Profesoři prestižní University of Amsterdam, 44 nejlepší ekonomické školy světa,spočítali skutečné náklady na jednoho průměrného imigranta, a na 274 stranách své rozsáhlé studie předložili veřejnosti skutečný obraz toho, kam imigrace vede a kolik ve skutečnosti stojí.

Podle ctihodných profesorů, kteří měli přístup ke všem holandským vládním materiálům a statistikám, ve skutečnosti imigranti nepřinášejí evropské společnosti žádný zisk, ale jen z evropských rozpočtů odčerpávají astronomické miliardy! Podle profesorů jeden imigrant z východní Evropy, (Ukrajinec), včetně jeho potomků ve druhé generaci, zatíží státní rozpočet evropské země, která ho přijme, celkovou částkou 50 000 EUR, 1 250 000 CZK, (viz. str 18. studie).

Podle policejního prezidenta ČR se na území ČR legálně zdržuje 636 282 Ukrajinců, a jejich počet roste. ČR tak podle výpočtů profesorů Amsterdamské university bude muset za tyto imigranty vyplatit na jejich potřeby o 795 miliard CZK víc, než tito imigranti odvedou za celý svůj pobyt v ČR do českého státního rozpočtu!

Ukrajinci a další Východoevropané jsou ovšem velmi pracovití lidé – podle studie jsou největšími upíry státních peněz tyto skupiny imigrantů:

  1. Somálci, Súdánci a další z tzv. Afrického rohu.                  600 000 EUR/15 000 000 CZK na každou hlavu!
  2. Maročané                                                                                    550 000 EUR/ 13 750 000 CZK na každou hlavu!
  3. Imigranti ze Severní, Západní a Střední Afriky                 400 000 EUR/ 10 000 000 CZK na každou hlavu!
  4. Imigranti ze Středního Východu, a Pákistánu                     200 000 EUR/  5 000 000  CZK na každou hlavu!

Podle analýz české vlády, jmenovitě jejího ministra Víta Rakušana (STAN),  by Migrační vlna z Ukrajiny mohla přinášet Česku výhody kolem roku 2025. Vyplývá to podle něj ze základní ekonomické rozvahy, která je součástí vládní strategie zvládání uprchlické vlny!  Podle profesorů Amsterdamské University tomu bude nejspíš přesně opačně!

Celou studii brzy rozebereme podrobně, neb se ukázalo, že v Holandsku už mají proimigračních politiků plné zuby, a volí raději proti imigračně! A z toho je jasné, že lidí sami cítí, že profesoři mají ve svých výpočtech pravdu a různí proimigrační politikové se je snaží opět podvést!

https://cz24.news/795-miliard-czk-zaplati-cesi-kvuli-fialove-hruzovlade-oficialni-cenik-imigrantu-zverejnen-jeden-marocan-za-15-milionu-ukrajinec-za-1-milion-a-to-se-vyplati/

AUTOR: Michael Svatoš