Taky vám někdy vládnoucí “elity” pijou krev? Buďte rádi, že vám ji nepijou doslova. To totiž někdy dělaji taky. Hlavně krev malejch dětí. A to zdaleka neni jediný, co s těma dětma dělaji.

Jak jste určitě postřehli už z nadpisu, tentokrát tu máme temnější téma, protože i ty se musí řešit, ale nebude to mít 8000 slov a příště zas bude něco pozitivnějšího, tak to snad nikoho nezabije. Aspoň takhle máte šanci trénovat si ten odstup a vstřebávat informace nezaujatě a bez zbytečnejch emocí.

Proč se něčim takovym vůbec zabejvat? Protože zlo neporazíte tim, že budete dělat, že ho nevidíte, a jakýhokoliv nepřítele můžete jen velmi těžko porazit, když nechápete jeho povahu, motivace a cíle. To, že většina lidí ani nechápe, kdo jejich nepřítel je, natož co je zač, je důvodem, proč nepřítel celou dobu celkem snadno vyhrává. Takže jak radil Sun Tzu – poznej svýho nepřítele.

Není žádným tajemstvím, že pedofilie je hlavním koníčkem katolickejch kněží. Neni tajemstvím, že pedofilie je běžná mezi politiky a vlastně všema hodně bohatejma hajzlama, od bankéřů po ředitele korporací. A že bez pedofilie by Hollywood snad ani nemoh existovat, už taky zjistil kdekdo. O tom jsem psal už tady. Je to prostě zábava jelit, stejně jako další zkaženosti. Proč je to ale mezi nima tak rozšířený?


Klub PPP

Tihle paraziti nejsou žádná “náhodná”, nesourodá skupina zvolená lidma. V první řadě, lidi můžou volit jen z navrženejch kandidátů, takže skutečnej výběr probíhá už předtim, než má normální člověk možnost do toho nějak kecat. Standardní situace potom je, že má volbu mezi dvouma pedofilníma magorama.

Tahle parazitická vrstva je už dlouho takovej klub, kterej má úplně jinej pohled na svět než my, a kterej se stará o to, aby mezi ně pokud možno nikdo z nás nelez. Nikomu z nich nejde o dobro kohokoliv jinýho než jich samotnejch. Normální je u nich touha po moci, dominanci (ať už na individuální úrovni nebo na úrovni národů), perverze, a jakákoliv forma zvrhlosti, která jim připadá zábavná nebo vzrušující.

V první řadě se teda do toho klubu vybíraji lidi, který už takový sklony maji. S těma jde všechno jak po másle – cesta je jim otevřená, maji zajištěný prachy a reklamu, a dostanou se, kam chtěji. S lidma, který do toho nezapadaji – pokud se propracujou někam vejš – si musí tenhle klub nějak poradit, protože rozhodně nepotřebuje, aby někdo normální odhaloval jejich úchylky. To znamená buď je přetáhnout na svoji stranu, nebo se jich zbavit.

Takže když se mezi kandidáty na nějaký vyšší místo dostane někdo, kdo neni parazit od přírody, spustí se fáze, kdy paraziti jednak zjišťujou, co je zač a kudy na něj, a jednak už u něj hledaji nějakou špínu, skrz kterou by ho mohli později manipulovat.

Špína se buď najde nebo vytvoří. Když na něj nic nenajdou, tak na něj něco ušijou. Začnou ho zvát na “elitní” akce, kde se jednak snaží mu vysvětlit, že pro jeho kariéru by bylo vhodný, aby hrál podle jejich pravidel, a jednak je vystavenej nějakejm jejich standardním postupům, jako že mu nabídnou děvky a drogy, na důkaz, že je “jednim z nich” a může si to hezky užít.

