Provozují obchodování s dětmi, pořádají „lovy na lidi“, kde byly unesené/zdrogované děti svlékány donaha, znásilňovány, mučeny, loveny na koních v lesích a rituálně zabíjeny šlechtou a jejich hosty ( pijí krev své oběti). Těchto několik málo mocných se také obrátilo ke kanibalismu.

Jedí části svých „obětí“, jsou protagonisty démonického božstva, které uctívají. Svědci, kteří přežili jejich zvrhlou zábavu, se v roce 2014 postavili před bruselský mezinárodní soud pro zvykové právo. 5 soudců/27 členů poroty posuzovalo důkazy.

Svědci uvedli, že k dětským obětem docházelo pravidelně ve Vatikánu, katakombách katolických katedrál, soukromých statcích, hájích a vládních vojenských základnách v Belgii, Holandsku, Španělsku, Austrálii, Irsku, Francii, Anglii a Spojených státech. Podle bývalého člena Octopus (nizozemský zločinecký drogový kartel) děti pocházely ze záchytných středisek v Belgii/Nizozemsku.

https://t.me/QMartinCornel/7521

Devátý kruh : https://knihya.cz/satansti-vladci-sveta-rodiny-cerne-slechty-devaty-kruh-hadova-spolecnost/

 


Pondělí 3. října také uplyne deset let od doby, kdy vyšlo najevo, že Jimmy Savile údajně zneužíval asi 500 lidí ze všech věkových skupin, včetně dvouletého dítěte.

Byly nalezeny dopisy mezi Charlesem a Savilem, kde (tehdy princ z Walesu) popsal Savila jako „chlápka, který ví, co se děje“, ale také se v nich ptal, jak „dostat části země, kam se ostatní nedostanou“ . ?

Zní to spíše jako reklama na Heineken (1973), která označovala jejich pivo jako „Osvěžuje části (těla), kam se jiná piva nedostanou“. Možná kódovaná zpráva? ?

https://www.express.co.uk/news/uk/1677705/king-charles-iii-jimmy-savile-letters-spt

Více zde:

https://knihya.cz/pribeh-alzbety-bathory-okultni-elita-byla-po-staleti-zvracena/

https://knihya.cz/pet-siti-jak-iluminati-obchoduji-s-detmi/