových spisů. Zní to jako Akty X. Některým se pravda bude zdát méně věrohodná než Akty X.

Itálie je v ulicích na nohou, stejně jako Němci, Poláci a další. link

Poľskí poľnohospodári povstali aj vo Varšave: „To stačí! Nenecháme sa okradnúť!“ Obviňujú politickú triedu z destabilizácie výroby zvyšovaním úrokových sadzieb, ktoré nezastavuje infláciu: „My pracujúci nemôžeme platiť za krízu, ktorú vytvorili politici!“
Masové protesty vyzývajúce na odstúpenie ich bábky WEF, premiéra Maria Draghiho
Padne aj on? Spolu s BoJom a Macronom? Budeme konečne svedkami toho, ako padajú hlavy?!
Severomacedónske hlavné mesto zažíva násilné protesty proti rozhodnutiu vlády prijať francúzsky návrh na začatie rokovaní s EÚ.

Myslím, že je jasné, že demontáž cabaly je v plnom prúde. Máme ju pred očami a nemožno ju ignorovať. zdroj

Toto triezve video (1 hodina 24 sekúnd) má názov „1000 športovcov“. Nie je v ňom žiadne rozprávanie, len neustály prúd fotografií a správ o mnohých športovcoch, ktorí náhle zomreli po útoku. Je šokujúce, že to zaberá takmer celú hodinu a pol. Toľko zdravých mladých ľudí, ktorí sú teraz mŕtvi, pretože dôverovali „vede“.

Obrovské dopady, Saúdská Arábie diskutuje o vstupu do koalice BRICS – výsledkem by bylo globální energetické a ekonomické štěpení. Je velmi zvláštní načasování tohoto článku z Newsweeku, který obsahuje masivní geopolitické důsledky, s využitím identifikovaných zdrojů ze Saúdské Arábie, by přišel v předstihu před návštěvou Joe Bidena v Království Saúdské Arábie. zdroj

Mnoho nizozemských občanů protesty zemědělců podporuje. Zdá se, že vláda je bezradná. Mezitím vyslala na protestní pochody tanky. Hněv zemědělců však nezná mezí. Je namířena především proti ministryni životního prostředí Christiane van der Walové, ale nakonec proti celé nizozemské vládě. Vláda vydala nová nařízení o hnojivech, která odpovídají normám EU a neznamenají nic menšího než vyvlastnění nespočtu zemědělců.

„Národní program pro venkov“ stanoví, o kolik se musí do roku 2030 snížit emise dusíku na plochu. Podle toho by se zemědělci museli rozloučit se svými zvířaty a zavřít stáje – což chce i komisař EU Frans Timmermans. Politik EU chce, aby bylo v celé Evropě vyčleněno deset procent půdy, a to vše ve prospěch snižování obsahu dusíku. zdroj

? Nizozemsko

??“Co jiného budeme dělat? Nenechám se koupit. Jsem ještě velmi mladý, chci být farmářem celý život, jako všichni tady.“

?? Zemědělci, kteří zůstávají v distribučním centru Jumbo, zatím neodejdou.
„Co můžeš ztratit? Ztratil jsi všechno, svou historii, rodinu, práci.“

??? V Nizozemsku se již začínají vyprazdňovat regály několika supermarketů, protože zemědělci v celé zemi na dva dny zablokovali distribuční centra. zdroj

? Kolaps na Srí Lance

Vzhledem k akutnímu nedostatku ropy musí obyvatelé riskovat, aby se dostali do práce. Vláda zakázala prodej pohonných hmot pro nepotřebná vozidla, školy v celé zemi jsou zavřené a doprava je omezena. zdroj

94 PEVNÝCH DISKŮ, 129 USB FLASH DISKŮ
Zátah na pedofily v jižním Hesensku.

Darmstadt – 18 prohlídek ve čtyřech okresech podezřelých v jižním Hesensku!

Na konci června prohledalo 70 policistů domy podezřelých z pedofilie v jižním Hesensku. V pondělí to společně oznámily hessenský zemský kriminální úřad a policie.