Když je blbej a skočí jim na to, tak ho maji prakticky v kapse, protože všechno se pochopitelně zaznamenává, a když nebude hrát jejich hru, bude se konat kariéru ukončující skandál. Skandály tohodle typu se prakticky nikdy nedějou náhodně, a rozhodně je “neodhalí” nikdo z médií. Dokud vás jelita krejou, skandál se vždycky ututlá nebo zahraje do autu. (Což jsme viděli u nás s Vykulencovejma kámošema – skandál sice “je”, ale všechno je OK, nic se nikomu nestane, nikoho to nezajímá, atd.)

Když se vás ale jelita chtěji zbavit, tak potom média, vlastněný zmíněnejma jelitama, zachází s tim skandálem úplně jinak, a kariéry je konec. Tyhle “pojistky” vznikaji hned na začátku. Takže do politiky se obvykle dostávaji morálně zkažení jedinci, a když se tam náhodou dostane někdo jinej, tak ho ti ostatní buď zkazí, nebo si najdou něco, čim ho můžou vydírat, aby dělal, co chtěji, i když s nima nesouhlasí.

Proto je mezi nima tak vysoká koncentrace lidskejch zrůd. Většina z nich jsou psychopati, což znamená, že nemaji žádný morální zásady, ani je nechápou, nemaji žádný svědomí, a sexuální zneužívání (včetně dětí) je pro ně normál. Nevidí to jako problém nebo něco špatnýho. Vidí to jako svoje právo.

Do “klubu” pak tahaji další lidi, jako jsou oni, nebo zkazí někoho, kdo je na hraně, a někoho, kdo s tim opravdu nesouhlasí, buď zpacifikujou vydíráním a různejma pastma, nebo se ho zbavěj. Případně ho nechaji hrát roli “opozice” a říkat určitý protisystémový, ale celkem neškodný věci, ale určitý hranice nesmí překročit, jinak letí.

Jen málo lidí se v těch vyšších kruzích dokáže udržet, aniž by je ovládli. Chce to opravdu silnej charakter a vysokou inteligenci, aby se nenechali vymanipulovat ze hry, jenže jak má takovej člověk přežívat roky v hnízdě psychopatickejch parazitů? A komu by se chtělo? Takže je jasný, že takovejch tam moc neni. Většina těch, co se tváří jako dobří a že hájí zájmy lidí, buď lžou, nebo nemaji žádnou moc svoje názory nějak prosadit a jen si tam tak v koutě žvaní, jakožto reprezentace neškodný menšiny.

Sexuální zneužívání dětí je u parazitů naprosto běžný (spíš standard než výjimka) a maji to všechno dobře zařízený a zabezpečený, aby jim to nikdo nekazil. Všichni se navzájem krejou; jelikož vlastní média, tak od těch jim nebezpečí nehrozí; horní vrstvy policie maji taky koupený, takže práce těch opravdu oddanejch agentů, kteří se snaží situaci nějak zlepšit, je extrémně náročná; maji víc peněz než kdokoliv jinej (protože to zahrnuje bankéře, šéfy korporací, atd.) a neni skoro nic, co by jim stálo v cestě.

Víme o projektech jako MKULTRA a dalších, který zahrnujou vyrábění sexuálních otroků (prostřednictvím programování, hypnózy a drog), který má pak k dispozici kdokoliv, kdo se stane součástí “klubu”. Pokud hrajete podle pravidel Loutkářů, můžete si dělat celkem co chcete, páchat jakýkoliv zločiny, a pokud to hloupě neděláte moc okatě, že už to nejde nijak schovat, tak vám to vždycky projde.

Timhle svinstvem jsou ty “vyšší” (z hlediska moci a peněz, ale z hlediska jakejchkoliv normálních hodnot spíš ty nejnižší) vrstvy společnosti prolezlý skrz naskrz. Je to klub parazitickejch pedofilních psychopatů – PPP.

Satanský kult pedofilů:

https://knihya.cz/18-satansky-kult-pedofilu-zneuzivani-tyrani-kanibalismus-obetovani-a-vrazdy-deti-v-elitnich-kruzich-2/

Sarajevo 2000

V roce 1999 byla pracovnice OSN Kathryn Bolkovac vyslaná do Sarajeva, aby vyšetřovala obchod s mladejma dívkama z východní Evropy. Rychle přišla na to, že samo OSN je v tom až po uši. (Doufám, že si nikdo nemyslel, že na OSN je něco dobrýho.)

