Americké speciální jednotky v sobotu svrhly „mobilní velitelské středisko“ Federální agentury pro řešení krizových situací na jihozápadě Floridy, zatkly šest agentů FEMA a našly 350 střelných zbraní, které FEMA vyrabovala z evakuovaných domů, sdělily zdroje agentury White Hat zpravodajskému serveru Real Raw News.

Přibližně ve tři hodiny odpoledne narazil oddíl speciálních jednotek, který hlídkoval v bouří poničeném městě a pátral po známkách federálních přečinů, na tábor FEMA – stany pro pomoc při katastrofách postavené na dřevěných paletách – ve východní Naples, nedaleko Wyndemere Country Clubu u dálnice 75. Elitní vojáci se drželi v bezpečné vzdálenosti a dalekohledem sledovali místo činu; půl tuctu agentů, viditelně neozbrojených, se poflakovalo mezi stany, jako by se hrozně nudili. Před stanem stálo několik koleček přeplněných zbraněmi.

Vojáci se rozestoupili do dvoučlenných týmů, obklíčili tábor a zmenšili vzdálenost ke své kořisti. Jeden agent, strážný, si zrovna zapaloval cigaretu, když ho zezadu přepadly speciální jednotky. Přes ústa mu přetáhly tlustý pruh lepicí pásky, zápěstí mu svázaly zipem. Agent měl pod větrovkou pistoli Glock 17 v pouzdře a ke kotníku připoutanou pistoli s krátkou hlavní, dvaatřicítku.

Hlídka jednala, speciální jednotky překvapily, umlčely a odzbrojily zbývající agenty a požadovaly odpověď, proč vedle stanu stoji pět koleček naplněných zbraněmi a krabicemi s municí.

„Je náš,“ prohlásil údajně vedoucí agent FEMA.

Speciální jednotky však jeho upřímnost zpochybňovaly, protože mnoho zbraní v kolečkách vypadalo spíš jako nezákonně zabavené zbraně zakoupené v civilu než jako vládní výstroj – vedoucí speciálních jednotek se přehraboval v kolečku a vytáhl kulovnici Marlin Model 60 ráže 22 a starožitnou křesadlovou pistoli, která jevila známky poškození vodou. Pak našel Crossman 1377 American Classic, kuličkovou pistoli.

„Kdy je začala vydávat FEMA?“ zeptal se vedoucí speciálních jednotek.

„Zodpovídáme se jen ředitelce Denise Criswellové nebo řediteli vnitřní bezpečnosti Alejandru Mayorkasovi,“ odpověděl samolibě jeden z agentů FEMA. „Máte-li otázky, vyřiďte si je s nimi. Děláme svou práci.“

Agenti FEMA se snažili ospravedlnit své činy a obvinili speciální jednotky z „účasti na nezákonném převratu s cílem svrhnout demokraticky zvolenou vládu Spojených států,“ řekl zdroj z kanceláře generála Davida H. Bergera.

Zdroj, který si hlášení prohlédl, řekl RRN, že speciální jednotky zatkly všech šest agentů na základě důvodného podezření, že porušili svou přísahu a přísahu Ústavy Spojených států amerických. Speciální jednotky zbouraly tábor FEMA a střelné zbraně zabavily, dodal.

„Bylo to do očí bijící zneužití pravomoci,“ řekl zdroj, „a my dohlédneme na to, aby byli za své zločiny potrestáni. Ze získaných věcí tam bylo několik brokovnic a kuličkových zbraní, lovecké brokovnice, krabice s broky – víte, ne věci, kterými vláda vybavuje agenty. Ty zbraně ukradli. Sakra, byla tam dokonce i airsoftová puška.“

Bohužel White Hats věří, že FEMA je stále na lovu, obtěžuje, vysmívá se a okrádá poškozené americké vlastence na jihozápadní Floridě. Zdroj potvrdil, že Speciální jednotky zůstanou na Floridě, dokud nebude každý zkorumpovaný agent FEMA buď zatčen, nebo vyhnán z oblasti.

 

Zdroj:https://realrawnews.com/2022/10/military-topples-fema-outpost-in-florida/