Policisté zajistili šest počítačů, 15 notebooků, 28 mobilních telefonů, čtyři tablety, 94 pevných disků, čtyři paměťové karty, 129 USB klíčů a pět herních konzolí s důkazy obsahujícími příslušné fotografie a videozáznamy. link zdroj

Elon tedy navštívil papeže a nyní se zřejmě spojuje s Trumpem, když mluví o ponožkách. Trump špatně napsal akcie a napsal ponožky a obnovil ponožkový účet před 3 dny a Kash nosil ponožky Punisher a pak byl zvýrazněn.
Musím se ptát, co se na tom setkání s papežem říkalo nebo dělo. V zákulisí se určitě dějí věci, do kterých nejsme zasvěceni, ale zdá se, že nám dávají vodítka. zdroj

Vážení, loni jsme spekulovali o otevření továrny Tesla v Braniborsku a o tom, co se v ní bude skutečně vyrábět.

Ti, kteří tam mají dlouholetou praxi jako zkušení automechanici, nebyli po podání přihlášky přijati, ačkoli podle továrny se mělo v prvním roce vyrábět 1000 elektromobilů ročně a od druhého roku 4000 ročně.
Proč ne?
Co se tam skutečně staví?

S odkazem na oficiální informace od Elona Muska se najednou po tak krátké době otevření musí továrna přestavět na vyšší technologii, např. přestavbu na technologicky náročnější baterie.

A tato přestavba se shoduje s opravou plynovodu Nordstream 1!

Pokud provedete tak velký high-tech přechod, a to náhle, pak přechod není proveden do 14 dnů, což je velmi sporné!

Pokud se to podaří, může za tím být jen dlouho připravovaný plán.

Zasvěcenci napsali, že všechny kontejnery neobsahovaly díly pro výrobu automobilů, ale díly, které lze použít např. pro konstrukci cívek Tesla.

Až se 11. července vypne Nordstream 1, budou se Teslovy cívky už dávno vyrábět v zázemí pro případ nouze, kdyby se tu všechno vypnulo, a to díky mimořádně inteligentním politikům s moudrou předvídavostí!

  1. abyste nedovolili zaměstnancům BRiD jejich uspokojení z toho, že způsobili německému lidu tak velkou škodu, která ovlivňuje celý život, viz jednotky intenzivní péče, respirační pacienti a márnice atd…předběhli jste je!

Koneckonců, některé z těchto Teslových cívek byly viděny i v soukromých domech!

Předběhněme je také, aby zaměstnanci FRG neřekli, že si to vymysleli.
Víme, že jsou to mistři podvodu, oni sami nemají ani myšlenky na dobro, ale na srdci jim leží blaho lidu! Vždyť všichni z ekologického hnutí bojovali zuby nehty proti výstavbě elektrárny a za ochranu svých druhů, jako jsou obojživelníci, ještěrky a další plazi, kteří jsou v této oblasti údajně původní.

Víme, kdo byli reptoši! zdroj

? Mickey Mouse by mohl brzy opustit společnost Disney, protože se blíží vypršení 95 let autorských právElon Musk odpovídá „je čas“Moje myšlenky:Ze všech tweetů, na které mohl odpovědět, si „vybral“ tento. Ze všech odpovědí, které mohl odpovědět, řekl „je čas“ ⏰.TS: 10:42

Takto to vidím já. #ElonMusk Časový údaj je 10:42 ETHodiny Mickey Mouse odpovídají ElonoviČasové razítko.Levá ruka = 10Dvě uši a dvě nohy= 4 Případně jsou mezi ručičkami 4 hodiny.Pravá ruka= 2**Nemluvě o tom, že Mickeyho nohy jsou na 7 a 5…. Dnešní datum je 7/5…Máme časovou i datovou shodu.

? Více než 130 zatčení během celoevropské akce proti obchodování s dětmiOrgány činné v trestním řízení identifikovaly až 60 nových podezřelých a přibližně 130 potenciálních obětí. link

Vyšetřují se možné exploze u Georgia Guidestones, protože obyvatelé v okolí slyšeli a cítili hlasitou ránu. Na místě byly nalezeny trosky Ve čtyři hodiny ráno se zřítil jeden z Georgia Guidestones a rozpadl se.Podle zpráv šlo o zemětřesení, ale nenechte se zmást….