Když jsem začala sbírat důkazy od obětí obchodu se sexem, vyjasnilo se, že se v něm angažovalo větší množství funkcionářů OSN z několika zemí, včetně nemála z Británie. […] Byla jsem šokována a zhnusena. Měli tam být jako pomoc, ale místo toho sami páchali zločiny. Když jsem o tom ale informovala nadřízené, nechtěli to slyšet.

Tohle je normál. Když se něco takovýho čas od času provalí, paraziti maji v oblibě tvrdit, že to byl jen “ojedinělej incident”. Kecy, lži a výmluvy! Nic ojedinělýho to neni. Tohle dělaji pořád. Takhle žijou.

Kathryn objevila případy, kdy byly dívky, který odmítly sex, zbity a znásilněny jejich pasákama, zatímco členové “mírovejch jednotek OSN” (jo, ty jejich vtipný názvy) přihlíželi. Vypátrala, že jeden z policistů OSN, kteří měli vyšetřovat prostituci, si koupil nezletilou dívku, kterou držel uvězněnou ve svym bytě a prodával ji dál.

Tohle je OSN. Tohle jsou jelita. Tohle jsou ty “evropský hodnoty”. Tohle jsou USA a všechny globalistický organizace. Špína, hnus a zvrácenost. Čim “vejš”, tim horší.

Když Kathryn v říjnu 2000 zveřejnila, že “mírotvorci” OSN chodili do nočních klubů, kde byly 15-letý holky nucený tancovat nahý a mít sex se zákazníkama, a že pracovníci OSN byli přímo spojeni s prostitučními kartely, tak ji během několika dnů přeložili na nižší pozici a o 6 měsíců později z OSN vykopli.

Komu to připadá šokující, ten evidentně nedává pozor.

Pak samozřejmě vždycky naběhnou do médií (který tam vždycky ochotně vpustí jakýhokoliv úchyla, zatímco normální člověk se tam skoro nikdy nedostane) nějaký úlisný karikatury, který začnou vyprávět, jak to tak vůbec nebylo, jak nemaji žádnej důkaz, že se to opravdu stalo (zřejmě proto, že je spálili), a že ta, co to ohlásila, je lhářka nebo mentálně nestabilní nebo ji opustil přítel nebo tak něco.

Prostě starý ozkoušený postupy, který zombík všechny spolyká, a sex s dětma pokračuje vesele dál.

Jelikož tyhle praktiky jsou mezi jelitama normální a nikdo na ně pořádně nemůže, je extrémně těžký tuhle situaci nějak změnit. Jedním z hlavních problémů je právě to, že o tom většina lidí neví, a proto nemá kdo požadovat nápravu tohodle problému. Proto je důležitá informovanost.

Sound of Freedom

Jak asi všichni víte, nedávno šel do kin film Sound of Freedom, kterej byl inspirovanej prací agenta Tima Ballarda na záchraně dětí prodanejch do otroctví. Prodej dětí na sex je výnosnej byznys, kterej se bohužel rozrůstá, a na to chtěl film upozornit.

To, že většina lidí o tomhle problému nejen nic neví, ale ani vědět nechce, je samo o sobě součástítoho problému, protože když to nikoho nezajímá, tak to nikdo neřeší. Na nikoho neni vyvíjenej žádnej tlak, aby to řešil, a tak se to děje dál a víc.

Film samozřejmě neměl v médiích žádnou reklamu, protože paraziti nedělaji reklamu věcem, kterejch se účastní, a který chtěji, aby byly tajný. Nepočítalo se teda s tim, že by film moh mít nějak velkej komerční úspěch. Zatracenej Internet ale způsobil, že si lidi mezi sebou řekli, co bylo třeba, a film v kinech úspěchem porážel posledního Indiana Jonese, což byla docela zajímavá zpráva jelitům od lidí, a ukázka toho, že o co rychlejc globalistická agenda postupuje vpřed, o to rychlejc se zároveň hroutí.

Když se teda ukázalo, že média asi nemůžou film tak úplně ignorovat a doufat, že zmizí, přešly na plán B a očerňovaly ho, co mohly, spolu s každym, kdo se na něm podílel. Když vás nenapadá, co říct špatnýho o samotnym filmu, můžete vždycky říct něco špatnýho o těch, co ho natočili, protože to je hrozně chytrý a relevantní.

Všude se vyrojily recenze, který nabádaly lidi, aby na ten film nechodili, že to za to nestojí, a kdesi cosi. No prostě normálka. Našla se i spousta užitečnejch idiotů v alternativě, kteří se taky nechali oblbnout a z pochybnejch důvodů film též očerňovali a pokoušeli se tvrdit, že podpora tohodle filmu, kterej celej mainstream očerňuje, je agendou globalistů. Protože když jste proti globalistům a pedofilii, tak jste vlastně s globalistama, nebo tak něco. Některý lidi už se v tom všem ztrácí.

Každopádně filmu se podařilo – i přes všechno to sypání špíny – dostat se k celkem slušnýmu počtu lidí, takže účel přinýst mezi trochu širší veřejnost nějakou představu o povaze a rozsahu tohodle problému byl splněnej. Jelikož kromě kin nedávno začalo i nějaký streamování online a objevily se web-ripy, dostal jsem se k filmu konečně taky. (Teda dostal jsem se k němu už dřív, ale kino mě neláká a kinoripy jsou fuj, takže jsem strategicky vyčkával.)

Jak je asi každýmu jasný, film neni žádná oddechovka, protože to s timhle tématem nejde. Musim ale říct, že tam nebylo vidět nic drastickýho, a s ohledem na téma to bylo zpracovaný tak koukatelně, jak to šlo. Neboli film nemá žádnou snahu nějak šokovat tim, jak je natočenej. Téma je drsný, ale zpracování je dost ohleduplný ke slabším povahám, což si myslim, že je velký plus.

Nicméně ačkoliv jsem na takový věci dost otrlej a temnejma záležitostma týhle prohnilý společnosti se zabejvám odjakživa, ten film se “v klidu” prostě zkouknout nedá. Neni tam sice nic drastickýho “vidět”, ale tomu, aby se vám myšlenky rozběhly dál, za to, co vidíte na obrazovce, prostě nezabráníte.

Podle mě byl film zpracovanej dobře. Nepokouší se šokovat víc, než je třeba (v podstatě pokud chápete téma, tak tam nic šokujícího neni), a neni to žádná sentimentální slátanina, která se snaží o to, abyste co nejvíc buleli. Ženský bulet budou, to je jasný, a většina chlapů asi taky, ale jako jestli u tohodle filmu nebulíte, tak je slušná šance, že jste psychopati. To k tomuhle tématu prostě patří a musí patřit.

Takže určitě doporučuju každýmu, kdo má odvahu se na to kouknout. Film samotnej ale neni tak důležitej jako to, aby se o prodávání (nejen) dětí do otroctví vědělo, a někdo s tim něco dělal. Doufejme, že k tomu film aspoň trošku přispěje.


Jak se na konci filmu poznamenává, dnes je na světě víc otroků, než kdykoliv předtim, včetně dob, kdy bylo otroctví legální. (A to nepočítaji zombíky.) Milióny otroků jsou děti. A neni to nějakej vzdálenej problém Třetího Světa. Kolektivní Záchod je toho plnej.

Klikni: https://t.me/QMartinCornel/5494

Odkud se ty děti berou?

Dětí “mizí” ohromný množství. Hlášený případy se pohybujou ročně zhruba v následujících číslech:

USA – 460 000
Británie – 113 000
Německo – 100 000
Indie – 96 000
Kanada – 45 000
Rusko – 45 000
Francie – 44 000
Jižní Korea – 26 000
Austrálie – 20 000
Španělsko – 20 000

Pro ČR jsem našel údaj 5000 ročně a že v minulosti to bylo až 9000.