? GEORGIE: GUIDESTONES VYHOZENÉ DO POVĚTŘÍNaše naprosto zvrácené elity postavily v roce 1980 „inkognito“ „Průvodce“, do kterého byl vyryt „Nový světový řád“. Mimo jiné bylo řečeno, že lidstvo se musí zredukovat na 500 milionů lidí a kámen „elitních fake news“ byl prohlášen za Stonehenge USA. Ale dnes se zdá, že mu někdo roztrhl límec a nastavil znamení tím, že prostě rozmetal „elitní kecy“, protože to není „přelidnění“, co musí pryč, ale elity! zdroj

OPEC

Organizácia krajín vyvážajúcich ropu (OPEC, /ˈoʊpɛk/ OH-pek) je medzivládna organizácia 13 krajín. Bola založená 14. septembra 1960 v Bagdade prvými piatimi členmi (Irán, Irak, Kuvajt, Saudská Arábia a Venezuela) a od roku 1965 má sídlo vo Viedni v Rakúsku, hoci Rakúsko nie je členským štátom OPEC. K septembru 2018 sa odhaduje, že 13 členských krajín sa podieľalo na celosvetovej produkcii ropy 44 % a 81,5 % svetových „overených“ zásob ropy, čím OPEC výrazne ovplyvňuje svetové ceny ropy.

armáda BK
v súčasnosti zhromažďujú všetky údaje o OPEC a vykonávajú dohľad v Texase > FREEPORT
Pozdĺž pobrežia Mexického zálivu… Kde USA uchovávajú veľkú časť ropných rezerv.
BIDEN doteraz predal viac ako 5 miliónov barelov do Európy a Ázie
O zázname…. Mimo záznamu Režim hlbokého štátu doteraz predal viac ako 25 miliónov…
Prečo by Biden predával ropu nelegálne do zahraničia v čase ropnej plynovej krízy v USA?

A prečo to sleduje armáda?

Budovanie prípadu,.

Všetko súvisí so zapečatenými obvineniami zdroj

Premiér Boris Johnson nakonec rezignuje link

LONDÝN: Britský premiér Boris Johnson odstupuje z funkce předsedy strany toryů. Podle britských médií na podzim odstoupí i z funkce premiéra. Ještě ve středu večer Johnson tento krok vyloučil a varoval před blížící se volební porážkou toryů.

Johnson ve čtvrtek během projevu před svým oficiálním sídlem na Downing Street 10 řekl, že je „velmi smutný, že se musí vzdát nejlepší práce na světě“, a vyjádřil přesvědčení, že budoucnost Británie je „zlatá“.

Británie se nachází uprostřed vážné vládní krize. Na protest proti Johnsonovi v minulých dnech rezignovalo několik ministrů a státních tajemníků, včetně ministra zdravotnictví Sajida Javida a kancléře státní pokladny Rišiho Sunaka. zdroj

NEZNÁM NAČASOVÁNÍ:
Buďte připraveni na to, že 34 satanských budov bude vyhozeno do povětří BOŽÍMI PRUTY / s novou vojenskou technologií, která tyto budovy vyhodí do povětří. Musím si sehnat úplný seznam, protože si nepamatuji všechny, ale tohle jsou některé z nich. Bílý dům zde a v Německu, Washingtonův památník, Vatikán, palác v Anglii, Georgia Guidestones. Musím získat úplný seznam a zveřejním ho. zdroj

FACKA PŘED SOUDEM. Facebook maže „bez právního základu“! link

Vyšší zemský soud v Hamburku zakázal tech. gigantovi vymazat citaci a zablokovat dotyčného uživatele. V rozsudku byli soudci na Facebook přísní: společnost mazala obsah a blokovala uživatele, i když věděla, že pro to „neexistuje žádný právní základ“. zdroj

⚡️ Nejdříve byly zcela zdemolovány Georgia Guidestones a včera 7. 7. odpoledne zasáhl blesk historický obelisk Juana de Salcedo. link zdroj

?? Presne 10 dni ???

? DOČASNÉ ODSTÁVKY: ODSTÁVKA ELEKTRÁRNY NORD STREAM 1 V ČERVENCI

Od 11. do 21. července nebude do Německa proudit ruský plyn baltským plynovodem Nord Stream 1 z důvodu plánované údržby. link link zdroj

https://vitazstvosvetla.org/spravy-10-07-2022/