Většina těch dětí se najde. Obvykle jde o únosy druhým rodičem v případech rozdělený péče a podobně. Část ale zmizí beze stopy. A daný čísla jsou jen hlášený případy. K tomu je třeba přidat ty, který nikdo nehlásí – děti z ulice a v různejch komplikovanejch situacích. Celkovej počet nezvěstnejch dětí v USA se odhaduje na dvojnásobek toho hlášenýho čísla. (Amerika je džungle.)

Když si to přepočítáme, znamená to, že v USA mizí skoro 100 dětí každou hodinu. Zároveň v Americe National Center for Missing & Exploited Children dostává přes 30 miliónů hlášení ročně o podezření na sexuální zneužívání dětí.

Co se děje s dětma, který se nikdy nenajdou? Některý žijou pod jinou identitou, z různejch důvodů. Některý jsou zabitý a nikdo nenajde těla. Některý se možná ztratily a zemřely v nějakejch odlehlejch končinách. Pár jich možná bylo unesenejch nějakejma ne úplně humanoidníma entitama za neznámejma účelama. Spousta je prodaná do otroctví a prostituce.

Kde se berou děti pro prostituci? Provozovatelé kartelů jsou vždycky na lovu. Děti jsou unášený, někdy přímo z ulice, nebo třeba lákaný na soutěže krásy, kam je dovedou samotní rodiče, pár hodin je tam nechaji, a už je nikdy neuvidí, protože když se pro děti vrátí, místo je vyklizený a po dětech ani stopa. Pak je tu nelegální imigrace, kde dítě “zmizí”, aniž by bylo vůbec někde oficiálně registrovaný, takže nikdo neví, kolik takovejch je. S těma se může stát cokoliv a nikdo je nikdy nenajde.

Pátrání je komplikovaný tim, že když v tej prostituci v tom městě jedou starosta a šéf policie, tak je to marná práce. Důkazy mizí, kdo se dostane blízko, je převelenej někam jinam, a všechno je krytý z těch nejvyšších míst, na nichž sedí stálí zákazníci prostitučních kartelů.

Je to masivní organizovanej zločin, možná ten největší na světě – pokud ne v rozsahu, tak určitě v dopadu na lidský životy. A situace se v poslední době vůbec nezlepšuje. Naopak. A zhoršuje se hlavně prodávání dětí pro sex v těch nejnižších věkovejch kategoriích. Běžně pětiletý. A PPP nepohrdnou ani batolatama.

A nestačí jim sexuální zneužívání.

Adrenochrom

V poslední době se po Internetu rychle rozšířilo slovo adrenochrom, o což se zasloužil hlavně právě Jim Caviezel, kterej hrál hlavní roli ve zmíněnym filmu Sound of Freedom. Adrenochrom je látka, která vzniká degradací adrenalinu a dá se tudíž získat z krve.

======================

IMG_0625

— Toto video natočené na ostrově Jeffreyho Epsteina ukazuje, jak generují adrenochrom pomocí plynového hořáku. Člověk se musí vyděsit, aby se mu adrenalin dostal do epifýzy, kde ho pak zaživa vytáhli a píchli si za oko. Aby vypadala stále mladší. Čím mladší dítě, tím lépe. Když dítě zemře, stanou se dvě věci. Buď to uvaří a snědí, nebo se orgány vyjmou a prodají na černém trhu. Tito lidé jsou posedlí ďáblem — “”

Klikni: https://t.me/QMartinCornel/7136

======================

Caviezel v několika rozhovorech, který se zatim nepodařilo vymazat z Internetu (ale snaha je), natvrdo řek, že jelita tuhle látku vyhledávaji, a získávaji ji tak, že děsí děti k smrti, aby vyprodukovaly hodně adrenalinu, pak je zabijou, a pak ten adrenochrom získávaji z jejich krve.

Když už jsem zmínil mazání z Internetu a tudíž cenzuru, tak se podívejte na tohle:


Když jsem dal hledat “caviezel adrenochrome” na CensorTube, vypadlo tohle. Vidíte mezi výsledkama něco o adrenochromu? Já ne. A hned první výsledek vám podsunuje, že Caviezel je cvok. Na kousek jsem se podíval. Jakejsi psychopatickej dement jménem David Pakman se nám snaží namluvit, že Caviezel je nebezpečnej blázen.

Dobrá zpráva je, že mu to nikdo nežere. Jeden komentář za druhym se staví za Caviezela a chválí jeho práci. Všem je jasný, že nebezpečnej blázen je tenhle Pakman a podobný paka. Tak aspoň že to.

OK, ale proč tu neni žádnej výsledek o adrenochromu? Nic na YT neni? Už to všechno smazali? To byste si mohli myslet. Naštěstí webový vyhledavače maji takovou pěknou funkci, kde si k vyhledávání můžete napsat dodatek, že to má hledat jen na určitym webu.

Takže jsem dal hledat tu samou frázi, “caviezel adrenochrome”, na duckduckgo.com, a připsal dodatek “site:youtube.com”. Výsledky vypadaly úplně jinak.


Jak je vidět, videí, který maji v názvu kromě “Caviezel” i “adrenochrome”, na YT pár je (i když některý už samozřejmě odstraněný jsou). Jen samotný YT vám o nich neřekne. Nevim, jak tomu řikaji korporátní fašouni z Killafornie, ale tady tomu řikáme cenzura. Takže poučení: když budete hledat něco na YT, co neni v souladu s Kultem Jediný Pravdy, nehledejte to tam přímo, ale skrz externí vyhledavač. (Kterej samozřejmě neni Go Ogle.)

Zpět k tématu. Proč adrenochrom? Co je na něm tak speciálního? Jelita, se svým okultním, satanistickým zaměřením, ho používaji jako jakejsi “elixír mládí”. A pro psychopaty je samozřejmě naprosto v pohodě děsit děti, pak je vraždit, a pak pít jejich krev. To pití možná neni doslovný, ale to už je těm dětem prd platný.

Samozřejmě celej mainstream se moh pominout, aby Caviezela po jeho odhalení zadupal do země a udělal z něj toho největšího blázna a teroristu. Na jeho kariéru tahle epizoda bude mít ohromnej (negativní) vliv, protože Unholywoodslý studia od něj dávaji ruce pryč a média ho očerňujou, že už vypadá jak kominík. K jeho cti nutno poznamenat, že ničeho nelituje. Koneckonců, věděl, do čeho jde, a tohle se dalo čekat.

Kdokoliv měl žaludek na to, aby se o téma zneužívání dětí někdy zajímal, zjistil několik věcí: 1. sexuální zneužívání dětí je velmi běžný, 2. děje se v ohromnej míře mezi těma nejbohatšíma, včetně politiků, bankéřů, herců, atd., 3. pro tyhle psychopaty nic neni dostatečně krutý a brutální.

Mediální přizdisráči dostávaji dobře zaplaceno za to, aby o takovejch věcech neinformovali, a když je nutný se o tom zmínit, tak to zesměšňovali jako “konspirační teorie”, “dezinformace”, a podobně.

Ačkoliv už médiím moc lidí nevěří, tohle je případ, kdy jim rádi uvěří, protože jinak by to v nich vyvolávalo všelijaký emoce, kterejma se nechtěji zabejvat. Jen málo lidí má teda nějaký tušení, jaká je skutečná situace. A ti vám víceméně všichni řeknou, že je mnohem horší, než si dokážete představit.

Nedávno byla otázka adrenochromu položená Cassiopejcům. Ti už před skoro 30 lety informovali o hrůzách, který jsou na Zemi páchaný na dětech, ať už lidma nebo emzákama. Laura z toho tenkrát nebyla zrovna nadšená, protože takový věci taky slyšet nechtěla, ale Cassiopejci vysvětlujou, že jediná obrana jsou vědomosti, a neochota něco vědět žádnej problém nevyřeší.

Podíváme se teda, co bylo řečeno o adrenochromu a jak nám to zapadá do celkovýho obrazu o dnešních jelitách.

2023-07-29
Q: (Keyhole) Jsou mezi elitou členové, kteří konzumují tělesné tekutiny nebo části těl jiných lidí?
A: Ano
Q: (Keyhole) Proč to dělají?
A: Zvrácenost
Q: (Keyhole) Je něco pravdy na teorii, že lidská krev je konzumovaná kvůli adrenochromu?
A: Ne tak úplně. Je z krve nejdřív extrahovaný.
Q: (Joe) A vyrábí se tak, jak lidi říkají, že se vyrábí?
A: Ano

Neboli mučení a vyděšení na maximum, a pak smrt. A důvodem je zvrácenost, alias psychopatie.

Q: (Pierre [R.I.P.]) Jaké jsou vlastnosti adrenochromu?
A: Proti stárnutí, sexuální potence, energie, a trochu psychedelický.
Q: (Niall) Takže je to droga.
(Joe) Když říkáte proti stárnutí, má to znatelný efekt? Nemluvíme tu o doslovném omlazení, ne?
A: Dočasně, jinak by Hillary nebo George vypadali mladší.
Q: (Joe) Takže asi Hillary Clinton, George Bush…
(L) Nemyslím si, že jde o George Bushe.
(Joe) George Soros. Jsou si vědomi, že vyhledávají adrenochrom, a berou ho aktivně?
A: Ano
Q: (Joe) A vědí, odkud se bere?
A: Ano

Všichni dobře vědí, co dělaji. To je důležitý. Neni to žádná náhoda nebo omyl, neni to “slabost, kterej nemůžou odolat” – je to záměr. Tihle lidi chtěji mučit a zabíjet děti. A máme tu hned dva jmenovaný, z čehož si snadno můžeme domyslet pár dalších. (Doufám, že nikoho nepřekvapuje, že Hitlery se podílí – ať už přímo nebo nepřímo – na mučení a vraždění dětí a “omlazuje” se jejich krví. To by bylo fakt hloupý.)

Q: (Ursus Minor) Dožijou se lidi jako Kissinger stovky jen díky konzumaci adrenochromu?
A: Nebo něčeho podobného.

Q: (Whitecoast) Adrenochrom se dá teoreticky syntetizovat z geneticky modifikovaných bakterií, aniž by na sebe elity musely poutat pozornost mučením a odebíráním z lidí. Proč to nedělají? Nebo dělají?
(L) Dělají to?
A: Ano
Q: (L) Proč teda dělají ty ostatní věci?
A: Zvrácenost.

Neboli můžou to vyrábět synteticky, ale děsit děti k smrti a zabíjet je je pro ně větší “zábava”. Je pro ně žádoucí to tak dělat, i když nemusí. Nejde jim jen o ten produkt, ale i o ten proces.

Zvrácenost jelit si normální člověk nedokáže představit. Většina si myslí, že lidi jsou v podstatě dobří, a že výjimky jsou jen způsobený nějakým problémem jako nemocí nebo špatným dětstvím. Nechápou, že PPP jsou na úplně jinej úrovni.

Když se bavíme o špičce pyramidy moci, tak jsou to lidi s mnohem většíma vědomostma, než má běžná populace, a to hlavně v okultním sektoru. Někteří z nich jsou v kontaktu se 4D STS. Co je zásadní pochopit, je to, že tahle zvrácenost neni nějaká “slabost” jinak normálních lidí – je to jejich vědomý a cílevědomý zaměření.

Na rozdíl od většiny lidí, kteří nemaji polarizaci žádnou, a těch, co maji více či méně vědomou polarizaci k STO (službě ostatním), tahle sebranka má naprosto záměrnou polarizaci k STS (službě sobě), což znamená totální egoismus, naprostej nezájem o jakýkoliv dobro jinejch lidí, a činnost zaměřenou čistě na vlastní prospěch, bez ohledu na škody způsobený komukoliv jinýmu.

Tihle šmejdi neznásilňujou děti proto, že se “nemůžou ovládnout”, ačkoliv vědí, že je to “špatně”. Z jejich pohledu to neni špatně. Oni znásilňujou a mučí děti proto, že je to baví. To je ta podstata toho, proč se tohle všechno děje. Kdyby to byly jen ojedinělý úchylky a většina lidí tam nahoře by se snažila o dobro, tak by nikdy nemohla vzniknout takhle rozsáhlá síť organizovanýho zločinu tohodle typu.

Kdyby po tom policie opravdu šla, tak to vypátrá. Ale i v tej policii jsou na nejvyšších místech lidi (který tam samozřejmě někdo dosadil záměrně právě proto, jací jsou), kteří jsou toho součástí, vyžívaji se v tom, krejou ty ostatní PPP, a maří jakýkoliv vyšetřování svejch podřízenejch, který se dostane moc blízko k pravdě. Ničí důkazy, svádí vyšetřovatele z cesty a hážou jim klacky pod nohy.

Nic z toho neni náhoda nebo omyl. Všichni tihle hajzlové naprosto přesně vědí, co dělaji, a míní to dělat dál. A čím víc jim toho projde, tím jsou zkaženější a tím horší věci potřebujou dělat, aby je to dostatečně vzrušilo. Je blbost ptát se, “Jak můžou v noci spát?” Spí mnohem líp než vy. A vám se smějou a maji vás za chudáky a slabochy.

Tenhle organizovanej zločin by v současnym rozsahu nikdy nemoh existovat, kdyby ho nekryla většina lidí u moci. Tohle neni jejich “selhání” zločin zastavit. Oni jsou ti hlavní klienti.

Padlo ještě pár otázek ohledně Ruska v souvislosti se zvráceností Záchodu.

Q: (Joe) Znají Putin a členové ruské vlády rozsah zkaženosti jejich západních “partnerů”, jak jsme o tom teď mluvili?
A: Stěží tomu dokážou uvěřit.
Q: (L) Jo, protože když jsme se na to ptali, mám pocit, že říkali, že v Rusku je něco, co je součástí tohodle bestiálního impéria, a to by asi byli ti ze Západu, kteří… možná ti prozápadní oligarchové a podobně, kteří měli tenkrát hodně moci.
(Niall) Takže předpokládám, že to je Putin, kdo to částečně odstranil…
(L) Jo. A Putin tu strukturu částečně odstranil?
A: Ano

Tady Laura naráží na to, o čem jsme už mluvili v článku o falešnym spasiteli – že centrum moci v Rusku, který bylo součástí globalistický agendy, bylo částečně odstraněno, a Putinovci jsou teď v opozici NWO. Zdá se teda, že Rusko se možná trochu čistí – ve srovnání s KoZa.

Korupce je samozřejmě všude a takový procesy trvaji dlouho, ale aspoň trošku se tam snad něco děje. Vidíme například odlišnost v zacházení se zajatcema na stranách Ukraviny a Ruska, a ve stylu boje, kde Rusové často až nepochopitelně druhou stranu “šetří”, místo aby to všechno zmasakrovali hlava nehlava, jako to dělá maják démonkracie USA, což by bylo snadnější a stálo by to míň (hlavně ruskejch životů).

Všechno teda neni ztracený (to nikdy neni) a i v těch nejhorších kruzích se najdou záblesky něčeho trochu “lepšího”. Politika je svinstvo všude, ale mentální prohnilost kolektivního Záchodu přece jenom neni světovej standard. Korupční vliv vyzařuje hlavně z USA.

Když naše vláda tak přesvědčeně hlásí, že “patří na Západ”, nechám na vás, abyste se zamysleli nad tim, co přesně nám tim tihle poskoci z chaotický pětidemolice chtěji říct, a co tak asi dělaji ve volnym čase.

https://antivirus.22web.org/av/231028-adrenochrom-a-pedofilie—zaliby-vladnoucich-elit.htm